Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Lidia

jarzębinka, mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co wpłynęło na Twoje niezadowolenie?

Tymon

Że ph zarabia 1550 zł to nie uwierze

edek
@Tymon

chodzilo o premie.

kicha z hajsem

Na magazynie zarobisz 1550zł plus jakaś tam premia, więc szału nie ma , na podwyżki nie ma co liczyć :(

byly pracownik ravi
@kicha z hajsem

na magazynie zarabiają dobrze tylko ci co włażą do dupki brygadzistom i kierownikowi !!!a jest kilka takich osób np w cz-wie.

Edi
@byly pracownik ravi

nie tylko na magazynie tak jest na ph tak samo.

Sasanka

Moim zdaniem: -minusy to żenująco niskie wynagrodzenia. Wydajność i dodatkowe obowiązki nie mają wpływu na ich wzrost bo zakres obowiązków nie jest sprecyzowany na piśmie, -plusy takie, że można zdobyć doświadczenie i szukać lepszej pracy.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jarzębinka

Nie polecam i radzę omijać z daleka tego pracodawcę.

Lidia

Król Julian uważasz więc, że pozytywne komentarze nie są szczere?

Waldi

Pracuję dla RAVI i jestem z tej pracy zadowolony. Nikt nie może zabronić pisania dobrej opinii tylko dlatego, że sam ma inne zdanie. Może nie potraficie pracować.

Wilk

Nie mogę namierzyć nigdzie nowych ofert pracy. Chciałbym pracować w RAVI bo to dobra firma i można spokojnie pracować. Ile zarobie na magazynie? Czy cos dodają?

Polako2

Hahaha dobre prawda! Idź wróć na ph jak tak tam źle!

DZIEL I RZĄDŹ

Ziomki nie widzicie tego, że ktoś bardzo chce skłócić ze sobą handlowców?

Żarty z brawa

Średnia wieku zawyzaja 2 osoby a reszta to dzieci które udają ze chcą i robia a śmieją się nic nie robiąc... :) takie realia

12 latek
@Żarty z brawa

Gdyby te dzieci nic nie robiły to by dawno nie pracowały. Ciekawe czy te starsze osoby teraz przyszły do pracy czy w ravi sie zestarzały ? Kolego wiek, nie ma nic do tego. Możesz mieć 18 lat i robić lepsze obroty niż ten co ma 50 lat.

słowoPrawdy

hahah jarek daje radę !! a co z ząbkiem się stało ? został zdegradowany do PH z koordynatora ? a jaro co z tobą ?? już nie jesteś głównym kierownikiem PH że wskoczyłeś na miejsce ząbka ? coś się posypało ?? ząbek jak wierny piesek będzie biegał po trasie PZC , prawda jest taka że PH źle się traktuje w tej firmie i wszyscy ceniący się ludzie odchodzą !! zatrudniacie nowych młodych ludzi którym możecie zrobić pranie mózgów !

Biuro
@słowoPrawdy

Co Ty za głupoty opowiadasz w Ravi średni wiek PH to około 30 lat...

Polak
@słowoPrawdy

stanowisko koordynatora w Ravi to dobra fucha malo roboty(niektórzy to wogóle nic nie robia) i dobry hajs

Polacy
@Polak

Kogo masz na myśli np ? Jaki rejon ?

taaaa
@Polak

no nie do końca ;) ja bym za żadne pieniądze nie chciał być koordynatorem z racji jednego karakana który był by moim przełożonym .... dzień w dzień zjebki za byle g.

polako
@taaaa

czyli nim jestes jak taki obeznany w temacie ,ze zjebki za nic,to wroc na ph bo tam trzeba zrobic wynik a nie wysylac sms do Yaro ,zrobic raport że,coś sie niby tam robilo..

dajaro

Yaro jest systemetyczny ,widac po dzisiejszych wpisach i takiej samej ilosci polubien,ale dalej nic nie wiadomo z tych pozytywnych wpisow dlaczego nie napiszesz o szczegolach.Ludzie tak lubia pracowac w Ravi ale chyba bardziej sie stamtad zwalniac.

Michaszek

Prawda jest taka że Ravi jest super firma ludzie llubia i chca tu pracować

brzeźniczak

Nieźle płacą. POLECAM!!

TAK JEST

NA BOGATO

Różne są opinie na temat Ravi ale prawda jest taka że zarobki są bardzo atrakcyjne

Jan

Pracuję w Ravi już kilkanaście lat ta firma jest po prostu the best!!

tylko dla ambitnych

Ravi jest super!!

2500 netto

Jak się dostaniesz pokochasz tą firmę misusz być cierpliwy na pewno coś upolujesz!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica