Opinie o Rt-trans Tadeusz Rybiński w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rt-trans Tadeusz Rybiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rt-trans Tadeusz Rybiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rt-trans Tadeusz Rybiński w Szczecin

były najemnik

Witam, jeżeli kogoś interesuje praca dla RT Trans w oddziale Bydgoskim to w 99% będzie to praca dla Kauflandu. Warunki finansowe ok jeżeli zakładasz działalność ( bo tylko taka forma zatrudnienia wchodzi w grę ) i przez pierwsze dwa lata płacisz niską składkę ZUS, po 2 latach nie opłacalna zabawa. Ogólnie jak lubisz zapier..... to i zarobisz ale kosztem nie widywania rodziny. Załadunku oczywiście na pauzie/out !!! praca po 15h dziennie to norma, a bywa więcej. Spedytorzy normalni do ugadania, aczkolwiek jak chcesz zarobić więcej to musisz już wejść pod stół kierownikowi oddziału, ma swoje układy z niektórymi i ciężko się wbić w tą grupę, ja w niej byłem i nie było łatwo/tanio. Dużo dni tracisz na serwisy bo naprawy tylko w Szczecinie, w warsztacie właścicieli gdzie banda ukraińskich pracowników uczy się naprawiać auta, a Ty kręcisz dziwne pauzy gdzie nie ma jak oko zmrużyć i nikogo zbytnio to nie interesuje. To samo jeżeli chodzi o wymianę opon też tylko Stargard gdzie mają swoją wulkanizacje i oczywiście osoby odpowiedzialne za warsztat / wulkanizacje myślą, że czas pracy kierowcy jest z gumy i że można sobie go doładować na Orlenie. Ostatnio rozmawiałem z chłopakami to podobno spedytorzy do biura nie mogli się naprosić szefa o klimatyzator za 200 zł . Ja osobiście nie polecam, pracuje teraz w podobnej firmie na umowie o prace, mam urlop normalne składki, zarabiam może i mniej ale kończę prace o 10/11 a nie o 15:00 i przede wszystkim mnie tu szanują nie muszę wchodzić w dziwne układy, podkładać się żeby zarobić

F16

Normalnie to się konczy prace o 15stej a zaczyna o 6 stej rano

Więc tak normalnie kończyło się prace o 15:00 a zaczyna o 6:00? To aktualne? Ciekawi mnie rozliczenie za to bo to z 9 godzin jest. Chyba, że występuje jednak cala niepłatna przerwa? Jakieś szczegóły odnośnie zarobków mi napiszecie? Były jakieś podwyżki? i jak oceniacie stan aut?

były najemnik

Koziocki
@były najemnik

Mógłbyś kolego podpowiedzieć coś więcej gdzie pracujesz?

F16 Nowy wpis

Normalnie to się konczy prace o 15stej a zaczyna o 6 stej rano

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Rt-trans Tadeusz Rybiński można pracować na pół etatu?

kierowca

witam pracuje w rt trans to jest (usunięte przez administratora)po to ze kierowca sam sie laduje i rozladowuje to jeszcze jest narazony na mandaty poniewaz jest nakazane z gory pietrowanie palet i wozenie po 42 palety na tandemie co oznacza ze waga zestawu jest bardzo mocno przekroczna tak mowi pani logistyczka (usunięte przez administratora)

Urszula
@kierowca

A dostałeś kiedyś mandat za takie przekroczenie? Kto pokrywa te mandaty, pracownik czy firma? Jakie w ogóle mają tam pensje, płacą nadgodziny?

Kierowc
@Urszula

Żadnych nadgodzin, mandaty wszystkie dlia kierowca ???? nie polecam

Ilona
@Kierowc

jeżeli faktycznie tak jest i ktoś z logistyki deklaruje, że jest to przeciążone to oni również nie pooglądają przypadkiem pod odpowiedzialność z tego tytułu? na dziale problemów nie mają?

Darek Nowy wpis
@Ilona

Mandat zawsze jest dla kierowcy i dla firmy. Kierowca dostanie 1000 zl a przewoźnik 5000 zl. Myślę ze oni jeżdżą po takich trasach ze kontroli ITD za bardzo to nie maja ew. na Szosie stargardzkiej jak wracają. Kierowca jak godzi się na takie cos to mandat on zapłacić musi i nie wierze ze ktoś mu cokolwiek zwraca.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rt-trans Tadeusz Rybiński kandydat na stanowisko Logistyk - Dyspozytor Krajowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Firma Rt-trans Tadeusz Rybiński rekrutowała na stanowisko Dyspozytor. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 6500 PLN?

Nukri

Nie

Natalia
@Nukri

To ile wynosi? Czy to jest taki typowy dyspozytor czy trzeba też szukać i handlować ładunkami?

Czy w Rt-trans Tadeusz Rybiński wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Miki

Tak premią jest to ze ci za paliwo kasę wezmą bo maja normy (usunięte przez administratora) po 29 l

Czy jest możliwość w Rt-trans Tadeusz Rybiński pracy na część etatu?

Na czarno tam większość strażaków i wojskowych pracuje

Bobek

DOKLADNIE (usunięte przez administratora) I TYLE WYKORZYSTYWACZE LUDZI

Benio

Widać znowu kogoś szukają bo ogłoszenie na OLX lata. Generalnie dla kogoś kto lubi sobie skubnąć Towar z chłodni to dobra opcja, tyle ze ta działalność. Generalnie ropę skubać tez można, nikt tego nie pilnuje. Już za Darka K. można było robić wszystko o czym pisałem, a teraz gdy Daniel M. ciągnie za sznurki (specjalista) to jest bajlando Kolegów nie znajdziesz na załadunku tam każdy sobie (usunięte przez administratora) obrabia najlepiej tak jak ja tel wyciszyć i w drogę i najlepiej na tym wychodzę bo w nic mnie nie wciągają Dużo osób leci za kradzieże ale Rybińscy są spoko, złapią Cię za (usunięte przez administratora)na Kauflandzie przeniosą Cię na netto, jak złapią Ciebie i tam to zawsze możesz iść jeździć dla Rosmana opcji jest dużo Coś na nockach mówią chłopaki z Kaufa że jak jeszcze kogoś złapią z RT to wypowiedzą im umowę ale Rybinscy chyba maja to gdzieś skoro ,, specjalistów „ awansują

@Benio

No co do kwoty podanej w ogłoszeniu to ściema No chyba ze na dwie karty jak większość w RT to realne pieniądze Przy uczciwej pracy fakturę wystawisz na 7,5 tys max

Kowalski
@Benio

Benio czytając co piszesz nie trudno domyśleć się kim jesteś. Może pochwalisz się za co zostałeś wyrzucony z tej firmy? :) Te bzdury które wypisujesz to pewnie w akcie zemsty? Jeździłem kiedyś dla nich i firma jak każda inna - są plusy i minusy. Kontakt z niektórymi chłopakami mam do dzisiaj więc jestem w miarę na bieżąco dlatego nie było trudno się domyśleć kim jest "Benio" .

@Adam

Mam tu takie ogłoszenie o pracy w RT dla kierowcy C+E: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierowca-c+e-transport-chlodniczy,nuzle.pl06e3dc588acd80cbe65432703abbb671,wroclaw Nie ma tu nic o działalności i żadnej kwoty, piszą tylko, że wysokie wynagrodzenie. To ile w końcu można tam zarobić?

Niko
@Marta

Robota na Wrocław się kończy, kierowcy uciekają bo za miesiąc będzie tu potrzeba tylko 8 kierowców a jest 17. Czterech już uciekło pewnie potrzebują na te kilka dni

Krystyna
@Niko

Dlaczego kierowcy uciekają z Rt-transu? :P Podasz więcej szczegółów? Z czego wynika zmiana zapotrzebowania na liczbę pracowników? I jak w takim przypadku wygląda stabilność zatrudnienia w firmie?

@Benio

Szukają cały czas jeleni nie polecam tej firmy naj gorsza w jakiej pracowałem

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Rt-trans Tadeusz Rybiński na stanowisko Kierowca?

Xxtara

Tylko nie ta forma nie dość że wykorzystuja wypłaty marne to jeszcze nie potrafią wypłacić wypłaty żenada naj gorsza firma w jakiej pracowałem nie Polecam

Dareczek

Witam widzę wasze posty opinie jestem przerażony że takie że czy się dzieją w tych czasach nie długo zdam E i chciał bym zacząć swoją przygodę z kierowaniem zestawu jak jest w tej firmie dziś coś się zmieniło a może macie jakieś propozycje do jakiej firmy warto iść pracować

@Dareczek

Omijaj szerokim dobrze radzę, osoby decyzyjne bez szkoły, doświadczenia, decyzje absurdalne

@Adam

Również nie polecam nie dos ze wykorzystują to jeszcze wypłat nie wypłacają wykozystywacze i tyle

tomju

podobno dostali nagrode orly transportu , ciekawe za co? powinno byc “ gamonie transportu” juz na poziomie rekrutacji mozna wyczyc totalny chaos , brak kompetencji i profesjonalizmu. w swojej 15 latniej karierze kierowcy pracowalem w roznych firmach ale to sa wybitni gamonie. daja tury niemozliwe do zrobienia zgodnie z tachografem a pozniej sie dziwia skad mandaty na firme i pozwy do sadu

kierowca!!!

Witam jak jest tak naprawde ponieważ firma szuka kierowców pod centrum NETTO W Teresinie i zamierzam aplikować, jaką dają umowe i jakie warunki Finansowe, wiadomo wszedzie trzeba pracować ale jak tam jest w tej firmie i czy kasa na czas? Jaki Tabor serwisy itd.

Matołek

W Kopytkowie to się dopiero dzieje. Pozdro dla M. K. i A. S

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Rt-trans Tadeusz Rybiński? W ogłoszeniu jakie umieścili 4 sierpnia na Nuzle.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Proszę Was jaki rozwój

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Rt-trans Tadeusz Rybiński?

Kud

Nigdy. Działalność

Włodek
@Kud

Trzymasz klas jak nikt inny

Nie ma czegoś takiego jak umowa na stałe u Rybińskich, cały czas pracujesz na własnej działalności

Czy w Rt-trans Tadeusz Rybiński panuje luźna atmosfera?

Tak luźna, co Ci w ręce właśnie można brać ????

driver

ludzie tam jest taka rotacja pracowników że masakra . ODRADZAM

Krystyna
@driver

A z czego można wynikać tak duża rotacja pracowników? Jak myślisz? Niestety jako osoba niezwiązana z firmą nie mogę sama tego wywnioskować a jednak chciałabym mniej więcej dowiedzieć się czym może być to spowodowane. Napisz proszę.

Rt

Praca po 270-300 h jako kierowca ce, (usunięte przez administratora)

Dandi

A jak nie mam doświadczenia wcale w spedycji to mam szansę się dostać tak żeby ktoś mnie poduczył czy nie?

XXX

Witam czy oddział w Szczecinie zatrudnia także osoby do przyuczenia (bez doświadczenia w spedycji )?

Zostaw merytoryczną opinię o Rt-trans Tadeusz Rybiński - Szczecin

• Jak się pracuje w Rt-trans Tadeusz Rybiński?

Zobacz opinie na temat firmy Rt-trans Tadeusz Rybiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rt-trans Tadeusz Rybiński?

Rt-trans Tadeusz Rybiński
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • ul. Borsucza 6
    70-887 Szczecin