Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

to co się tam odprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Ile jest stałych pracowników? Rotacja jak cholera

Roberto

Fajna firma, zdążyłem się już dobrze zaaklimatyzować

Obecnie trwa rekrutacja na projekty. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to jest naprawdę świetnie. Młodzi energiczni ludzie, z którymi zawsze można się dogadać, chętni do pomocy. Jeżeli ktoś ma chęci do pracy i daje z siebie maksimum swoich możliwości to można naprawdę dobrze zarobić i szybko awansować. Wystarczy chcieć :)

Karol

Dla mnie fajna firma i nie dla leni-cwaniaczków!!

Telemarketer

Wystarczy że umiesz powiedzieć cokolwiek i się przedstawić, to masówka.

Odnośnie wcześniejszego doświadczenia które jest bez znaczenia tutaj.

Polak

Jednej osobie odpowiada firma innej. To nie jest powód, żeby popisywać sie wulgaryzmami w celu dokopana firmie. Może warto docenić miejsce pracy dokąd jest?

Pokusa

Czy firma ma jakies nowe oferty pracy, może ktoś wie?

@Pokusa

Wszystkie oferty można znaleźć m.in. pod poniższym linkiem: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/lRXp/

Ciekawski

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Czy z tymi karami naprawdę jest tak źle jak piszecie? Na ile msc podpisuje się umowę? Po jakim czasie można zrezygnować/złożyć wypowiedzenie?

@Ciekawski

Witam serdecznie, Umowa podpisywana jest na 4 miesiące. Można ją rozwiązać z zachowaniem tygodniowego okresu wypowiedzenia lub za porozumieniem stron, bez zachowania tego okresu.

Ciekawski

Mam zamiar złożyć cv do firmy a słyszałem dużo dobrego. Po lekturze wpisów jestem bardzo zniesmaczony, tak skrajnie różne oceny, że gdybym chciał się wesprzeć przy wyborze pracy to nic z tego. Biadolenie jest tak ogólne na takich forach, że nie chce się czytać.

Poldek

Praca dla Teleinvention jest z pewnością przyjemnością. Szkoda, że kilka osób bardzo aktywnych na forum szpeci wizerunek firmy. Myślę, że jeszcze będą tego żałowali!!

kamil_es

Nie rozumiem osób które narzekają na zapiernicz... Dla osób które wiedzą po co przychodzą do pracy, jest to idealne miejsce aby rozbudować swoje doświadczenie z CC. Liderzy, starsi konsultanci i trenerzy nad wszystkim panują zachowując przy tym miłą atmosferę pracy. Czasami bywało ciężko ale pojawiało się dużo motywujących konkursów. Kasa zależna od kilku czynników ale zawsze na czas i zgodna z tabelą prowizji, a prowizje wyglądają całkiem przyzwoicie. Osobiście polecam.

Leon

Czy w firmie jest naprawdę tak źle? A może jednak są tematy pozytywne o których warto rozmawiać? Może cos się dzieje nowego?

@zadowolonyptysiek

Moim zdaniem nikt nikogo do tej pracy nie zmusza, rzeczywiscie są obostrzenia ale to jak w kazdej firmie. Pracowalem w teleinvention przez trroche , bylem u roznych liderow a potem liderek i prawdemowiac tylko z jedna z nich chcialo sie pracowac. Owszem na projekcie byly kary ale zsawsze szlo sie dogadac jak nie mialem tych internetow to staralem sie to nadrobic w inny sposob, liderka byla bardzo wyrozumiala, nie wiem o co chodzi z tymi karami. Jak ty dajesz cos od siebie to i oni na ciebie inaczej patrza. Sam wiem ze na wakacje tam wroce, zarobki sa ok ( patrzac na inne firmy) grafik - w wakacje po to idzie sie do pracy zeby zarobic , wiec nawet to 80 jest ok. Mam nadzieje ze znowu bede w grupie Pani K i praca bedzie przyjemnoscia.

Iza

Podoba mi się, że firma odpowiada na niektóre pytania ludzi z tego forum, to takie sympatyczne i dobrze świadczy o nich. Szukam pracy i zaczęłam interesować się TELEINVENTION, szczególnie przy podpisywaniu umów nc+. W jakich widełkach mieszczą się zarobki ?

Witam serdecznie, Obecnie poszukujemy pracowników na projekt utrzymania klienta NC+: https://www.olx.pl/oferta/swietnie-zarabiaj-jako-doradca-klienta-srednio-16-5zl-h-CID4-IDiSkIR.html#cb6cebb787

Luka

Teleinvention Contact Center, Lockus potrzebuje pracowników? Nie mogę nigdzie znaleźć nowych ofert, może na tym forum ktoś mógłby podpowiedzieć? Zależy mi dlatego proszę.

majkel

@Rozczarowana - w 100% się z tobą zgodzę. Jaki Pan (tutaj Pani) taki kram. Liderzy - śmiech na sali. Ich praca polega na tym, że stoją i się śmieją lub wychodzą na papierosa. Nic więcej, a kierownik sie temu przygląda. Potrzebna jest tu osoba, która weżmie to i zacznie konkretnie zarządzać bo z samego wymądrzania nic nie ma. Co do stawek, to jak ktoś chce to może dobrze zarobić.

Szalonooki Moody

@Rozczarowana To że firma od Ciebie czegoś wymaga a Ty się do tego notorycznie nie stosujesz sprawia, że trzeba nałożyć karę ,żeby Cie w inny sposób zmotywować skoro nie wystarczą prośby i dodatkowe szkolenia . Firma dla osób, które przychodzą pracować i spełniają założenia firmy a nie przychodz (usunięte przez administratora) w stołek i chcą za to wynagrodzenia . Jeśli ktoś nie może liczyć na to, że spełniasz założenia to nie licz na dobre pieniądze . Normalna kolej rzeczy . Swoją drogą jeśli jesteś rzetelnym pracownikiem i przychodzisz pracować , można zarobić dobre pieniądze .

Rozczarowana
@Szalonooki Moody

Wyobraź sobie że ja nie chodziłam i nie pierdziałam w stołek tak jak ty to ująłeś..bo mój staż sam mówi za siebie..bo gdybym nic nie robiła to bym już dawno stamtąd wyleciała..a te szkoleniaa o których mówisz to są żałosne..a przede wszystkim jak są już to bardzo bardzo rzadko..metoda kar weszła z dniem 1 stycznia czyli wtedy kiedy stawki ustawowo poszly w górę wiec jaki morał tego..a taki zeby jak najmniej zapłacić pracownikom..a to nie jest żadna mobilizacja dla pracownika a wręcz demotywacja..wczesniej bylo straszenie 8 zlotych brutto. A ze teraz tak byc nie moze to sa kary i to nie małe. Gdyby było tak super to by ludzie nie odchodzili..i z tego co wiem to wieksza grupa ludzi i to dobrych pracowników chce odejść..wiec sorry ale jednak nie jest tam tak idealnie..czyli to karanie pracowników wyjdzie im bokiem i nie będzie miał kto pracować..a tych nowych co przyjmują to nawet nie informują na rozmowach o karach..miesiac popracują i odchodzą.

niko
@Rozczarowana

Jak masz problem z poprawnym przeczytaniem tekstu, który wyświetla Ci się na monitorze lub z zapamietaniem obowiązku proponowania internetu w każdej rozmowie - to dziwisz się, że wprowadza się kary? Skoro przedsiębiorstwo za brak realizacji celu samo płaci kary? Potrafisz dużo wymagać od firmy, która Cię zatrudnia, ale w przypadku jakichś wymagań firmy od Ciebie - strzelasz prymitywnego focha :) nikt nie dostaje kary za to, że dobrze sprzedaje i trzyma się wytycznych

Szalonooki Moody

Natali

@Rozczarowana Nie zgadzam sie z Tobą, ja nie narzekam a do pracy idę pracować.

Rozczarowana
@Natali

Wyobraź sobie ze ja tez chodziłam pracować..i dlugo pracowałam..bo prawie 2lata wiec to o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 12 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.