Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Natalia Van'dass

A ja nadal przystaje przy moich poprzednich opiniach . Bardzo polecam prace jezeli tylko chcesz sie starac sprzedawać( bo wiadomo każdy ma gorsze dni) i pokazac ze to potrafisz to na pewno zostaniesz doceniony i narzekać nie bedziesz. Pracuje w tej firmie juz chwile czasu i nigdy nie narzekalam . Atmisfera + ludzie = chęć do pracy . Natomiast jak sie komuś tylko komentarze na go work chce pisac bo ma zbyt wiele wolnego czasu to może polecę dziennikarstwo bo to specjaliści w KLAMSTWACH I OCZERNIANIU LUDZI

AZ

Pseudo szkolenia

szakalownik

Nie wiem kiedy to było w każdym razie dawno. Ja mam normalną zleceniówke ze składkami i żadnych kombinacji nie było.

zygii

zgadzam się z koleżanką Anitą w 100% niedawno zrezygnowałem i była to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem. Ogromna presja i stres ale nie taka jak wszędzie na sprzedaży tylko coś znacznie gorszego na zasadzie wyżywania się za swoją własną nieudolność, w kilku firmach sprzedażowych już pracowałem, w niektórych po 2/3 lata więc wiem co piszę. Liderzy wprost obrażają pracowników i "wielka Pani szefowa" z zarządzaniem niewiele ma wspólnego. Reszta pseudo liderów / kierowników powinna przejść gruntowne szkolenia z szefowania komukolwiek bo do bycia prawdziwym liderem wiele im brakuje, widać nikt ich nie nauczył i wątpię aby się coś zmieniło.

Telemarketer

Wystarczy że umiesz powiedzieć cokolwiek i się przedstawić, to masówka.

Odnośnie wcześniejszego doświadczenia które jest bez znaczenia tutaj.

anita

Co za dno... totalna porażka, ani jednej kompetentnej osoby na stanowisku kierowniczym. "rozgwiazda szefowa " bije wszelkie rekordy niekompetencji. Zajmuje się wszystkim tylko nie pracą. Reszta kadry to dosłownie jakieś osoby z łapanki bez podstawowej wiedzy o zarządzaniu. Atmosfera nerwowa. Pracowałam w innym call center i totalnie nie ma porównania. Jestem zła na siebie, że nie sprawdziłam wcześniej gdzie idę... Stanowczo odradzam!

nopoprostunonie

Szczerze polecam prace w Teleinvention pracuje tutaj od ponad roku. Nigdy, przenigdy nie miałem problemu z kontaktem z liderami, zawsze naprowadzali mnie na cel aby stać się jeszcze lepszym sprzedawcą. Przyniosło to efekt w wygranych konkursach, podwyżkach.Podsumowując jeżeli nie umiesz się zaangażować to będziesz narzekać ze firma zła płaca żła, gdziekolwiek nie będziesz pracować zawsze przełożeni będą od Ciebie wymagać, nawet w zamiataniu liści.

super

ja wolę mieć wyższe stawki godzinowe niż prowizje.To jest super, że firma docenia i nagradza osoby które mają staż w firmie wtedy też są wyższe stawki

Janucha

Są nowe stawki na nc+ - powiem szczerze, że nie spodziewałem się takich rzeczy :) W sensie podwyżek i to jeszcze przed grudniem. Fajnie :> Co prawda coś kosztem czegoś bo spadły prowizje i są inaczej rozliczane, ale tak czy siak wyjdę znacznie lepiej na nowych stawkach niż na starych.

Aganaszka

Uwielbiam pracę w tej firmie, wspaniali liderzy (zwłaszcza Aneczka, Michaś i Grześ, który już zmienił pozycję). Bardzo wyrozumiali i troskliwi. Bardzo miła atmosfera, nie zawsze jest kolorowo, ale jak wykonujesz swoją pracę sumiennie i się starasz to jest to doceniane. Kokosów nie ma, ale jako zajęcie dodatkowe jest w sam raz.

DoDODo

A ja powiem tak: Pracuję i nie narzekam. Nie ma się co spodziewać kokosów na takim stanowisku ale płaca i tak dobra jak na nasze warunki. Nikt mnie nie goni do roboty, pracuję ile mogę. Prawda jest taka że jak chcesz to zarobisz nie chcesz to nie zarobisz. Jeśli chodzi o liderów to raczej mili są, fakt jak zrobisz błąd to Cię upomną ale chyba chodzi o to aby ich nie popełniać, prawda? Fakt szkolenia mogłyby być krótsze (ja miałem 80h) więc kasę za nie dostanę późno, ale faktem jest że dostanę, wiem ile i za ile więc wszystko jest OK. :)

utdd

A ja chcę tam wrócić zgubiłem się w dużym korpo i chce zarabiać mało na śmieciowej umowie za 120h pracy w miesiącu i bede wylewał potem gorzkie żale na gowork jak to zle i jak nie fajnie. Marze o tym

Ana

Polecam pracę w Teleinvention. Wszystko jest tutaj w porządku, a negatywne wpisy umieszcza tutaj tylko jedna sfrustrowana osoba zainteresowana wprowadzaniem przyszłych pracowników w błąd. R{{L

DyzmaA!

Brak zastrzeżeń.

Zuz

Praca spoko, godziny elastyczne, atmosfera i ludzie super! Wypłata się zgadza, premia zgodna z wysiłkiem. Lider ludzki i dający dobre rady. Każdy zaczynający pracę raczej ma świadomość na czym ona polega,więc nie rozumiem narzekania. Nie podoba się,to zmień pracę. Myślę, że pora coś z siebie dać,a nie siedzieć i narzekać :) Pozdrawiam!

OK

OK

Madagaskar

Pierwszy tydzień łatwy nie był. Na razie jest ok. Pierwszy miesiąc za mną i wypłata w terminie i taka jakiej się spodziewałem. Żadnych kantów, wszystko gra. Co do Liderów, to nie zdarzyło mi się o coś zapytać, by nie znali odpowiedzi. Kumaci, przyjaźni ludzie z którymi można normalnie pogadać. Przychodząc miałem mieszane uczucia, ale wszystkie moje obawy się nie sprawdziły i sph mam już koło 1,0 ;).

Karol

Nie polecam pracy w Teleinvention !

jolo

akie ty masz w tej firmie dni w tygodniu odbierane za prace w sobotę no to to już totalna bzdura

zaciekawiony obserwator

Z ciekawości zapytam, jakie są przesłanki ku temu aby wyciągać wnioski, iż ktoś jest "gamoniem" i "nieudacznikiem" w związku z tym, że "uruchamia jedną umowę dziennie"? Wysokie umiejętności marketingowe mają być jakimś wyznacznikiem potencjału intelektualnego? Autorze wpisu do którego się właśnie odnoszę, to Ty w ten sposób odstraszasz ludzi od Teleinvention, sugerując, iż ktoś kto by się jednak nie odnalazł w tej typu bądź co bądź specyficznej pracy, byłby postrzegany przez firmę jako "gamoń" i "nieudacznik".

Alicja

Oczywiście to bardzo dobrze, że się zwalniacie, bo my tu rządzimy ! I cokolwiek nie powiecie to i tak MY mamy rację. Nie polecam pracy w naszej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 12 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.