Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Zadowolony pracownik

W koncu na projekcie nc plus jest ktos zyczliwy dla konsultantow. Po ogloszeniu nowego planu prowizyjnego az chce sie pracowac. Nowa kierowniczka ma wiedze na temat projektu. Umie odpowiedziec na pytania dotyczace ofert i pakietow. Czego o poprzednikach nie mozna bylo powiedziec. Pierwszy raz ktos przeprosil nas za to ze plan prowizyjny zostal ogloszony po terminie. Po przejęciu projektu sama rozmawiała z konsultantami ktorzy mieli watpliwosci co do pracy na projekcie. Przede wszystkim niczego nie obiecywała. Mowila ze postara sie zrobic tak by na projekcie bylo lepiej. Widac ze tego chce. Rzeczywiscie jest mloda ale rzetelna i szczera. Bije od niej energia i sympatia. Strzal w dziesiatke dyrekcji. Oby byla na tym projekcie jak najdluzej.

Tele

Jaka firma tacy kierownicy

Paliniak

Z tego co mi wiadomo to usuwane są wpisy nie respektujące regulaminu tego forum, często są to wulgaryzmy lub podawanie nazwisk. Wcale się nie dziwię i bardzo dobrze, że tak robią, więcej kultury na co dzień.

misio
@Paliniak

Ty, paliniak czy jak się tam nazwales czy nazwalas.... Weź już nie pisz więcej bo pleciesz głupoty. Tele już pada , każdy to wie i widzi. Nie ma kto tym wszystkim zarządzać to jest jak jest. Odchodzą najlepsi a ci co nic nie robią zostają przy kadrze. Wiadomo, swój swojego zawsze pozna. Opinie i tak wiadomo że są usuwane te niewygodne a nie te łamiące regulamin. Zresztą... Ryba się psuje od głowy. Tyle w temacie.

Konsultant

co jak co ale ta kierowniczka Upsella jest najlepsza . plec meska rzada wiecej osob z takim usmiechem.

Telemarketer

Wystarczy że umiesz powiedzieć cokolwiek i się przedstawić, to masówka.

Odnośnie wcześniejszego doświadczenia które jest bez znaczenia tutaj.

Konsultant

Teleinvention Contact Center to spoko firma dla dobrych pracowników.!

Konsul

Odpowie mi ktoś dlaczego usunął mój komentarz? Napisałem bardzo kulturalnie że nic się nie zmieniło i kadra ma tylko w głowie dalej papieroski i ploteczki. Napisałem również o związkach w kadrze których nie powinno być w szanujacej się firmie? Gdzie jest coś po za regulaminem że ten post zaczął komuś przeszkadzać? sama prawda!

@Konsul

Nic się nie martw. Mój też usunęli. Prawda zawsze w oczy kole.

Konsultant

Zmiany w planie prowizyjnym jak i w kadrze na +. Ten kto pracował i robił wynik a nie puste godziny teraz może zarobić jeszcze więcej. Jak ktoś nie wierzy zawsze można przyjść i popracować żeby zobaczyć na własne oczy!

Doświadczony

Na projekcie nc+ wymiana kadry to strzał w dziesiątkę. Była Kierowniczka na każdej odprawie mówiła, że nie będzie płaciła za ''pierdzenie w stołek''. A sama co robiła??? Rano kawka i ploteczki ze swoja kadrą, a później non stop tylko przerwa na papierosa, tak wyglądał jej cały dzień. Pozostałe osoby, które się zwolniły nie były w stanie oswoić się z tym, że nagle trzeba zacząć pracować, a nie odbijać się. Zostali tylko Ci, którzy zawsze z chęcią pomogą konsultantom i dla których ta praca nie jest kawiarnią, gdzie się przychodzi napić kawę i poplotkować Serdecznie pozdrawiam osoby, których już z nami nie ma :)

hejter
@Doświadczony

haha brawo brawo, wreszcie ktoś normalny!!! pewnie dalej nie wiesz na jakich dekoderach działa nc+go tv

Obiektywnie

Ten portal jest do wyrażania opinii na temat firmy, a pracownicy zrobili sobie tu pole do obrzucania się błotem. Dorośli a jak dzieci. Może w końcu przestaniecie i zrobicie tu jakis porządek, bo jak ktoś chce się coś dowiedzieć to widzi tylko kłótnie. Polecam odświeżyć profil, bo z tego nic nie wiadomo i ani opinia negatywna Ani pozytywna nie jest już wiartgodna. A kadra jak ma jakiś problem między sobą to niech go zalatwi prywatnie. :)

onlyyou
@Obiektywnie

W pełni popieram

obserwator

Jak to wygląda? Pozytywne posty piszą osoby które tam zostały, negatywne Ci którzy odeszli.

Wcaleniezaskoczony

Gabrysia na bieżąco czyta wiadomości . To już chyba potwierdzenie kto to wszystko pisze :)

Endrjuuu

moim zdaniem wszyscy kierownicy powinni isc do wymiany. Poprzednia kierowniczka malo profesjonalna, obecny kierownik obiecywal jak to super będzie a jest coraz gorzej. Ludzie odchodza przez stawki i atmosferę . Nowi przychodza ale nawet nie wiedza za co pracuja. Dowiaduja sie dopiero od innych konsultantow. Dużo ludzi odeszlo i beda nastepni odchodzic . Jak tego projektu nie przejmie ktos ogarniety to koniec nadejdzie szybciej niz sie spodziewaja

Matacjan

Stawki coraz gorsze ? Takich jak są jeszcze nie było . Jak się siedzi i nie pracuje to siła faktu stawki są beznadziejne . Bo przecież firma nie płaci za siedzenie tylko za ciężka pracę . W momencie kiedy osiągasz wyniki zarabiasz czasami nawet więcej niż byś chciał . A ludzi coraz mniej bo poprostu Ci którzy nie robili wyniku a byli na sztukę odeszli. Nie dziwię się im . Pewnie poprostu poszli gdzieś siedziec , bo wcześniej za to mieli płacone teraz już trzeba się postarać .

Amok

Przydały by się konkretne informacje. Ludzi coraz mniej, stawki coraz gorsze, atmosfera napięta

Doswiadczony

Projekt Upsell to jedyny warty uwagi w tej firmie. Szkoda ze nie mozna swobodnie na niego przejsc . Podejscie do konsultantow zupelnie inne. Kierowniczka dobra sztuka ale tez wyrpzumiala i pomocna. Ma wiedze i doswiadczenie. Jest mila i sympatyczna. Szanuje swoich pracownikow jak do tej firmy to na pewno tylko tam ! Sam chce sie przeniesc. Projekt na ktorym pracuje jest okej ale tam atmosfera jest nijaka. Zarobki sa dobre. Kto pracuje zarabia. Co do odejsc, ludzie ktorzy odeszli niczym sie nie wyrozniali kierowniczka byla nawet nawet . wiecej cwaniakowala niz robila. Jej odprawy byly bardzo nieprofesjonalne. A co do pozostalych osob , pracuje na projekcie rok i kazda z tych osob poza liderem ktory sie zwolnil, nie robila nic. Jakosc wtedy byla porazka . osoba ktora robi laske gdy przychodzisz do niej o pomoc , to osoba profesjonalna ? Nie do konca. Mysle ze tak jak ktos wspomnial te osoby wylewaja tu swoje zale. Firma jest okej nie jest idealnie ale gdzie jest.

Z eopa

Niestety zgodzić się nie mogę że stawałaś na uszach, ponieważ nie raz potrzebowałem pomocy w rozmowach i rzadko kiedy tą pomoc otrzymywałem od Ciebie.

@Doswiadczony

Który to niby lider który coś robił?

Dizy
@Adam

Na pewno nie ten ktory dalej "pracuje" i zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadal

Kazik

Fajne szpilki miała kiedyś

kolega

a mnie podoba się Iwonka

dostawca

szczególnie ten z brodą

Kurier

Panowie też są przystojni

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 12 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.