Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

M. Sz.

Ciekawe kto jeszcze na Kujawach szuka pracy . Czas na Toruń

???
@M. Sz.

Wszystko w swoim czasie. Chcesz oddać swoja trasę?

Masło

Co to znaczy że urlopy są nieplatne? Czy w przypadku urlopu wakacyjnego otrzymuje się wynagrodzenie za pół miesiąca? Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy, proszę o odpowiedz

Patryk
@Masło

Tak. Albo i mniej.

Koko
@Patryk

A na jakie zarobki można liczyć ?

Lukas
@Koko

Małe...

obeznany
@Masło

Płacą Tobie za wykonany obrót, tyle ile dasz rade wykonać w pól miesiąca, a urlop masz tylko pięknie rozpisany na papierze i za niego pieniędzy nie dostaniesz.

Max

Był już ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na przedstawiciela handlowego ? Jakie pytania, wymagania itp ? Jak z kasą, jakie narzędzia i zarobki bonusy albo inne nagrody ? Auta można używać prywatnie ? Proszę o poważne potraktowanie pytania.

Jeremi
@Max

Kasa słaba jak na zakres obowiązków i czas pracy. Podstawa na umowie bardzo niska plus premia uznaniowa. Na dodatkowe profity nie licz, nie ma żadnych dodatków które są standardem w innych firmach tj. Prywatna opieka medyczna, multisprty i inne. Dostajesz starą Fabię, stary telefon, stary tablet i w drogę :-)

@Jeremi

Dziękuję za szybką odpowiedź. Powiedz mi tylko czy ta stara Fabia jest do użytku prywatnego ? I co oznacza mała podstawa na umowie ?

@Jeremi

I jeszcze jedno pytanie, czy PH odbiera pieniądze od klientów za faktury?

Wuj
@Max

Tak, to też należy do twoich obowiazkow

@Wuj

A co w przypadku kradzieży przez złodzieja bądź innego wypadku?

Ktoś tam
@Max

Tak jak wspomnieli poprzednicy bardzo słaba pensja w branży. Na rozmowie rekrutacyjnej jak nie wiesz co powiedzieć, powiedz paleta, a będzie dobrze

@Max

w tym wypadku kase trzeba oczywiscie oddac ze swoich

@Galicjusz

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

lato
@Max

Pracuję w księgowości i nie jest to prawda że w przypadku kradzieży gotówki przedstawiciel zwraca pieniądze z własnej kieszeni . Gotówka w drodze jest ubezpieczona . Był taki przypadek w zeszłym roku i ubezpieczyciel zwrócił nam pieniądze. Przedstawiciel tylko zgłosił na policję kradzież.

zibi
@Max

Nie licz na żadne szkolenia które obiecują w ofercie

Aplikant

Czy to prawda, że firma ma finansową zadyszkę? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Popytalem znajomych i spotkałem się z taką opinią.

Ok
@Aplikant

Wypłaty są zawsze do 10 tego. Ale tak stanowi kodeks. Więcej nie wiem.

Bober
@Aplikant

Zadyszke ma, fakt. Ale na pewno nie finansowa ;)

kris
@Aplikant

Różne rzeczy mówią ale nie wiem czy to prawda.

MA JA

Czas pokaże.

kicia
@Aplikant

Hej Nic mi o tym nie wiadomo w RAVI SP. z o.o. wszystko działa jak trzeba firma nie ma żadnych problemów. Odwrotnie rozwija się. Polecam i zapraszam :*

Kiler
@kicia

Po co prowadzisz monolog ? Zachwalasz Ravi jakby Ci płacili za to... zejdź ze sceny kolego, a dostaniesz owacje na stojąco :)

mia
@Aplikant

Firma Ravi nie ma żadnej "zadyszki" i jest w świetnej kondycji i ma doskonałe perspektywy finansowe.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
lider

Pawełek nie nadaje się na to stanowisko. Jako handlowiec był nie zastąpiony. Można narzekać na Jarka ale Pawełek to nie ten level. Gorzej niż było.

@lider

a dlaczego wzrosly obroty ? adwokacie Jarka :)

Witam, Wpis jest kierowany do osób zastanawiających się nad aplikowaniem do Firmy Ravi jako PH. Firma jako firma jest okej, czy to windykacja czy dział handlowy z większością nigdy nie było problemów. Polecam pracę tylko pod jednym warunkiem. Jeśli traficie na przełożonego Pawła uciekajcie jak najdalej (Dyrektor Regionalny). Wszystko pięknie kolorowo aż do momentu kiedy dostaniecie lepszą ofertę pracy i chcecie odejść. Zostałem potraktowany jak śmieć przez wyżej wymienionego Pana. Był moim Dyrektorem/Kierownikiem od miesiąca. Praktycznie mnie nie znał. Pan Paweł przez telefon był miły, chciał dogadać szczegóły odejścia, wypić pożegnalną kawę w miłej atmosferze. Niestety gdy zobaczył służbowy telefon dostał szału. Zaczął wmawiać mi że usunąłem oraz skopiowałem kontakty. Kazał oddać natychmiast telefon. Telefonu nie chciałem oddać bez pokwitowania zwrotu, więc byle jak, byle szybko napisał oświadczenie. Wyzwał mnie od najgorszych oraz zagwarantował że jeśli usunąłem kontakty to NIE OTRZYMAM WYPŁATY ! Był agresywny do tego stopnia że po prostu się go wystraszyłem. Niestety Panie Pawle ale to co Pan dziś pokazał swoją osobą to absolutny brak wychowania. Jak można zastraszać i ubliżać ? Kłamie Pan że chce wszystko polubownie załatwić a potem taka agresja. Domyślam się że znajdziecie teraz na mnie cokolwiek aby mnie jeszcze bardziej poniżyć. Domyślam się również że za ten wpis wypłata będzie obcięta maksymalnie. Nie jestem mściwy. Chciałem rozstać się w zgodzie. Niestety wszystko Pan popsuł. Szkoda że osoba będąca Pana podwładnym tj kierownik regionalny Tomasz jest lepiej wychowany i poczuł się w sytuacji przepraszając mnie za Pana zachowanie. Firma dzięki Panu straciła bardzo dużo w moich oczach. Przez cały mój okres pracy nigdy nie zostałem tak potraktowany. Gdy zatrudniał mnie Pan Jarosław gwarantował miłą atmosferę, i tak było do dnia dzisiejszego ! Podsumowując, firma ma kilka drobnych problemów np z brakami asortymentu czy bezpłatnymi urlopami ale to nic przy tym co dziś pokazała osoba która reprezentuje firmę. Jeśli chcecie aplikować ok. Atmosfera z działem handlowym, graficznym, windykacją czy nawet magazynem będzie super ! Kierownictwo jednak jest zapatrzone w siebie i chce zrobić karierę po trupach. Życzę Panu jak najlepiej. Chociaż z takim postępowaniem i traktowaniem pracowników daleko Pan nie zajdzie. Może Pan nie jeść, nie pić, nie spać ale wszystkiego Pan sam nie załatwi. Wiem że w tym momencie będziecie robić mi problemy i nie odpuścicie ale nie dam się traktować jak śmieć i poniżać. Człowieka powinno się traktować jak człowieka bez względu na wszystko. Nie przejmuję się opinią jaką mi wystawicie w firmie, ponieważ osoby z którymi współpracowałem są rozsądne i nie dadzą sobie wmówić waszych bajek. Jedyne czego żałuję to że nie nagrałem rozmowy bo przecież lubi Pan chodzić po sądach. A na koniec posłużę się Pana ulubionym powiedzeniem... Co mnie nie zabije to mnie wzmocni, nie takie rzeczy się robiło :) Do zobaczenia w terenie !

Pomocny
@:(

Widzę że to co się dzieje w ravi przechodzi ludzkie pojęcie, nic się nie zmieniło. To co J.R. budował przez 15 lat pan Paweł popsuje w 3 miesiące. Karierowicz z Podkarpacia.

...
@Pomocny

Pan Paweł straci dużo swoim postępowaniem. Ciekawe kiedy szefostwo otworzy oczy i zorientuje się że traci osoby dzięki którym zarabiają.

PH
@...

Na Pana to trzeba sobie zapracować. To się nazywa chamstwo i prostactwo. Ja bym mu tego nie odpuścił.

Juzek
@:(

Daj znać jak zakończy się ta sytuacja. Będzie to przestroga dla obecnych i przyszłych pracownikow

Brico
@:(

Skandaliczne zachowanie powinien zostać odwołany z funkcji

buli

Zwolnić go szkodzi firmie

Gal Anonim
@:(

Takie metody to może na Podkarpaciu przechodzą, ale tu jest Warszawa i nikt za 3 tys nie da się poniżać. Z takim zachowaniem nie widzę perspektyw na budowanie zespołu i co za tym idzie sukces w obrotach. Pzdr

Wiktor

Widzę że kogoś mocno zabolały zmiany na trasach ???? dajcie chłopakowi czas, a wyniki pokażą czy była to dobra zmiana czy zła.

Black
@Wiktor

Jakie zmiany na trasach ? O który rejon Ci chodzi?

Do Wiktora
@Wiktor

Paweł to ty? Czyje trasy?

Iopek
@Do Wiktora

Zwolni wszystkich i sam będzie Panem Ravi :) Zauważyłem że Jarek przestał udzielać się na forum. Ale ktoś godnie to reprezentuje :)

@Wiktor

zmiana Jaro na Pawla to dobra decyzja ,troche rozrusza to leniwe towarzystwo.

Pablo
@Galicjusz

Hahahah dobry żart...

Tul

Czy będą jakieś przyjęcia do Ravi jako PH na Warszawę?

Juhas
@Tul

Wisi ogłoszenie na województwo mazowieckie, ale okolice Radomia. Obserwuj oferty, pewnie w niedługim czasie coś się pojawi, bo wiele osób odchodzi z firmy

Tul
@Juhas

Dlaczego odchodzą?

Haha
@Tul

Masz ogłoszenie na Warszawę. Polecam jeśli nie przeczytasz postów wyżej:)

Bomber

Kolejne dwie oferty pracy na przedstawiciela... ale nic dziwnego że ludzie odchodzą. Szkoda bo firma miała potencjał, ale to co ostatnio się dzieje to jest cyrk na kolkach

Brico
@Bomber

Podobno w najbliższym czasie szykują się wielkie zmiany ale czy na dobre?

@Brico

Co masz na myśli? Póki co to zmieniają się tylko pracownicy

lider
@Bomber

z tego co słyszałem to bardziej rewolucja niż zmiany

@lider

Jakieś konkrety?

Kit

Też jestem ciekawy

Lidia

@Ktoś tam czemu tutaj nie ma sensu odpowiadać na sensowne pytania? Myślę, że dużo więcej użytkowników chciałoby mieć takie informacje jakie chcesz przekazać tylko @Kiki. Możesz jednak napisać tutaj o pracy przedstawiciela handlowego w firmie Ravi?

Kiki

Mógłby ktoś opisać jak pracuje się w Ravi jako PH? Chciałbym złożyć cv ale czytając opinie zaczynam mieć wątpliwości czy to dobry wybór. Tylko proszę o normalne podejście do tematu. Bez wylewanie swoich żali...

Ktoś tam
@Kiki

M.justkowiak@gmail.com - napisz do mnie na maila, a odpowiem na każde pytanie. Tutaj sam widzisz nie ma sensu :)

Obiektywny

Pracowałem w tej firmie kawałek czasu temu jako PH. Nie polecam. Później pracowałem u konkurencji ( trochę lepiej ale zawsze to samo (usunięte przez administratora) ) . Ravi bardzo mało płaciło jak na zakres wymagań. Ravi i Galicja niby jedna firma ale wszyscy z Raviego chcieli przejść do Galicji a w drugą stronę ni chu....a! Teraz pracuję w firmie gdzie wszystko jest uczciwe, przestrzegany jest kodeks pracy, sama podstawa jest wieksza niz wypłata z premią w ravi, wszystko co związane z pracą załatwiane jest w czasie pracy a nie po godzinach lub w weekend ( np. serwis auta ) itp. itd. P.S. niestety większość negatywnych opinii jest bardzo prawdziwych.

Lis
@Obiektywny

Potwierdzam ! Sama prawda... każdy PH chciałby przejść do Galicji. Pytanie czemu ? I to pytanie kieruje do właścicieli. Przecież to na produktach Ravi macie ogromna marżę a wypłaty albo takie same albo mniejsze. Czas usiąść i się zastanowić czy czasami nie warto docenić tych którzy na was na prawdę ciężko pracują i czasami stają na głowie aby sprzedać przysłowiowej Pani Krysi kolejna wspaniała deskę z bambusa albo produkt z monitoringu... Tak bardzo zbiedniejecie ?

@Obiektywny

To prawda. Galicja od zawsze była lepiej traktowana. Nowsze auta, lepszy socjal, zarobki, płatne urlopy. O asortymencie już nie będę wspominał. Fajne nowości, lepsze promocje, gazetki. Prace mają łatwiejsza i przyjemniejsza.

Mat
@Jurek

Przecież Ravi też ma gazetki, promocje pakietowe, ulotki ? Auta również są nowe i pachnące, wczasy pod gruszą, kasa na święta... więc o co chodzi?

Lessi
@Mat

Owszem, ma. Ale czytaj ze zrozumieniem. Słowa klucze to: nowsze, lepsze i więcej ;)

Lidia

@Mat czyli mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy o firmie Ravi można w niej liczyć na różne dodatki i benefity? Jesteś przedstawicielem handlowym w tej firmie? Podoba Ci się tam praca?

Tadek

RKS odszedł sam... Pewnie stwierdził że za te pieniądze nie warto się ponizac. Ciekawe który PH zgodzi się zastąpić byłego RKS. Współczuję chłopakom. Jestem pewny że w grupie dojdzie do nie małych zmian i większość odejdzie do konkurencji. A słyszałem że wyniki mają na prawdę ok. Więc nie są to osoby słabe. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Johny
@Tadek

Kto niby odszedł ? Konkurencja dla Ravi ? Kto niby oferuje lepsze warunki finansowe - wszędzie to samo

Jackie
@Johny

Wiele firm oferuje lepsze warunki pracy. Wystarczy tylko otworzyć oczy, a nie patrzeć na domexy florentyny i innych wyzyskiwaczy

@Johny

Dokładnie. Nikt nie mówi o Domexie który ma o wiele lepsze ceny. Widać zakochany w Ravi jesteś. Nikt tu nie trzyma na siłę. Lepsi odejdą gorszych sami wywalą :) Gdy odchodzą pracownicy z długim stażem i dobrymi wynikami to niech da wam do myślenia. Czemu na konkurencyjnym forum nie ma takich awantur ? Nawet w Galicji jest o wiele lepsza opinia. Ale Ravi to Ravi. Sami prowokatorzy :)

Johny
@Tadek

Masło maślane i 0 konkretów, dalej nie uzyskałem odpowiedzi na swoje pytanie, kto niby z branży placi lepiej.

@Johny

Zapytaj tych co odeszli ;) ja nie pracuje już w branży chińskich wynalazków i zarabiam wystarczające pieniądze ze spokojna głowa.

Juzek
@Johny

Co Ty taki niezaradny życiowo jesteś? Mamy Ci teraz zrobić listę firm które lepiej płacą niż ravi? Otwórz oczy, rozejrzyj się dookoła, podnoś swoje kwalifikacje a zobaczysz że od lat tkwisz w bagnie. No chyba że sprzedawanie tandetnej chińszczyzny w ładnym opakowaniu to szczyt Twoich marzeń

Lidia

@Mog no to to już jest niepoważne zachowanie. Skoro kierownicy nie zwracają na to uwagi, to może ich główny przełożony w firmie Ravi zwróciłby na to uwagę?

Mog
@Lidia

Nie mi to oceniać niestety. Jak to mówią "nie mój cyrk, nie moje małpy". Ja żadnego wpływu na to nie mam.

Gugu

Kolejne ogłoszenie na PH tym razem podkarpackie :)

Jack

Te rewolucje przyniosą firmie same straty. Slabych pracownikow zwolniaja, a dobrzy sami odchodza. Chyba na górze zapomnieli komu zawdzięczają swoją pozycję.

Ph

Poza tym widać po ogłoszeniach że rotacja jest ogromna. Jeszcze chwila i odejdą wszystkie dobre osoby a zostaną osoby które i tak za jakiś czas wyleca bo są po prostu słabe psychicznie.

Lol
@Ph

Właśnie odszedł RKS z Mazowsza...

@Lol

Dlaczego ? Dopiero zobaczy różnicę w innej pracy. Ja nie żałuję że już tam nie pracuje

Lolek
@Lol

Sam odszedł? Czy go zmotywowali?

Ph

Oni mają to w nosie... generalnie nie polecam pracy w Ravi na żadnym stanowisku. W szczególności jako PH. Możesz wylecieć z dnia na dzień bez żadnej zapowiedzi.

Lidia

@Jacek nie widzę nigdzie tej dużej ilości ofert pracy do firmy Ravi, o której piszecie. Czy faktycznie jest taka rotacja w tej firmie skoro nie widać takiej dużej liczby ogłoszeń? @Mog czy to standard, że pracownicy piją w pracy? Nikt nie zwraca na to uwagi? Przecież to nie tylko chodzi o sam fakt, że nie pracują, ale że pijani zagrażają sobie i innym.

Mog
@Lidia

@Lidia Nie powiem kto, ile i kiedy, ale na pewno kierownicy o tym dobrze wiedzą i nic z tym nie jest robione, raczej jest to powód do żartów. A między chłopakami nie raz było mówione, że ktoś kiedyś zrobi sobie krzywdę, albo komuś.

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica