Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Aktualność
SZUKASZ PRACY ?

Posiadamy wiele ofert !

Zainteresowany/a ??
✅ Wyślij do nas swoją aplikację już dziś !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły!

Napisz do nas: recruitment@martho.nl
Anonimowa

Przez 5 miesięcy, które spędziłam w Holandii, miałam pracę, salarisy się zgadzały, kontakt z koordynatorami był bez zastrzeżeń. W razie problemów zawsze pomogli. Z pewnością wrócę do nich na sezon letni. Polecam biuro Martho Flexwerk.

Oszukana

Martho to nie jest dobra firma (usunięte przez administratora) ludzi najpierw masz przyjechać do biura na spotkanie wszystko ładnie pięknie a gdy masz zacząć pracę okazuje się że biorą swoich ludzi na twoje miejsce a pracy a dla ciebie nie ma zwodzą i (usunięte przez administratora) a ty czekasz bez sensu na jaką kolwiek wiadomość uważajcie na biuro to (usunięte przez administratora)

Dziad

Pierwszy raz coś skomentuje, więc firma jako taka to był dość spory syf, pracowałem w tartaku w bancie, sama robota, 420 euro zawsze wpadło, nie licząc mieszkania, bardzo ogarnięta niestety tylko jedna koordynatorka-Angelika, resztą nie wiem po co ich trzymać jeszcze w tej Holandii, niestety przyjechałem z dziewczyną i roboty dla niej nie było praktycznie w ogóle, a nawet jak była to biuro a to zapomniało przysłać busa, a to była zaplanowana w firmie, ale nie dostała na telefon planningu, ogólnie jedyna praca godna polecenia to Houthakker w Bancie, reszta się nie nadaje

Pracownik Produkcji

Estom
logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
Emmeloord
KBTI Poland

Masakra, czytając niektóre z tych komentarzy to aż się włos na głowie jeży ... Pracuje już trochę przez Martho wiec mogę co nie co powiedzieć . Przede wszystkim chciałabym się odnieść do komentarzy poniżej . Kontrakt podpisywalam z Justyna . Przed podpisaniem kontraktu wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, chętnie i bez żadnego problemu odpowiadała na setki zadawanych przeze mnie pytań. Następnego dnia zostałam już zaplanowana do pracy . I tak pozostało do dnia dzisiejszego . Pracuje cały czas i nie miałam jeszcze takiej sytuacji żebym tej pracy nie miała a niebawem minie rok jak zaczęłam prace w Martho . Kto chce pracować prace zawsze będzie miał Nigdy nie zapomnę ile nasłuchałam się ze w październiku nie ma pracy zimą nie ma pracy... Przepracowałam cały październik przepracowałam cała zimę... na brak godzin nie mogłam narzekać . Nigdy nie miałam problemu z solarisem czy wypłatą. To ze brakuje Ci 10 euro bądź kilku godzin nie zawsze jest wina biura . Czasem twój pracodawca zapomniał przesłać godzin bądź złe wypełniłeś godzinowke . Biuro nie wzbogaci się na twoim 10 euro . Księgowa to tez człowiek ma prawo się pomylić . Nie myli się ten kto nic nie robi . Co mogę powiedzieć na temat koordynatorów pracujących w Martho ? Hmm.. Szczerze to nie mogę powiedzieć na żadna z dziewczyn złego słowa . Czy to Angelika czy Pamela nigdy nie odmówiły mi pomocy . Na Justynę która nie jest koordynatorka tez zawsze mogę liczyć, nawet w sprawach które nie należą do jej obowiązków . Dzwoniąc do Pameli bądź Angeliki nigdy nie usłyszałam z żadnej ust „jestem zmęczona ” bądź „nie mam czasu ”. Zawsze wszystko ogarniają odrazu . Ale trzeba tez pamiętać ze to tylko ludzie . Nie odpisała Ci przez 20 minut spokojnie odpisze, nie jesteś jedyna osoba pracująca przez to biuro . Tobie może się zdarzyć zaspać,zapomnieć, mieć gorszy dzień a im nie ? . Nie terroryzujcie ich telefonami po godzinach ich pracy . Wy swojej pracy nie zabieracie do domu im tez dajcie odpocząć . One tak naprawdę są na każde nasze zawołanie i maja prawo być zmęczone albo o czymś zapomnieć . Nie myli się ten kto nic nie robi . Poza praca maja również swoje prywatne życie . Zmiana aplikacji kilka razy w ciągu dnia ... Hmmm.. Nie złość się na planistke czy biuro często zdarza się tak ze to klient zmienia zapotrzebowanie, czasem potrzebuje mniej osób a czasem po prostu więcej bo doszło kolejne zamówienie .. One tez często pracują po godzinach . Co mogę więcej powiedzieć .. Dziewczyny są wyrozumiałe i możesz z nimi załatwić wszystko . Chcesz pracować więcej ? Napisz do Justyny bądź innej planistki ze chcesz być planowany na soboty bądź do firm które pracuje dłużej niż pozostałe. Z tą kobieta da się załatwić wszystko wiec śmiało pisz. W Martho są osoby które pracują już 5/6 lat gdyby było tak zle jak w komentarzach poniżej one by tu tyle pracowały ? No sami pomyślcie . Jedynym rzetelnym źródłem informacji jest biuro NIE LUDZIE . Ludzie mówią potrafią mówić dużo a nie zawsze to jest zgodne z rzeczywistością . Nie sugerujcie się tym co piszą na temat koordynatorów osoby poniżej . Pamela opryskliwa ? Tyle razy ile do niej dzwoniłam bądź pisałam nigdy nie odniosła się do mnie w sposób chamski bądź arogancki . Koordynatorka Vaida ? Od osób pracujących a przede wszystkim wykazujących chęci do pracy na temat tej kobiety nie słyszałam żadnej negatywnej opinii . Od osób którym nigdy nic nie pasuje owszem słyszałam ale oczywiście ze łatwiej jest szukać problemu w biurze, koordynatorce bądź planistce a nie w sobie .☺️Podsumowując, jeśli wymagasz szacunku od kogoś sam ten szacunek okazuj . Nie sugeruj się tymi negatywnymi komentarzami bo często są one pisane przez osoby, którym się nie chce pracować albo którym nic nie pasuje . Jeśli będziesz chciał pracować zawsze ta prace będziesz mieć . Nie oceniaj i bój się koordynatorów, nie wyciągaj wniosków na podstawie tych negatywnych komentarzy. Znasz tylko jedna stronę medalu a jest jeszcze druga . Nikt tu nie stoi z batem na Tobą . Nie dajesz rady w jakiejś pracy zgłoś to do biura, zostaniesz zaplanowany do innej pracy ???? Tam tez pracują ludzie,którzy kiedyś pracowali zapewne podobnie jak my teraz . Przede wszystkim nie sugeruj się tym co mówią ludzie . Jest dużo ludzi podzielających mają opinie ale łatwiej przychodzi napisać w dzisiejszych czasach coś złego niż dobrego niestety ... Moja opinia jest opinia zwykłego szarego pracownika. I jeśli by ktoś zapytał czy mogę polecić komuś to biuro to z czystym sumieniem i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że naprawdę jest to dobra agencja pracy (dla osób chcących pracować przede wszystkim ). Pamiętaj ze dziewczyny w biurze są po to żeby Ci pomoc ale pamiętaj również o tym ze one nie są niańkami i nie pracują w przedszkolu ???? Kończąc wspomnę tylko ze miałam okazje pracować przez to biuro w wielu firmach i żadnej z tych firm nie określiłabym mianem (usunięte przez administratora) . Ale jak to mówią złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy ????

Karolina N

Pracowałam przez biuro Martho przez pare miesięcy. Godziny były, praca fajna chociaż nie zawsze na tej samej firmie. Jeżeli chce się pracować to praca jest. Ogólnie polecam.

Nicola

Witam. Ludziska mam pytanie i liczę na odpowiedzi co sądzicie o takiej babce co zwie się Vajda. Wg. mnie jest osobą strasznie fałszywa, wredna,, nie kompetentna w swoich działaniach, bardziej bym ją widziała robiącą na kolanach w polu niż w biurze. Bo jak ktoś chce być koordynatorem to powinien wykazać się odpowiednimi cechami charakteru, empatia czego Vajdzie zdecydowanie brakuje i innymi wqznymi zaletami. Wkoncu to ma być koordynator. Liczę na was i czekam na dalsze wasze wypowiedzi. Dzięki z góry.

Marecki
@Nicola

Zgadza się, Vajda wogóle nie nadaje się do biura- sieje zamęt i (usunięte przez administratora) na maxa- nic nie zakatwi

Grabek

Polecamy jak najbardziej !!! . Jest praca dla każdego. Wypłaty zależne od tego ile godzin wypracujesz, ale dużżżeeee. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Kontakt z koordynatorem rewelacyjny, wręcz cudowny. Chyba o Nas nigdy nie zapomni - życzliwy, zawsze odbierze telefon, no i z uśmiechem i życzliwością podchodzi do człowieka. Wynagrodzenie zawsze zgodne i zawsze w terminie. Nie ma z nimi żadnych problemów. Wraz z partnerem już im zapowiadamy, że wracamy - nie ma to tamto. Także: Jeśli chcesz tylko pracować to polecamy Martfo flexwerk Emmeloord.

Wodnik
@Grabek

Bo za bzdury ty wypisujesz. Obstawiam na 100% że pisał to ktoś z Marthoflex jakiś z biura aby zasłonić inne negatywne opinie. Żenujące to jest co wy robicie w tym biurze

Xyz
@Grabek

Praca jest dla każdego zawsze? Prawda jest taka że płacą grosze i jeszcze wysyłają do najgorszej roboty (mam wiele filmików jako dowod). Koordynatorka A. Lubi pokrywać cudzych facetów. Jeśli jedziesz w parze to lepiej pilnuj faceta bo ona lubi się przykleić. Firma po prostu krzak... poprosić się ich o coś to szok...

Borys

Potwierdzam w 100%. Omijajcie te biuro z daleka. Koordynatorów to proponuję wymienić i to wszystkich zwłaszcza tych długoletnich. Kierowcy firmowi Masakra jakby pozjadali wszystkie rozumy. Pijaki jaracze i inne tam używki są u nich na porządku dziennym. Solarisy się nie zgadzają korekta goni korektę a doprosić się swojego to graniczy z cudem. I mają jeszcze do ciebie pretensje ze upominasz się o swoje. Dla tych co mają zamiar jechać w te rejony to stanowczo odradzam ta firmę. W tym rejonie jest wiele innych firm godnych zainteresowania. Np Level Polecam. Tam jest kasa na czas korekty są zadkoscia i ludzie z biura są w miarę ok bynajmniej lepsi niż w Matrho.

Kamil

Nie polecam w tym roku byłem i mało co nie zbankrutowałem,pracy dużo ale solarisy słabe nigdy nic się nie zgadzała na wypłatę czekałem 2 tygodnie i po za tym co tydzień były problemy,zobaczymy czy oddadzą za godzinny urlopowe,osobiście w lelevelu dla mnie było lepiej,jedynie u Angeliki wszystko się zgadzało i jak był problem to ogarniała chyba jako jedyna,reszta to loda menegarowi robiła żeby zostać koordynatorem

Julian
@Kamil

Potwierdzam słowa kolegi. Wigac łodziki w NL są modne aby utrzymać pozycje. Heee Koordynatorka taka niska na V. o błąd długich włosach wie o tym najlepiej. Bo inaczej już dawno by straciła pracę. Musi być dobra w te klocki

Dorota
@Julian

A ktoś wie czy w Lemmer na sluisweg 8 nadal panoszy się to stare czarne babsko co nagminnie donosi do biura. Chodzi oczywiście o Ewe. Ja tam mieszkałam jakiś czas i od samego początku te wscipskie babsko mi się nie spodobało. A to chyba dlatego że miałam lepszy kontakt z chłopakami na domku niż ona. A tak na marginesie jaki może mieć kontakt baba co już jest stara jak pruchno z lasu z młodymi ludźmi. Ona niby myśli że jest taka trendy skoro chodzi do tej Patologi Śląskiej co mieszka przy kanale. Dramat z takimi ludźmi. Ewa nie używaj już więcej tych zakazanych substancji bo dobrze wiem że wciągasz nosem jak zawodowiec. Ale w tym wieku to już nie wypada chyba. Ogarnij się kobieteo.

Gabrysia

Ja mam tylko jedno stwierdzenie na temat tej firmy. (usunięte przez administratora) totalne, nie polecam tej firmy. Mieszkałam przez chwilę na Kurniku i co tam się dzieje to przechodzi już ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora)

Lubię to

Czy ktoś mieszkał na sulsweg 8 lemmer możecie mi coś opisać o tej lokalizacji

darek
@Lubię to

Domek jak domek, czysto, porządku pilnuje jedna miła pani blisko sklep i jako wielki plus ładne miasteczko.

Damianq
@Lubię to

Jeżeli chodzi o ten dom to mieszkałem tam krótka chwilę i dzięki Bogu że to była chwila . A mianowicie chodzi o jedną osobe która tam mieszka tj Ewa. Jest do stara kobieta która donosi na wszystko do biura. A oni takich lubią. nie można z nią wytrzymać na dłuższą metę. Wydaje się jej że jest taka fajna młodzieżowa ale to wyrachowane stare babsko. Uważajcie na nią Usiądzie z wami razem do stołu lubi sobie wypić co wydaje mi się że w tym wieku już nie wypada a potem patrzy kto jak się zachowuje i donosi do Vajdy koordynatorki. Więc nie polecam tam mieszkać

Góral
@Lubię to

Odradzam. Ten dom. Jest tam taka stara baba Ewa niby szefowa domu. Donosicielka biura stara pijaczka.. I nigdy nic jej nie pasuje. Poprostu stara dewota. Widać w Polsce nikt jej nie chce nawet jej dzieci skoro na starość siedzi w NL. Bo w Polsce nic nie osiągnęła. Porażką wielka. Uważa się za pracownika biurowego bo robi jakieś skopane tabelki listy itp temety jakby była kierowniczka. A w rezultacie jest porażką swojej rodziny i ludzi w tym wieku. Bo normalna babka w tym wieku to siedzi w kraju a nie chodzi po polach z młodymi i próbuje im dorównać. A starości nie oszukasz kobieto. Pomyśl nad tym.

Stefano
@darek

Dom jako budynek to spoko. I na tym kończą się mile słowa na temat tego adresu. A natomiast to co jest jego zawartością to istne (usunięte przez administratora) Nie wszyscy oczywiście bo są spoko ludzie który tam mieszkają ale jedna taka babajaga tam jest o czarnych włosach bo wiekowo to jak najbardziej pasuje do babajagi. Uważajcie na tą starą babę. Byłem tam parę razy i nie spodobałem się jej. Hee a tak na marginesie komu podoba się stara Ewa. Bleee na samą myśl zbiera mnie na wymioty. Fujjjjjjj. Wracając do tematu STAREJ BABY.. Mam tylko nadzieję że już długo tam nie pomieszka bo ponoć jest nie do wytrzymania na dłuższą metę. Wiem coś o tym bo jak wspomniałem byłem tam parę razy i już miałem jej dość. Zachowuje się jakbyś przyszedł do jej prywatnego domu w którym ona rządzi. Masakra. Jak to do rze napisał gdzieś wcześniej ktoś odnośnie Ewy że jest porażką swojej rodziny na wygnaniu i w zamian za to że jej nikt nie chce w PL to na siłę stara się ustawiać spoko ludzi na tym domku. Ludzie nie dajcie się jej. Ona jest tak pusta ze są na nią sposoby. Usuńcie to stare pruchno z tego domu to wtedy zobaczycie jak będzie fajnie. No i jak już jej nie będzie to wpadnę tam do was. Pozdro ludzie że Sluisweg oczywiście to nie do ciebie Stara Ewo.

Czy pracodawca Martho flexwerk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Góral

To chyba jakiś żart. Heee oni nie znają takiego słowa jak Motywacja. Za do doskonale znają słowo Wyzysk. Stawka godzinowa wielokrotnie jest ponizej minimalnej obowiązującej w NL. Dużo jest firm gdzie robisz za 9 60 € /h. I to nazywa się wyzysk. Nie polecam tego biura. Na szczęście już tam nie pracuje. Domki masakra. Hotele najgorsze z możliwych jakie kiedykolwiek widziałem. Bezdomni w NL mają lepsze warunki niż na Kurniku albo Bant. Koordynatorzy to nieudacznicy życiowi. Zero empati masz tylko zasuwać za nędzne pieniądze i kobiec bez gadania. Mam nadzieję że Marthoflex już długo nie będzie funkcjonował.

Natalia

Jak z zakwaterowaniem?

@Natalia

Parę domków jest ok ale to tylko parę. Reszta to (usunięte przez administratora) gdzie nawet kataluch ma wstręt mieszkać. A nie wspomnę już o hotelach . Tam jest dopiero jazda. Nigdy w życiu bym tam nie spał za zadne pieniądze. Gorzej niż na koloniach letnich . O 22 siusiu i spać jak z dziećmi. Ogól ie odradzam ta firmę same ćpuny w konfidenci. A szczegół ie na jesień zimę jak mało pracy jest to trzymają tylko swoich przydupasów.

Janusz

No i mnie zablokowali. Banda oszołomów. Pisałem na fb opinie na temat pracy i już chyba mieli mnie dość. Bo ujawniłem jak jest naprawdę. Nią dajcie się zwieść słodkiemu pierdzeniu że jest fajnie i kolorowo. Do póki zarząd jest taki a nie inni to będzie (usunięte przez administratora) a w szczególności jak mają jakich koordynatorów jak Vajda i inne sępy. Uważajcie na tak mała gruba pijaczkę. Ona jest wredna fałszywa. Ćpa na potęgę a wiem o tym bo sam jej zlatwialem rozbawią ze kiedyś. Z daleka od takich fałszywych glonojadów.

Janusz

Podzielę się z wami pewnymi spostrzeżeniami. Od jakiegoś czasu zamieszczam na koncie FB Marthoflex komentarze pod każdym ich ogłoszeniem odnośnie odradzania prwcy w tej firmie. Heee jak szybko oni działają bo każdy mój wpis jest odrazu usunięty. Widać że boją się niepochlebnych dla nich opinii. (usunięte przez administratora) Porządna firma gdyby nie miała nic sobie do zarzucenia to by odpisała na choć jeden mój negatywny komentarz celem sprawdzenia o co mi się rozchodzi. (usunięte przez administratora) Masakra z nimi.

Witam wszystkich . Dziwię się jednej rzeczy dlaczego aplikację o pracę przychodzą dopiero w niedzielę? Pracowałem 2 lata w Level1 teraz od 6 miesięcy w Martho . W Level wszystkie rozporządzenia jeżeli chodzi o pracę przychodzą w piątek do 17 Bardzo nie ogarnięte to biuro martho żeby w niedzielę i to późnym popołudniem wysyłać aplikację. Widocznie ludzie nie mają co robić z prywatnym życiem.ha ha A praca do najlepszych też nie należy wyzysk na olejach albo na polach już nie wspomnę o palety za 9.60 dramat .a miało być tak pięknie. Wypłaty spóźnione utrudniony kontakt z Vaida i Pamela .pami Magda rekrutacji też ma (usunięte przez administratora)i telefonów nie odbiera .wszystko załatwia Angela szacun

Fitus i fitusiowa

Podpisuje się też pod twoim postem no tragedia żeby w sobotę dopiero powiadomienie o pracę dostać. Z tego co wiem to jest 3 nowych planistow i nie są ogarnięci jak tamci co byli dlatego wzięli trzech malo ogarnietych za Panią która odeszła parę miesięcy temu . Czyli jest pani która jest już od lat i planuje plus 3 pozal się Boże planistek które od tygodnia plenningu nie ogarniaja .a skąd to wiem bo kierowcy też wspominali że ich szefowa jest na urlopie i że ciężko mają... Pan dyrektor to chyba nie potrafi rekrutować obsady solidnej w biurze.jedna osoba na urlopie i biuro nie ogarnia firm już nie wspomnę o planowaniu transportu. Błagam.niech już się urlop tej pani kończy. I niech wraca wszystko do normy

fitus
@Fitus i fitusiowa

Pani z urlopu wróciła czy nie bo (usunięte przez administratora) z transportami jak był to jest dalej. Beznadzieja

Byly

Pytanie do biura jakim prawem zabieracie z wakacyjnego ubezpieczenie skoro nas juz nie ma w agencji sprawa zostanie zgłoszona do inspekcji pracy za kartę tez sobie żarty robią najgorsza agencja w Holandii .Strasznie oszukiwać ludzi potrafią cały czas minusy na solarisie w niczym nie pomocnij jak tak można pracujesz cały tydzień a w sobotę wpada Dorota z zapytaniem idziesz do pracy musisz iść bo jak nie wypad druga Pamela wielka Holenderka jak tak można traktować swoich rodaków Nie Polecam Tej Agencji

Młody

Warto pójść tam do pracy?

Byly
@Młody

Nie

Nowa

Czy ktoś wyjeżdżał do pracy przy plantacji truskawek w szklarni lub sortowaniu cebulek na taśmie? Koordynatorem jest pani Grażyna. Bardzo bym prosiła o opinię i informacje

nick
@Nowa

Pani Grażyna nie jest koordynatorem tylko plenerką. Koonrdynarorka od truskawek jest Pani Vaida, Angelika lub Pamela.

@Nowa

Nie polecam przy truskawkach tam musisz zrobić akord jak nie wyrobisz to wypad strasznie ryja drą stoją za tobą i kleszcza szybciej juz po godz ludzie uciekają także nie pchaj się tam na cebulkach jest ok tez musisz rączkami prze wracać szybciej cebulki taśma zapiernicza szybciej niż auto Kubicy

Maniek

Biuro jak biuro ... Roboty jest bardzo dużo 10 godzin dziennie więc narzekać nie można.. Jeżeli chodzi o Ekipę biura lipa lipa lipa... Rekrutacja spoko wszystko czarne na białym bez ściemy.do 10 km rower i też tak się stało dostałem rower . Vaida -po co cokolwiek robić dla ludzi jak można tylko robić to dla siebie ,salarisy brak czasu na wyjaśnienia,pójście do lekarza brak czasu ,zapytanie o urlop brak czasu nawet na wydanie karty urlopowe. Pamela to już wogole jakieś nie porozumienie wielka Holenderka Telefonów nie odbiera odpisuję bardzo wulgarnymi SMS ami,nie miła chamska arogancka pol dnia siedzi na hotelu bant i pociska (usunięte przez administratora) że wielce zapracowana co przychodzę do biura to jej nie ma jak zresztą wszystkich koordynatorów nigdy nie ma w biurze oprócz jednego koordynatora Angelika pomocna uczciwa i zapracowana to nic dziwnego jak wszyscy dzwonią do niej . Magda co jeździ po domkach to następna lalunia może sobie podać rękę z Pamela jak coś do niej się mówi to tylko przytakuje i tak nic nie załatwi. Pani blondyna co siedzi na końcu przypominam że biuro pracy to nie wybieg ani rewia mody za wygląd nie placa trzeba coś mieć w głowie A nie proszę przez bibulke. Ludzie kogo wy przejmujcie do pracy przecież przez takich ludzi biuro zatonie jak titanic. Kierowcy : Holender to niedojda kto mu dał prawo jazdy. Krzysztof katastrofa co on za bzdury gada,a jak się wywyzsza jakby był panem i wladca i wszystko wie najlepiej Reszta ujdzie w tłumie... Opiekunowie hoteli ?? Hmm polemizowal bym z mała kaczka numer 2 (bodajże Magda)pani dyrektor wszystkim rządzi i ustawia po kątach. Kurnik oke PANI Dorota też bluzkę drze ale są do tego powodu palenie w pokoju aut na mieszkaniu ale tak to ok . Warunki mieszkaniowe na kurnik 60% zmiana.w dobrą stronę. Także wybór zostawiam.wam .

Mała Kaczka nr 2.
@Maniek

Panie Mańku, Mała Kaczka chodzi i ustawia ludzi bo jej za to płacą . Jeżeli jest pan zazdrosny, to możemy się zamienić miejscami. Nie kulturalnie jest powtarzać zasłyszane rzeczy . Ludzie , którzy mnie znają wiedzą jaka jestem , wiec nikomu nie muzę nic udowadniać. Pozdrawiam serdecznie pana/panią.

Mała Kaczka nr 2
@Maniek

Panie Mariuszu zdaje mi się ,że pan nie jest pracownikiem Martho . Więc niema pan prawa do opiniowania ludzi z naszej firmy . Pozdrawiam pana/panią

@Maniek

Bardzo dobrze napisane polać mu za to że prawdę pisze tak jest jak napisane w biurze są ludzie kturzy pojęcia o tej pracy nie mają zbieranina byle kogo, tydzień temu został złożony pozew zbiorowy ponad 130 ludzi za brak solarisów i wypłat na czas, za groźby, poniżanie, wyzywanie i dużo innych rzeczy wkrótce będą ostre kontrolę i nie jeden poleci z tego psełdo biura i je zamkną

@Marek

Jak czytasz to czytaj że zrozumieniem tu chodzio co innego Ja biura nie bronię bo ty masz rację i on ma rację Tylko obraża ludzi wogule ich nie znając Tak masz rację to biuro teraz to wielka porażka Nie oddam i omijajcie JE z daleka To co się dzieje to jest jedna wielka masakra Bo na hotelu k którym pisze nie jest tak dobrze i różowo a ta pani D to dopiero porażka jak całe biuro

@Mała Kaczka nr 2

Zgadza się pan Mariusz to się tam tak wozi po kurniku ze homo wpada do pokoju drze pysk scisz muzykę bo zaraz wylecisz albo za głośno gadasz zuca się ludzi jakim prawem skoro pracuje dla innej agencji czemu tam nie mieszka wygląda jak Cygan hm może nim jest odzywa się po hamsku jak jego Dorotka ta to już wg z kosmosu matko Marto z kad wy takich pracowników bierzecie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk