Martho flexwerk

Emmeloord

Opinie o Martho flexwerk

Barttt1988 2016-06-08 12:27
Dla leserów nie ma miejsca w tej firmie. Różni ludzie przyjezdzaja. Na poczatku ludzie nawijali mi taki makaron na uszy ze szkoda gadac. TRzeba zacisnac zemby i dac z siebie wszystko
nyny 2016-06-10 09:19
Jest git.
olga 2016-06-13 10:21
Hej Wszystkim, szału nie ma ale jest dobrze. Pieniądze mam na czas , godziny co tydzień są, czasami nadgodzinki się zdarzają.
warm 2016-06-21 11:11
Wszystko jest okej. Robie na szklarnii- wypłaty około 350 na czysto po mieszkaniu ,ubezp i dojezdzie do roboty.
warm 2016-06-22 12:29
Tak na tydzien, na dzien sie nie da tyle zarobic a na miesiac to chyba by nikt tu nie siedzial. Zalezy jak trafisz sa firmy 40 godzi i masz wtedy dwie stowki a sa ze pracujesz z nadgodzinami zarobisz 400 . spoko maja na krowach i z doswiadczeniem ludzie bo to sa juz inne hajsy.
mariicop 2016-06-23 08:39
3 tys to chyba bys musial zap.... 90 godzin na tydz. Z tego co wiem to realne jest 350 - 500 eur/tydz.i praca ciezka ze wzgledu na wstawanie 3xdziennie i 7 dni w tyg.
Nataliiiii 2016-07-07 08:26
Poszukują nowe soby do pracy na sezon do Veco na cebulki. Polecam!!! Byłam w zeszłym roku i na prawdę przez te 5 tygodni zarobiłam.
Pyrek 2016-07-11 13:59
Jest robota i to i kasa jest i to się liczy.
Tomecz1995 2016-07-12 22:12
Umowa o prace, w prawdzie musiałem czekac na kontrakt prawie tydzień ale bez problemu. Zalezy ile osob przyjezdza ..... z tym numerem w urzędzie skrbowym tez jest Meksyk ale daja zaliczki jak ktoś hajsu nie ma. ja pojechałem to miałem 50 eur i kilka sloikow. nie radze brac za dużo jedzenenia które oze się popsuc bo lodówki sa male i nie wszędzie sa zamrażalniki. Jest spoko... pamiętajcie do koordynatorow trzeba mieć szacunek bo kolega na pocztku mi powiedział i miał racje nie ma co drzec ryja na nich bo to bo tamto i td. Typu w Iławie wszystko mi powiedział co i jak.... od razu mowil - cpasz pijesz i ne przestrzegasz regul to wyjazd - kasa na busa i jazda/ mowil ze 200 zarobię ale roboty mam w ....uj. znam jezyk ale nie za dobrze ale ogarniam i to się liczy dla wiatrakow. Peter jak przyjezdza to zawsze przybije piatke. Dzieki dla Daria i Seby bo oni dla mnie zrobili duzoooooooooooo,
Narcyz 2016-07-13 12:03
Chyba rektutuja. Zobacz na fb/marthoPL albo na Olx.
A 2016-07-21 19:37
Martho jedna wielka porazka. Jaki szacunek do koordynatorow?? Najpierw trzeba sobie na to zasluzyc. Jezeli oni nie maja szacunku do Ciebie to dlaczego TY masz miec? Wszyscy jestesmy ludzmi. A niektorzy dostana posade Koordynatora i mysla ze moga wszystko! A tak naprawde sa nikim.
olx 2016-07-26 10:23
Oferty na olx.pl mozna ich znalezc
Patwik 2016-07-28 12:12
Jest spoko. Hotele, domy, teraz tez kempingi ale wszysko w miarę. Jesli liczysz na hotel 4 gwiazdki to na pewno się zawiedziesz ale ogolnie jest spoko.
lubawiak 2016-09-08 10:37
Wszystko okej
Nik19 2016-09-12 19:20
Tak, 1300 polskich złotych... Większość ludzi siedzi tam bez pracy, a jak się trafiło, że ja akurat miałam cały czas to po 3-4 godziny dziennie bo zleceniodawca brał tyle osób na pole, że praca szła bardzo szybko. Raz zdarzyło mi się pracować 9h na sortowni ale w polu była porażka. praca bardzo ciężka, mało godzin . W sumie codziennie nie dałybyśmy rady pracować po 8 bo ta praca naprawdę wykańczała, nie chodzi już o ból kręgosłupa, nóg itd ale o warunki atmosferyczne, które mogły doprowadzić do udaru. Wiele dziewczyn schodziło z pola. Ja w końcu też się zbuntowałam. Szkoda nerwów, a zdrowia przede wszystkim. Na sortowniach pracując po 10h, wiadomo, że można wyjść na swoje . Jeśli wiesz, że będziesz mieć prace pod zadaszeniem na jakiejś produkcji i nie zrobisz się blada/y przy staniu na takiej taśmie to próbuj, bo możesz wtedy coś wyciągnąć. Nam nie została zapewniona godna praca i ilość godzin, dlatego wyszło tak mało. Nawet jeśli chcesz się zdecydować to lepiej jeśli pojedziesz z inną agencją. Najpierw też upewnij się czy praca będzie stała i czy godziny będą wyrabiane. No i oczywiście kwestia też tego czy nie będzie Ci się kręcić w głowie, bo większość dziewczyn też tam stała blada, bo taśma to prawie jak karuzela. Najlepszą opcją dla mężczyzn to wyrobienie uprawnień na wózki widłowe jeszcze w Polsce, wtedy mężczyźni jeżdżą nimi na produkcjach, podstawiają skrzynie itd, a dziewczyny głównie sortują.
Nik19 2016-09-13 18:12
Yyy, stabilne warunki pracy? Chyba mówisz o jakiejś innej firmie. Oferty są cały czas, teraz szukają na sortowanie cebulek i dojenie krów, ale gdzie trafisz tego nie wiadomo. Tak czy siak, na własną odpowiedzialność tam jedziesz :P
Oli 2016-09-16 11:07
Tak wypłata jest terminowa. Zawsze w piątek mam kaske na koncie.
Rose 2016-09-26 14:33
Byłam w tym roku na sortowni cebuli VECO przez martho flexwerk. Przyjechałam z koleżankami i z polskim biurem miałyśmy umowę właśnie na tę sortownię.
Przez dłuższy czas nie pracowałyśmy pomimo zapewnień w biurze, że praca dla nas jest. Mieszkało z nami dużo ludzi, którzy też byli zapewniani, że na wyżej wymienione Veco trafią a jednak na zapewnieniach się skończyło.
My miałyśmy to szczęście, że przez ostatnie 3 tygodnie udało nam się trafić na taśmę i odbiłyśmy się od dna finansowego, w którym byłyśmy.
Nie każdy miał takie szczęście. Był z nami chłopak, który w 3 tygodnie (po odliczeniu mieszkania, ubezpieczenia, dojazdów) zarobił 50 e i nie miał nawet na powrót do Polski...
Biuro zatrudniło w tym roku, na sezon letni, dwa razy tyle ludzi ile było potrzebnych, przez co 50% siedziało bez pracy dostając rozliczenia na minusie... Na prawdę nie polecam...
Rose 2016-09-26 14:38
co do zakwaterowania to mogę wysłać na maila zdjęcia miejca, w którym na początku nas zakwaterowano...
Przemo 2016-09-27 00:11
(usunięte przez administratora) nie ma tam normalnych osob. Szkoda,ze pani Mariola odeszła ktos wie czemu?
Dario 2016-10-20 09:03
Bałem się tych opini ale spróbowałem. Dotarłem na miejsce w sobotę. W niedziele wieczorem zadzwonił koordynator i poszedłem do pracy. Przez 2 tygodnie trochę mnie rzucali po firmach a teraz trafiłem na sortownie i pracę tam mam do końca roku. Jest okej. Jak nie odmawiasz pracy to koordynatorzy cię szanują i pomagają.
tyskaa 2016-10-20 19:37
ja tak samo się boję, tylko dziś dopiero wszystko wysłałam i czekam na umowę, też na sortowanie, ale zawsze tak jest że rzucają po innych firmach czy można trafić na jedne stanowisko ?
Nomin 2016-10-21 14:35
Mozna od razu trafic w jedno mniejsce. Jak hcesz pracowac to bedziesz.
tyskaa 2016-10-21 16:13
no i tak wolałabym na jednym, jutro wyjazd a się boję strasznie :)
Nomin 2016-10-24 20:56
A przez które biuro jedziesz?
tyskaa 2016-10-25 18:39
Martho Flexwerk oni mają biuro w Iławie chyba jak patrzyłam. jestem już od wczoraj i siedzę w hotelu no i bez pracy. chłopak dziś poszedł na marchewki, zobaczymy czy go tam na dłużej wezmą, a ja czekam na telefon, jak nie zadzwonią to sama będę dzwonić, bo inaczej to będę na minusie.
Jebaj za free 2016-11-20 11:23
Nie słuchajcie tych bzdur jeśli chcecie sie skontaktować i dowiedziec czegoś napiszcie maila swojego odezwe sie.
Pandzior 2016-12-06 06:08
Jak się nie chce pracować to potem jest pod górkę... jestem w Martho od kwietnia i po miesiącu już poszedłem na domek. Mam stałą pracę i kasę zawsze na czas. Świetny kontakt z koordynatorem. Wystarczy chcieć a nie ciągła chlać i ćpać. Zrozumcie że odmawiając pracy bo ma się kaca prędko nie zadzwonią ponownie a potem się pieprzy że pracy nie dają i płacz..
JAN 2016-12-11 04:20
MARTHO + HOTEL KURNIK MEGA SPRAWA PRACA JEST TAK JAK MOWIA JAK CHCE SIE PRACOWAC JA NIE NAZEKAM POZDRO DLA CALEGO KURNIKA jAN I MACIEK
chętny 2017-02-15 12:53
jakie warunki mieszkaniowe mają
Nowy 2017-02-16 15:38
Jest Ok. Praca jest , mieszkanie czyste.
Tymian 2017-02-23 06:18
Witam. Ma moze ktos e-mail do marto flexwerk w NL? Bardzo potrzebuje a na necie nie moge znalesc jest tylko do Polskiego biora a potrzebuje do biora w Holandi.Z gory dzieki
Wip 2017-02-27 11:35
Mam takiego : adam@martho.nl
aktualny pracownik 2017-03-28 07:26
Witam wszystkich.
Jeśli chodzi o firmę Marthoflex, to nie polecam.
A dlaczego? Już piszę :-D
Po pierwsze, ludzie siedzą bez pracy od tygodni, a oni sobie dalej ludzi sciagaja, na tak zwaną "rezerwę". Czyli jeśli chcesz sobie przyjechać na wakacje i wydawać swój hajs to dobrze trafiłeś.
Po drugie, zero poszanowania dla człowieka telefony o 22, że do pracy na kilka godzin oraz mydlenie oczu.
Po trzecie, jeśli myślisz, że za sobotę Dostaniesz 150% to też jesteś w błędzie, wytłumaczą ci w biurze, że wszystko zależy od pracodawcy, a tak naprawdę to banda złodziei, której wypadałoby wybić zęby, chociaż w sumie to i tak by nie wiele dało, bo i tak za nasz hajs nowe by sobie powstawiali :-D
Podsumowując, jeśli chcesz pracować dla Marthoflexu, to radzę się zastanowić 2 razy zanim Podejmiesz decyzję, bo w tym biurze to czysta loteria, a i jeszcze bym zapomniał o zaliczkę można prosić, ale jak zawsze kiedy chodzi o geld to się nie do Prosisz.
Jeśli masz jakieś pytania pisz: szczotamann@gmail.com
Chętnie odpowiem na nurtujące kogoś pytania.
Pozdrawiam
Niezadowolony pracownik
Marecki 2017-03-31 10:23
Ogólnie jeśli chodzi o Martho , nie będę o nich pisał źle - wiadomo , mogło by być lepiej (ale to jak w każdej agencji) , jeśli ludzie są w porządku - to i biuro według ciebie też jest w porządku . W tamtym roku pojechałem już późno , bo we wrześniu ( ale praca jeszcze była , tylko trzeba było chcieć ) na początku były sady ( jabłka ,gruszka ) a później zaczęła się Kapusta , Anyż , dynie , i pracowało się do mrozu na polu ( w ręce było bardzo zimno - ale nie pojechało się na wypoczynek , jeśli dobrze pójdzie ( to w tym roku znowu wyjadę , ale wcześniej ) jeśli będzie praca , biuro nigdy mnie nie oszukało z niczym a wręcz pomogli i nie słuchajcie tych , co piszą --- że Martho , to złe biuro ........
Nick 2017-03-31 12:16
Dobre wcale....
12345 2017-04-04 14:58
Oszukujo na godzinach i pracy malo majo
noe 2017-04-05 13:00
Wszystko ok.
Jama6 2017-04-05 13:53
Myśle ,ze dla takich analfabetów to wszędzie bedzie mało pracy...
Marecki 2017-04-05 16:08
Słyszałem, że w tym z pracą nie jest za ciekawie - poczekam jeszcze trochę, jak się porządnie ruszy - nie to zmienię agencję ( jeśli chodzi o godziny, ma się solarisy, to masz dowód czarno na białym i możesz to zgłosić wyżej
olif 2017-04-06 10:10
Jak narazie to ja żywej duszy nie widzę w hotelu,żeby chodziła. Roboty jest od groma.
już nieaktualny pracownik 2017-04-11 17:50
Chłopie, ale ty głupoty gadasz, pracy tam nie ma, byłem w karto flexie przez 3 tygodnie i zarobiłem 116 euro, a drugi solaris -95 euro,a kolega z którym pracowałem na baasie zarobił 150 euro, także wyszedł lepiej ode mnie. w efekcie zgarnąłem się do innej agencji.
Dla potomnych nie pakujcie się tam, bo mam kontakt z 2 osobami z hotelu na wanneperveen i już może 30 osób przyjechało i siedzą bez pracy, no chyba, że jakaś akcja jest na wuoters to wtedy kilka godzin wpadnie. serdeczne pozdrowienia dla samuraja i Darka pedała, którzy obiecuja nie wiadomo co, ale zreszt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nich.
Darek! Tak jak mi radziles idę na adwokata i w pierwszej kolejności biorę się za Martho Flex, a na ciebie też się coś znajdzie ruda fałszywa parówo.
A właśnie bym zapomniał tylko Martho Flexwerk potrafi zabierać ludzią za transport 20 euro tygodniowo, ale najlepsze jest to, że ten ktoś jeździł prywatnym autem, a oni jeszcze za to kasę brali hahahaha
Anita 2017-05-06 13:17
Witam mam jechać w poniedziałek do Pana darka do pracy czy ktos posiada adres hotelu gdzie państwo byli z góry dzięki pozdrawiam serdecznie
wol 2017-05-08 08:17
kiedy jedziesz?
śmiechu warte 2017-05-11 13:31
Nie polecam tej agencji. Wraz z chłopakiem po 15 godzinnej podróży i przyjezdzie na miejsce czekalismy 2 godziny aż ktoś się nami zajmie. Po czym stwierdzając, że nie ma miejsca w docelowym hotelu wysłali nas do innego niby o podobnych warunkach, co nie bylo prawdą. Nie sugerujcie się zdjęciami, nasz pokój który dostalismy w nastepnym hotelu był obskurny, do tego bez okien, śmierdziało nie wiadomo czym. Gdybym byla w krytycznej sytuacji moze zacisnela bym zęby i przeczekała chociaz miesiac, ale nie byliśmy aż tak zdesperowani. Do kuchni żadnego dostepu, bo gotował tam jakiś pan. Za obiady od poniedziałku do piątku 20 euro, a w niedziele kuchnia zamknieta i radz sobie sam bez dostępu do kuchenki czy czegokolwiek! Dodatkowo słaby kontakt z biurem, pani do ktorej sie dodzwonilismy za X razem stwierdzila ze w tym hotelu nie jest tak zle jak opowiadamy, ale co ona moze wiedziec kiedy nigdy pewnie tam nie była. Na końcu powiedziała, że ona nic nie poradzi jak nie chce się nam pracować i tyle. Serdecznie NIE POLECAM. O tyle dobrze, że wracalismy do Polski tego samego dnia, poniewaz nasz przewoznik byl jeszcze w tym czasie na miejscu.
oliwka 2017-05-16 11:29
Nie wiem o czym mowisz kolezanko. Mieszkam na tym hotelu od 1,5 roku, zawsze mam ugotowane i czeka na mnie obiad. Nic mnie nie obchodzi. Dostęp do mikrofali jest cały czas. I ogolnie pani z biura chyba mowila prawde, ale jak przyjezdza ksiezniczka to nigdy nic jej nie bedzie pasowalo.
życzliwy 2017-05-18 11:52
oliwka nie ściemniaj, na kilometr od mojego monitora czuje ze jesteś pracownikiem biura, mam ci jeszcze powiedzieć jak masz na imie poco, ludzie różni są.
Ja 2017-05-18 19:24
Oliwka? Ha ha byłam niedawno i nie było tam żadnej oliwki ha ha. Ugotowane? Jak dla psa chyba. Dostęp do mikrofali i zapomniałaś napisać ze tylko do mikrofali. Ale tak to jest przyjedzie cholota i wszystko im pasuje. Tego jedzenia nie da się jeść. Płacić tyle kasy za ciasny pokój i brak dostępu do kuchni? Żenada. Co jesz w sobotę i niedziele? Danie z mikrofali??? Ha ha
nikos 2017-05-19 09:37
Chyba ktoś nie lubi Martho i hotelu Bant. Powiem tak, mieszkałem w wilu miescach i Hotel Bant na prawdę nie jest złym miejscem. Ale biuro ma tyle lokacji ze wystrczy poprosic i ci przeprowadza jesli ci sie nie podoba.
Emily 2017-05-23 15:51
Nie chodzi o hotel Bant, tylko o inny, noordoostpolder. Może dla gości pokoje są tam ładne, świeże i pachnące, ale dla tych co przyjechali pracować, to żart. Naprawdę mogłam zrobić zdjęcie, ale wtedy się o tym nie myślało, tylko co zrobić żeby nie zostać bez wyjścia. Poprosiliśmy o zmiane, pani oznajmiła, że ma tylko jeszcze jeden hotel gdzie są wolne miejsca, ale warunki są bardzo podobne. Więc po co tracić czas i frustrować się jeszcze bardziej w kolejnym tego typu miejscu? Nie chodzi o to czy ktoś lubi czy nie lubi tej agencji, chodzi o prawdę i o to by kolejni ludzie mieli pojęcie jak jest i nie wpakowali się w to samo co my.
Zostaw swoją opinię o Martho flexwerk - Emmeloord
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martho flexwerk