Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Patwik

Jest spoko. Hotele, domy, teraz tez kempingi ale wszysko w miarę. Jesli liczysz na hotel 4 gwiazdki to na pewno się zawiedziesz ale ogolnie jest spoko.

olx

Oferty na olx.pl mozna ich znalezc

A

Martho jedna wielka porazka. Jaki szacunek do koordynatorow?? Najpierw trzeba sobie na to zasluzyc. Jezeli oni nie maja szacunku do Ciebie to dlaczego TY masz miec? Wszyscy jestesmy ludzmi. A niektorzy dostana posade Koordynatora i mysla ze moga wszystko! A tak naprawde sa nikim.

Narcyz

Chyba rektutuja. Zobacz na fb/marthoPL albo na Olx.

Pracownik Produkcji

Telefon

Brak

logo firmy Spawacz mig-mag
Estom
logo firmy Pracownik produkcji - PAKOWANIE PAPRYKI
Emmeloord
Werckpost Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
KBTI Poland
logo firmy SZKLARNIE, PRZYCINANIE PAPRYKI
GP Recruitment
Tomecz1995

Umowa o prace, w prawdzie musiałem czekac na kontrakt prawie tydzień ale bez problemu. Zalezy ile osob przyjezdza ..... z tym numerem w urzędzie skrbowym tez jest Meksyk ale daja zaliczki jak ktoś hajsu nie ma. ja pojechałem to miałem 50 eur i kilka sloikow. nie radze brac za dużo jedzenenia które oze się popsuc bo lodówki sa male i nie wszędzie sa zamrażalniki. Jest spoko... pamiętajcie do koordynatorow trzeba mieć szacunek bo kolega na pocztku mi powiedział i miał racje nie ma co drzec ryja na nich bo to bo tamto i td. Typu w Iławie wszystko mi powiedział co i jak.... od razu mowil - cpasz pijesz i ne przestrzegasz regul to wyjazd - kasa na busa i jazda/ mowil ze 200 zarobię ale roboty mam w ....uj. znam jezyk ale nie za dobrze ale ogarniam i to się liczy dla wiatrakow. Peter jak przyjezdza to zawsze przybije piatke. Dzieki dla Daria i Seby bo oni dla mnie zrobili duzoooooooooooo,

Pyrek

Jest robota i to i kasa jest i to się liczy.

Nataliiiii

Poszukują nowe soby do pracy na sezon do Veco na cebulki. Polecam!!! Byłam w zeszłym roku i na prawdę przez te 5 tygodni zarobiłam.

mariicop

3 tys to chyba bys musial zap.... 90 godzin na tydz. Z tego co wiem to realne jest 350 - 500 eur/tydz.i praca ciezka ze wzgledu na wstawanie 3xdziennie i 7 dni w tyg.

warm

Tak na tydzien, na dzien sie nie da tyle zarobic a na miesiac to chyba by nikt tu nie siedzial. Zalezy jak trafisz sa firmy 40 godzi i masz wtedy dwie stowki a sa ze pracujesz z nadgodzinami zarobisz 400 . spoko maja na krowach i z doswiadczeniem ludzie bo to sa juz inne hajsy.

warm

Wszystko jest okej. Robie na szklarnii- wypłaty około 350 na czysto po mieszkaniu ,ubezp i dojezdzie do roboty.

olga

Hej Wszystkim, szału nie ma ale jest dobrze. Pieniądze mam na czas , godziny co tydzień są, czasami nadgodzinki się zdarzają.

nyny

Jest git.

Barttt1988

Dla leserów nie ma miejsca w tej firmie. Różni ludzie przyjezdzaja. Na poczatku ludzie nawijali mi taki makaron na uszy ze szkoda gadac. TRzeba zacisnac zemby i dac z siebie wszystko

lili

jadac do hoandii balam się tych komentarzy ale jest wszystko dobrze.

natka

Pracuje z chlopakiem i nie ma problemu z niczym.

Grzy

Polecam dla ludzi ktozy chca pracowac.

nyny

Jest dobrze. Prace mam cały czas. Kontakt z biurem średni.

anna

kto zna biuro Martho Flexwerk B.V.proszę o informację czy warto przez nich pracować

slav
@anna

Nie warto!!!! Nie zawracaj sobie nawet głowy tym biurem!!! (usunięte przez administratora)

Nadi

Jest Ok

John

(usunięte przez administratora)!!! Nie polecam... Absolutnie !

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk