Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Patrycja

@Marek, a na jakim stanowisku pracowałeś w Martho flexwerk? Mógłbyś opisać jak wyglądał Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? Myślę, że to może być ciekawe dla osób aplikujących do pracy w Martho flexwerk. @Marecki, długo współpracowałeś z Martho flexwerk? Jestem ciekawa, co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie.

Marecki
@Patrycja

Jak 2 lata temu się przyjąłem , oferowano mi - Od poniedziałku pracę , poszedłem —Ale od poniedziałku ale za tydzień ???????????????? jedyna osoba to był Mariusz (Samuraj) , a o reszcie nie wspomnę — brak komentarza .....

Patrycja

@MarthoDno, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Długo już pracujesz lub pracowałeś w Martho flexwerk? Czy któryś z użytkowników forum także zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy? Polecacie aplikować do pracy w Martho flexwerk?

Patrycja

@zawiedziona, czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Martho flexwerk. @niestety, dlaczego tak uważasz? Możesz napisać coś więcej? W jakim charakterze pracowałaś w tej firmie?

zawiedziona

Nie polecam, zawiodłam się

Pracownik Produkcji

Telefon

Brak

logo firmy Spawacz mig-mag
Estom
logo firmy Pracownik szklarni przez cały rok
Emmeloord
Werckpost Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
KBTI Poland
Patrycja

@Wiarygodnaaa, Twoja opinia nie jest obiektywna i mało wnosi do wątku. Merytoryczna i konstruktywna opinia, która zawiera informacje o warunkach pracy, kwalifikacjach aprobowanych przez pracodawcę i pakietach socjalnych, może przybliżyć ewentualnemu pracownikowi poszukującemu pracy kondycję firmy.

fffuuuu

wszystko oki. marudzi tylko patologia ktora w polsce zyje z 500plus

Wiarygodnaaa
@fffuuuu

Myśle ze pisza wierygodne opinie jedynie ludzie ktorzy przejechali się na firmie i chcą ostrzec ludzi ktorzy chca wyjechać do yej agencji. Na logikę wiadomo ze ten komu jest dobrze nie wchodzi na portal i wypisuje jak tu dobrze jest, tylko ściaga swoich znajomych czy rodzinę.

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy potrzebują aktualnie pracowników?

Patrycja

@alfi a jak wygląda sprawa z umową, oferują umowę o dzieło, zlecenie czy o pracę? Czy oprócz premii firma dopłaca do karty sportowej albo innych benefitów pozapłacowych? Nie wiesz, czy obecnie poszukują pracowników?

Olim
@Patrycja

Umowa o prace. Benefitów brak

alfi

Mocne 4 plus dla tej firmy. Wyplaty na czas, zakwaterowanie okej.

Dorota

WITAM CZY KORZYSTAŁ KTOŚ Z PRZEWOŹNIKA TEJ FIRMY, Jakieś opinie?

P-a
@Dorota

Jezdze z Markiem od 3 lat , TOP firma. FamBus. Pelna profesja. Polecam.

natalia

Witam, czy ktoś wyjeżdża teraz we wtorek 12.04.2018r. I czy ktoś miał problemy z pieniędzmi, nikt nie chce pracować za darmo? Może ktoś miał styczność z koordynatorem o imieniu Adam, czy to jak przedstawia prace jest prawdą? Czy może jednak "koloryzuje"? Dziękuję za informacje i pozdrawiam

Zoja
@natalia

Na jaką oferuje jedziesz ?

Natalia
@Zoja

Do kwiatów, choć powiedziano mi, że dokładnych informacji dowiem się na miejscu. Również wyjeżdżasz?

Zoja
@Natalia

Zastanawiam się. Znajomi byli pracowali przy kwiatach i musieli zjechać (sprawy rodzinne) ale chcą wrócić tylko że nikt do nich się nie odzywa a jak dzwonią to odpowiedź jedna ...Jak będzie coś konkretnego to dadzą znać. Zastanawiam się skoro wystawiają oferty i ludzie jadą to co z nimi? Tzn jak wyjedziesz to już później nie ma pracy dla ciebie?

Firma wydwala sie spoko praca tez ok wiadomo trzeba bylo pracowac a nie sie obijac tylko gdy przyszedl dzien wyplaty po 3 tygodniach nie dostalem jej a pan koordynator tlumaczyl sie ze to jakas pomylka i nie wie jak to sie stalo i kazano mi czekac do nastepnego tygodnia wiec czekalem i rowniez pieniędzy nie otrzymalem. Obecnie jestem juz w polsce bo nir bede robil za darmo i czekam jeszcze tydzien na wyrownanie wszystkiego a jezeli tak sie nie stanie to mam kwitki od wyplat i ide z tym na policje. Skoro sa nie wyplacalni niech nie zatrudniaja ludzi .

ali

Jest ok

Marecki

Ogólnie jeśli chodzi o Martho , nie będę o nich pisał źle - wiadomo , mogło by być lepiej (ale to jak w każdej agencji) , jeśli ludzie są w porządku - to i biuro według ciebie też jest w porządku . W tamtym roku pojechałem już późno , bo we wrześniu ( ale praca jeszcze była , tylko trzeba było chcieć ) na początku były sady ( jabłka ,gruszka ) a później zaczęła się Kapusta , Anyż , dynie , i pracowało się do mrozu na polu ( w ręce było bardzo zimno - ale nie pojechało się na wypoczynek , jeśli dobrze pójdzie ( to w tym roku znowu wyjadę , ale wcześniej ) jeśli będzie praca , biuro nigdy mnie nie oszukało z niczym a wręcz pomogli i nie słuchajcie tych , co piszą --- że Martho , to złe biuro ........

@Marecki

Dobre wcale....

Prawda

Andzia

Doba firma. To nie są wakacje, trzeba zap.....ć.

mona

Kto jedzie do nich na 19.02??? ja mam zacząć prace od 20.02 na jaka prace jestescie skierowani?

Mona
@mona

Przyjechałam i nie żałuję!! Mam pracę, fajnych ludzi na domku. Jak sie w hugo nie wali to ma sie i pracę i normalny kontakt z koordynatorami. Pozdro

Stefan

Agencja jest bardzo dobrym pracodawcą w przeciwieństwie do niektórych osób korzystających z ich usług

Adrian

Najgorsza firma w jakiej bylem mieszka sie po ciapatych w hotelu gdzie nie bylo nic dom wygladal jak stodola pracy nie ma patologia

@Adrian

Widze wypowiada się Pan Adrian, który razem z braciszkiem naćpali się tak ze rozwalili pol hotelu. Ludzie jak się zachowujecie jak zwierzęta to nie dziwne ze nic wam się nie podoba. Agencja jest ok

Lokatorka

To prawda bylam wtedy e hotelu jak zdemowaliscie hotel rzeźnia z wami byla .Wstyd i hańba.Pani Kasia naprawde ma cierpliwość.Hotel jurnik jest naprawde spoko .

Do pracy przy kwiatach jezdze od kilku lat do Martho. Jak sie starasz to jest super.

onaa

pracuje ktos na czyszczeniu kwiatkow doniczkowych??? gdzie maja zakwaterowania?? jak to wyglada??

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk