Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

Alicja

Witam, z tej strony Alicja Sz. Chciałabym was ostrzec przed firma Euro Kontakt. Otóż, wyjechałam za granicę, pracowałam tam 3 tygodnie przy starszym Panu, nie dostałam żadnych pieniędzy, a praca wyglądała następująco: pilnowałam 2 osoby, starsze małżeństwo, Panią, która ma 91 lat oraz Pana, który ma 95 lat. Pan ten ma demencję, nie chodzi, waży około 80kg, każdego dnia 4 razy musiałam zdjąć go z łóżka, posadzić na krzesło, aby zjadł śniadanie, obiad, podwieczorek, czy kolację i nakarmić, ponieważ Pan ten nie chciał jeść w łóżku, tylko na siedząco. Nie mówiąc już o tym, że trzeba było zmieniać mu Pampersy i podmywać. Trzeba było samemu gotować posiłki dla niego oraz małżonki oraz posprzątać cały dom. Jego żona jest bardzo krzykliwa w 100 procentach sprawna i wcale nie pomagała mi w niczym. Pewnego razu gdy jej małżonek nie mógł się wypróżnić i musiałam zrobić mu lewatywę w tym czasie powinnam mieć 2 godziny wolnego, lecz to nie nastąpiło, gdyż jego małżonka zamknęła drzwi na klucz i nie chciała wypuścić mnie z domu dopóki jej mąż nie wypróżni się i nie posprzątam, ponieważ najwyraźniej brzydziła się go. Jak nie spał, cały czas krzyczał jak poparzony i trzeba było siedzieć przy nim dopóki nie zasnął, czasami nie miałam nawet kiedy skorzystać z łazienki. Po pewnym czasie wylądowałam w szpitalu z silnym bólem kręgosłupa, na drugi dzień wrocilam do domu, żona i córka oddali Pana do hospicjum a mnie firma odesłała do Polski. Po kilku dniach dzwoniłam do firmy w sprawie mojego wynagrodzenia, Pani Barbara, która tam pracuje stwierdzila, że rodzina u której pracowałam nie zapłaciła jeszcze pieniedzy. Po tygodniu Pani Barbara stwierdzila, że otrzymam 420 €. Pieniądze nie wpłynęły na konto i Pani Barbara nie odbierała już ode mnie telefonu. Gdy mój syn skontaktował się z firmą pracownicy stwierdzili, że dokonałam zniszczeń w domu moich pracodawców (oczywiście o których nie mam pojęcia). A gdy ja dodzwoniłam się w końcu do Pani Barbary Powiedziała mi ona, że firma zapłaciła za szpital, w którym byłam 1 dzień, a przecież FIRMA OPŁACA UBEZPIECZENIE! Mimo tego wszystkiego Pani Barbara po moich nagleniach z Niemiec nie wysłała mi umowy o pracę, którą miałam dostać. Nie dostałam umowy na miejscu, ponieważ w kilka godzin musiałam wyjechać do malzenstwa, gdyż firma nie miala osób do pracy i miała wysłać mi ta umowę. Na chwilę obecną przepracowałam 3 ciężkie tygodnie za darmo. Z całego serca nie polecam tej firmy i przestrzegam osoby wybierające się do pracy poprzez tą firmę a szczególności przez Panią Barbarę przed tym, że decydują się na pracę w firmie, która wykorzystuje ludzi i szuka naiwnych osob, które wykonają pracę, jak murzyni którzy wykonują pracę tanią siłą roboczą albo w ogóle bezpłatną siłę roboczą. Z uszanowaniem Alicja Sz.

Jacek
@Alicja

Przed wyjazdem powinnaś podpisać umowę, w której powinny być zawarte warunki pracy i wynagrodzenia. Brak umowy może być utrudnieniem w dochodzeniu należności. Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia do Alicji, czy zupełnie inaczej postrzega zatrudnienie za pośrednictwem firmy?

@Alicja

Cała sytuacja opisana przez Panią Alicję Sz. jest NIEPRAWDZIWA. Pani Alicja Sz. zapomniała dodać do swojego wpisu, że podczas pracy spożywała ALKOHOL, który zmieszała z lekami, co było przyczyną wizyty w szpitalu, co oczywiście potwierdziły opinie lekarzy. Cała sytuacja miała miejsce podczas pracy, tym samym Pani Alicja stworzyła zagrożenie dla podopiecznych którzy wymagali opieki. Rodzina podopiecznych musiała z dnia na dzień przejąć opiekę nad rodzicami. Dostaliśmy prośbę od Podopiecznych żeby zorganizować  pilny zjazd Pani Alicji do Polski, udało nam się zorganizować przejazd do naszego firmowego domu seniora gdzie Pani Alicja miała przenocować, a rano wyjechać bezpośrednio do domu. Oczywiście podczas pobytu w Polsce, tutaj znowu pojawia się kwestia ALKOHOLU, Pani Alicja Sz. poprosiła o zaliczkę na poczet zakupów, czyli w tym przypadku zakup alkoholu, który spożyła na miejscu. Trzech pracowników musiało pilnować Pani Alicji gdyż stwarzała zagrożenie dla innych pacjentów. Podczas powrotu kierowca busa zgłosił że od Pani Alicji było czuć alkohol, ale mimo to bezpiecznie dowiózł ją do domu. Rodzina złożyła reklamację i zażalenie, gdzie opisała że Pani Alicja przypaliła biurko, za co żądają zwrotu kosztów, rodzina poinformowała nas że całą sytuacje planuje zgłosić do prawnika, tym samym wstrzymując płatność. Do całej sprawy była zaangażowana firma Polska jak i Niemiecka, tak żeby konsekwencje były jak najmniejsze dla Pani Alicji Sz W tym przypadku skutki odczuwalne są również dla firm. Jesteśmy rzetelną firmą która działa na rynku od 15 lat. Podsumowując cała opinia dodana przez Panią ALICJĘ SZ. jest daleka od prawdy. Gdyby Pani Alicja Sz. nie spożywała alkoholu podczas pracy nie byłoby tej sytuacji.

Anie

Absolutnie nie zgadzam się z tym waszym profesjonalizmem i rzetelnością. Miałam okazje pracować dla was i do tej pory nie dostałam należnego wynagrodzenia za pracę.Próbowałam się kontaktować bezpośrednio z niemieckim pracodawcą i polskim kordynatorem z waszej firmy.Wszyscy mnie odsyłali od jednej osoby do drugiej podając nieprawdziwe dane i stwierdzając, że cały czas czekają na odpowiedź. Śmiechu warte.Pracujesz na ich prowizje i jeszcze Ci pieniędzy nie wypłacają.Nie polecam, wręcz odradzam!!!

@Anie

Witam, Dziękuje za opinię, prosimy o kontakt w celu sprawdzenia Pani wypłaty. Podaje tel. 502-174-535. Wszyscy nasi pracownicy otrzymują wypłatę terminowo.Mamy na koncie mamy kilkaset zadowolonych opiekunek które współpracują z nami od 15 lat.

Kobieta

Nie polecam Na początku wszystko ładnie pięknie a potem ie odbierają tel jak czegoś potrzebuje, zawodzą mówiąc poczekaj tydzień wszystko się wyjaśni, potem drugi tydzień, potem miesiąc Żałosni ludzie

Honorata
@Kobieta

witam! chciałam zapytać jak u nich z wypłacaniem pieniędzy,płacą czy oszukują,pozdrawiam.

kultura
@Honorata

(usunięte przez administratora) nie da rady z nikim nic wyjaśnić. Jak pytasz do kogo napisać odnośnie wypłaty to kulturalnie piszą, że nie wiedzą dlaczego tak źle jest policzone wynagrodzenie i oczywiście coś z tym zrobią, ale nic nie robią , po za kulturalnym pisaniem "nie wiem"

@Kobieta

Zgadzam się, byłam w takiej samej sytuacji. Tylko zwodzą i w niczym nie pomogą.Możesz pisać, dzwonić i nic. Uważajcie na tę firmę

@kultura

u mnie pisali zamiast kulturalnego "niewiem", kulturalnie "czekamy na odpowiedź"

Mona

Eurokontakt z Chełma to firma z której jestem bardzo zadowolona. Jestem z nimi od roku chociaz dopiero zaczynam jako opiekunka dostalam dobra sztele i dobrze mi płacą. Wyplata czasem sie opóźnia dzien czy dwa ale kontakt z biurem jest dobry a panie bardzo miłe.

Aleksandra Tczew
@Mona

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie. Szczegolnie za profesionalna obsluge i opieke Panie Joanna i Ania. Pracuje z firma ok. 3 lat. Wyplata na czas jak do tej pory zawsze trafilam na dobre miejsca. Obecnie czekam na propozyce.

Joanna
@Aleksandra Tczew

@Aleksandra Tczew Świetnie, że jesteś zadowolona. W jakiej formie byłaś zatrudniona w Centrum Eurokontakt?

Brian

BARDZO PROSZĘ PAŃSTWA O PRZECZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM NAZWY FIRMY I GDZEI ONA SIĘ MIEŚCI !! WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE NIE DOTYCZĄ FIRMY CENTRUM EUROKONTAKT Z CHEŁMA, TYLKO FIRM Z INNYCH MIAST O PODOBNEJ NAZWIE !!!!!!!! OPIENIE POWINNY DOTYCZYĆ FIRMY CENTRUM EUROKONTAKT Z CHEŁMA !!! PRACUJEMY NA RYNKU OD 15 LAT. MAMY SETKI ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK, JESTEŚMY UCZCIWĄ FIRMĄ. .

Jacek
@Brian

Dzień dobry, jakie wymagania trzeba spełniać, żeby zostać zatrudnionym w Centrum Eurokontakt w Chełmie? Proszę o informacje.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Pracownik Działu Kontroli Jakości
Siedlce
MKL BAU sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Alicja

Firma (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów, jeśli już odbierze, to jedna z Pań twierdzi, że nic nie może zrobić. Nikt nic nie wie. Postanowiłam, że wybiorę się do Chełma po moje ciężko przepracowane pieniądze. Mam zamiar walczyć o swoje!

Iga

Tak różne opinie o agencji dla mnie znaczą, że firma nie jest idealna ale pracownikom też dużo można zarzucić.

To ja

Agencja to jakaś masakra Za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) mają ludzi Możesz pisać dzwonić i żadnego odzewu Nie polecam to jakaś kpina

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Centrum Eurokontakt, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Ola

(usunięte przez administratora) Nie interesuje sie niczym. Nie przekazuje zmienniczce warunkow jakie faktycznie sa.

Antyk

Mila chyba coś ci się pomyliło , jestem w ciągłym kontakcie z CE. Odbieraja telefony i odpisują na emaile.

aqua
@Antyk

chyba, że tam siedzisz w tym biurze i to piszesz

Sabina

Nieladnie potraktowali mnie jako kandydata. Najlepszy kandydat to taki, ktory niczego nie oczekuje. Nie to nie, firm sa setki.

brajan

W odpowiedzi na niektóre pytania, wszystkie negatywne komentarze dotyczą firm o tej samej nazwie, ale z innych miast. A my oceniamy tutaj CENTRUM EUROKONTAKT z Chełma. Na przyszłość BARDZO PROSZĘ o zwrócenie uwagi że chodzi o firmę z Chełma, która wysyła do pracy tylko i wyłącznie OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH, negatywne komentarze tyczą się firm które wysyłają pracowników na inne miejsca pracy niż opiekuńcze. NA KONCIE FIMRY CENTRUM EUROKONTAKT Z CHEŁMA SĄ TYSIĄCE ZADOWOLONYCH OPIEKUNÓW, FIRMA FUNKCJONUJE OD 14 LAT.GWARANTUJE LEGALNE ZATRUDNIENIE ORAZ WYNAGORDZENIE NA CZAS.

Agata

@olala, poprzedni rozmówcy zwracają uwagę na to, aby dobrze zorientować się, czy na pewno chodzi o firmę, której dotyczy wątek. Czy na pewno piszesz o Centrum Eurokontakt w Chełmie? @brian, czy mógłbyś napisać, co składa się na Twoją ocenę o firmie? Jak wygląda praca w tej firmie? @Wiola, a na podstawie jakiej umowy współpracuje się z tą firmą? Rozumiem, że jesteś zadowolona ze współpracy? Mogłabyś napisać coś więcej?

olala

To nie sa wpisy wyssane z palca. Dobrze, ze sa takie fora , aby ludzie mogli swoje doswiadczenia wpisywac i tym samym daja do myslenia innym. Konkurencja po to jest aby rynek nie byl tylko nastawiony na korzysc jednej firmy, robiacej co sie jej podoba i to od lat.... i myslacej ze ma wszelkie prawa dla siebie wylacznie... brawo!! i niech wiecej ludzi pisze o swoich doswiadczeniach z ta firma...

pan1106
@olala

Negatywne wpisy dotyczą innych firm o podobnej nazwie, większość osób dodających negatywne opinie, opowiadają o pracy w polu, na budowie itp. CE CHEŁM zajmuje się tylko i wyłącznie pośrednictwem pracy na stanowisku opiekun osób starszych.

Konkurencja stara się żeby zaszkodzić? Takie dziwne wpisy?

brian

Przed dodaniem negatywnej opinii proponuję przeczytać o jaką firmę chodzi. Wszystkie negatywne opinie dotyczą firm o tej samej nazwie z całej Polski. Firma którą oceniamy to firma Centrum Eurokontakt z Chełma, zajmująca się opieką. Sam jeżdżę z CE od 3 lat i według mnie Centrum Eurokontakt 10/10. PRZED DODANIEM OPINII PROSZĘ PRZECZYTAĆ O KTÓRE CENTRUM EUROKONTAKT CHODZI, NISZCZYCIE OPINIĘ RZETELNEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiola
@brian

W Centrum Eurokontakt wypłata zawsze jest na czas, jeżdżę od samego początku to już 10 lat i zawsze pieniądze mam na koncie zgodnie z umową.

Pojchałam do pracy za posrednictwem tej firmy, mialo być legalnie, umowa na miejscu.Na miejscu okazało się, że praca na czarno. Do tego 13 do 15 godzin pracy dziennie.Wyzysk i oszustwo.

@Anna

Już od paru lat pracuję w tej firmie .....nigdy mnie nie zawiedli

Joanna
@Anna

W takim razie pojechałaś z innego Centrum Eurokontaktu, bo zatrudnienie w firmie CENTRUM EUROKONTAKT z Chełma zawsze jest legalne.

Wiesława

Nie rozumiem negatywnych opinii , ja nie mam nic do zarzucenia a jadę już z tą firmą 3 raz , wszystko sprawnie załatwione , cały transport do podopiecznego załatwia i opłaca firma eurokontakt. pieniądze mam na czas i jestem zadowolona.

MARTA
@Wiesława

mila wiesiu-transport oplaca zawsze-rodzina podopiecznego,biura konseketnie ...te pieniazki otrzymuja,czasami sa i takie biura-i to mi sie podoba-ja oplacam podroz-pokazuje bilet wraz z cena..i zawsze moge sobie cos kupic za euro przed wyjazdem do domu...niewiem ile polskie biura kasuja od niemieckich rodzin,za ta podroz...niemieckie rodziny nie ogladaja rachunkow...od przewoznikow z biur...przeciez...reszty mozna sie domyslic-jesli w to watpisz mila wiesiu-poprostu zapytaj rodzine,

Wiola
@MARTA

Ja widziałam ile rodzina płaci za mój bilet i cena biletu jest wyższa niż rachunek płacony, wiec firma dokłada do mojego transportu.

Urszula

Ja również jeżdżę z nimi prawie dwa lata. Początkowo było nawet w miarę, ale teraz Masakra co miesiąc muszę prosić o moją kasę. Zawsze jakieś głupie tłumaczenia. Jestem już wykończona tą sytuacją. Koordynatorka zupełnie się nie interesuje. Może znacie jakąś rzetelną firmę

@Urszula

CAREWORK POZNAŃ. BEZ ZASTRZEŻEN, I ELASTYCZNIE.

@Urszula

Poczytałam I mam to samo zdanie Tez czekałam na swoje pieniądze 2 miesiace Płacili na raty A w powrotną stronę do polski jechałam prywatnym samochodem Kazali wypełnić formularz który mi przysłali Wypłacił mi 15 euro Prosilam ich żeby mi znaleźli przewoźnika za 15 euro jak miałam jechać teraz na Hanower Nie chce z ta firma już wspolpracowac. Dot. GOWORK Warszawa

@Urszula

Z warszawy Firma której nikomu nie polecam Oszukali mnie powiedzieli ze senior chodzący przy rolatorze samodzielny przy myciu i ubieraniu A okazało się ze wozkowicz po wylewie sparaliżowany i z workiem na mocz i tylko stekajacy cały dzień i narsekajacy

@Urszula

Jeszcze trzeba go było karmić bo sam się nie najadl. A drugim razem byłam od nich u seniorki. Z astma.Bez łazienki prawie.to znaczy na drugim pietrze. Żeby myc rano na drugie pietro i umyć sie.A toaleta cały dzień i noc byla w piwnicy bo na parterze tylko dla seniorki Pokoju nie miałam swojego tylko w stołowym spałam żadnej prywatnosci.Firma oszusci.

Witam, Uważajcie na tą agencję! To oszuści od samego początku pracy źle traktują pracowników, gdy autobus w którym przyjechaliśmy popsuł się w środku nocy (byliśmy daleko od jakiejkolwiek miejscowości i było bardzo zimno) po telefonie do opiekuna umowy agencji Euro Kontakt dowiedzieliśmy się, iż jest weekend więc mamy zrozumieć, iż ona pracuje tylko w sytuacji zagrożenia życia od poniedziałku do piątku do godziny 18:00! Przelewy z wypłatą zostały dokonane po dacie o której była mowa w umowie i były za niskie, na pytanie gdzie są brakujące pieniądze nie chcą udzielić odpowiedzi. I dotyczyło to ponad 20 osób grupy w której byłam. Nigdy nie podpisujcie z nimi umowy!!!

SASO

Eurokontakt to jest "pseldo firma"oszuści i krętacze ! Za załatwienie pracy trzeba zapłacić 295zl.u nich to się nazywa kurs językowy!!!! Okradają z godzin ,nie dają rozliczeń ,inna stawka na umowie ,inna w rzeczywistości ! Pracujsz za granicą ale tak naprawdę w Polsce roznosisz ulotki !!!! Wałek na całego ! Mało tego pracujesz dla jakiejś firmy która jest w Wielkiej Brytanii !!!! Jeden wielki syf i szumowiny !!!lepiej z diabłem jechać na koniec świata jak z EUROKONTAKTEM do pracy !!!!!!!

ivonn70
@SASO

Za kurs płacą tylko osoby które jednak nie wyjeżdżają do pracy. Pensja na czas. Składki też. Wyjeżdża się do pracy a nie na wczasy. Opłat dodatkowych nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt