TRANSPORT-SYSTEM

Gdynia

Opinie o TRANSPORT-SYSTEM

~MaNiEk~ 2013-10-20 22:45:33
Co do firmy to jest Zajebista bo kasa 3000-4000 zł za jazde na pełnym legalu , Samochody ogólnie to wszystko nowe żeby sie dostać nie jest aż tak Łatwo.
Mają niskie normy przez jednego durnia co jeździ 70 km/h autostradą, ale idzie się utrzymać jak nie ściągasz to jest dobrze. Kolejna sprawa to jak wszędzie kierowcy sami na siebie GADAJĄ, jak chcesz sie utrzymać to najlepiej nie rozmawiać z niektórymi. Wiadoma rzecz że jeśli ktoś co pracuje w firmie pól roku a z kierownictwem sobie żartuje i rozmawia jak ze starym kumplem to znak że Kabluje, Albo jak kierowca który dostaje nóweczke auto po 5 miesiącach jak przychodzi kolejna tura nowych wsiada znowu na nowe.
2013-10-22 15:53:24
W firmie nie jest źle Jedyna tak na pudłach co jeździ na Legal.
Zbędna gadka kolegi : ~MaNiEk~ Bo pracowałem w tej firmie i nie narzekałem.
Sprawa jest jasna Auto ma palić tyle jaka Norma nic więcej nic mniej :)
A robiąc 7 tyś km i zarobić 3700 to jest super bo jak pogadasz z kimś z pudeł to zarabia 3500-4000 ale przy 15 tyś km.
Darrrrr 2013-10-23 13:36:56
(usunięte przez administratora) Lekką przesadą jest to że kierowcy którzy zarobili pieniądze nie mogą ich dostać , Jak się przyjmowałem do firmy to gadka była taka że wypłata jest 10-tego a Delegacje 12-tego Niestety Delegacje wpływały dopiero 18-20 Kolejna sprawa to Kierowcy którzy pracują już pewien okres w firmie Jeżdżą starymi samochodami a ktoś nowy się przyjmie i po miesiącu już jest Mercedes. Pieniądze na Autostradę Mówili że jak się zostanie 150 zł to przesyłąć im SMS o wpłate SMS możesz wysyłać tydzień czasu to po tygodniu czasami dłużej ci dadzą 500 zł z tego 200 już wyłożyłeś ze swojej kieszeni.
(usunięte przez administratora) nie może postawić na bazie Kibelka przenośnego tzw Toi Toi bo to są koszta ok 300 zł na miesiąc, a na typowe pierdoły są pieniądze.
Co do pieniędzy to fakt że nie są najgorsze ale jest tak że za przepały odciąga a Norma jest ustalona że Scania ma palić 24l/100 km on+0.3l. do każdej tony.
Ogólnie to 3-4 lata temu bo Była Bardzo Dobra firma ale teraz to nikomu NIE POLECAM.
:P 2013-12-15 01:31:24
3000-4000 zł hahaha. Chyba 5 lat temu Teraz jest tak że zarabiają kierowcy nawet 2500. Firma spadła na Psy, z tego co mi teraz wiadomo to nawet Autostradą sie nie jeździ bo samochody Euro 5 i Bardzo Niskie normy więc można puścić auto Starą 91 to przepali a jak Przepali to dobrze bo będzie można odciągnąć.

Jedna dobra rzecz w tej firmie to Jazda na pełnym legalu poza tym Nic.

pracownik 2014-01-30 13:14:11
Co Ty gadasz chłopie... Jaka stara jedynka... Mamy kategoryczny zakaz jazdy starą jedynką i dają na autostrady... Za grudzień i święta 3000 w tym tydzień wolengo i 7500km, więc nie jest źle... Tak mówią Ci co jeszcze nie trafili na złą firmę..(usunięte przez administratora)
abc 2014-02-13 21:45:17
Niektórzy to piszą bzdury a nawet nie pracowali tutaj. Jeżdżę już jakiś czas ani krótko ani długo i fakt jest niska norma ale idzie to zrobić bo nie ma gonitwy, max kilometrów w miesiącu jaki zrobiłem to było 10tys (z reguły jakieś 8-9tys)a i wypłata prawie 4tys za pełen legal to moim zdanie bardziej niż ok. Wiadomo są też i minusy jak wszędzie np podejście do niektórych wydatków związanych z codzienną eksploatacja np trzeba się prosić o płyn do spryskiwaczy czy auta samemu myć ale ogólnie jak ktoś chce pracować to będzie jeździł. (usunięte przez administratora)
Prezes :D 2014-02-28 13:41:32
Ja tam nie chce dużo mówić, ale miałem styczność z tą firmą i nie jest za dobrze. Owszem jazda Autostradą ale kasy zbytnio nie chcą przelewać żeby nią jeździć, czasami trzeba było ze swojej kieszeni wykładać. Tak jak z wypłatą kasa jest w terminie Ale tylko jak Szef jest w kraju, tylko jak przychodzi termin wypłaty to lubi na wczasy wyjechać i wtedy Kierownik się tłumaczy Prezesa nie ma i nie możemy puścić przelewów :)
Ogólnie nie polecam mam kontakt z kierowcami i nic się nie zmieniło od pory mojego odejścia.
klockostawiacz 2014-03-20 00:36:58
gadałem kiedyś z wadicieliem z ts i mówił że jest w tej firmie kategoryczny zakas palenia tytoniu w kabinach i picia alku nawet na pauzach,panóje tam ponoć pełna apstynencja,pozdrawiam klockostawiacz.
klockostawiacz 2014-03-24 16:21:25
będe jeżdził wielką bryką,będe miał ciekawe rzycie,pozdrawiam klockostawiacz.
klockostawiacz 2014-04-18 00:35:50
ponoć bąka nawet niemorzna puścić w kabinie bes zgody pana i władcy,pozdrawiam klockostawiacz.
klockostawiacz 2014-06-23 08:06:11
coś mi sie obiło o uszy że nawet na koniec tygodnia każdy drajwer musi oblecieć zestaw i pospisywać rozmiary opon i stopień zurzycia karzdej opony bo były podejrzenia że drajwrzy opony podmieniają,pozdrawiam klockostawiacz.
Józef 2014-07-02 15:54:17
Jak ty twierdzisz że płacą 2500 to widać że nawet pod bramą tej firmy nie stałeś.
3-4.5 to są realne zarobki w tej firmie. Pozatym jazda polegalu.
Józef 2014-07-02 16:08:33
Maniek ale co, ty zazdrościsz, że z tobą kier. nie jest na ty a z innymi gada?
Heh znaczy się zazdrość Cię zżera.
klockostawiacz 2014-10-25 21:48:22
A morze ktos sie orientuje gdzie mogl bym kupic swiniaka?potrzeboje takiego max do 100 kila i rzeby rybami niebyl karmiony, z gory dziekuje i pozdrawiam klockostawiacz.
klockostawiacz 2014-10-26 14:02:06
Z tego co slyszalem polowa kierowcow to dziobaki, pozdrawiam klockostawiacz.
klockostawiacz 2014-10-26 14:04:43
Wesolych swiat rzycze, klockostawiacz.
kolo 2014-11-23 09:42:28
biora wszystkich jak leci nawet bez doswiadczenia.
były 2014-11-25 15:53:12
nie polecam firmy
,,, 2015-01-15 12:18:40
to dobrze niech biora,by najmniej jest praca.
,,, 2015-01-19 15:50:36
nie polecam,kasuja za przepały.
adasm 2015-05-18 16:39:42
,idzie upuscic,obejsc system
RADZIO 2015-06-05 20:57:29
firma porazka a szczegunie te filmiki nz ytube z tym smiesznym kierowca TKACZYKO
radzio 2015-07-08 09:52:52
daria daj numer tel zadzwonie do ciebie
rafał 2015-10-12 14:47:15
firma nie bardzo,kasa taka sobie,szału nie ma,zgodnie z czasem pracy
abc 2015-10-22 21:16:37
Podejście do pracownika naganne, ty musisz wszystko, wymagań setki wliczając w to chore normy na paliwo (chociaż i tak większe teraz podniesione z 24 na 25l+ 0,3 od tony) i wydziwianie z robotą. Jednego dnia robisz chłam i stoisz po 17h a następnego tyle, że nie do zrobienia nawet helikopterem, a pretensje do kierowcy że nie dojedzie, ale co poradzić jak tacho trzyma. Stawki za jakie się tu jeźdźi są śmiesznie małe, a kierowca ma płacone 11% od obrotu plus teoretycznie 1700 (tyle jest na umowie) netto ale liczone 1000 plus procent obrotu nikt nie wie dlaczego. O atmosferze w firmie świadczy rotacja kierowców szczególnie ostatnio. Odradzam jeśli macie szacunek do pracy i liczycie na to samo od pracodawcy skoro wykonujecie prace sumiennie i bez kombinowania.
lot23 2016-01-09 00:52:01
nigdy nie słyszałem o takim przeliczniku norm paliwowych.
lkju 2016-05-12 14:59:30
@Darius no to zalexy na jakich trasach i na jakich odcinakch no i tez wazne jest ile jezdzisz..chociaz tak jak czytam ze 4 tysiece to calkiem sporo mozna zarobic a wiaodmo ze trzeba miec odpwieidnie uprawnienia no i zapewne tez czynne prawo jazdy ;-)
Byly pracownik 2016-10-27 00:39:33
Ja pracuje troche wiecej, ale i za 7 razy tyle tylko ze za granica :((
Zostaw swoją opinię o TRANSPORT-SYSTEM - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSPORT-SYSTEM