Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Agata

Agencja obiecuje ludziom wysokie zarobki ,ściąga tych ludzi z kraju i zostawia na lodzie Nie maja żadnych prac prócz np pracy w polu za Ok 200€/tydzień Ok 100 osób przyjechało w ciągu kilku dni i koczowalo na podłodze w hotelowym salonie w miejscowości Bant ,kazali czekać na transport do biura a po kilku dniach wszystkim kazali opuścić hotel???? Najgorsze jest to ze wielu ludzi było bez pieniędzy nie mieli absolutnie możliwości by wydostać się z tego miejsca

Ktos znany

Można by wiele pisac jak tam jest mimo to ludzie i tak nie zwracają uwagi...ci którzy uważają ze trzeba samemu sprobowac musza być niezle zdesperowani...NIE POLECAM NAJGIRSZEMU WROGOWI

Niefajnie

Warunki mieszkaniowe nie do przyjęcia, nie dało się żyć, jedna lodówka na 30 osób, jedna pralka, brak gazu, ubikacja z przysznicem za kotara bez drzwi w pokoju, brak szafy, brak klucza do drzwi.Gdy prosiliśmy o zmianę lokalizacji powiedzieli nam tylko, ze dołożą lodówkę.

Przestrzegam Was przed tą agencja. Lokacja dom stara śmierdząca rudera , pokoje nie zamykane na klucz za który biorą kaucję 50 euro. W pokojach śmierdzi bo jest toaleta bez drzwi tylko z zasłonka i w kuchni nie ma gazu . Pokoje są okradane pod twoją nieobecności. Agencja wie o tym i nic z tym nie robi. Z dala od nich . To podlega już pod kontakt z policją .

Pracownik Produkcji

logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
Emmeloord
KBTI Poland
Pixon

Nie polecam tej Agencji. Nie wypłacili mi wynagrodzenia za przepracowany czas a gdy zgłosiłem wypadek skręcenie stawu skokowego zwolnili mnie. Najgorsza agencja w jakiej pracowałem

Żenujące warunki mieszkaniowe, po rozmowie z Panią biurze ona nic nie wie, próbują znaleźć nocleg nikt nic nie wie, warunki gorsze niż dla chlewu. Same problemy z tą firmą.

Maria

To jak tam te kwatery wyglądają?

J.

Zachęcam do obejrzenia prawdziwych opinii na temat tej firmy w Google Mapy. Opisy są bardzo złe, ludzie piszą , że ta Firma nie płaci wynagrodzenia za pracę . Warunki mieszkaniowe są straszne . !!!

Łukasz

Jakieś opinie na temat pracy na recyklingu zużytego oleju..

Oleje
@Łukasz

Z góry mówię jest to ciężka praca fizycznie ale jak do tej pory tylko 3 osoby tam przetrwały i sobie chwalą. Wszystkie złe opinie tworzą polacy co po wejsciu na kantyne po 20 minutach dzwonią po busa albo zachowują się jak gbury w stosunku do innych pracowników na tej firmie. Generalnie to (usunięte przez administratora) jest tam znać angielski komunikatywnie chociaż no i pracować normalnie ;)

maxxx
@Łukasz

odpuść sobie chłopie ten olej. Jednym słowem porażka

Diabliwzieli

Ja tam poracowałem 8 miesięcy i nigdy więcej

Lucy

Odradzam

Natalia
@Oleje

Te 3 osoby które przetrwały to wiesz ile one tam pracują i le to przetrwanie trwa? Ale ta ciężka praca fizyczna jest zaskoczeniem dla ludzi, jak się podejmowali pracy to o tym nie wiedzieli czy jak?

Pablo

Ludzie dajcie spokój.. rekruterka obiecała pracę a na miejscu okazało się że jej nie ma i musiałem wrocic spowrotem do polski.. uwazajcie na nich

Łosoś

polecam ryby w Urku coś super

Magdalena
@Łosoś

Ale co super? Są świeże? Ceny przystępne? Jak w ogóle obsługa? Jest w porządku?

Czy w Martho flexwerk wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ktos znany

Nagrody...co to są nagrody ...w martho podwyżki nie dostaniesz a co dopiero nagrodę.. O nadgodziny trzeba walczyć bo zazwyczaj placa 100% za każdą przepracowana godzinę. Tutaj nie ma nic totalnie nic.. Chyba ze nagroda jest to ze dostaniesz od nich prace bo i z tym bywa ogromny problem, nagroda również mozna nazwać to jeśli szanowna pani koordynator zechce odebrac od Ciebie telefon..także zanim ktokolwiek postanowi tutaj pracowac radze sie dobrze zastanowić..

Mała

8 lat wyjeżdżam do pracy i takich cyrków nie widziałam, z koordynatorem w pracy kontakt żaden, wypłaty się nie zgadzają, co tydzień dostaje się odpowiedź że w następnym tygodniu wyrównają. Koordynatorki z hoteli wiecznie niezadowolone z życia. Wydaje mi się że to ich praca za to im płacą, cały dzień takiej nie ma a wieczorem jak podejdziesz zapytać o cokolwiek (bo w momencie jak przyjeżdżasz to oczywiście jak ma pani jakieś pytania proszę zawsze przyjść służę pomocą) to już wiesz po minie ze odpowiedzi nie dostaniesz. Jak śmiesz w ogóle przychodzić i oddychać. Na jednym hotelu pani z mężem pijakiem wyzywa się na ludziach na drugim, gość chyba koordynatorki który uważa się za Boga i panoszy się po hotelu a prawdopodobnie nie ma nic do gadania i nawet w tej firmie nie pracuje. Ja rozumiem wszystko, nie wymagam nie wiadomo czego, sprzątam po sobie szanuje innych ale wymagam też żeby ktoś mnie szanował. W sumie gdybyśmy tu nie przyjeżdżali to oni pracy by nie mieli. Człowiek przyjeżdża tu pracować, nie wszyscy marzą o prywatnym mieszkaniu czy salonach. Skoro ktoś oferuje swoją pomoc a w rzeczywistości najlepiej nie oddychać to może czas zmienić pracę. Przykre co ludzie tu przeżywają. I że swój swojego nie szanuje.

Lidia
@Mała

ale koniec końców, jesteś w stanie uzyskać wyrównanie za każdy dzień pracy, czy raczej z tym ciężko?

Gość dnia

Dlaczego jak piszę że rekruter podaje że to Vos ,a nie coś,tipo wysłaniu pojawia się ok mną nazwa.Atak naprawdę to szczera prawda z tymi umowami transportem , który trzeba codziennie zamawiać.To nie jest normalne.Za mieszkanie ponad 100,euro,a warunki masakra.Gdzie jest inspekcja pracy ,Tam powinna przyjechać telewizja!

Niki15

Odradzam! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wypłacili pieniędzy od paru miesięcy. Nie odpowiadają na telefony, maile i wiadomości. Warunki zakwaterowania straszne (w jednym miejscu karaluchy pod prysznicem, smród i bałagan). Kiedyś było dużo lepiej, byłam zadowolona z wypłat i zakwaterowania, a jak się zmieniło szefostwo i pracownicy to jest dramat. Jak można w ten sposób traktować pracownika, który wraca kolejny raz do tej agencji. Proponuję poszkodowanym pracownikom zgłosić sprawę do inspekcji pracy, może przy większej ilości wniosków coś zdziałamy.

Gość dnia
@Niki15

Bardzo chętnie, też mam takie zdanie.Rekrutuja ludzi w Polsce jako inna agencja.A konkretnie jako agencja Coś Jak ktoś zapyta jaka to agencja usłyszy Coś.Jedziesz bez umowy , której nie można uzyskać nawet po wielu dniach ,Po transport z pracy trzeba pisać na własny koszt .Za mieszkanie płacisz więcej niż mówili rekruterzy ,nie zgadza się też stawka.To straszne

on

nigdy na papierze nie dostanisz UMOWY z tym BIUREM BRONIA SIE od OD ODPOWIEDZIALNOSCI TO BIURO TO TOTALNA PORAZKA W HOLANDII

Ona
@on

Dokładnie brak słów poraszka!!!

B

Wkrótce powstanie film o firmie martho Flex. Nie polecam agencji

mgrzelak072@gmail.com

Witam. Pracowałem dla tej agencji przy cebulkach kwiatów nie było tak źle, godziny były, wypłata też, ale z dojazdami do pracy było też dobrze. Gorzej było z pracy do domu czekało się po dwie godziny. Ale napiszę wam jedno że ta agencja nie jest doskonałą, ale też nie jest jeszcze zła. Są gorsze agencje od Martho... Pozdrawiam serdecznie. Marcin

Ewelina S.
@mgrzelak072@gmail.com

Z tym powrotem to może miał przyjechać taki siwy pan imię przemilczę. Traktor potrafi go wyprzedzić bo jak on to mówi potrzebuje godzin to może dlatego czekałeś. Norma jest jeżdżenie dookoła z ludźmi. Nie pozdrawiam tego pana.

Szalony
@Ewelina S.

Ha ha to ten SZYBKI Bogdan co jeździł chyba bez hamulców.

Damian

A gdzie był ten domek w lemmer przypadkiem nie na Sluisweg.

jestem tu

MASAKRA DUZO OBIECUJA na miejscu TRAGEDJA

matrix

Unikaj tego biura jezeli chcesz ZYC PSYCHICZNIE DOBRZE . Warunki pracy i mieszkania OKROPNE

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk