Opinie o Transport-System Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Transport-System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transport-System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport-System Sp. z o.o. w Gdynia

Paulina

@Pedro A skąd posiadasz takie informacje? Może podzieliłbyś się z nami szczegółami o firmie TRANSPORT-SYSTEM, które znasz? @Igor Pamiętaj, że o wszelkie informacje, również związane z rekrutacją, możesz zwrócić się bezpośrednio do firmy http://transport-system.pl/kontakt/ Jakie stanowisko by Cię zadowalało?

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Piecia
@Igor

Prowadzi ogloszenie na olx tylko zarobki w nim znacznie zawyżone powyzej 4.5 raczej nie masz szans zarobic.

Pedro

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca!

Paulina

@Kier, planujesz związać się z firmą TRANSPORT-SYSTEM z Gdyni na dłużej? Czy możesz powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy oraz warunkach, które oferuje? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa. Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może niedawno zakończyły się jakieś ciekawe rekrutacje?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Transport-System Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kier

A ja pracuję tu od roku i wszystko ok.pozdr wszystkich kolegów . Uni.

Klaudia

Co dzieje się aktualnie w firmie? Możecie coś napisać dla nowych chętnych do pracy?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w TRANSPORT-SYSTEM? Jak przebiegł ten proces? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może podzielicie się jakimiś radami z przyszłymi kandydatami? Czekamy na Wasze opinie.

lkju

@Darius no to zalexy na jakich trasach i na jakich odcinakch no i tez wazne jest ile jezdzisz..chociaz tak jak czytam ze 4 tysiece to calkiem sporo mozna zarobic a wiaodmo ze trzeba miec odpwieidnie uprawnienia no i zapewne tez czynne prawo jazdy ;-)

abc

Podejście do pracownika naganne, ty musisz wszystko, wymagań setki wliczając w to chore normy na paliwo (chociaż i tak większe teraz podniesione z 24 na 25l+ 0,3 od tony) i wydziwianie z robotą. Jednego dnia robisz chłam i stoisz po 17h a następnego tyle, że nie do zrobienia nawet helikopterem, a pretensje do kierowcy że nie dojedzie, ale co poradzić jak tacho trzyma. Stawki za jakie się tu jeźdźi są śmiesznie małe, a kierowca ma płacone 11% od obrotu plus teoretycznie 1700 (tyle jest na umowie) netto ale liczone 1000 plus procent obrotu nikt nie wie dlaczego. O atmosferze w firmie świadczy rotacja kierowców szczególnie ostatnio. Odradzam jeśli macie szacunek do pracy i liczycie na to samo od pracodawcy skoro wykonujecie prace sumiennie i bez kombinowania.

lot23
@abc

nigdy nie słyszałem o takim przeliczniku norm paliwowych.

rafał

firma nie bardzo,kasa taka sobie,szału nie ma,zgodnie z czasem pracy

radzio

daria daj numer tel zadzwonie do ciebie

RADZIO

firma porazka a szczegunie te filmiki nz ytube z tym smiesznym kierowca TKACZYKO

adasm

,idzie upuscic,obejsc system

,,,

nie polecam,kasuja za przepały.

,,,

to dobrze niech biora,by najmniej jest praca.

były

nie polecam firmy

kolo

biora wszystkich jak leci nawet bez doswiadczenia.

klockostawiacz

Wesolych swiat rzycze, klockostawiacz.

klockostawiacz

Z tego co slyszalem polowa kierowcow to dziobaki, pozdrawiam klockostawiacz.

klockostawiacz

A morze ktos sie orientuje gdzie mogl bym kupic swiniaka?potrzeboje takiego max do 100 kila i rzeby rybami niebyl karmiony, z gory dziekuje i pozdrawiam klockostawiacz.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport-System Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Transport-System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transport-System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transport-System Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Polska 19 lok. 019
    81-339 Gdynia

Transport-System Sp. z o.o.