Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

CzarodziejBlink

Pozwól że pojadę i sam ocenię ile jest prawdy w tym co tutaj złego piszą osoby jak i zarówno dobrego moja opinia znajdzie się tutaj szczera po miesiącu czy jakoś tak i bardzo szczerze napiszę o wszystkim i zobaczymy czy twoja rada była na miejscu;) mi nic nie zależy jestem bardzo pracowitą osobą i zawsze znajdę sobie pracę i pracowałem już w obozach pracy w świńskich warunkach za pożyczone pieniądze jechałem nie miałem za co wrócić spałem na materacach na betonie po jakiś chlewniach gdzie komary żarły i syf że szok ale udało mi się uciec po tygodniu mimo młodego wieku dużo świata zwiedziłem za pracą bo nigdy się nie poddaje i próbuje ;) raz sie trafi zle raz dobrze jedni mi odradzali drudzy mówili że jest ok a ja muszę sam po prostu sprawdzić i się przekonać i tyle:) nawet jak nie wyjdzie to nic się nie stanie:) a jak bym miał patrzeć na opinie ludzi to nie ma firmy która wysyła za granicę do pracy i na forach różnych żeby nie miała niegatywnych opinii.. bo zawsze znajda się osoby które krytykują:) i gdybym na to patrzał i kierował się opiniami to nigdy bym nie wyjechal i nigdy nic nei zarobił:) a w 70% było dobrze hmm życie jest jedno trzeba próbować i ryzykować i tyle dziękuje i pozdrawiam:)

Dominika

Kto jedzie na cebulki 11.12 ? I z jakich okolic ? :)

CzarodziejBlink
@Dominika

Witam Ja jadę na cebulki z Wielkopolski miasteczko Turek mam na imię Sławek 27 lat:) Bardzo prosto szybko i profesjonalnie dogadałem się z panem który rekrutuje do pracy i czytając komentarze śmiem twierdzić że to strzał w 10:) inne firmy i biura to totalna patologia już nie raz byłem i mnie oszukano na pieniądzach albo warunki jak do świni a tutaj ludzie mówią konkretnie że jak jest się grzecznym nie melanżuje i jedzie się do pracy i jest się uczciwym da się zarobić może nie wielkie pieniądze ale na pewno godne :) bo w Polsce tego nie ma i nigdy nie bedzie:) może się spotkamy kto wie mój e mail hawyyy@onet.pl jak coś możemy być w kontakcie i podzielimy się własnymi opiniami a gdy los da może spotkamy się gdzieś na wspólnym hotelu:P

Niko

Wszystko okej.

daro540

Zawsze znajdzie się jakiś nierób i niedojda życiowa,dla której liczy się tylko zioło,alkohol i balangi!Nigdy nie pracowałem w tej firmie,ale w wielu innych o których też wypisywali głupoty,a okazało się że była fajna praca i fajni ludzie:)

Pracownik Produkcji

Telefon

Brak

logo firmy Spawacz mig-mag
Estom
logo firmy Praca przy uprawie papryki - Brak wymagań!
Emmeloord
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik szklarni przez cały rok
Emmeloord
Werckpost Polska Sp. z o.o.
logo firmy SZKLARNIE, PRZYCINANIE PAPRYKI
GP Recruitment
Pawelek

Wszystko ok hajs się zgadzam

Filippo.inz

To tak jak polecić przyjacielowi sznurek na problemy :D Polecam puknąć się w głowę i nie robić Bogu ducha winnych ludzi w...

Ilona

Polecam, dobre biuro. Wszystko na czas.

Michas

Dobra firma. Polecam

obserwujący

A Franklin najwidoczniej nie umie się bić, bo na solo nie stanął tylko potrzebował Henka do pomocy. loooser.

xxx

Jedzie ktos moze do sortowania cebulek ??mam pytanko do tych co byli lub sa jak wygladaja mieszkania i czy jest dosc duzo godzin ile płaca tyg.pytam bo w poprzedniej firmie sciagneli mnie a pracy było mało !!!bardzo prosze o pomoc

Jas
@xxx

Dobra firma hahaha to dobre :)

To gdzie miaszkalas? Ze okien nie miałaś w pokoju? Coś mi tu sie nie zgadza.Gorzej niż na Syberii? Czyli zimno tak? Nie wyolbrzymiaj sciemniaro.

namaxawkuriona

Firma na początku wydawała się solidna... ale tylko na początku już w pierwszym tygodni zaczęły się akcje typu brak pracy dla facetów czy olewanie poważnych chorób u pracowników, traktują ludzi jak roboty( JAK TO WAJDA POWIEDZIAŁA MI ŻE "NIE JESTEŚMY LUDŹMI TYLKO CI CO SIEDZĄ ZA BIURKIEM SA LUDŹMI")Kolejne wykroczenie to oszukiwanie ludzi w solarisach i myślenie że jak młody człowiek przyjeżdża do pracy to że można wejść takiemu na głowę. Walenie w konia kierowców z kilometrówkami czy lizingiem,godziny w pracy na veco też czasem się nie zgadzały. Warunki mieszkaniowe są jeszcze gorsze niż na Syberii zagrzybiałe domy czy lecące na głowę ściany a hotele są jak obozy pracy brak okien w pokojach czy miesiącami leżący kurz pod łóżkiem a o mikrofalówkach już nie wspominam bo szpachelką jedzenie można zrywać z nich. Jak na razie tyle bo wciąż kłócę się o pieniądze z nimi. KARTOFLEX DO ŚMIECI!

A już szukają na cebulki? Ja byłem w zeszłym roku i było extra.Zarabialam na czystko kolo 320 eurna tydz

Dominika
@Ewa

320 euro ? z nadgodzinami ?

ala

Jakie zarobki tygodniowe poza stawką wiekową i ile godzin średnio wychodzi na cebulkach ?

Pablo

Generalnie jedna z uczciwszych agencji w Holandii. Polecam wyjazdy tylko na konkretne oferty i dobrze się zastanowić czy na pewno chce się pracować. Dla ludzi sezonowych później zawsze coś znajdą jeśli zobaczą ze chcą pracować. Na pewno nie można wybrzydzać w pracy i mieć na początku wielkich wymagań.Leserów, alkoholików i leni koordynatorzy wyrzucają z minuty na minute wiec trzeba być przygotowanym bo zostanie się z walizkami na dworcu. Warunki mieszkaniowe w wiekszosci dobre. Wypłaty terminowo , jak coś nie gra robią korekty.

praowałem

Nie polecam wam tej agencji..

róża

uważajcie jak traficie na bant bo kucharz potrafi ostro wyprowadzić z równowagi swoim wtrącaniem się we wszystko uważa że jest tu jakimś szefem tak to jest spoko tylko by tego kucharza mogli zmienić bo psuję całą atmosferę :)

malina

Zgadzam sie z Toba Ola chlopak ogarnia wszystko za 4 i sobie radzi bdb.....A tak na marginesie to szkoda ze mam faceta bo z Piotra fajna (usunięte przez administratora) jest:)

Ola

Wam to sie ludzie chyba nudzi!!!Tego calego Piotra to ja podziwiam,chlopak nie dosc ze koordynuje wszystkich ludzi na Hotelu to dodatkowo zajmuje sie calym hotelm,Moze jest maly rygor ale mi odpowiada to jak jest,jest pozadek jest czystko swiezo,chlopak ma fajne pomysly i ogolnie jest wporzadku nie dla wszystkich bo tez nie wszyscy sa wporzadku dla niego mowa tu o gowniarzach z patologi.Ludzie sa poprostu zazdrosni jego pozycjii i pisza o nim bzdury

Grzesiek

(usunięte przez administratora)za bzdury!!!!Mieszkam na Hotelu 3 tyg nie mialem pracy 2 dni poprosilem Piotrka zebym pomogl mi, i wrzucil mnie do pracy na nastepny dzien i mam stała prace przez najbizsze 2msc Piotr raczej stara sie tu pomagac ludzia a nie ich tepic i za to ma szacunek,wiec nie wiem co za debil tu wypisuje pierdoly,a co do imprez to moze i przymyka oko ale tylko na tych co potrafia sie zachowac i sa w miare cicho jesli robi sie syf to reaguje.I jeszcze jedna sprawa temat cpania-on raczej tu tepi cpanie bo wiem ze wyrzucil juz 2 osoby z hotelu za amfetamine,wiec skad pomysl o cpaniu?Jesli ktos wypisuje tu bzdury to widocznie musial sobie przejebac u niego bo bez powodu tak by nie pisal,na Hotelu mieszkaja tez elementy jak to roczniki wiekowe,ale bardzo mi sie podoba na Hotelu bo jest integracja i mozna poznac tu calkiem ciekawych ludzi pzdr dla wszystkich mieszkajacych

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk