Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Deserek

Kochani nie ma się co sprzeczać. Argumenty wygrywają z zakłamaniem wiadomo że Ravi jest super :)))) Im jesteś popularniejszy tym więcej masz wrogów to każdy wie bo tak jest. Lepiej polubcie albo dajcie ""superka"" nasze firmie, tylu pracowników ma konta na fejsie więcej odwagi! Liczymy na was.

Woman

A ja uważam że firma jako pracodawca nie jest w porządku. Mogłabym spisać merytoryczne zarzuty ale nie ma sensu. Zaraz potem powstanie kilkanaście wpisów i moja wypowiedź zostanie zepchana na poprzednią stronę.

facebok

Proponuję udostępniać na profilach link do Ravi wtedy szybcie trafi do szerszej grupy. Firma na to zasługuje bo ma bardzo ciekawe produkty w ofercie. Ten film udostępniony jest bardzo przydatny więcej takichh wrzucajcie.

DAD

Na kalisz już jest zatrudniona osoba.

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

A ktoś z jakimiś konkreatami co do zatrudnienia ? Jakie warunki na stanowisku ph ? Czy jest duża rotacja ? Jakie zarobki ?

jesień

Fajny pomysł!! Piszcie kochani, wklejajcie zdjęcia i filmy waszych ulubionych produktów Ravi oraz opinie na temat użytkowania.

Viki

Polecam Ravi jako pracodawcę firma na poziomie. Super że polubiacie profil Ravi na faceboku jesteście kochani. Co wy na to orgnizujemy akcję bijemy reord lajków dla Ravi Sp. z o.o.?

Kalisz

KOT

Na jaki rejon kolego mają Cię przydzielić ? Bez tego nie da się jasno opisac czego możesz się spodziewać na rozmowie

Tak ale same podejście przełożonych ? Albo jakieś warunki finansowe ktoś coś wie ? O czy plany sprzedażowe są realne do wykonania czy z kosmosu ?

Idę niedługo na rozmowę kwalifikacyjną na ph jakich warunków mogę się spodziewać? Jak atmosfera między pracownikami ?

Pan wszystkich panów

Czego nie rozumiesz? Chyba tej propagandy, którą tu uprawia jedna osoba. 20 wpisów w jednym tonie, w ciągu godziny, a wszystko po to by przykryć prawdę. Wystarczy spytać jak idzie nabór na nowy magazyn. Jeżeli ktoś nie potrafi pojąć, że świat nie stoi w miejscu i wypłata nie jest adekwatna do zatrudnienia, to prędzej czy później zaczynają się problemy takie jak teraz, brak chętnych.

King

@tur firma rozwija się i potrzeba coraz więcej ludzi do pracy.

wanda

@kik nie musisz odpowiadać zadzwonię i dowiem się bezpośrednio w dziale kadr bo tutaj wydaje mi się że wypowiedzi nie są w 100% prawdziwe gdyby tak było to firma miała by więcej niż jedna '''gwiazdjkę''' na sześć to trochę zastanawiające

janusz

dobrze że są ogłoszenia bo słyszałam, że oferują stabilną pracę i wynagrodzenie na czas

iyto

i nie zapomnijcie nas polubić na faceboku

cukiereczek

tak kochana słyszałam że można jeszcze aplikować więc próbuj bo zarobki ok i nie zapomnij nas polubić na facebok

Kik

Uporządkujmy co napisano do tej pory żeby ludzie zainteresowani pracą w Ravi którzy tutaj zaglądają mieli rzeteną wiedzę. 1 Dają umowy 2 Wynagrodzenie zawsze na czas 3 premie 4 podwyżki 5 dofinansowania 6 szkolenia 7 dają szansę rozwoju 8 nowoczesny sprzęt 9 doświadczenie zawodowe 10 super atmosfera 11 spotkania imprezy, wyjazdy firmowe Wypowiedzi mają proporcje na 100 opini 95 jest pozytywnych

hurraa

Ravi Sp. z o.o. jest na facebookk!!

komj

niektórzy nie mają pojęcia że to szkodzi firmie albo może robią specjalnie i kłamią żeby zaszkodzić. Zemsta jakaś czy może konkurencja? Praca jest stabilna, dają umowę, wynagrodzenie na czas a na rynku pracy wcale nie jest tak kolorowo i nie wiem na prawdę na co tu narzekać można

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica