Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

on63

Witam mam pytanie czy jutro 19.03.16 jest moze szkolenie w Greencorze prosze o info

ona

Każdy kto zna Luize wie, że to pozytywna i zajebista osoba, a Ty jeśli masz z nią jakiś problem to załatwiaj takie sprawy osobiście bo musisz być nieźle zakapleksiona osoba jak piszesz takie głupoty na stronach publicznych

ona3xxxx

Witam bardzo mi sie podoba serwisant z 9 ktory pracuje na nockach od srody.Czy moze ktos mi pomóc go poznac chciała bym sie cos onim dowiedziec wiecej?

lilka1

Kaja to bardzo mila dziewczyna i trzeba byc pustym i malo inteligentna osoba zeby tak o dziewczynie pisac.Brak slow.

a co to

a dlaczego kaja robi serwis? bo ciagnie markowi :)

hahahh
@a co to

cos w tym jest bo tak ja poleca hahaha

lola

Do wzięcia z tego co mi wiadomo. Może czeka na jakiś romansik?

aga
@lola

Wiem ze ma narzeczona I dziecko ... ale kto wie.. ,moze to prawda ze pare dziewczyn sie za nim oglada. W tej fabryce to nigdy nic nie wiadomo.

RON

Witam czy wie ktoś może o której jest szkolenie do Angela dzisiaj ? (27.02.2016 ) jeśli tak to prosiłbym o info z góry dzięki

Roger

Ale wy jesteście pustaki, nic tylko tyłki, romanse, kto z kim i gdzie .Myślałem,że tylko w Polsce można znaleźć taką szczujnię ale tutaj też dorównujecie tym co zostali w Polsce.Nic Was to nie nauczyło, wsrtyd!

nick

Zgadzam się, strasznie niesympatyczna, wręcz wredna baba.

NOCKA a.d Ilona

zgadam sie w sto procentach. Pani Ilona Kossowska ewidentnie utraciła swą polskość. przykre to. Każdy mi mówił że polak dla polaka za granica najwieksza gnidą. ale robie korektke. polak co stoji troche wyzej na stanowisku najwieksza gnida dla rodaka

oddany pracownik NOCKA

witam.. chcialabym porgatulować kompentencji pani Ilony supervisior Ambition. kirując się ona swoim obiektywizmem i rzetelnie wykonując wrecz wykorzystojac swoje stanowisko staje się swoistym esesmanen naszych czasów. wczesniej ludzi przerabiano na mydło teraz ona kontunuujac tradycje swojego partnera stara się polaków przerobic na kupe G***NA. pozdrawiam serdecznie.

tomek

kiedy beda przyjecia pod agencje?

seba

mam pytanie czy mozna dostac sie do kanapek odrazu na kontrakt?

seba

mam pytanie czy mozna dostac sie do kanapek odrazu na kontrakt?

Redfyhbcz
@seba

Niech sie kazdy zajmie swoja (usunięte przez administratora) a bedzie dobrze, pewnie ten kto to pisal swoje zycie ma tak nie udane ze interesuje sie zyciem innych, gratuluje

zdziwiony

a o co chodzi z ta luiza z dniowek z h2

ciekawa

czy jakies nowe romanse na nocce na 1 i 2 , kto z kim

Luiza z 2 hali dniowka ty glupia suko ! UWAZAJCIE NA TA BLADZ !

ciekawa

juz wiem ze nazywa sie Pawel. jednak bardzo potrzebuje wiecej informacji na jego temat zanim zaczne dzialac... ktos cos wiecej plisssss...

K.drozd

Witam! Poszukuje kogoś dojezdzajacego z okolich church warsop do greencore w worksop jest ktoś taki?

prvinc

Cześć. Czy jest ktoś, kto dojeżdża z Doncaster ?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches