Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

eryk

Urwałem się nigdy więcej martho i najgorszemu wrogowi nie życzę i nie polecam nie dajcie się złapać na piękne gadki nie miłych koordynatorek

Damian
@eryk

Potwierdzam. MARTHOFLEX to pirazna nawet w sezonie. Te wszystkie im pochlebne opinie sa pisane przez pracowników biura, co udaja zwyklych zadowolonych pracowników. Kwatery w wiekszosci to porażka. (usunięte przez administratora) jak nic. Omijajcie to biuro z daleka.

@Damian

Zgadza się to banda (usunięte przez administratora)

EWA
@Damian

Tylko desperaci tam jadą lepiej już jest w level one wiej pracy wieksza kasa i normalne warunki mieszkaniowe Martho mijać szerokim łukiem

Wolna Polska

jesli chcecie zrobic porzadek z ta agencja to mój numer +48519776092 i email 49michal86@wp.pl

wolna Polska

witam serdecznie kazdy kto chce zrobic porzadek z ta agencja prosze o kontakt +48519776092 oraz 49michal86@wp.pl pokaze wam jak sie to robi potrzebuje tylko ludzi

Masakra, czytając niektóre z tych komentarzy to aż się włos na głowie jeży ... Pracuje już trochę przez Martho wiec mogę co nie co powiedzieć . Przede wszystkim chciałabym się odnieść do komentarzy poniżej . Kontrakt podpisywalam z Justyna . Przed podpisaniem kontraktu wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, chętnie i bez żadnego problemu odpowiadała na setki zadawanych przeze mnie pytań. Następnego dnia zostałam już zaplanowana do pracy . I tak pozostało do dnia dzisiejszego . Pracuje cały czas i nie miałam jeszcze takiej sytuacji żebym tej pracy nie miała a niebawem minie rok jak zaczęłam prace w Martho . Kto chce pracować prace zawsze będzie miał Nigdy nie zapomnę ile nasłuchałam się ze w październiku nie ma pracy zimą nie ma pracy... Przepracowałam cały październik przepracowałam cała zimę... na brak godzin nie mogłam narzekać . Nigdy nie miałam problemu z solarisem czy wypłatą. To ze brakuje Ci 10 euro bądź kilku godzin nie zawsze jest wina biura . Czasem twój pracodawca zapomniał przesłać godzin bądź złe wypełniłeś godzinowke . Biuro nie wzbogaci się na twoim 10 euro . Księgowa to tez człowiek ma prawo się pomylić . Nie myli się ten kto nic nie robi . Co mogę powiedzieć na temat koordynatorów pracujących w Martho ? Hmm.. Szczerze to nie mogę powiedzieć na żadna z dziewczyn złego słowa . Czy to Angelika czy Pamela nigdy nie odmówiły mi pomocy . Na Justynę która nie jest koordynatorka tez zawsze mogę liczyć, nawet w sprawach które nie należą do jej obowiązków . Dzwoniąc do Pameli bądź Angeliki nigdy nie usłyszałam z żadnej ust „jestem zmęczona ” bądź „nie mam czasu ”. Zawsze wszystko ogarniają odrazu . Ale trzeba tez pamiętać ze to tylko ludzie . Nie odpisała Ci przez 20 minut spokojnie odpisze, nie jesteś jedyna osoba pracująca przez to biuro . Tobie może się zdarzyć zaspać,zapomnieć, mieć gorszy dzień a im nie ? . Nie terroryzujcie ich telefonami po godzinach ich pracy . Wy swojej pracy nie zabieracie do domu im tez dajcie odpocząć . One tak naprawdę są na każde nasze zawołanie i maja prawo być zmęczone albo o czymś zapomnieć . Nie myli się ten kto nic nie robi . Poza praca maja również swoje prywatne życie . Zmiana aplikacji kilka razy w ciągu dnia ... Hmmm.. Nie złość się na planistke czy biuro często zdarza się tak ze to klient zmienia zapotrzebowanie, czasem potrzebuje mniej osób a czasem po prostu więcej bo doszło kolejne zamówienie .. One tez często pracują po godzinach . Co mogę więcej powiedzieć .. Dziewczyny są wyrozumiałe i możesz z nimi załatwić wszystko . Chcesz pracować więcej ? Napisz do Justyny bądź innej planistki ze chcesz być planowany na soboty bądź do firm które pracuje dłużej niż pozostałe. Z tą kobieta da się załatwić wszystko wiec śmiało pisz. W Martho są osoby które pracują już 5/6 lat gdyby było tak zle jak w komentarzach poniżej one by tu tyle pracowały ? No sami pomyślcie . Jedynym rzetelnym źródłem informacji jest biuro NIE LUDZIE . Ludzie mówią potrafią mówić dużo a nie zawsze to jest zgodne z rzeczywistością . Nie sugerujcie się tym co piszą na temat koordynatorów osoby poniżej . Pamela opryskliwa ? Tyle razy ile do niej dzwoniłam bądź pisałam nigdy nie odniosła się do mnie w sposób chamski bądź arogancki . Koordynatorka Vaida ? Od osób pracujących a przede wszystkim wykazujących chęci do pracy na temat tej kobiety nie słyszałam żadnej negatywnej opinii . Od osób którym nigdy nic nie pasuje owszem słyszałam ale oczywiście ze łatwiej jest szukać problemu w biurze, koordynatorce bądź planistce a nie w sobie .☺️Podsumowując, jeśli wymagasz szacunku od kogoś sam ten szacunek okazuj . Nie sugeruj się tymi negatywnymi komentarzami bo często są one pisane przez osoby, którym się nie chce pracować albo którym nic nie pasuje . Jeśli będziesz chciał pracować zawsze ta prace będziesz mieć . Nie oceniaj i bój się koordynatorów, nie wyciągaj wniosków na podstawie tych negatywnych komentarzy. Znasz tylko jedna stronę medalu a jest jeszcze druga . Nikt tu nie stoi z batem na Tobą . Nie dajesz rady w jakiejś pracy zgłoś to do biura, zostaniesz zaplanowany do innej pracy ???? Tam tez pracują ludzie,którzy kiedyś pracowali zapewne podobnie jak my teraz . Przede wszystkim nie sugeruj się tym co mówią ludzie . Jest dużo ludzi podzielających mają opinie ale łatwiej przychodzi napisać w dzisiejszych czasach coś złego niż dobrego niestety ... Moja opinia jest opinia zwykłego szarego pracownika. I jeśli by ktoś zapytał czy mogę polecić komuś to biuro to z czystym sumieniem i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że naprawdę jest to dobra agencja pracy (dla osób chcących pracować przede wszystkim ). Pamiętaj ze dziewczyny w biurze są po to żeby Ci pomoc ale pamiętaj również o tym ze one nie są niańkami i nie pracują w przedszkolu ???? Kończąc wspomnę tylko ze miałam okazje pracować przez to biuro w wielu firmach i żadnej z tych firm nie określiłabym mianem (usunięte przez administratora) . Ale jak to mówią złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy ????

Pracownik 2

Ciekawe kim ty jestes kobieto że piszesz taki stek bzdur. Podejrzewam że albo pracujesz w biurze i chcesz wybielić te wszystkie negatywne opinie jakie się oststnio pojawiają albo masz układ z ludźmi z biura abyś taka bzdurę napisała to będziesz cis z tego miała. Np prace zaly czas. Widać że włazisz im bez mydła. Skoro wypisujesz takie bzdury. Ludzie czytający to co koleżanka napisała nie dajcie się zwieść tym niby pozytywnymi opiniami. Uciekajcie od nich z daleka Marthoflex to wielkie (usunięte przez administratora). Zresztą jak ktoś nie wierzy to proszę o priv a ja się skontaktuje i podam namacalne dowody które zresztą i tak niebawem zobaczą światło dzienne.. Kto chce szybciej się dowiedzieć to dajcie znać. A na koniec jeszcze raz apleuje... Z DALEKA OD Marthoflex.

Pracownik już były

To bardzo dziwne bo w ty biurze pracowałem od o wiele dłużej niż ty i to co wypisujesz to są bzdury może tobie się tak super trafiło ale raczej nie (usunięte przez administratora) błoto i (usunięte przez administratora) to biuro

Myślący

logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
Emmeloord
KBTI Poland
Kamil

Witam a ja NIE POLECAM tej agencji,co najlepsze nawet nie zaczalem z nimi wspolpracy z dziewczyna. Przyjechalismy w srode do biura wypelnilismy jakies formularze i po ponad godzinie zawiezli nas na lokacje : STRASZNE WARUNKI jesli chodzi o zakwaterowanie. Pokoj dla pary bardzo maly wszystko w torbach trzeba trzymac ,nie ma okna porazka. Co najlepsze wczoraj jakis holender chodzil i niby dawaja tutaj za nieporzadek kary po 50 euro gdzie kary nie sa legalne ale ludzie nie wiedza o tym bo marthoflex bierze z tego co widze osoby bardzo mlode albo starsze bez sofi numeru...ale co najlepsze,ludzie maja robiony bsn numer dopiero po 4-5 tygodniach. Na aplikacje dostalismy tylko planing zadnej umowy nawet nie wiadomo za jaka stawke mielismy pracowac,ale stawki tez tu maja male jak dowiedzielismy sie. Ja ogolem nie jestem zwolennikiem pracy za najnizsze stawki bo to jest wyzysk oraz mieszkania w melinie. NIE POLECAM marthoflex.

mirek
@Kamil

A gdzie ta lokalizacja bez tego okna jeśli można wiedzieć?

@mirek

Np blokzji i kuinre ale wiem że jest więcej takich lokacj a jak dostaniesz się na oborę do Ens na Zwartemerweg 18 to nie polecam smród w dosłownym słowa znaczeniu na podwórku leżą stosy obornika którymi nikt się nie przejmuje

Przyjechaliśmy z żoną do pracy dostaliśmy polują jedno osobowy i pojedyncze łóżko z agencji bagatelizowali sprawę nie polecam tej agencji (usunięte przez administratora)

Dota
@Andrzej

To jaką agencje polecacie?

(usunięte przez administratora) i nic poza tym ponad to ludzie za pracę przy paletach zarabiają 300euro gdzie przez one agencję jest 500 zakwaterowanie jak będzie to będzie jak nie to podpięcie w salonie masakra nie polecam

Paukapl

Witam, chciałbym dowiedzieć się o pracy przy truskawkach w Ens? Jak jest z zakwaterowaniem? Czy polecacie?

Wolna Polska

(usunięte przez administratora) ta agencję kto ma informacje o tej agencji pisać na e-mail 49michal86@wp.pl

Łukasz

Prosze o informację na temat pracy przy truskawkach w miejscowości ens i jakie warunki zakwaterowania

Daria
@Łukasz

Pracowalam kolego w tamtym roku ma truskawkach- praca na hali przy sadzonkach, czesc grupy na polu ma samolocie na sadzeniu a czesc tez samolot tylko szklarnia. W tygodniu czasami nawet do 50h sie dochodzilo, soboty wyplacali normalnie nadgodziny i nie bylo z tym problemu Najwazniejsze niea wiekowki- kazdy mlody czy starszy zarabial tyle samo Co do zakwaterowania zawsze starano sie najblizej pracy My mieszkalismy w hotelu nad woda - super hotel. Polecam Martho i truskawki- chcesz pracowac to na pewno zarobisz Tez cos o Veco slyszalam, ponoc tez dobrze mozna zarobic

adaś

Prawdziwe opinie i wpisy są usuwane z automatu ..a te pochlebne piszą sami koordynatorzy

eryk

Nie polecam tej firmy nikomu kroją na kasie nie mają pracy przeważnie pola jak deszcz to siedzi się na chacie i bezczynnie patrzy w okno jestem tu prawie 2 miesiące największy solaris miałem 350 eur za 46 h a tak przeciętnie to od 230 do max 300 nie płacą dodatków za soboty w przeciągu 2 miesięcy uciekło z tąd bezpowrotnie jakieś 50 osób ja też ogarnuję coś ponieważnie ma tu sensu dłużej pracować

Łukasz

Proszę o informację o warunkach zakwaterowania i o pracy przy truskawkach w miejscowości ens

Łukasz

Prosze o informację o warunkach zakwaterowania i o pracy przy truskawkach w ens

Łukasz

Witam prosze o informację bierzace na temat pracy przy truskawkach czy jest praca na bierzaco i jakie warunki zakwaterowania sa miejscowosc ens

borys 2

Kolejna rzeczowa opinia pana incognito który wybierał picie zamiast pracy.

Iri

(usunięte przez administratora) z rad jak najdalej

Iri.bis
@Iri

Kolejna osoba która nie potrafi sklecić jednego zdania. Pić, ćpać i do pracy nie chodzić... to cała twoja osoba.

Zenobil

Ktos wie co sie dzieje z Vajdą. Oststnio nie ma juz z nia kobtaktu. Czyżby jej czas w Marthoflex juz dobiegl końca ????????????????????

Zenobil 2
@Zenobil

Czy to jest odpowiednie miejsce na takie pytanie? Może twój czas dobiega końca. ????

Zenobil
@Zenobil 2

Miejsce dobre jak kazde inne na kazdego Tyrana jakim ona byla wkoncu przychodzi czas. I mam nadzieje ze to będzie nauczka dla kolejnych koordynatorów aby traktowali liczi z godnoscia a nie gorzej niz psy. Tyle w temacie

zenobil- baran
@Zenobil

Każdy zasługuje na takie traktowanie jak sam traktuje innych... widać pewnie byłeś w czołówce obiboków, pijaków czy innej patologii Był byś normalny i normalnie się zachowywał to i ludzie byli by inni do ciebie. Nie ma to jak dojrzałość emocjonalna 5 latka i oskarżanie innych incognito w sieci. Jeśli taka była czemu nie podpiszesz się z imienia i nazwiska skoro jej dane tutaj podajesz? Wszyscy są cwani, ale tylko tutaj.

Albert

Witam Jest tu ktos kto pracowal w zieleni miejskiej? Spryskiwanie, koszenie trawnikow itd. Zakwaterowanie w Blankeham.

zenobil
@Albert

a co potrzebujesz?

Pati

Polecam

Anka
@Pati

A przy czym pracujesz? Są wypłacalni? Jak warunki Zakwaterowania?

Pracownik już były
@Anka

Omijaj to biuro z daleka serio (usunięte przez administratora) Pracowałem

mirek
@Pracownik już były

A ja pracuję nadal i nie narzekam. Może do pracy ci się nie chciało wstawać i cię wy.....

Artur
@mirek

I dobrze mowisz kolego ! Niektorzy naprawde mysla ze przyjezdzaja tu na wakacje. Obudzccie sie w koncu. Pracowalem w Marthoflex 2 lata. Zawsze bylem w pracy, nie tak jak koledzy w niedziele imprezowali a potem sie dziwili ze koordynator wpada w poniedzialek i dziekuje za wspolprace. Dla Waszej wiadomosci oni tez odpowiadaja przed klientem. W niedziele pracuja zeby na poniedzialek wszystko bylo zaplanowane i ludzie poinformowani... a i tak wychodzi jak wychodzi. Zanim wyplujecie tu swoim jadem na biuro i koordynatorow , zastanowcie sie czy Wy tez dobrymi, godnymi zaufania i szanujacymi innych prace pracownikami byliscie .... Pozdrawiam Martho Artur

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk