Opinie o Kaczmarek Malewo sp.j. w Malewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaczmarek Malewo sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaczmarek Malewo sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczmarek Malewo sp.j. w Malewo

Sake

Nie polecam, zastraszanie pracowników przez szefostwo jest tu na porządku dziennym :) dobrze ze już tam nie pracuje. Praca w ciągłym stresie, szefowie są niewdzięczni i mają (usunięte przez administratora) w pracowników, według nich czego nie zrobisz to i tak jest źle :) co do wypłaty… inne firmy na czachorowie płacą więcej wiec rewelacji nie ma. Ciągły (usunięte przez administratora)w pracy przez górę demotywuje przychodzenie do pracy, w tej firmie na start powinien być zapewniony jakiś dobry psycholog. Pozdrawiam :))

Renata

Dzień dobry, czy ma ktoś jakąś aktualną opinię na temat pracy jako operator wytłaczarek? Na stronie jest u nich oferta ciekawa bym była na ile to o czym piszą przekłada się na rzeczywistość. Nie zauważyłam również gwarantowanej stawki, ktoś da znać ile obecnie płacą?

Tomasz
@Eleantor

To nie wdrażają nowych na początku? Czy masz na myśli bardziej specjalistyczne szkolenia branżowe jak ktoś potem zawnioskuje. Aż taki bałagan organizacyjny? Z jakiego powodu?

Jakieś niedobre rzeczy tu czytam, a parę lat temu firma miała taką fajną ofertę pracy, Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta i Zamówień z językiem niemieckim lub angielskim. Miałam pytać forumowiczów, jakie wieści mają o ponownym naborze.. A tu takie coś. W dziale obsługi Klienta też się z górą ma styczność codziennie?

Tylko, że w tym przypadku brak rąk do pracy wynika z tego, że ludzie odchodzą. Zwłaszcza doświadczeni pracownicy. Prawda w oczy kole, niestety. Może warto zastanowić się nad powodami takiego stanu rzeczy? Te teksty "idźcie, żebyście z płaczem nie wracali" zna już cała firma. Jakoś do tej pory nikt nie wrócił ;) Pozdrawiam i kończę tę bezowocną dyskusję.

Maciek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w pracy są przestrzegane przepisy BHP czy "bezpieczeństwo hamuje prace"? :)

Tutaj każdy ma z nimi styczność, potrafią wejść na hale i nakrzyczeć na pakowacza, że pod maszyną jest trochę kurzu. Wyobraź co się dzieje "wyżej"...

Rysiu
@Anonim

To mi mina zrzedła teraz, bo zainteresowało mnie ich ogłoszenie na operatora:/ Zarobicie chociaż tutaj, ten język obcy wymagają na poważnie, czy sie obejdzie?

@Rysiu

Szczerze? Daj sobie spokój. Zarobki po inflacji nie zostały wyrównane, czyli jest kiepsko... i nie widać perspektywy na poprawę (chyba, że ktoś uważa podniesienie premii o 5% za podwyżkę - przy czym praktycznie za każdą (usunięte przez administratora) owa premia jest ucinana, chociażby krwiodawstwo). Gra nie warta świeczki, ale jeśli chcesz pracować pod ciągłą presją i w stresie to próbuj.

@Anonim

Rysiu mimo wszystko zarobki jedne z najwyższych w powiecie , a osoby narzekające którym wszystko nie pasuje i swoje żale anonimo będą wylewać w internecie zawsze się znajdą , ja osobiście polecam pracę .

Anonim Nowy wpis

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Podważysz to co napisałem wcześniej? Najzabawniejsze, że wśród rozmów z pracownikami jakoś nie słychać achów i ochów, a jedynie zdanie, że z roku na rok sytuacja się pogarsza. Możliwe, że ktoś z kadry "zarządzającej" chce złapać nowych pracowników, bo rąk do pracy coraz mniej... a to o czymś świadczy.

Ja Nowy wpis
@Anonim

W całej Polsce jest brak rąk do pracy nie tylko u Kaczmarka to jest jedna sprawa a druga to porozmawiaj sobie z pracownikami z Ukrainy którzy przyszli z powiatu kościańskiego . Zawsze możesz iść pracować gdzie oni pracowali , myślę że szybko byś wrócił

Anonim Nowy wpis

Nie polecam - ciągłe zastraszanie, nerwówka, brak kompetentnych ludzi na stanowiskach zarządzających.

Sake

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kaczmarek Malewo sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Obecny pracownik

Witam.slyszalem ostatnio że pewny operator z hali 2 i 3 został zastępca brygadzisty.Wiem o kogo chodzi....To jest kpina tak nie może być.Do kierownika.....proszę to zmienić bo drugi operator się zamęczy......

Byly

Przepisy bhp w tej firmie nie istnieją. Firma duża, niby jedna z największych i znanych w branży a nawet żadnego socjalu nie mają dla pracowników.

@Byly

Co świadczy o tym, że przepisy BHP w tej firmie nie istnieją? Jak przychodzą nowi pracownicy to nie mają szkolenia związanego z tymi zasadami?

Chętny

A jak wyglada to na piaskach ? Są tam jakieś wolne wakaty ? Ktoś w temacie ?

xcx

jaki system pracy na produkcji?

Ona
@xcx

4 brygady

Wioleta
@Ona

Czterobrygadówka jak jest rozliczana? Według kodeksu pracy? Jest jakiś dodatek za nocki? PS same panie pracują na produkcji, czy to zależy? Polecasz się tu przyjąć?

Zainteresowana

Czy oni mają jakiś socjal wgl w tej firmie?

Tosia

W biurze ktoś z was pracuje? ;-) Swego czasu szukali Pracownika Biurowego ds. Obsługi Klienta i Zamówień. Stanowisko wydaje się przyjemne, że tak to nazwę, a jak to wygląda w rzeczywistości? Czy oferta pokrywa się z obecnymi warunkami? umowa o pracę, godziny pracy 8-16? Szkolenia? Ile trwa wdrożenie w obowiązki, czy początkowo kwota jest taka sama jak po jego zakończeniu? :)

Dana
@Renata

Hej, ogólnie nie jest źle. Na 4 bryg masz różne dodatki także spoko młodzi mają nawet do 5 tys wypłaty No i wiadomo dochodzą premie świąteczne itd. Firma na plus :) szefowie czasem grymaszą ale to chyba w każdej firmie.

@Dana

Uła to nawet dobra kasa na rękę. No i jeszcze piszesz, że są premie świąteczne i dodatki. Nic tylko się cieszyć. Przed rozpoczęciem pracy robią jakieś podstawowe szkolenie z operowania wytłaczarkami, czy już trzeba przyjść i umieć?

Domino
@Paweł

Wiadomo ze jak przyjdzie nowy do pracy to zostanie wdrożony w cały system pracy na początek szkolenie bhp a później brygadzista/przełożony i pracownicy pomagają i pokazują co i jak, potem samo wchodzi w nawyk. Zależy tez jakie stanowisko ale mysle ze na początku ludzie są pozytywni, zależy tez kto bo są ludzie i ludziska ale z każdym da się jakoś dogadać. Trzeba tylko chcieć pracować bo nygusów tez jest dużo w tej firmie…

@Domino

Mówisz? No i jak takie osoby tutaj motywują do pracy w takim razie? te wymienione wcześniej dodatki nie działają ani nic? Z ciekawości jak szefostwo się zapatruje na tych "mniej" pracujących?

Xxx
@Renata

Pni jest niepracująca ze takie dziwne pytania zadaje ? Wiadomo ze niektórzy maja (usunięte przez administratora) w robotę i nic z tym nie zrobisz. Na mniej pracujących ludzi mają oko :) dosłownie. Później wyciągane są konsekwencje jak wszędzie

Iza
@Dana

To niezła suma się może uzbierać? 4 brygadówka czyli praca jest w weekendy? Za weekendy jest jakiś dodatek?

Eleantor
@Domino

Szkolenie jakie gdzie??? Jeden wielki bałagan

Tomasz
@Eleantor

Chetnydopracy

Witam czy są wolne miejsca w tej firmie

keram

Nieczytelne oznaczenie METRÓW w rurach PE 20-63 Proponuję żeby odcinki w/w rur były 500-1000 mb Będzie się lepiej sprzedawać KACZMARKĄ ,a sklepy niech się martwią z wagą i odczytem odpowiednich długości do sprzedaży

Leszek

słyszałem ,że najlepiej mają Ci w biurze na Piaskach. Kierowcy gadają ,że ci za biurkami tylko internet i uśmiechy od ucha do ucha.

@Leszek

A czy kierowcy zatrudnieni w firmie Kaczmarek Malewo wspominali może na jaką wysokość wynagrodzenia mogą liczyć akurat oni? Bardzo fakt ten mnie interesuje stąd moja prośba, abyś mi napisał i po prostu oznajmił, jak to wygląda. Zrobisz to nie tylko dla mnie ale i dla innych czytelników?

Steven

@Leszek Myślę, że w dzisiejszej sytuacji można wymagać po to żeby nie narażać innych ale to wynika z faktu, że firma jest dobrym pracodawcą.

Łukasz

Jakie wynagrodzeniie brutto jest po okresie próbnym z premia, czy są premie świąteczne itp

Leszek

Jak można wystosować pismo cyt ."nakazuje się" do pracowników o tym ,że jeśli byli na imprezie rodzinnej powyżej 20 osób (wesele,imienieny,pogrzeb,18-tka itp.) To muszą iść na chorobowe albo urlop nie krótsze niż 10 dni !!!

Leszek

Kto w firmie zachorował na koronawirusa ???

@leszek skąd takie info?

Leszek

Słyszałem,że ponoć ktoś zamierza założyć w firmie związki zawodowe.tak jak zrobili pracownicy w mann hummel .

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Malewo sp.j. - Malewo

• Jak się pracuje w Kaczmarek Malewo sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Malewo sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Malewo sp.j.?

Kaczmarek Malewo sp.j.
  • 1