Opinie o Digital Display System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Digital Display System. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Digital Display System o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digital Display System w Wrocław

anonimowo

Ciekawe, że spora ilość opinii zniknęła? Jeśli chodzi o wypłacalność - osobiście nigdy nie zaznałem problemu - (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o atmosferę to nigdy nic nie wiadomo...najgorsze bywa to że wypowiedzenie można dostać z dnia na dzień bez żadnego ostrzeżenia, rozmowy, sugestii (usunięte przez administratora)Ogólnie klimat lekko dziwny....nie do końca wiadomo o co w tym wszystkim chodzi - najlepiej się nie wychylać, choć i to tez nie zawsze bywa dobra metoda...ale chyba najlepsza:)

@Daniel i jak, zdecydowałeś się na zaaplikowanie? Jeśli tak, to podziel się swoimi wrażeniami, jak przebiegł proces aplikacji, po ilu dniach firma się odezwała, jakie warunki Ci zaproponowali? Ktoś inny jest zorientowany, jak wygląda bieżąca atmosfera w firmie Clever Frame International?

Daniel

Mam zamiar aplikować ale zastanawiam sie po lekturze opinii.

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Digital Display System spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Bzdura. My tu pracujemy od kilku, a nawet kilkunastu lat i generalnie jest w porządku. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale nie ma firm idealnych. Co do płatności, jestem ciekaw czy w korpo jest lepiej. Typowa opinia kogoś kto wpada do firmy na chwile i oczekuje od razu bóg wie czego. Na to trzeba trochę popracować

Dociekliwy

Trzeba trochę popracować aby dostawać pensję na czas? Generalnie jest w porządku? W korporacji nie jest lepiej? Ktoś tu chyba próbuje zaklinać rzeczywistość.

.........

Nie trzeba korpo zeby na czas płacili!

slabo

Bardzo slaba atmosfera.

Belo

Omijać, szkoda nerwów...

Bonk

Powyższe opinie uważam za mocno przesadzone. Już nie pracuję w tej firmie, ale nie mam jakichś złych doświadczeń. Firma rozliczyla się że mną zgodnie z umową, pensję dostawałam na czas, gdy zwiększał się zakres obowiązków, nie było problemów z rozmową o podwyżce. Gdy firma miała problem z płatnościami, premia była wypłacana w ratach, podstawa na czas, cały czas byłam informowania o ewentualnych problemach. Teraz widzę, że wynagrodzenia w tej firmie są wyższe od tych na rynku, więc warto było czekać na pieniądze. Takie problemy to rzeczywistość polskich firm. (usunięte przez administratora). Jestem zdziwiona tymi opiniami, bo atmosfera wyglądała na dobrą. Ja uważam tego pracodawcę za umiarkowanie dobrego

CF
@Bonk

Zgadzam się z tą opinią, praca była ok. Były możliwości awansu, a chaos bywa nawet w korporacjach. Firma mocno się rozwija, ma to dużo wad, ale też sporo zalet. Dobrze współpracowało mi się ze wszystkimi, również z kierownictwem.

@CF

Ciekawe.

Zostaw merytoryczną opinię o Digital Display System - Wrocław

Digital Display System
3.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Digital Display System