Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

A.R.

Dla mnie okej. Wyzezdzam od kiliu lat przez Martho. Pracuje na pomidorach w Luttelgeest. Trzeba być wytrwalym.

matka

Ta agencja to naprawde (usunięte przez administratora) moja córka pojechała na konkretną ofertę na miejscu siedziała półtora tygodnia w hotelu pi wielu interwncjach piszła do pracy ale gorszej bo tamtej na którą ją sciągnięto okazało się że wogóle nie przyjmują . Po numer sofi i inne sprawy urzędowe miała jechać od razu jest tam 2 tygodnie nic nie załatwione a dopuki nie jest załatwione nie wypłacą pieniędzy bo wypłacają tylko na konto .Pisze ta informację dla osób ktore się wachają .Jak jechać to nie z tą agencją .To (usunięte przez administratora)

martoflex to dno
@matka

To prawda! Jak widzę komentarze,że ta agencja jest ok,to mnie szlag trafia.Na sofii każą czekać od przyjazdu do czasem miesiąca(w moim przypadku wyrobili mi po 3!!) ,pracy czasem zero,a jak była ,to za psie pieniądze. 40 godzin za niecałe 200 euro ?Kpina i złodziejstwo. Trzeba pilonowac wszystkiego bo bardzo lubią oszukiwać ,a ludzie w biurze,to chamy,które nie pomogą Ci zbytnio. I uwaga na choroby ,bo zabieraja do zaprzyjaźnionego lekarza,który i tak nic nie pomoże. Nie jedźcie tam! Szkoda czasu i pieniędzy .

Pracowala

Nie polecam agencja to zlodzieje. Skubia na czym sie da. Nie wyplacaja jak nalezy, mieszaja w odcinkach wyplat. Pobieraja za wysokie podatki. W biurze siedzi "ksiegowa" maskotka ktora mówi ze do konac to ona nie jest ksiegowa. To kim ona jest ? Za święta wymyslaja kazdemu jakies inne kwoty kiedy kazdemu nalezy się po tyle samo czyli za 8h prawie 80€. Uważajcie każda agencja kłamie ale ta przechodzi wszelkie granice.

Seba

Poraszka kasa do (usunięte przez administratora) ponieranie nielegalnych pieniedzy za dojazdy po czym w firmie mowia zaplacie jak wszyscy a my wam tez wyplacimy i kasy zadnej nie wyplacili .. czekam tydzien i zglaszam wszystko mam nagrania i dwa filmiki.jak oszukuja powinni zamknac ta firme juz dawno .. kazdy z firmy ma pracownika w (usunięte przez administratora) .. nie polecam !! I uwazajcie na nia !!

oli
@Seba

Jaki Seba taka Karyna :)

Pracownik Produkcji

Telefon

Brak

logo firmy Spawacz mig-mag
Estom
logo firmy Pracownik szklarni przez cały rok
Emmeloord
Werckpost Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
KBTI Poland
Nunaaa

Hej, mam pytanie. Jak to teraz jest z tym biurem? Jak Cię ściągają do pracy, to czy ona faktycznie jest czy nie? Jakie warunki mieszkaniowe ? Jak z wypłacaniem pieniędzy ? Pomożecie, pracuje aktualnie w biurze level one, ale tu to porażka. Szukam jakiegoś biura, które faktycznie ma dla Ciebie ta pracę i są te godziny.

tenObcy
@Nunaaa

lipa jakich malo .......wszedzie dobrze gdzie nas nie ma....

Ant
@Nunaaa

Jest ok, ale musisz jechac na konkretna oferte. Teraz nie ma sezonu, mogą wybierac sobie ludzi. Jak nie znasz jezyka albo nie masz jakiegos konkretnego doswiadczenia to nie ryzykuj wyjazu do zadnej z agencji bo teraz poprostu jest..... lipa dla osob bez kwalfikacji.

SzalenieC

BAGIETA SQUAD :D To sie działo wtedy ;) Chłopaki z Iławy i wiele pozytywnych osób . . . 2k!5 Rok petarda :D

Jest ok

@lik

Dobra firma

Olek

Słyszałem, że Martho flexwerk to bardzo dobry pracodawca. Warto startować?

Miko
@Olek

Zależy jak trafisz. Ale ogólnie nie najgorszy. Musisz przygotować się ,że na początku będzie ciężko.

ola

Polecam

xXx

Jeżeli ktoś chciałby odzyskać pieniążki, które martho nielegalnie pobiera za transport wystarczy zapisać się do związku pracy np. CNV. Mają tam nawet polskich konsultantów

Zapewniano mnie jak wyjeżdzałam z Pl,że z znajomością języka angielskiego będę miała stałą pracę do połowy grudnia . Przez 5 tyg praca była od poniedziałku do piątku potem rzucanie z miejsca na miejsce i oczekiwanie codziennie na telefon. Są tam ludzie którzy przyjeżdżają i słyszą to samo co ja a siedzą tutaj bez pracy albo chodzą raz w tygodniu do pracy. A hotel?? koszmarne warunki. Zimno,wilgoć. Nie wiem jak ludzie mogą się godzić na takie mieszkanie i nic z tym nie robią. Co do pomocy koordynatorów których miała być 24 h na dobę wg ogłoszenia- na miejscu okazuję się co innego. Żeby w ogóle się do nich dodzwonić to jest ciężki problem. Z pieniędzmi też się okazały mniejsze niż miały być i do tego ich nielegalne zabieranie za dojazdy do pracy-żenada. Zróbcie coś z ty kurnikiem bo ludzie Wam tam pozamarzają w końcu!!!

raczej nie skorzystam

Do tego biura zostałem skierowany przez pośredniczącą agencję pracy w marcu 2017. Na miejscu okazało się, że prawdopodobnie moje stanowisko pracy zostało przehandlowane (chyba, że agencja została wprowadzona w błąd, ale już nie dochodzę, co tam było), ponieważ do podpisania umowy nie doszło w umówionym terminie a bez pracy przebywałem w hotelu przez ok. półtora tygodnia. Właśnie w tym hotelu (na ok. 50 mieszkańców zatrudnionych przez biuro bodajże 10-15 pracowało ... ) dowiedziałem się, że ściągnięto masę osób nie wiadomo, po co (ewentualnie puszczali nielicznych na 2-3 dni a zostawało na przysłowiowe waciki). Rozmawiałem z ludźmi, więc wiem, co piszę. Co do pieniędzy i podejścia do pracownika to się nie wypowiem, bo dobrze, że to się skończyło u mnie, jak się skończyło - straciłem pieniądze tylko na jedzenie i przemieszczenie się do innej firmy, ale żadnych dodatkowych kosztów mi nie naliczono. Ogólnie praktyka tej agencji to jakieś kuriozum a ja straciłem tylko czas.

Polecam

Jestem barfzo zadowolony z wyjazdu. Polecam

Lola

nie polecam!

Marilka

Jest okej

Patrycja

@Alicja a jak prezentuje się kwestia samych warunków zatrudnienia? Czy zmieniają się one w czasie? Rozumiem, że tylko rozsądne osoby są w Martho flexwerkj się w stanie się rozwinąć - czy to miałaś na myśli?

@Patrycja

Patrycja, może po prostu jedź i spróbuj. Widzę że próbujesz się czegoś dowiedzieć od dłuższego czasu. Praca za granicą jest dla odważnych i zdecydowanych, inaczej zrobisz sobie bezsensowną wycieczkę.

TenTypZIlawy

Heja hej. Kto pamięta bagieta squad? 2015 ULTK Klimaty nie z tej ziemii. Ambitni ludzie na cudzej zemii. Co stracili, nic ..........te chwile pozostaną na zawsze.

Maszpanfiata

Mato jest jakie jest ale chyba z tego calego syfu wypad a najlepiej dla ludzi

Alicja
@Maszpanfiata

Tu racja. Byłam w Niemczech Włoszech i Anglii dużo widziałam.Tutaj jeśli nie jesteś tępym alkoholikiem , powinno ci się podobać. Większość rzeczy da się dogadać lub uzgodnić z koordynaotrem. Teraz rosną w sile, nowe biuro ,nowe twarze ..... nie jest już to ta sama rodzina firma. Zobaczymy ..... DLA NOWYCH : najtrudniejsze są początki, musisz pokazać na co cię stać

zainteresowany

mam pytanie czy jezeli bede chcial zjechac do Polski na stale jeszcze przed urlopem to czy agencja martho flexwerk wyplaci mi moje pieniadze bo slyszalem ze moga mi nie wyplacic czy ktos byl w takiej sytuacji prosze o pomoc

MałyJiJi
@zainteresowany

Jak wyjedzalem to panAdam mowił ze obowiazuje 2 tyg wypowiedzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk