Rt-trans Tadeusz Rybiński

Szczecin

Opinie o Rt-trans Tadeusz Rybiński

JASIU 2011-07-14 15:32:05
Nie polecam tej firmy ! Niewypłacalna! Koszmarne warunki pracy!
to nie firma 2013-07-27 18:56:30
Dołączam się do kolegi
kiero 2014-01-03 02:45:48
Odradzam wszystkim tej firmy. Banda naciągaczy i wyzyskiwaczy. Kierowcy jeżdżą resztkami sił. Spedytorzy z Wrocławia dają kierowcom swoje karty i taki bidaczyna jedzie z zapałkami w oczach. Każą kierowcom podczas załadunku nie wkładać karty w tacho,aby czas pracy wydłużyć. Podczas rozładunku kierowcy wciskają PAUZE mimo,że zapieprza paleciakiem w tym czasie. Obciążają za wszystko. 300 zł za litr przepału, zatankujesz na innej stacji aby dojechać to obciążają za różnice w cenie. Spowodujesz kolizję to obciążą Cię za szkodę ,pomimo,że szkoda idzie z OC auta. Chwalą tą "firmę" tylko młodziki co parę dni robią i podniecają się nowymi Actrosami. Omijajcie z daleka,bo pięknie Cię zamówią do roboty u nich a potem wyssają z Ciebie wszystkie flaki. Kto mądrzejszy to już uciekł od nich.
Busiki 2014-01-24 11:58:26
Ja natomiast bylem tam chwile na BUSie i powiem że nie było źle. Często można się było dogadać. Ale nie wypowiem się jak jest na N>>>o bo nie miałem kontaktu z tamtymi ludźmi. Zrezygnowałem bo trafił się kontrakt po za RP.
kier 2015-10-04 00:49:18
za pelny km 60gr za pusty 30gr weekend 300zl za litr oszczednosci 150 zl i zabrali stazowe. ciezko zrobic 12000km w miesiacu . realne 10000
Aksjo 2016-03-03 00:30:53
Zachęcam wszystkich chętnych do charytatywnej pracy. Twoimi szefami będą mili ludzie, którzy słusznie będą uważać, że masz dla nich pracować za pół darmo skoro do nich trafiłeś. A tak poważnie, to nie wiem skąd w tej firmie jest tak mocne przekonanie, że inni mają zasuwać za friko na ich dobrobyt? Może przez starych kierowców zasuwających w RT Transie, którzy jak frajerzy dali się wydymać z umów o pracę i zostali zmuszeni do założenia własnej działalności (gdyby mieli odrobinę odwagi wygraliby z łatwością w Sądzie Pracy taką zamianę), albo się cieszą, że za swoje pieniądze kupili elektryczne paleciaki i nie muszą już majtać ręcznymi? A może dzięki takim, którzy na plecach przenoszą towar do klienta albo na rampę do której nie można podjechać (rozładunek za darmo oczywiście, a jakże!). Płace są na przeciętnym poziomie jeżeli mówimy o kilometrówkach, jeżeli o jazdach w obsłudze Netto – żałosne, ale potrącenia chętnie udzielane i dodatkowe prace za które nie otrzymasz zapłaty lub grosze – na porządku dziennym. Aha, jedna rzecz, która mnie rozwala w RT Transie: najważniejszą rzeczą, którą każdy kierowca musi dopilnować i radzę mu, aby nie zapomniał jest…nabijanie pkt w programie lojalnościowym BP. Masakra. Tam nic innego się tak nie liczy, jak to czy po zatankowaniu nabiłeś pkt na kartę.
hhahaa 2016-06-07 22:19:31
Chyba nie lałeś gościu, syf jakich mało, dobrze, że udało się sprawnie uciec zanim dobrze zacząłem :)
Andrii 2016-06-15 14:15:30
Polecam
lol 2016-08-18 12:54:34
Firma nie wypłacalna o kase trzeba sie prosic. Co innego oferuja co innego dostajesz. nie polecam tej firmy banda oszustow
er- 2016-08-18 14:45:12
zastanawiam się nad znalezieniem dla męża jakieś prac u was jako kierowca, kwestioa tylko jest czy potraficie jakieś konkurencyjne warunki zatrudnienia mu dać
Zostaw swoją opinię o Rt-trans Tadeusz Rybiński - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rt-trans Tadeusz Rybiński