Opinie o Biuro tłumaczeń Stora Waldemar w Żary

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro tłumaczeń Stora Waldemar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro tłumaczeń Stora Waldemar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro tłumaczeń Stora Waldemar w Żary

kani

No niby nie można od razu sprawdzić, ale można otworzyc przy tej miłej pani w w razie czego sporządza się protokół reklamacji, chyba nie?

kani

Nie nazwałbym tak tego, bo przecież czynności administracyjne mają swoja cenę, ale troche dziwi mnie, że nie pokrywaja kosztów szkolenia bhp, to nie powinno byc problemem dla takiej firmy, może ktoś miał inaczej?

ania73

Właśnie czekam na papiery ,mają przyjść do końca tygodnia,a tymi papierami mam wysłać za tłumaczenie 200zł .Proszę czy ktoś z tego biura w Żarach wyjechał do pracy w Dani lub gdzie indziej..

kani

Widze, że sporo tu opinii klientów, a jak traktują tłumaczy w biurze stora waldemar, bo to nie zawsze jest dobrze płatny zawód.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Biuro tłumaczeń Stora Waldemar? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
odp

to odradzacie czy nie? niech ktoś napisze konkretnie bo chcialbym sie dowiedziec wiecej, a na razie nie wiem nic :

kriss21

Ja tez jakis miesiac temu wyslalem papiery i zaplacilem,dwa dni temu otrzymalem odpowiedz ani negatywna ani pozytywna .napisali ze pracodawca nie odpowidzial na wyslane przez nich dokumenty i ze jak odpowie w puznieszym czasie to niezwlo cznie dadza znac:-/ sam juz niewiem co mam na ten temat myslec i licze na ze znajdzir sie ktos ktos zwas co mi przyblizy ten temat.z gory dziekuje

xxx

witam szanowna pania jestem w takiej samej sytuacji ja wysłałem papiery 18 stycznia i do tej pory tez nic oczywiście dzwoniłem do tej kobiety a co lepsze mi tez wiskała kit ze coś wysyłała zwykłym listem(usunięte przez administratora)

zuza25_84

witam ja wyslalam meza papiery 16 stycznia do tej pory niema zadnej odpowiedzi dzwonilam dzwonilam dzis do tego biura i co nic pytalam gdzie jest odpowiedz moze z chin idzie to ona mi ze zwylkym listem chcialam z przelozonym rozmawiaz to pani mi na to ze ona jest ta osoba lepiej nie trzeba zaznaczyląm ze jesli do konca tyg nie dostaniemy odpowiedzi zglosze to do pewnych organow

-K

witam, Ci którzy bronią dobrego imienia tejże firmy są widocznie podstawieni,gdyż ja jako osoba nieufna,dzwoniąc do pani asystentki starałam się wyciągnąć podstawowe informacje na temat ich firmy pośredniczącej czyli nazwa i regon czyli jawne info każdej firmy a uzyskałam odp cytuję "wszystkie informacje na temat firmy są chronione". również stwierdzenie że tłumaczenie jest wysyłane bezpośrednio do pracodawcy norweskiego to wierutna bzdura gdyż każdy tłumacz przysięgły powinien dostarczyć dokumenty właścicielowi gdyż to jego dane osobowe i bez osobistego podpisania umowy z pośrednikiem czy pracodawcą nie ma prawa udostępniać naszych danych osobowych.

xxx

doładnie 17 stycznia wysłałem dokunety za które zapłaciłem 220złi do tej pory nic żadnego odzewu jak zadzwoniłem do tej kobiety to powiedziała mi że firma norweska jeszcze nic nie odesłała zaczynam coraz to bardziej wirzyc w to że nic z tego nic z tego nie będze i ze tylko oddałem pieniądze za przetłumaczenie moich dokumetów których nawet nie mam .ciekawi mnie też czemu z posród tylu postów nie ma zadnego że ktos tam był i zarobił przeciez rzekomo ta firma rekrutuje od 11 lat . proszę o jakies info na ten temat pozdro .

jajo

jest chociaż jedna osoba która wyjachała z tego ogłoszenia ? mi przyszlo pismo ze minął miesiąć odklad wysłali moje papiery do norwegi ale do tej pory nie dostali odpowiedzi,wałek jak nic

czerwiec

Dziś otrzymałem dokumenty i wstrzymałem się z odbiorem. Mam jakieś dziwne przeczucie, że na tym się wszystko skończy. Miałbym zapłacić 220 zł . Jak rozmawiałem telefonicznie to poinformowano mnie, że adres firmy załatwiającej pracę będzie na kopercie, a tu zdziwienie jest adres ale tłumacza. Może ktoś coś wie na ten temat

roman1971

(usunięte przez administratora) Skoro macie jakiekolwiek wątpliwości po co zamawiacie dokumenty za drogo proszę szukać taniej a nie obrażać i oczerniać człowieka... Wszystko jest legalne i bez zarzutu komu nie odpowiada proszę nie korzystać z usług!!!! Pozdrawiam

magnez

Poza tym nie słyszałem żeby ktoś wyjechał z tej firmy do pracy ...

magnez

Zastanawiam się czy aby ten ostatni post nie jest dodany przez ogłoszeniodawce rzekomego wyjazdu :)

Kidzba

Dziękuje bardzo firmie za załatwienie sprawnie naszej aplikacji i pomoc w znalezieniu pracy. Prace jest trudno znaleźć na własną rękę na odległość i z tego co się orientuje to żadne inne biuro w tym nie pomoże. Pracownicy z biura pomogli nam znaleźć prace, na każde pytanie odpowiedzieli i wypełnili nasza aplikacje. Pan Waldemar wszystko dokładnie tłumaczy i zawsze odpowie szybciutko na każde pytanie. Oczekiwanie na nominacje nie trwa krotko, Muszą każdą aplikacje rozpatrzyć prawidłowo. Po przyjeździe poznaliśmy pracowników biura i wszyscy są bardzo mili i pomocni.

katarzynka
@Kidzba

skoro ta firma zajmuje sie tylko tlumaczeniem dokumentow zgloszeniowych to po co opowiadaja o tej pracy, o szkoleniach i zarobkach co? (usunięte przez administratora)

karol1975

Jak czytam te wasze posty to krew się w żyłach buzuje jak można pisać takie bzdury :( to jest nie do pomyślenia żeby tak oczerniać innych ludzi... Jasno i wyraźnie jest powiedziane że opłata jest tylko i wyłącznie za tłumaczenie dokumentów zgłoszeniowych!!! Więc jak macie wątpliwości to po prostu nie zamawiajcie niczego a nie bluzgacie i szykanujecie dobre imię tej Firmy i jego właściciela....Bezczelność ludzka nie zna granic!!! Wstyd i hańba

Moi drodzy to wielka ściema straciłem ponad 200 zł.Przyszły jakieś papiery i na tym się wszystko skończyło,nic nie wysyłajcie!!!

adaś

(usunięte przez administratora)myślę że żadna firma nie brała by kasy przed podjęciem pracy zapewne z wypłaty by odjęli to co mają odjąć i gitara

malcolm

Dodam jeszcze, że rekrutacja przez ich stronę, to jedyny sposób na zatrudnienie. Jest pewnie jeszcze opcja rekrutacji na miejscu, ale o tym opowiem Wam później, bo właśnie jestem w Norwegii i obmyślam plan;)

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro tłumaczeń Stora Waldemar - Żary

Biuro tłumaczeń Stora Waldemar
2.4/5 Na podstawie 131 ocen.
  • Górnośląska 26 lok. 3
    68-200 Żary