Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Kurier

Panowie też są przystojni

sałatka da grasso

to ta blondyneczka? mniam.....

listonosz

potwierdzam - apetyczna osóbka. Przynoszę pocztę często i też mi się podoba

Przystojniak

Kierowniczka dosprzedaży to laska pierwsza klasa i dlatego przychodze do pracy

Telemarketer

Wystarczy że umiesz powiedzieć cokolwiek i się przedstawić, to masówka.

Odnośnie wcześniejszego doświadczenia które jest bez znaczenia tutaj.

Zmiany zawsze niosą ze sobą pewne zaniepokojenie. Wiadomo, każdy z nas się przyzwyczaił do byłego kierownika, tylko spójrzcie wstecz i zadajcie sobie pytanie Czy wtedy było dobrze? Dobrze jak były układy i układziki, kiedy zarabiałeś tyle ile chciał kierownik, albo tyle na ile cenił sobie Ciebie kierownik... ? Wiadomo, że dobrze jest nam się przyzwyczaić do dobrego, ale dlaczego ten kto nic nie robił zarabiał dobre pieniądze, a ten kto wykazywał się nieprzeciętną skutecznością w sprzedaży zarabiał mniej, tylko i wyłącznie dlatego, że pracował a nie podlizywał się kierownikowi. Zmiany wg mnie są dobre, ponieważ dobrze, a nawet bardzo dobrze wtedy kiedy pracujesz. Nikt nigdy nikomu nie da nic za darmo. Pracuję w firmie nie od wczoraj, znam kadrę oecną dobrze, jak i również dobrze znałem kadrę, która odeszła i mogę stwierdzić, że negatywne opinie są raczej pisane właśnie przez tych ludzi i są pisane tylko pod wpływem żądzy zemsty. Moje domysły na ten temat wynikają z faktu, że znam się z resztą Konsultantów i rozmawiamy na ten temat. NIKT z nas nie napisałby negatywnych opinii na zmiany w firime. Wiadomo są rzeczy, które nie każdemu się podobają, ale tak jest w każdej pracy, a nie w każdej pracy jest tak dobra atmosfera i wynagrodzenie jak TUTAJ!!

kolo molo

Dużo sie dzieje to prawda. Liderzy odeszli ktorzy tylko na papierosie siedzieli i się naparzali z konsultantow. Moze sie coś zmieni. Nowy kiero spoko . Ale za to jaka jest na dosprzedazy kierowniczka palce lizac xD xD xD

Kon
@kolo molo

Potwierdziam, kierowniczka dosprzdaży to jeden z kilku powodów, dla których warto przyjść do pracy :)

Gru

Pracę w Teleinvention zacząłem ponad dwa miesiące temu. Do tej pory pracowałem w dwóch innych firmach tego typu. Stawki nie są najwyższe, ale chociaż wiem za co i ile zarabiam, a z tym bywało różnie u poprzednich pracodawców. Plan prowizyjny rzeczywiście się zmienił, ale z oceną wstrzymam się do końca miesiąca. Atmosfera na plus. Poszło trochę zmian, również kadrowych, ale na moją pracę jakoś szczególnie to nie wpłynęło (może temu, że nie poznałem na tyle dobrze obecnych i poprzednich pracowników).

Konsultant

Pracuję na projekcie od około 2 lat, zmiany, które ostatnio miały miejsce były tylko na plus. Pracuje mi się coraz lepiej, przychodzę do pracy kiedy mogę, i dostaję za to nie małe wynagrodzenie, nie wiem skąd te negatywne opinie. Firma jak najbardziej na TAK!!

Kusiciel

Trudno jest zrozumieć jak różne zdania piszecie na ten same temat, chodzi o zwolnienia liderów. Zmiana liderów bardzo często korzystnie wpływa na pozostałą część załogi, ludzie się mobilizują do pracy z nadzieja na awans. Mają nową energię do działania !

Moja opinia? Konsultanci nie są wcale informowani co się dzieje w firmie! W ostatnim tygodniu zwolniły się 4 osoby, które miały pojęcie. Mam problem z kwestią techniczną i nie wiem do kogo mam iść, bo kadra nie ogarnia, konsultantów też ubywa. Obiecywali, że tabelę prowizyjną zobaczymy na początku miesiąca. Minął tydzień, a ja dalej nie wiem za co pracuję!

Junior86

Lider nc+ 3/4 swojej pracy spedza na fajce, nikt z kierownictwa tego nie widzi? A potem sie dziwią ze wyniku nie ma. Smiech na sali

Ann

Odeszli Ci którzy naprawdę wiedzieli jak wszystko wytłumaczyć i pomoc, a teraz.. widać ze liderzy nie wiedza w co ręce włożyć na sali i za co się zabrać.

nono

Jak dla mnie nie czuć różnicy po ostatnich zwolnieniach. Dzwoni się tak samo jak przy poprzedniej kadrze.

Lokiloki

Firma w końcu stracila tych którzy nic nie robili i tylko zajmowali stanowiska . Teraz zaczyna się dziać ! Mi atmosfera się podoba i naprawdę polecam tę firmę :)

Konsultant

Trochu osób uciekło, ale widać że tylko osoby, którym były kierownik pomagał w "odpoczynku" zamiast pracy . Reszta zespołu z tego co widać świetnie się dogaduje i już odbudowują zespół. Jak dla mnie oprócz tego, że te osoby się zwolniły wszystko jest na dobrej drodze . Odświeżenie kadry mega się przyda . Jak dla mnie w końcu idzie to w dobrym kierunku .

Mateusz

Czemu od początku stycznia odeszła większość liderów/trenerów z nc+, jakieś wyjaśnienia dla pracowników? Po co ... Wszyscy, którzy cokolwiek wiedzieli i bez problemu pomagali nagle wybrali inną drogę. Pora na to, żeby konsultanci zaczęli szukać dla swojego bezpieczeństwa czegoś innego.

Pytajacy

Czy zmieniło się coś w firmie? Uspokoiła się atmosfera i można normalnie pracować? Skąd takie informacje macie?

eloelo320

wszyscy na BonPrix . Nc+ daje jeszcze dwa miechy

fifi

LOCKUS tam został jeszcze ktoś ogarnięty? Wszyscy ludzie z jakas wiedza odeszli ;) zafundowali wam exodus

Paula

Czyżby Teleinvention Contact Center, nie miał zupełnie ofert pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 12 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.