CEWE COLOR Sp. z o. o.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o CEWE COLOR Sp. z o. o.

Doświadczony 2015-06-17 15:01:12
Witam,
znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl ( 11582 ) na Dyrektora Generalnego do
tej firmy i w związku z tym chciałbym wszystkich, którzy nie chcą być
oszukani przestrzec przed tą firmą. Bałagan i brak kompetencji
zarządzających nie wspominając o wielu innych drastycznych rzeczach,
które podlegają kodeksowi karnemu przerastają wyobraźnię każdego.
Dyrektorów jak mrówek ( kto i za co ich awansował pozostaje dużą
zagadką), tylko pracować nie ma komu. Każdy robił wszystko tylko nie
to, co powinien. Zarząd w osobie panów W i B to porażka na całej linii.
Proszę nie spodziewać się po tych panach fachowego i uczciwego
zarządzania. Przy przyjęciu do pracy pracownicy zakładają się ile
miesięcy nowy dyrektor popracuje. O wynikach pracy tej firmy świadczą
wyniki - takich strat nie notuje żadna poważna dobrze zarządzana firma.
Jakby co służę większą ilością informacji.
.... 2015-08-18 12:22:46
2 lata temu, udało mi się tam dostać, jako pracownik sezonowy, na 3 miesiące.
W zeszłym roku też próbowałam, ale niestety nie udało się.
Bardzo fajna praca, wszyscy mówią sobie po imieniu, kasa tez niezła.
Tylko pracownice, to straszne plotkary i tyłek obrabiały nam "sezonowym".
Rewizor 2015-09-14 19:56:04
prosze o kontakt
nie naleze do firmy
Rewizor 2015-09-14 20:07:32
prosze o kontakt
nie naleze do firmy
Euromobil31113111@yahoo.de
Doświadczony 2015-09-15 09:44:30
Witam, w czym mogę pomóc?
Mariola 2015-09-22 08:45:29
Witaj. Czym zajmuje się taki pracownik sezonowy? co należy do jego obowiązków?
Mariola 2015-09-22 14:03:26
Witaj. Czym zajmuje się taki pracownik sezonowy? co należy do jego obowiązków?
... 2015-11-12 18:35:02
Dostać się tam, jest bardzo ciężko, no chyba, że masz znajomości.
Moja koleżanka jest tam teraz na sezon przyjęta (3 miesiące), ale to po znajomości. Ja znowu się nie dostałam w tym roku, chociaż powiedzieli, że mogą zadzwonić w każdej chwili, gdy będzie więcej roboty, niż ludzi.
xyz 2016-08-12 13:31:30
pracownik sezonowy, to ten który na sezon ( listopad-grudzień lub czerwiec-lipiec) zatrudniony na um. zlecenie kompletuje zamówienie, skleja produkty ( kalendarzem fotoksiążki) lub kompletuje gadżety. Praca w nienormowanym czasie - raz 3h a raz 10 h.
zatrudniają pracowników poprzez urząd pracy - staż .
tania siła robocza bez kwalifikacji....

z 2016-08-12 13:35:46
Cewe z fotografią ma tyle wspólnego teraz co nic.
maszyna elektronicznie wywołuje - naświetla człowiek tylko sortuje.
nie ma osoby do obsługi profesjonalistów - ponieważ żaden szanujący się profesjonalista nie korzysta z usług laboratorium przemysłowego... gdzie jakość nie idzie w parze z ceną......
Mariola 2016-08-12 15:31:30
nie tania, a wręcz bezpłatna a wykorzystuja, wiem że stażyści zapieprzają czasem za 3 osoby ale nie zostają doceniani, przykre zwłaszcza jak pracują czasem po 9 godzin w sezonie (znam takie osoby) i to na najgorszym dziale wysyłka gdzie praca jest bardzo ciężka, fizyczna i nawet nie ma czasu za przeproszeniem iść do kibla.. Po zakończeniu umowy (po sezonie- staż 3 miesiące trwa) nawet nie ma zwykłego "dziękuję", nie mówiąc o przedłużeniu umowy
Mariola 2016-08-14 15:22:50
Z tego co wiem to tylko w tamtym roku było na stażu ok 10 osób i nikomu nie przedłużyli (no chyba, że masz znajomości to może..), w tym roku widziałam ogłoszenie że szukają 10 stażystów znowu..
ulka 2016-08-16 14:08:24
Ja nie znam nikogo, komu przedłużono tam staż. Bierze się ludzi na sezon i po sezonie dziękuje z dnia na dzień.
Mariola 2016-08-16 15:21:11
jeśli lubisz zapieprzać ciężko fizycznie przez 8-10 godzin bez chwili odpoczynku (poza przerwa ok 10min) dziennie za 900zł miesięcznie lub mniej to proszę bardzo
I co przedłużają stażystom? bo znam wielu i nikomu nic nie przedłużyli
xyz 2016-08-17 10:00:39
To firma, która jest uzależniona od zleceń - i na produkcji jest ogromna fluktuacja. staże są po to by porostu uzupełnić braki kadrowe. stażystów nie zatrudniają nawet w dziale marketingu. ostatnio była oferta do Fotojokera - spółki córki tej firmy. ograniczanie kosztów zatrudnienia - i niestety.. to nie jest ta sama firma co 10 lat temu gdy było ludzkie i... prawdziwe podejście do pracownika.
mowa r 2016-08-17 22:57:13
no to właśnie kolego gdzie konkretnie tych stażystów zatrudniają?
Zostaw swoją opinię o CEWE COLOR Sp. z o. o. - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEWE COLOR Sp. z o. o.