Opinie o Instytut Pojazdów Szynowych Tabor w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Instytut Pojazdów Szynowych Tabor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Pojazdów Szynowych Tabor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Pojazdów Szynowych Tabor w Poznań

Witam. Chciałem wszystkim podziękować za współpracę i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Zwłaszcza ludziom od Pana Bazylaka ( Paweł,Szymon i Pana Marka "Struś") oraz pracownika IPS Pana Janka. Nie wiedziałem że w Instytucie hołduje się zasadę że słowa i opinia osób firm zewnętrznych jest opiniotwórcza w stosunku do nowo zatrudnionych. Rozumiem ze podpieprzanie ma się od urodzenia. Szkoda myślałem że pomoc jaka była oferowano ze strony tych osób była szczera a to zwykłe skurwie...ie się. Jak sądzę cel ściągnąć swoich koleżków. Kierownik kierował się opinią współpracowników i co Panie Janku Pan też uważa że jest Pan Bogiem na Tokarce chodząc do Szymona i wchodzenie mu w(usunięte przez administratora) Jest to żałosne. Na zakończenie po rozmowie z Panem Dyrektorem Naczelnym dostałem informację że ze względu na opinię Kierownika Pana Zielińskiego nie zostanie mi przyznana zapomoga świąteczna. Powiem jedno Wesołych Świąt Życzę Kierownikowi aby swoje opinie wsadził sobie w (usunięte przez administratora) A ludziom mimo że byli do bani według jego opinii chociaż na święta pomóc to nie liczy się zasada ja jestem Bogiem TP i mogę wszystko. Szkoda że kłamie się na początku rozmowy o pracę Panie Kierowniku. Pamięta Pan słowa Jak nie Tokarz to po 3 miesiąca może Ślusarz, pamięć ulotna jest. Inni pamiętają. Wszystkim mimo wszystko że krótko życzę Wesołych Świąt i jedno życzenie jak masz coś do drugiego ludka w pracy po prostu mu to powiedz a nie rób z tego szumu. Panie Szymonie a może Pan powie wszystkim jak obgadujesz Frezera Pawła że jest alko..... To nie fer kiedy samemu miało się kiedyś problemy. Mam nadzieję że nie udławisz się ościami po karpiu ponieważ jeszcze musisz sporo osób obgadać i z Pawłem oraz Jankiem wystawić opinię.

Pracownik TP

Pracuje tutaj od wielu lat (ponad 25, chciałbym pozostać anonimowy), ale obecna władza w IPS nie chce zauważać, że hasło: najważniejszy jest pracownik już nie działa na nikogo. Szczerze nie polecam tej firmy. Plusy: Stabilność zatrudnienia, choć po latach pracy już i w to nie wierze. Minusy: 1. Alkohol na hali TP, hali badań. Zgłaszane wielokrotnie dyrekcji ze problem jest poważny i stanowi zagrożenie, ale władza IPS nie chce widzieć problemu nawet jeśli w trakcie obchodu sprawdziła lodówkę jednego z pracowników TP (Dyr.tech oraz kierowniczka BHP), a w środku znajdował się alkohol. Zero wyciągniętych konsekwencji. 2. Zarobki, forma premiowania od widzi misia Kierownika TP (łączy funkcje Przewodniczącego Związku Zawodowego w IPS). 3. Brak działań drugiego Związku Zawodowego w celu poprawienia jakości pracy i płacy ludzi najsłabiej usytuowanych. 4. Stary sprzęt z lat 60./70. 5. Zero rozwoju, niby pracujemy w dziale prototypów a to jedynie produkcja. 6. Nie dbanie o bezpieczeństwo pracowników (brak szkoleń bhp, przeglądy sprzętu robione po to aby były, psujące się maszyny). 7. Pracownicy Firm zewnętrznych pracujące na TP (pana B. i K.) mają o wiele większe zarobki co w mojej ocenie po wielu latach pracy w IPS jest nie dozaakceptowania.

@Pracownik TP

A może już czas pomyśleć o zmianie pracodawcy ?

Ciekawski
@Pracownik TP

A od której polewają ????

Tak trzeba pomyśleć. Ale wcześniej zgłosić wszystkie możliwe nieprawidłowości do odpowiednich Instytucji. A osoby odpowiedzialne za decyzje powinny zostać osądzone.

Jarosław

Jesteś hipokrytą sam nie stosujesz się do przepisów ( papierosy na hali, maseczki, a o godzinach pracy nie wspomnę albo prywaciznach) a osodzasz innych. Może najpierw zacznij od siebie?

@Jarosław

Czy ty człowieku nie rozumiesz, że żarty na zakładzie się skończyły, ludzie są świadomi nieprawidłowości i odpowiedzialności a wszystko co do tej pory było robione już nie będzie miało miejsca. Wszystkie nieprawidłowości oraz możliwe przestępstwa zostaną zgłoszone. Radzę zająć się pracą na rzecz zakładu a nie siedzieć i komentować na forum zewnętrznym.

Jarosław

Widzę że się denerwujesz kolego to oznacza że trafiłem w punkt. Pozdrawiam i życzę powodzenia

@Jarosław

Nikt się nie denerwuje. Została już przekroczona granica (bezpieczeństwo ludzi, korupcja na zakładzie wielkich rozmiarów, kumoterstwo, nepotyzm) mam jeszcze wymieniać ??I wierz mi żaden covid nie zwolni od odpowiedzialności osób w tym uczestniczących, a świadomość możliwych konsekwencji ludzi już powoli widać po wpisach i rozmowach korytarzowych. Proszę wszystkich o zgłaszanie nieprawidłowości i możliwych przestepstw.

swenson

To zrób to i nie wylewaj swoich żali ta tym portalu. Służy On tylko do podawania opinii o pracodawcy co już zrobiłeś. A teraz wygląda to jak bicie piany i tyle.

M.A
@Pracownik TP

,,Drugi związek zawodowy''... Hmmm... Niedawno pojawił się e-mail napisany przez Pana, Panie przewodniczący pierwszego związku.

Mirek

Czy nikt z kierownictwa nie widział dzisiaj słaniającgo się ledwo na nogach pracownika i wczoraj

@Mirek

Czy jest prawdą, ze osoba o której Mirek powiedział rozmawiała dzisiaj z dyrektorem Naczelnym i panią BHP ?? Oczywiście sprawa jak zawsze została zamieciona pod dywan. Stanie się tragedia na prototypowni. Tej osobie trzeba pomóc i zapisać ją na AA bo ma duży problem o którym każdy z pracowników wie. Osoby zgłaszają problem a dyrektor Naczelnym nic. Sprawę należy zgłosić do PIP. Pytanie dodatkowe: czy prawdą jest, ze wymieniony frezer to rodzina pana dyrektora finansowego ?? Są to jakieś zależności rodzinne ??

1.Nowi bez znamojości tam gdzie trzeba to omijać. 2.Reszta to murzyni 3.Można tu wykonywać nawet ze dwa zawody w ciągu pracy jak jesteś w rodzinie. 4.Żaden kierownik nie bieże na siebie odpowiedzialności zawsze mówią on ci przekarze co zrobić .A kto to jest on???

Ciekawski

A co to takiego PRZEKARZE????? Bo to chyba nie z polskiego.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Instytut Pojazdów Szynowych Tabor? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Zaznaczajcie swoje wypowiedzi z właściwą buźką. Bo wypowiedź negatywna bywa z uśmieszkiem

Czas żeby ludzie zaczęli mówić prawdę, to co się dzieje to po prostu przechodzi już ludzkie pojęcie. Odpowiednie służby powinny zostać powiadomione. Proszę o zgłaszanie i nagłaśnianie spraw, w przeciwnym razie nic w naszej firmie się nie zmieni. Co z osobami, które były w kontakcie z osobami z stwierdzonym koronowirusem?? Czy zostały wysłane na kwarantannę ?? Czy został zawiadomiony sanepid przez pracodawcę?? Czy nastąpiła dezynfekcja sal i pomieszczeń ?? Zero informacji

Jak chcesz wolne to idź na urlop albo na l4 a nie bzdury piszesz

Niższy sort pracowników zastanawia się dlaczego w szatniach w piwnicy w czasie pandemii brak środków odkażających i ręczników jednorazowych. Gdzie BHP

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Pojazdów Szynowych Tabor - Poznań

• Jak się pracuje w Instytut Pojazdów Szynowych Tabor?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Pojazdów Szynowych Tabor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Pojazdów Szynowych Tabor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Pojazdów Szynowych Tabor
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Warszawska 181
    61-055 Poznań