logo PMI Combera

PMI Combera

Opinie o PMI Combera

Były pracownik 2009-12-14 11:53:45
Od dwóch lat czekam na zaświadczenie o współpracy/zatrudnieniu. Za każdym razem jak dzwonię to słyszę od Pani Agaty "wyślę w przyszłym tygodniu". Żenada :-(
anonim 2011-06-10 16:38:16
skończył się projekt PTC ERA i cisza, a ludziom po pół roku zalegają z premiami. Ciekawe kiedy wypłacą PMI COMBERA nie polecam.
były pracownik 2011-07-26 14:20:38
W firmie panuje ogólny burdel i samowolka, z premią jest jak z Bogiem, prawie wszyscy wierzą choć nikt nie widział a [usunięte przez admina]i to jeden z najwiekszych buców jakich miaółem okazję poznać. dziekuję do widzenia
Pracownik 2011-09-13 19:55:01
Jestem pracownikiem PMI i nie narzekam, co prawda kasa jest mała ale pracuje w projekcie KP i premie dorzuca KP także łącznie nie jest źle, ale ogólnie z PMI wszystko w porządku :) Polecam!
Zainteresowany 2012-05-02 08:15:44
Mogłbys cos wiecej o tej pracy powiedziec dla KP.
Jak wyglada dzien pracy, jakie auto daja ?
No i jak z tym wynagrodzeniem ?
były przedstawiciel 2012-06-28 22:28:25
.......oj to fakt, dużo nieudaczników bez pojęcia o swojej pracy, ale do wymyslania głupot i utrudniania innym zycia pierwsi. Najlepiej jak ktos za nich zrobi papierkowa robotę-wielkie menagery. [usunięte przez admina]
Śmiech 2012-09-27 12:32:54
Pracowałem tam 2 lata i śmieje się z tego co czytam
ja zawsze mialem wyplate w terminie do tego dobre premie wzgledem godzin pracy. Ogolne wrazenie 4/5
Jak jestes leniem i chcesz dostawać dobra kase za nie robienie niczego to fakt nie zglaszaj sie tam.
geek 2013-03-22 15:33:24
Jak sama przedstawicielka powiedziała, tą firmą rządzi chaos. Nie wiem jak ktokolwiek może współpracować z tą firmą? Zero kompetencji, jeśli chce się człowiek dowiedzieć co z pracą na którą aplikował musi dzwonić do siedziby firmy, a i tak się nie dowie bo jedynie co usłyszy to to, że oddzwonią...
HH 2013-08-23 13:57:16
pojawiło się ogłoszenie na presselera , DLA KP , OPISZCIE PROSZE, WARUNKI , JAKI SAMOCHÓD , CZY MA GPS ? WAŻNEE !!!!
a 2013-09-26 17:11:17
umowa na stale, netto 2000 plus 0-1200 bonus, auto ma gps i kontrole paliwa na flocie, ogolnie jestem zadowolony !
z pmi 2014-02-24 00:35:43
większość z Was pisze bzdury, a wynika to z tego, że z różnych powodów, np. spóźniania się z raportami,(usunięte przez administratora) Rocznie pracuje u nas ponad 1000osób, a firma ma się nieźle od 10lat.
To czego wielu z Was nie rozumie, to to, że PMI realizuje projekty na zlecenie różnych firm i każdy projekt ma inne warunki i nie ma jednej zasady współpracy, a jak się projekt kończy i nie zależy to od PMI, to umowa też jest rozwiązywana.
ex preseler kp 2014-02-26 09:19:29
Firma ok kasa zawsze była na czas a nawet szybciej. Mała ale zawsze była. Pozdrowienia dla wszystkich byłych preselerów kp.
xxx 2015-01-14 20:34:14
Od czego tu zacząć? Może tak w Marcu przechodzę do tej firmy z KP.W KP pracowałem 11 lat i nasza firma postanowiła wydalić nas poza struktury firmy dla tzw oszczędność.Pracuję w serwisie i już jeden z kolegów tam trafił i wcale nie narzeka kasa 2300 pln auto dwu osobowe jakiś Fiat.Obowiązki jakie miał w Kp były dużo większe jak ma teraz.Ktoś słusznie z PMI napisał ta firma robi projekty dla innych firm.Całą kontrole i tak ma co do mojej osoby KPi to ona decyduje czy będę dalej dla nich pracował.
xxx 2015-01-22 09:30:55
Raczej staż nic tu ne ma do tego.Taką kasę pewnie wynegocjowała KP.W moich stronach to i tak niezły kawałek chleba.Dodatkowo wczoraj po rozmowie z kolegą dowiedziałem się że będzie GPS rzekomo to tylko test.
Składaj CV,a robota czyszczenie rur to żadna filozofia.Aby były wolne miejsca.
spitfire 2015-01-29 23:36:11
No to moi mili nieciekawie się prezentuje, taka kasa to cieniuchna, chyba że za robotę na odpier.ol.! Ciekawe czy za zaangażowanie płacą?!
yyy 2015-02-06 19:15:18
Też pracowałem w serwisie KP i przeszedłem na tą "firmę". Tak GPS to tylko na test, za to warunki finansowe niestety od marca będą inne. Niższa podstawa, a premia uzależniona od audytów, a wiadomo jak nas teraz audytują to będzie masakra. Niby mniej obowiązków, ale audytora to nie obchodzi i ocenia cię za to za co nie odpowiadasz :( podobno już mają dużą rotację na te stanowisko.
hurracane 2015-03-25 08:41:56
Tak się zastanawiam tylko czy te nowy umowy podpisywane przez pracowników będą miał jakiś znaczący wpływ na zarobki osób chcących rekrutować się w najbliższym czasie, bo jeżeli tak to zaraz okaże się, że nie będzie możliwości negocjowania wynagrodzenia czy dostania jakiejś premii, co nie byłoby fair.
Marcin 2015-09-21 18:47:39
Jak narazie wielki pozytyw dla firmy Pmi Combera !!! Kasa placona w terminie. Super wspolpraca!! Polecam
kwity_zbieram 2016-02-12 22:10:50
Totalnie przypadkowi ludzie na zarzadzajacych stanowiskach. Firma do rekonstrukcji i powaznego uderzenia sie w piers. Wielokrotnie.
rotkerwo 2016-02-21 19:21:06
Co miałeś na myśli pisząc: "a robota czyszczenie rur to żadna filozofia"?
pablo 2016-02-21 23:02:25
Obecnie poszukują w kilku województwach na stanowisko: przedstawiciel handlowy – merchandiser, do projektu dla jednego z największych producentów oraz dystrybutorów alkoholi klasy premium. Ktoś może już pracuje przy realizacji tego projektu i podzieli się wrażeniami? Jaki jest zakres obowiązków, jakie wynagrodzenie netto? Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w centrali w W-wa, czy w mieście do którego szukają pracownika? Jak wygląda owa rozmowa? Robią jakieś szkolenie, czy od razu zostaje się rzuconym na "głęboką wodę"? Jakie auto dostaje się? Jakie mniej więcej godziny pracy? Zastanawiam się czy tam nie zaaplikować, dlatego też chciałbym dowiedzieć się coś o tej firmie.
Polka 2016-02-28 18:01:11
Praca dla Brown Forman podstawą 2500 brutto premia 1900 brutto tyle wiem z rozmowy telefonicznej. Umowa o pracę. Ide na rozmowie...po napisze co i jak
pablo 2016-02-29 15:24:30
Rozmowa w siedzibie PMI w Warszawie?
polka 2016-02-29 17:45:41
w regionie na który rekrutuja
Mark 2016-02-29 20:15:52
Jak kolego z rozmową?jakieś szczegóły?jakie warunki?
Mam rozmowę w PMI do tego projektu za dwa dni.
Warto sobie zawracać głowę?
polka 2016-02-29 21:45:29
jaki region? ja ide jutro
Mark 2016-03-01 06:46:03
małopolskie
pablo 2016-03-02 17:51:53
Jak po rozmowie?
polka 2016-03-02 19:54:06
Bardzo przyjemna atmosfera....
Standardowa rozmowa bez zadnych dziwnych pytan...aczkolwiek to praca dla swiezych osob a nie przedstawicieli z doświadczeniem....
pablo 2016-03-02 21:08:04
Czyli np. o co pytali? Jaki zakres obowiązków? Ja mam we wtorek rozmowę.

Dlaczego uważasz że dla świeżych osób?
TK 2016-05-07 10:48:11
@ninau: Jakiekolwiek pojęcie, to trochę za mało :-) Przyuczyć jak najbardziej, ale kandydat musi być "urodzonym sprzedawcą"
PH 2016-05-21 15:36:26
Orientujecie się jaki samochód dostaje Przedstawiciel/Preseller w projekcie dla KP? Czy rzeczywiście jest możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z KP?
Z góry dzięki :)
PH 2016-07-13 13:18:00
Zapomniałaś dodać że ta premia jest raz na 2 miesiące o ile ją wypracujesz
kjhbhjhcbb 2016-07-13 14:56:02
@ PH to sie w ogóle ciesz ze premie dostajecie. W mojej firmie nawet nie wiem co słowo premia oznacza - bo przez 7 lat pracy takowej nie dostałam wiec premie co dwa miesiące to luksus. A jak z podstawą?
nie polecam 2016-10-27 16:34:39
Jakiś czas temu byłem na rozmowie w sprawie pracy, pomimo zapewnienia o informacji zwrotnej dotyczącej wyniku rekrutacji nikt się do mnie nie odezwał. Brak szacunku do kandydatów.
Zostaw swoją opinię o PMI Combera - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMI Combera