Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Eryk

super firma VERSO NIERUCHOMOŚCI polecam wszystkim współpracę

Grzegorz

Polecam serdecznie Verso... bardzo dobry kontakt z agentem, współpraca bez zarzutu.

Iza

Czy ktoś wie, czy będzie jakaś rekrutacja w tej firmie w najbliższym czasie? Czy szukają nowych agentów, a jeśli tak to jakie warunki pracy oferują? Może wypowie się ktoś kto już pracował w tej firmie lub z nią współpracował. Pozdrawiam.

Agata
@Iza

Najlepiej napisać bezpośrednio do firmy ;)

Emka

Polecam, skuteczny pośrednik i doradca w zakresie nieruchomości. Szczęśliwie trafiłam pod ten adres. Pozdrawiam.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na stanowisko Poszukujemy 2 osób Doradca ds/nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Oceniacz

Super firma, godna polecenia!!!

Grzegorz

Polecam firmę Verso z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Doradztwo na spodziewanym poziomie. Z wynajmu mieszkania jestem bardzo zadowolony.

Hanka

Bardzo polecam firmę VERSO, pracownicy wręcz przywracają wiarę w człowieka! Świetny kontakt z agentem, prawnikiem i zawsze dobre doradztwo - na każde pytanie była odpowiedź. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i życzę, wszystkiego co najlepsze!

Zainteresowana

Na jakich zasadach opiera sie współpraca czy też praca z firmą?

Weronika
@Zainteresowana

Skontaktuj się z Panem Jaremkiem. Życzę powodzenia! :)

Anita

Interesuje mnie praca w agencji jako agent. Możecie cos podpowiedzieć?

Joanna
@Anita

Najlepiej zgłosić się do samego biura, porozmawiać :)

Joanna
@Joanna

@Anita udało się?

Bartosz

Serdecznie polecam firmę Verso, ponieważ miałem możliwość nawiązania współpracy z Panem Jaremkiem - pośrednikiem znającym się dogłębnie na nieruchomościach we Wrocławiu. Doradztwo świetne, kontakt zawsze dobry, terminowość. Pozdrawiam!

Grzesiek

Ogólnie jedna z lepszych firm godnych zaufania we Wrocławiu - skorzystało już kilka moich znajomych z mojego polecenia i każdy sobie chwalił. Prawdziwi profesjonaliści.

Irek

Wynajem mieszkania z pomocą Verso udany - jeśli będę mieć potrzebę korzystania z pośrednika to jest to sprawdzony już adres.

Jolanta

Miło wspominana współpraca na sprzedaż nieruchomości. Polecam.

Bardzo owocna współpraca w zakresie wynajmu lokalu dla firmy. Polecam z czystym sumieniem każdej małej firmie, ponieważ sam taką zarządzam.

Polecam

Pracownik bardzo uprzejmy, merytoryczny i obeznany w sprawach związanych ze światem nieruchomości w okolicach Wrocławia. Jestem zadowolony z procesu sprzedaży.

Renata

A tu aktualne oferty pracy: https://www.verso.com.pl/pl/praca-w-verso :)

5 gwiazdek za obsługę sprzedaży mieszkania i kontakt :)

Klientka

Nie polecam. Po pierwsze wszystkie komentarze o cudnej współpracy powinny byc dla Państwa sygnałem ostrzegawczym. Po co się super promować jak jest super? Po co sobie opinie wystawiać jak jest się super profesjonalistą? Sprzedawaliśmy mieszkanie przez to pseudo biuro. Po pierwsze brak wiedzy, po drugie brak informacji od agentki po trzecie wprowadzenie nas w błąd podczas sprzedaży. Gdyby nie kupiec, starszy poczciwy człowiek, któremu daliśmy słowo, na pewno nie doszłoby do transakcji. Na koniec transakcji usłyszeliśmy, że w naszej gestii jest dowiadywanie się w urzędach co dalej mamy zrobić po sprzedaży, i że to nie ich sprawa. Właścicielce brakuje wiedzy i kultury osobistej przede wszystkim.

Verso Nieruchomości
@Klientka

Szanowna Pani. Verso Nieruchomości ma 3 właścicieli i żaden nie jest kobietą. Jeżeli jest Pani w jakikolwiek sposób niezadowolona z obsługi prosimy o konkrety. Będziemy wiedzieć co ulepszyć lub jak merytorycznie odnieść się do Pani negatywnej opinii. Nigdy nie zostawiamy klientów samych sobie instruując dokładnie gdzie należy się udać i jak należy postępować po translacji. Jest to standardowa procedura obsługi posprzedażowej. Prosimy o kontakt celem wyjaśnienia Pani wątpliwości.

Odpowiedź
@Klientka

www.krs-online.com.pl/verso-nieruchomosci-ewa-wyczynska-krs-2422837.html VERSO NIERUCHOMOŚCI EWA WYCZYŃSKA, ul. Dolna 16/2, 10-900 Olsztyn, REGON 281615710, NIP 7451243286, opinie, kontakt, adres.

Verso Nieruchomości
@Odpowiedź

Szanowna Pani. Tym bardziej cieszymy się, że wkleiła Pani dostęp do KRS-u i informację odnośni firmy Verso Nieruchomości ale z małą satysfakcją chciałbym Panią poinformować, że ten profil dotyczy zupełnie innej firmy oddalonej od tej wskazanej w KRS-sie o ok. 520 km. Ten profil jest firmy Verso Nieruchomości sp. z o. o. we Wrocławiu. Pani komentarz dotyczy firmy z Olsztyna. Pozdrawiamy i zachęcamy do skorzystania z naszych usług jeżeli będzie Pani poszukiwać nieruchomości we Wrocławiu. Na pewno pomożemy z najwyższą starannością.

Przemek

Solidna firma.

Rafał S.

Firma, która ma ciekawą ofertę mieszkań. Raczyłem skorzystać, to mieszkanie tak jakby czekało właśnie na mnie. Polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.