Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Magda

W jaki sposób jest wyzysk pracowników ?

Baobab

Wyzysk pracowników na maxa ! Brak szacunku! A kierowniczka z Torunia totalne (usunięte przez administratora)

Grażka

Mam pytanie ? W zwiąsku z zaistniałą sytuacją? zamykają nam od jutra stołówkę,( wilkelman Legnica ) czy pracodawca może zmusić nas do wzięcia urlopu wypoczynkowego?

Grażka

Proszę mi powiedzieć? czy w tej firmie jest jakiś pakiet socjalny? czy będą bony świąteczne? Pytałam kierowniczkę.to mnie wyśmiała ; ( Z tego co widzę,to pieniądze są wydawane,na lewo i prawo,a pracownik jest tylko tanią siłą roboczą!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kulaprawdecipowie

Witam wszystkich na forum Eurestu, widzę że przewijana jest rozmowa na temat jednej z menadżerek P. Edyty K. Z Warszawy,zapytajcie czemu została zwolniona z trybem natychmiastowym z firmy Sodexo? Razem z zatrudnioną swoją rodziną. Pozdrawiam Ulę K. Szefową kuchni.

jagna
@Kulaprawdecipowie

a dlaczego została zwolniona z innej firmy, jak można wiedzieć?

Byly
@Kulaprawdecipowie

A jeszcze P. Edyta K. pracuje. ?Bo w Sodexo świetnie wspinala sie na szczebelki kariery. Hmmm. ????????????????

@Byly

Drodzy użytkownicy! Widzę, że aktywnie uczestniczycie w dyskusji, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie, na które poszukuję odpowiedzi. Możecie napisać, czy praca w tej firmie należy do prac stabilnych?

Adam@

Ja również miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie jakiś czas temu w Amazonie - masakra wyzysk, traktowanie pracownika jak śmiecia. Byłem przy otwarciu tej kantyny, otwierała ją bardzo miła i sympatyczna kierowniczka, konkretną, rzeczowa, wykonała przeogromną pracę będę ją pamiętał i z tym wszystkim była sama a robiliśmy ponad 3 tys posiłków. Wszystkich nas przyjęła, wszystko zorganizowała jak ruszyło to wyrzucili ją na bruk za dobra była szkoda. Tak eurest traktuje pracowników nie polecam

@Adam@

Ja również z całego serca nie polecam

@katarzyna@
@Adam@

Też miałam okazję tam być, pamiętam początki tej kantyny. Rozpoczynaliśmy na budowie, było brudno, kurz, cały ten (usunięte przez administratora) po budowlany, chodziliśmy w kaskach i kamizelkach odblaskowych. Było bardzo ciężko i naprawdę wysiłek żeby to ruszyło był nadzwyczajny, nieludzko ciężki. Nic nie działało, kontrole codziennie, Amazon dał nam popalić i rzeczywiście zgodzę się z Tobą że kierowniczka była (usunięte przez administratora) życzliwa, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i też pamiętam jak firma ją potraktowała aż szkoda dziewczyny. Jak wszystko opanowała, wyprowadziła wszystko ruszyło to wprowadzili jej kreta NA GOTOWE przyszedł, bez żadnego wysiłku, wstyd. To co ona robiła sama robi teraz 5 osób taka różnica. Wiem, że dość ostra wycinka jest w firmie eurest nie tylko tu ale w całej firmie zaczynając od dyrektorów a kończąc na nas szarym pracowniku ja już nie pracuje tam i nie polecam na żadnym stanowisku

@@katarzyna@

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Czy prócz niedogodności, o których piszesz wynagrodzenie było na dobrym poziomie i mogłaś się starać o jakieś dodatki do pensji w postaci benefitów lub premii?

@Dart Wader

Zgadzam się i z całego serca nie polecam. Przerobione na maksa na każdym stanowisku i na barze i na zmywaku i na nocnych zmianach i na kuchni i przy wigilijkach firmowych itd itp

@Dart Wader

Na jakiej umowie pracowałeś? Zlecenie, czy dostałeś bardziej stabilny i długoterminowy kontrakt?

Miś1

Kategorycznie nie polecam pracy w tej firmie. Zero premii, zero socjalu. Traktowanie pracownika jak śmiecia.(usunięte przez administratora) Kierownictwo masakra!!! Nie dość, że nie szanuje pracownika to jeszcze zero szacunku do klienta. Uciekać jak najdalej od tej firmy! Miłej atmosfery nie ma tak jak opisują to w ofertach pracy. Wyzysk. Nie przestrzegają kodeksu pracy totalnie. Ty się możesz zajechać za śmieszną stawkę.

Jak jest z pakietem medycznym w Eurest Poland sp.zoo? Można dołączyć rodzinę?

Dart Wader

a było w rozmowie rekrutacyjnej, bo nic mi nie wiadomo, chyba nie ma, na pewno nie ma

Grażka

Pracuję w tej firmie 5 miesięcy,,obiecywali premię kwartalną,niestety,tylko obiecywali !!! Wróciła Pani kierownik po urlopie macierzyńskim,i dostała podwyżkę 4500 zł,a jest w pracy od 8 do 13. W związku z tym koszty wzrosły i my pracownicy nie będziemy mieć premii,choć norma sprzedażowa wykonana w 100 %. Pracujemy za 1760zł. To jest chyba jedyna firma w Polsce którą stać ,na to,że na dwóch pracowników.przypada dwóch kierowników!!! Podejrzewam że Dyrekcja nie wie co się dzieje na stołówkach? Jedno wielkie oszustwo!

Gabriela
@Grażka

A czy jakieś osoby odpowiedzialne za premie w jakiś sposób ustosunkowały się do takiego stanu rzeczy lub czy może pracownicy o to dopytywali? Skoro coś było obiecane, to dobrze byłoby znać powód tego, dlaczego nie zostało spełnione. Może jeszcze to się zmieni?

@Gabriela

Oczywiście,że dopytywałyśmy się dlaczego nie ma premii? Odpowiedż pani koordynator była,że wzrosły koszty! Tylko nie rozumiem jakim sposobem,skoro dziewczyna która pełniła funkcję kierownika,twierdzi że normę przez 3 miesiące,czyli; kwiecień.maj.czerwiec były wykonane w ponad 100% i nie przekraczała kosztów!!! nie ma szans żeby coś się dowiedzieć,bo każdy mówi co innego! Ręka,rękę myje i to jest najgorsze! Jawnie widać,jakie to jest oszustwo! Masakra!

Dariusz
@Grażka

Rozumiem, że jesteś rozczarowana obecną sytuacją, szczególnie że swoje obowiązki wykonujesz tak, że miałaś możliwość uzyskania premii. Nie jest to zbyt motywujące. Czy inne dodatki do wynagrodzenia mogą rekompensować tę niedogodność? Chętnie dowiem się co zawiera pakiet socjalny i czy pracodawca oferuje szkolenia branżowe, które mogą podnieść kwalifikacje zawodowe. Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

grażka
@Dariusz

Nikt nigdy nie powiedział o żadnym socjalu,ani o szkoleniach ! i co mamy robić żeby ta premia była? dziś jest 1 sierpień a pani koordynator powiedziała,że w tym kwartale też możemy zapomieć o premii,bo koszty produktów zostały przekroczone! Pani koordynator z Pnią kierownik wymyślają takie cuda,że zamiast zwiększyć zyski,mamy tylko większe koszty a mniej gości !!! Jedno jest pewne,nie ma żadnej chęci do tego żeby się starać,tylko patrzymy żeby zleciała dniówka,bo i tak nic z tego nie ma??? Mam już dużo lat pracy za sobą w życiu,ale takich cudów nie widziałam! Motywacji brak bo i po co??? Pozdrawiam,

@grażka

Czytając Wasze wpisy, zastanawia mnie, czy próbowaliście może rozmawiać na ten temat z przedstawicielami firmy Eurest Poland? Może warto by było zrobić zebranie i przedstawić swoje uwagi co do obecnego systemu motywacji pracowników? Jestem ciekaw, czy w Waszej ocenie takie rozmowy mogłoby przynieść pożądany efekt.

@Roman

Jestem jak najbardziej za zorganizowaniem zebrania i porozmawianie z przedstawicielami firmy.

@Roman

Ciesze się, że jesteś za. W takim razie może warto porozmawiać z resztą pracowników i spróbować wprowadzić ten pomysł w życie? Daj znać, czy finalnie zdecydujecie się na taki krok. To ważne, jak dalej potoczy się cała sprawa.

@Roman

Pracowałam w tej firmie przez pół roku ,dramat, wyzysk, zero premii i dwie kierowniczki na 10 osób zespołu

@Dart Wader

Możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia i organizacji pracy w firmie? Co według Ciebie należy zmienić lub poprawić w Eurest Poland? Twoje uwagi będą pomocne.

D

Pracowałam tam niecałe 3 miesiące. Dłużej nie wytrzymałam. Brak przeszkolenia, oszczędność na wszystkim, żeby zmieścić się w budżecie. Jak można kucharskie zabronić zamawiania przypraw (oprócz pieprzu i soli)? Jak to jedzenie ma smakować, skoro nie ma czym ? Pensje takie, że nawet szkoda o tym mówić. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć traktować pracowników jak ludzi, a nie jak roboty

@D

@D, piszesz, że nie otrzymałaś przeszkolenia podejmując pracę w Eurest Poland. Skąd więc wiedziałaś, co masz robić i w jaki sposób? Czy uczyłaś się na bieżąco od współpracowników? Kwestia szkolenia powinna leżeć jak najbardziej w interesie pracodawcy.

ona
@D

To i tak długo wytrzymałaś bo ja tylko 3 tygodnie. Praca ponad siły i ciągle było coś nie tak. Na trzech pracowników jedna udawała kierowniczkę stała tylko przy kasie i siedziała w swoim "gabinecie" a resztę my aż pot się lał. Na dodatek jadło się na stojąco na zapleczu, żadnej przerwy, jak pies. Stawki marne

@D

Brakowało rękawiczek, płynu do naczyń, brak butów ochronnych trzeba było samej sobie kupić. Niemiła atmosfera,zatrudniają mało ludzi a pracy dużo i tylko poganiają.Stawki tragedia.

Jerzy

Rzeczywiście wynagrodzenie za pracę w firmie Eurest Poland nie jest atrakcyjne? Rozumiem, że możesz mieć takie zdanie na ten temat, jednak chciałbym, abyś dokładnie sprecyzował wysokość pensji w tym zakładzie pracy. Dzięki temu wraz z pozostałymi czytelnikami będziemy mogli ocenić, czy rzeczywiście jest tak słabo, jak opisujesz.

purplekush997

Firma jest jak najbardziej OK. Jeśli pilnuje się swoich obowiązków i wykonuje się należycie pracę, jest zawsze opcja rozwoju. Dla mnie firma zapewniła wszystkie moje oczekiwania ale ja musiałem ciężko na to pracować, było warto. Jak miałem problem z kierownictwem to zgłaszałem to Dyrektora i sprawa była załatwiona na tip top. Na tym portalu pisza tylko maruderzy którzy są leserami i mają zero ambicji. Po co się zatrudniacie lub pracujecie jesli macie problem ? Dla mnie jest to NAJLEPSZA firma żywienia zbiorowego z jaką współpracowałem dotychczas w POLSCE

Po co ci to
@purplekush997

Widać ze jesteś osobą za biurkiem i nic nie wiesz o tej firmie i tylko bronisz zamiast wziąć się do roboty zęby było lepiej maruderze. To co piszą jest prawda oszczędności na wszystkim premie pracownikom nie dajecie na święta jakieś marne paczki dla pracowników wino ,kawę , czekoladę śmiech taka firma z takim zapleczem i takie coś robicie jak siedzisz za biurkiem to siedź a nie dyskutuj .

@Po co ci to

Każda osoba pracująca w Eurest Poland ma prawo do wypowiedzenia się na temat pracy w tym miejscu na forum. Rozumiem, że jesteś rozżalony brakiem świątecznych premii, ale chociażby taka paczka, o której piszesz, to także miły gest w stronę pracownika. A jak takie kwestie przedstawiały się w poprzednich latach w Eurest Poland?

:-)

Przyznaję że kobieta się rozwija w tych sprawach :-), :-).

Edyta

Takie komentarze nie powinny mieć miejsca na forum. Wypowiadamy się tutaj na temat pracodawców, więc jeśli pracujesz obecnie w Eurest Poland, to napisz proszę kilka słów o pracy w tym miejscu. Wypowiedzi pochodzące od pracowników firm są niezwykle ważne i cenne dla innych osób!

Czego P.Edyta usuwa posty. Jak się pisze prawde .

Edyta

Nie usuwam żadnych komentarzy. Może to tylko zrobić administrator forum, po stwierdzeniu niezgodności wypowiedzi z obowiązującym na forum regulaminem (przypominam, że każdy go akceptuje publikując swój komentarz). Oczywiście rozumiem, że można mieć negatywną opinię o firmie, ale proszę o zamieszczanie jej w sposób kulturalny, rzeczowy i nieobrażający nikogo.

Edyta

@anonymous, rozumiem, że przez jakiś czas pracowałeś w Eurest Poland. Jakie nastąpiły rozbieżności pomiędzy Twoimi wyobrażeniami o pracy w tej firmie, a rzeczywistością? Dużo czasu spędziłeś w Eurest Poland? Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Eurest Poland w Warszawie?

Radek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Byly
@Radek

Firma porażka, wyzysk . Nie polecam .

@Radek

Zarobki fatalne zadnych premii ani nic pracownika maja za nic kieeownictwo klamie na kazdym kroku mowia ze sie nie nalezy zadna premia ani podwyzka a sobie daja nie polecam nikomu tam pracy w zadnym miescie

Jan
@Byly

Porażka nie polecam

@Radek

Sorki, ale nie polecam :( Miało być super, ale był dramat i wyzysk

Edyta

@Jan, Twoja wypowiedź nie mówi zbyt wiele użytkownikom forum - jest bardzo ogólna. Prosiłabym o merytoryczne rozwinięcie. Czy inne osoby również podzielają zdanie użytkownika @Jan? A może macie inne? Zapraszam do dyskusji na forum!

Edyta

@Czarna, mam nadzieję, że mimo wszystko w firmie zaczną zachodzić zmiany na lepsze! Pozdrawiam i życzę wiele dobrego. @Pani wie wu, dziękuję za Twoją opinię, ale w tym wątku wypowiadamy się na temat pracy w Eurest Poland w Warszawie. @Pan tadeusz, a Ty piszesz z perspektywy osoby pracującej obecnie w tej firmie? Jeśli tak, to napisz proszę, jak ją postrzegasz.

Pani wie wu

Na Śląsku w Bieruniu pracy tam nie polecam. Soboty po 12 godzin za darmo pracowałam. Później w tygodniu trzeba było po godzinie tylko wybierać te 12godz. Nie ma żadnej premii. Gotujesz, odbierasz, sprzątasz za dwóch i za psie pieniądze bo najniższa krajowa 1500zl. Na rękę . Pani kierowniczka ręce rozkłada na darmowe soboty. Umowa zlecenie jak i umowa o pracę. Już tam podziekowalam ponieważ dojazd również jest kiepski a za taki pieniądz od poniedziałku do soboty mam pracę w swoim mieście pod domem

Pan tadeusz
@Pani wie wu

Nikt nie każe Ci pracować, pracy jest wiele

Edyta

@Czarna, rozumiem, że piszesz z perspektywy obecnego pracownika Eurest Poland. Dziękuję za podzielenie się swoją opinią! Mogłabyś dodać jeszcze tylko, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? Jak oceniacie pracodawcę Eurest Poland z Warszawy? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Edyta

Przez pierwsze trzy miesiace jest umowa zlecenia a potem umowa o prace

@Edyta

Tak pracuje w tej firmie juz kilka lat ale mam nadzieje ze niebawem zakoncze z nimi wspolprace bo jest coraz gorzej obiecywali poprawe juz nie raz a nic z tyn nie zrobili

Czarna

Eurest Poland teraz raczej compass group masakra pracownikow traktuja jak smieci maja w nosie pracownik chory musi przychodzic do pracy bo jak pojdziesz na zwolnienie to kierownik sie na ciebie wydziera podwzek zero żadnego doceniania pracownika ktory robi wiecej niz powinien masakra

Edyta

@Radek, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że interesuje Cię praca w Eurest Poland w Warszawie. Na jakim stanowisku chciałbyś pracować w tej firmie? Aplikowałeś już? @Byly, rozumiem, że pracowałeś w Eurest Poland. Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w niej? Często skupiamy się na wadach, a kompletnie zapominamy o zaletach.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo