Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Jola

Z czystym sercem.polecam.Praca na cebulkach jest w porządku ,praca siedząca można posłuchać radia i dobrze zarobić Nie czytajcie tych wypocin ludzi którzy przyjechali tu chyba na wakacje i myślą że w Holandii się leży i kasa z nieba leci ????

@Jola

UWAGA!!!!! Agencja martho FLEXWERK nie zapewnia pracy ale liczy za domek i gdy już cię wyrzucą z hotelu to wychodzisz na grubym minusie. Praca przy papryce , przy dźwigach i szklarnie . (usunięte przez administratora)

Czy Martho flexwerk ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Milus2011

Co właściwie było powodem tego, że firma przestała działać? Jest w ogóle jakaś możliwość, że będzie ona na nowo funkcjonować?

Hejka padło pod jednym wątkiem pytanie dlaczego ogłosili upadłość. Zostało bez odzewu wiec pisze w nowym osobnym wątku. Co się stało? Kilka miesięcy wstecz była mowa o zmianie nazwy a skończyło się na UWV. Co się zmieniło?

Czyli można się zatrudnić normalnie przez tę agencję, tylko po prostu teraz przejął ją ktoś inny? Dobrze rozumiem? Daj znać, bo nie wiem, jak to rozumieć i co robić. :x

Czy pensja w Martho flexwerk składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Produkcji, ich ogłoszenie jest 18 sierpnia na GoWork.pl.

Mirek Nowy wpis

Tej firmy już nie ma pół roku. Pozdro

Agencja w ogóle jeszcze działa? Ostatnie oferty wstawiała dwa lata temu, facebook jej nie działa od 2019. To skąd ci co jeżdżą wiedzą, do jakiej pracy i za ile można się załapać? @Alladyn007 Ty jako ostatni się w grudniu wpisałeś, może Ty odpiszesz, albo ktoś inny...

Karol

A co z pracownikami? Wszyscy zwolnieni dostali wynagrodzenie bo odpraw chyba nie? Przynajmniej ktoś tak pisał w komentarzu. A świadectwa pracy ludzie dostali? Pytam bo jak upadłość to o to też trudno.

Mirek22
@Karol

Wynagrodzenia były wypłacone. Myślę ze juz wszyscy dostali wszystko. Oczywiście ci co podpisali dokumenty do UWV. Odprawy to nie w tym przypadku. Kto chciał mógł pracować w nowej firmie. Kto chciał odchodził. Świadectwo pracy... Kto chciał i zgłosił się na czas to dostał.

Iwona
@Mirek22

Na czas? To ile było czasu na odebranie świadectwa pracy? Jakby chciał ktoś teraz odebrać, to nie byłoby takich szans? Poza tym, to jaka część pracowników przeszła właśnie do tej nowej firmy?

Banda (usunięte przez administratora) nic dziwnego że upadli pracowałem jako Piaskarz lewo 300ru zarabiałem przeszedłem do innej agencji i za tę samą pracę w tej samej firmie dostałem 550 tygodniówki wystarczyło zmienić agencję.

Pracownik Produkcji

Estom
logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
Emmeloord
KBTI Poland

Czy Martho flexwerk ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ciekawa

Jak to, w czerwcu tu jeszcze pisano, że obejdzie się tylko zmianą nazwy :0 I co z pracownikami z Polski, poszliście na zieloną trawę? Kasę przynajmniej rozliczyli z Wami na czysto?

Mirek
@Ciekawa

Wszystkie zaległości od czasu przejęcia firmy przez kuratora przejął UWV. Myślę że większość ludzi jest rozliczona ze wszystkiego. Nie chcę mówić za wszystkich oczywiście. Są tacy którzy się bujają teraz z UWV bo nie podpisali dokumentów na koniec itp. Itp...

Milus2011
@Mirek

Ja wszystko podpisałem przed ogłoszeniem upadłości rozwiązali że mną umowę chociaż w tej firmie pracowałem 6 lat i to na jednym zakładzie mimo to nie wypłacili minaleznej odprawy po prostu cwaniaki i tyle mogę powiedzieć

@Milus2011

Słabo jak bez odprawy. A ile ci się należało pieniędzy z odprawy? To duża kwota? Ktoś w ogóle dostał czy inni też nie zostali z tego rozliczeni? Wiesz może?

Sonia

Owszem jest ogłoszona upadłość aczkolwiek mamy nadzieję,że jeszcze parę dni i będziemy otwarci ponownie ,być może będzie zmiana nazwy.

Kłamcy
@Sonia

Oglaszacie upadłości w jakim celu... zeby mieć wolna reke w rozwiązywaniu stałych umów bez żadnych konsekwencji.. Wysyłacie wiadomosci prosicie pracowników by poszli do pracy obiecując im ze wyplaty beda miec.. Jak można tak prosto w oczy kłamać pracowników.. Jednego dnia ogłaszając upadłości A na drugi wysyłając wiadomość z dobra informacja ze jest jakieś wyjście z zaistniałej sytuacji... W jakim celu budujecie ogromny hotel dla pracowników...?? Uruchomiliscie autobus by woził pracowników do pracy ..?? Kierowcom wymieniacie busy ..?? Czy tak zachowuje się firma której grozi bankructwo ...?? Oczywiscie ze nie tylko firma która prosto w twarz smieje się ze swoich "NAIWNYCH" pracowników którym można zagrać na nosie.. Może ktoś z pracowników biura przeglądających to forum napisze nam co z naszymi dotychczasowymi umowami ....??

Alvin
@Kłamcy

To znaczy że nie będzie żadnej upadłości tylko firma zmieni nazwę i od nowa będzie zatrudniać ludzi? A co z tymi co już pracują? Ty na jakiej umowie jesteś? Masz wszystko zapłacone czy są jakieś zaległości?

Kłamcy
@Alvin

Ja tam mam wywalone..bo ani nie zyskam ani nie stracę nic...tak od poniedziałku Martho zmienia nazwe...ostatnie tygodnie ich istnienia płaciło wyplaty bedzie UVW od poniedziałku przejmuje Cervo które bedzie dawało nowe umowy i wypłacało wyplaty.poki co zaleglosci nie ma ale myślę że na pewno się zaczna jak będzie płaciło UVW bo oni placa z opoznieniem

@Jola

Jak dlugo tutaj pracujesz..?? Ktora to Twoja praca przez ta agencje ?? Podejrzewam ze jestes po raz pierwszy dali cie do pracy sezonowej ktora trwa ok 7 tyg. Zostan dluzej w Holandii popracuj dluzej w tej agencji a szybko zmienisz zdanie.. Zobaczymy co powiesz jak wrócisz do Polski i bedziesz musiala upominać się o swoje wakacyjne pieniądze i urlopowe.. Pozdrawiam

@Ktos znany

Pracuje przez ta agencje już około roku więc wiem proszę mi nie wmawiać że jestem na sezonie Poza tym piszę w swoim imieniu Ja nie narzekam pieniądze zawsze się zgadzają A swoją drogą napatrzyłam się trochę na tak zwanych pracownikow wiecznie na zikach...

Jestem tutaj
@Jola

W ogóle się nie zgadzam z tą opinią, zostaliśmy zrekrutowani do cebulek jak się okazało nie były to cebulki . Zupełnie inna praca ! Mało tego , problemy z transportem do pracy jak i po pracy ! Wypłat póki co brak ! Więc może i Pani się trafiło ale nie oznacza to że jest dobrze w tej agencji! Jedna z gorszych na jaką trafiliśmy !

@Jestem tutaj

Nie musisz się zgadzać z moja opinia skoro agencja jest taka zła to czemu ludzie w niej pracują przecież logiczne jest że dawno już by przestała funkcjonowac. Co do wynagrodzenia to nigdy nie nie miałam z tym problemów .Ja też już trochę pracuje w Holandii i uwierz mi trafiałam gorzej aczkolwiek to jest moja opinia

@Jola

Odpowiedz na Twoje pytanie dlaczego ludzie w niej pracują jest prosta...bo jest rotacja ludzi ...juz jest niewiele osób które pracują tam dlugo a jeśli takowe są to sa to pracownicy którzy mają jedna badz dwie prace i mieszkają w prywatnym mieszkaniu.. I wystarczy popytać osoby mieszkające na lokacjach firmowych ile osób przeszlo przez ich domki.. Uwarzasz ze agencja dobrze robi płacąc pracownikom różne stawki za wykonanie tej samej pracy (i nie mam na mysli osob na tzw wiekowce)??pozdrawiam i jak najwięcej pracy zycze

Jestem tutaj
@Jola

Droga Pani większość ludzi jest tutaj nowa. Nie prawdą jest że jest kontakt z koordynatorami ! Ciężko jest się dodzwonić zachwala Pani agencje polecając z czystym sercem ? Jesteśmy ciekawi na jakiej lokacji Pani jest ? Bant -gdzie nie ma dostępu do kuchni ? Gdzie ludzie przyjechali i na podłodze spali bo ściągnęli taka ilość ludzi ? Czy może Repelweg 12 ?? Gdzie w pokojach karaluchy ??? A może w Scherpenzeel gdzie totalny (usunięte przez administratora) gdzie wynajęli dom na czas wakacji na cebulki i inna sprawa dali karty ludziom twierdząc że 40 euro kaucji a na co nam te karty skoro w pracy są nie potrzebne ?? Oni nic nie wiedzą nie interesują się czy pracownik jest w pracy czy nie, ważne aby na nim zarabiali od tyle w temacie tej agencji .

@Jestem tutaj

To że ludzie spali na podłogach nie jest wina agencji tylko rekrutera także proszę się doinformowac Mną się zawsze interesowali i zawsze mogę się dodzwonic czy do Pameli czy do Joli Już pisałam wcześniej jak nie pasuje to proszę zmienić agencje nikt nikogo nie trzyma na siłę i po kłopocie Pozdrawiam i życzę wyciszenia

@Ktos znany

Dziękuję pracy mam wystarczająco dużo i nie narzekam Pozdrawiam rowniez

@Jola

A co ma wspólnego chorobowe z brakiem pracy...??moze napisz coś o tych którzy chcą pracować a pracy nie maja...pewnie takowych nie znasz... Skoro jestes juz tak "dlugo" w martho napisz moze o tym jak agencja zmusza ludzi do pracy w której nie mogą pracować z różnych powodów.. (nie mowie tutaj o lenistwie).. Musisz iść a jak nie to ostrzeżenia i wywalają...z dnia na dzień musisz opuścić lozko bo inaczej tego nazwać się nie da...

@Ktos znany

Nie wiem człowieku co z Tobą? może Ty masz jakiś syndrom sztokholmski ?Agencji w Holandii z tego co się orientuję jest od groma więc jak czujesz się do czegoś zmuszany to wystarczy zmienić biuro W miarę możliwości biuro stara się pomagać i zmieniać pracę ludzia którzy w obecnej czują się źle Ale pomysł na logikę jak by tak każdy popracował trochę i stwierdził że tak praca jest be i oczekiwał natychmiast zmian ?Przecież biuro również ma zobowiązania względem Holenderskich pracodawców co do liczby pracowników itp A co do wyrzucania najpierw dostajesz ostrzeżenie no chyba że jesteś (usunięte przez administratora) to lecisz odrazu chyba w tym względzie zdziwiony nie jesteś?

@Jola

Czy można liczyć w Martho flexwerk na prywatną opiekę medyczną?

Nie polecam

Ani w martho ani nigdzie indziej nie ma takiej możliwości. Holandia to nie Polska tutaj nie ma prywatnej opieki medycznej

Helena
@Nie polecam

No to widzisz, nawet nie wiedziałam, człowiek uczy się całe życie. A jakieś inne benefity firma oferuje?

@Helena

Benefity....to slowo w tej agencji nie istnieje...tutaj ludzie cieszą się jak dostaną pracę, nikt nie mysli o niczym ekstra tylko gdzie i czy pojdzie jutro do pracy..

Wrona

Dzień dobry wszyscy którzy planują pracować w biurze martoflex Odradzam zostałem zwolniony po 3 tygodnie rezerwy bez środków do życia Po.czym okazało sie że przez nie doczytania dokumentu podpisałem o rezygnacie z pracy gdzie mi przekazano że nie ma dla mnie pracy I zostaje zwolniony I przytym 530 euro długu w biurze mam. Wszystkim Odradzam pracy w biurze martoflex Pozdrawiam

@Wrona

Zwolnili cię bo nie było pracy? Dorze zrozumiałem? A przez te trzy tygodnie pracowałeś czy czekałeś w rezerwie? No i za co ten dług? Bo 530 euro to spora kwota.

Mirek22
@Damian

Pan Adam nigdzie nie chciał chodzić do pracy. Tam gdzie już szedł okazywało się że nie bardzo się nadaje. Ale jak to zawsze bywa na używki było, ale na opłaty nie.

Iwona
@Mirek22

No to teraz to trochę sprawę klaruje...a możesz Ty coś powiedzieć o warunkach pracy, bardziej ciekawa jestem ile tych opłat ponosi pracownik? Zdarzają się jakieś postoje w pracy? Mam na myśli czy pracownicy muszą siedzieć w kwaterach, bo roboty nie ma, słyszałam że zdarzają się takie sytuacje w agencjach pracy za granicą, ciekawa jestem czy tutaj też tak jest.

@Iwona

Oczywiscie ze zdarzają się postoje przestoje siedzisz na lokacji płacisz za kazdy dzien i robisz sobie minus. Oczywiście tak byc może ale nie musi.placisz za mieszkanie ubezpieczenie mieszkajac w Bant za obiady. Łącznie ok 170 euro za tydz

@Nie polecam

No właśnie za kwaterę i jedzenie trzeba płacić to przydałoby się mieć prace cały czas. Jak często jest tak że trzeba czekać na pracę bo jej nie ma? Sporo płacisz za kwaterę. Warunki są dobre? Internet jest w cenie?

Mój obozowy numer 154

Dostałem hipotermi od pracy w nie ziemskich temperaturach zero Za interesowania ż strony biura zato groźby brak wypłaty i co miesiąc dwa razy pobierali za mieszkanie na dodatek za paliwo czekam do dziś wypłaty nigdy nie zgadzały się z solarisami hotel szczury myszy karaluchy kradzieże bójki w okół kibla na srane administratorka ciągle zbiórki na chemię robił z swoim kohankem a dojazd do pracy graniczył z cudem brak kierowców ludzie czekali po kilka godzin poraszka z tym biurem

Dera
@Mój obozowy numer 154

Masz rację a dodzwon sie do korydynatora to graniczenie z cudem Transport wieczny problem nie wspomnę że kierowcy nie każdy czuć alko i jeszcze jeżdżą w koło ważąc nas do domu.

Izabela
@Dera

Warunki nieciekawie się prezentują z tego co piszecie. A z tymi wypłatami to jest ogólny problem czy tak po prostu jakoś się złożyło? Maż się zastanawiał nad tą firmą i nie wiem teraz co myśleć

@Izabela

Wszystko co jest napisane o tej agencji to prawda. Z wypłatami zazwyczaj zdarza się tak ze jest jakiś problem brakuje godz badz sa jakieś potrącenia z kapelusza ale nie dotyczy to wszystkich. Wyjazd do pracy przez ta agencje mozna porównać do gry w rosyjska ruletkę na 10 osob jedna bedzie pracowac...

@Nie polecam

To znaczy że jedzie się tak jakby w ciemno i nie wiadomo czy w ogóle będzie praca? Czy jest jej mało i starcza dla wszystkich którzy przyjechali? Agencja podpisując umowę o tym nie uprzedza? Załatwia chociaż niedrogie zakwaterowanie?

@Damian

Oczywiscie zakwaterowanie dostaniesz w tej samej cenie co wszyscy..tzn płacisz za lozko bo o pokoju jednoosobowym mozna zapomniec. Podpisując umowę dostajesz informacje ze praca bedzie natomiast czy będzie czy nie wszystko wychodzi pozniej... Mozesz pracowac dzien , tydzien , miesiac czasem dluzej wszystko zależy od szczescia... albo od tego jak długo dasz rade wytrzymac...

Honorata
@Nie polecam

jaką kwotę odliczają za to mieszkanie ( czy też jak piszesz miejsce w pokoju) ? czy gdy sa kiepskie warunki firma pozwala na zmiane miejsca jak sie je samemu znajdzie i oplaci ?

@Honorata

Mysle ze ok 110 euro za tydzień . Na szczęście nie mieszkam na ich lokacji i nie korzystam z ich transportu. Mieszkam prywatnie i dojeżdżam do pracy swoim samochodem. Na szczęście oni tylko wypłacają mi pieniądze wszystkie problemy wyjaśniam sobie ze swoim szefem a on kontaktuje się z nimi. Owszem mozesz miec swoje mieszkanie , ale dużym udogodnieniem bedzie tez,swoje auto bo moga i często robia problem z transportem do pracy

@Nie polecam

Trudno ci było bez agencji załatwić mieszkanie i samochód? Szef firmy o którym wspomniałaś pomagał czy sam musiałeś wszystko organizować? Czesto jest tak że jak nie korzysta się z lokalizacji załatwionej przez agencje to oni nie chcą w niczym pośredniczyć. Tu nie miałeś takich problemów?

Majster

Witam ,pracowałem w 3 firmach łącznie 4 lata w Holandii jak zobaczyłem tę opinie o tej Agencji byłem delikatnym Szoku szczerze ? Nigdy w życiu nie widziałem aż tyle komentarzy negatywnych serio a pracowałem w 3 agencjach Lepiej poczekać aż ruszy sezon i poczekać na normalną ofertę pracy jest dużo agencji niż się (usunięte przez administratora) w maliny za przeproszeniem i potem zostać na lodzie Jeżeli Agencja ma na 700 opini 650 tragicznych to tego nie da się już wytłumaczyć chociaż wiadomo na opinie do końca nie można patrzeć ale te komentarze przerastają wszystko

Czy w firmie Martho flexwerk praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Produkcji, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Żal

Tak jak będziecie cicho siedzieć nie upominać się o swoje dostaniecie PIECIOSEKUNDOWA POCHWALE WZROKOWA...jeśli oczywiście zasłużycie a o premiach finansowych i podwyżkach możecie zapomniec

Hak
@Żal

Jaki Pan teraz mądry Panie Adamie Tak mamy możliwość sprawdzenia skąd wychodzi sms.

@Hak

Moge byc Adamem i kimkolwiek tylko chcecie. A jeśli gdzies jest napisane oszczerstwo na wasz temat z mojej strony prosze wskazać w którym momencie mialo to miejsce ?? Pozdrawiam

komuno wroc
@Hak

Widzę że nawet tutaj osoby które pracują w biurze myślą że tym co piszą zastrasza w celu uniknięcia PRAWDZIWYCH NIEPRZYCHYLNYCH komentarzy...bo jak widać nie są w stanie zdementować tych wszystkich opinii które niestety są prawda. Możecie tutaj wymienić każde imię które znacie a to i tak nic nie zmieni.. To niemalże tak samo jak usłyszeć od was podczas rozmowy..NIE PODOBA SIE TO PROSZE SIE ZWOLNIC.. PAKUJ SIE JUZ U NAS NIE PRACUJESZ...

Piano
@Żal

Nie polecam, córka jeźdź 6 rok najgorsza agencja, małe wypłaty, potrąceń (usunięte przez administratora) byłem tam miesiąc, najwyższa wypłata za pełny tydzień 274 euro, bardzo często są palzy(wolne dni) zero kontaktu z kordynatorka JOLA wiecznie chora.

Sama nie jestem doskonałą osoba i wiem że każdy ma swoje słabości przepraszam z poważaniem.

Osioł

Według mnie ludzie przyjeżdżający do pracy ( nie wszyscy ) myślą ze koordynatorzy to ich niańki ( oni tez maja swoje życie ), którzy musza stać gotowi 24/7 dla pracowników, zaspał jeden z drugim po weekendzie do pracy, tel. do koordynatora o 5 rano, warunki w mieszkaniu takie a nie inne, ciągle narzekanie, pracuje już parę lat mieszkam na swoim i dojeżdżam swoim transportem do pracy, to jest normalne, nie muszę się o nic nikogo prosić. Jeżeli w tej firmie jest wszystko (usunięte przez administratora)U.P.Y. dlaczego pracujecie za granica, może u nas w kraju dostaniecie samochód od pracodawcy i M4. Nie che nikogo oskarżać,ani nikogo chwalić, pomyślcie sami, to co robicie razy 300 lub 400 osób na jednego koordynatora lub zamieńcie się z nimi na tydzień ( 7 dni ) i wtedy napiszcie jak było. Były pracownik Martho

wieso
@Osioł

hahahaha jak koordynator sobie nie radzi niech poszuka innej pracy bo takie usrawiedliwienia sa zalosne. skoro podejmuje sie tej funkcji niech ja wykonuje jak nalezy.. mnie osobiscie nie obchodzi czy koordynator ma 300 czy 400 nie przyjechlem tu sluchac czyis zalow jak mu jest ciezko. ja tez cieko pracuje od rana do wieczora i gdy brakuje mi pienedzy chce je odzyskac a nie sluchac pierdolenia ze system ze ksiegowe ze zaginela godzinowka....

Bzik
@Osioł

To niech biuro zatrudni więcej koordynatorów,bo te 300 /400osob też ma swoje prawa i problemy,a skoro biuro ogłasza się że zapewnia opiekę polskich koordynatorów to jaka to opieka.....?

Lucy
@Osioł

W okresie wiosenno letnim czyli w samym sezonie , wszystkich pracowników mają ok 600 nie więcej . Także nie mogą mieć po tyle ile piszesz , że przypada na jednego koordynatora. Pozdrawiam

????????????????
@Osioł

Przyznaj się obrażony koordynator na cały świat hehehe

????????????????
@Osioł

Jeszcze dodam coś od siebie do tego co jest napisane w (usunięte przez administratora) kontrakcie jest napisane ze opieka 24/7 wiec nie (usunięte przez administratora) Bo mam wrażenie ze z (usunięte przez administratora) jesteś to raz dwa zmień prace każdy wie jak wyglada praca koordynatora a po trzecie nie (usunięte przez administratora). Ze wypada po 300/400 osób na koordynatora siedzi was tam 6 albo 7 macie 800ludzi w sezonie wiec matematyka łatwa Polak Polaka za granica zawsze gnębił zadko kiedy się ktoś trafia co tak nie robi. Osobiście byłem koordynatorem k uwięziony mi nawet po za sezonem przy 300 osobach jesteś w stanie odebrać (usunięte przez administratora)… telefon taka praca a jak ci nie pasi to może czas ja zmienić

Gosia
@Osioł

No osiol, i wszystko jasne, pewnie jestea kierowca i wlazisz w (usunięte przez administratora) dlatego masz dobra kase lub jebiesz po 60 godz i masz 500 euro i skaczesz z radości puste Polaczki

gosia 2
@Gosia

A ty kolejna alkocholiczka bez prawka. Żal PL. ha ha Zrób prawko przestań pić i PRACUJ. Dlaczego wy macie problem, że tam ktoś pracuje? Chce to pracuje. Nie chce to nie pracuje. Ogarnijcie się ludziska

@Osioł

Ja rozumiem że każdy ma swoje problemy i swoje życie ale każdemu powinna się zaswiecac czerwona lampka w każdej sytuacji czy zmęczony- ospały. Człowiek wtedy wie że żyje jak jest czujny w pracy i po za nią :)

Nie narzekambo jestem czujna ale dlaczego za przeproszeniem nie są czujni czyli odpowiedzialni pracodawcy w biorze za pracownika?rozumiem zmęczenie ale nie można wysyłać kogoś na piechotę do pracy jak nie przewidują oświetlenia drogi i pieszego.

@Ania

Nie myślą Po prostu racjonalnie bez rządnych konsekwencji

Po prostu nie myślą do przodu za przeproszeniem.

Człowiek z lasu

Bardzo dobra agencja. Miałem jednoosobowy pokój, który zarezerwowałem na 7 tygodni będąc na urlopie w Polsce ( sprawy biznesowe). Co prawda mimo rezerwacji i odtrąceniu łącznie 500 euro, na mój pokój ulokowany został inny pracownik, ale nie mam tego za złe bo agencja bardzo ładnie postąpiła i pozwoliła mi mieszkać w przytulnym pokoju 3x3 z czterema innymi Polakami. Łóżka były piętrowe dzięki czemu mieliśmy sporo miejsca na nasze rzeczy osobiste. Współlokatorzy okazali się bardzo interesującymi ludźmi o ciekawych poglądach i zainteresowaniach. Wszyscy już mieli okazję spać na łóżkach piętrowych (nazywanych przez nich kojami). Nadal cieszę się że współpracy i mogę śmiało polecić tę agencje innym

Walićkartofle
@Człowiek z lasu

Hahahaha pracownicy biura lepiej się zajmijcie w końcu swoimi obowiązkami a nie fake opinie wypisujecie !!!! (usunięte przez administratora)

Łukasz

Witam. Jakie są warunki na hotelu Noordoostpolder w Bant?

@Łukasz

Poczytaj wcześniejsze opinie i sam wyciągnij z nich wnioski...Jak widać nawet PRACOWNICY BIURA nie zaprzeczają tym wpisom...lepiej 3 razy się zastanowić niż pozniej żałować...

GrubyPL
@Łukasz

Odradzam !!!!! (usunięte przez administratora) Płacisz 40€ co tydzień za obiady i środki czystości Kible i prysznice obsrane i brudne Papieru nic nie ma Chlew brud i ubóstwo Codziennie nowe osoby które śpią na salonie Czekają po pare dni na prace po czym się okazuje ze nie ma dla nich roboty Moja kobieta pracowała od 7 do 17:30 z czego musiała jeszcze czekać na busa godzinę i półtora godziny wracała do domu W biurze podpisywaliśmy 7 h umowę …. Ta blondyna gOha w okularkach Powinni ja (usunięte przez administratora) i wysłać do Polski alkoholiczka jedna Mordę non stop wydziera Ciagle problem i zawsze hop do przodu Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie świat na oczy widział Nie przyjeżdżajcie tu !!!!!!!

Łukasz
@GrubyPL

A to obowiązkowo trzeba wykupić obiady?

@Łukasz

Jak nie wykupisz obiadow to albo Cie tam nie zakwaterują albo bedziesz skazany na kuchenke mikrofalowa... A nawet jeśli wykupisz obiady to one są dostępne od poniedziałku do piątku...w weekendy musisz stolowac sie na mieście...

Greg
@GrubyPL

i masz rację ja i żona odrazu w ten sam dzień zrezygnowałem bo to chlew i syf na hotelach klucze nie takie jakie powinno być czekasz aż dama przyjedzie i wpuści do hotelu burdel z biura

Demon

(usunięte przez administratora) nie wypłacają rezerw. Wmawiają ze jeszcze trzeba czekać.. jak odzyskać swoje rezerwy skoro mamy już 6tydzien po zakończonej pracy

ty34

Ludzie ogarnijcie sie. Wiekszosc opinii jest od osob, ktorym nie chcialo sie pracowac i zostali wyrzuceni. Wtedy biuro najgorsze. Normalni ludzie, ktorzy wiedza po co przyjechali za granice zostawiajac swoje rodziny w Polsce nie maja czasu zeby wchodzic i dawac pozytywne opinie. Oni normalnie chodza do pracy i nie ma z nimi problemow. Nie ma co weekend akcji z policja. Nie raz slyszalam jak byli pracownicy narzekali na biuro a jak nastepne biuro ich wyrzucilo z podkulonym ogonem chcieli wracac i pytali o prace hahaha Smiech na sali Wielu pracownikom wydaje sie ze sa na wakacjach a biuro to zlobek... Pora sie obudzic to posrednik pracy dla doroslych ludzi a nie dzieci, ktorzy do koordynatorow dzwonia z kazda (usunięte przez administratora) Ciekawe czy do szefa w Polsce tez bys dzwonil ze kolega sluchal glosno muzyki, nie mogles sie wyspac i nie bedzie Cie w pracy. elo ×D

ty35
@ty34

Hitem było jak para zadzwoniła do koordynatora ze nie pójdą do pracy bo nie umieli spać bo mieli nie wygodne materace. To jest wytłumaczenie. Ja pracuje w martho prawie 4 lata i ja tam z nimi nie mialam problemu. Tylko trzeba chcieć pracować.

@ty35

Jak się jest wazelina i wchodzi miedzy poslady i nie upomina sie o swoje to nie ma problemu.. Wiele takich osób znałem które świata poza Kartoflexem nie widziala A jak zaczęły się problemy szybko zmieniły zdanie.. Pozdrawiam

Misiek i Miska
@ty34

Zgadzam się z tym wpisem Ja z mężem pracowaliśmy przez tą agencje i wszystko było okej .Jak się do roboty nie chodzi tylko chla i cpa to potem agencja zła .wszystko z kasą się zgadzało wakacyjne też uczciwie wypłacili Więc niepierdzielcie że tak źle bo mnie takie coś WKU...wia.Jak najbardziej wracamy tam za rok Pozdrawiam Agencje

@ty34

W ciągu kilku minut wymieniłabym Ci kilkanaście osób które chciały pracowac nie imprezowały a pracy nie miały mimo szczerych chęci do niej. Wiec wrzucanie wszystkich do jednego wora i mówienie większość jest nie na miejscu. Zgadzam sie ze trafiają się wyjatki zreszta jak wszedzie i takich jak najbardziej powinno się eliminować.. Przebywając na ich lokacjach i rozmawiając z ludźmi którzy tam mieszkaja mozna sie wiele dowiedzieć. Nie spotkałam jeszcze osoby która nie miałaby jakiegoś problemu z salarisem nie wspominając o inny minusach na nim których nikt nie potrafi dobrze wytłumaczyć...

ty34 i pół
@Żal

Owszem masz racje, ze czasem osoba bardzo chcialaby isc do pracy ale zdarza sie ze musi zostac jakis czas w domu. Ale sadzac po Twoich wpisach, dlugo tam pracowalas/ znasz tyyleee ludzi na domkach to pewnie tez dobrze orientujesz sie, ze nie wszedzie mozna kazda osobe wyslac. Sa klienci,ktorzy np potrzebuja tylko kobiet do pracy, badz mezczyzn do ciezkiej fizycznej pracy - wiec juz tam raczej osoby starszej biuro nie wysle. I jeszcze jedno- mowienie, ze najczesciej zle opinie pisza osoby, ktore zostaly wyrzucone , jakis powodow to nie wrzucanie wszystkich do jednego wora - to po prostu stwierdzenie faktu. Czy sie zgadzasz z tym lub nie niestety tak juz jest. A jesli biuro sie nie podoba, zawsze mozna poszukac innego pracodawcy. W Holandii pełno biur posrednictwa pracy. Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk