Opinie o Opta Data Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Opta Data Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Opta Data Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opta Data Sp. z o.o. w Opole

Skoro było tak, że na samym początku 2022-iego biurowy z językiem niemieckim zarabiał 2,4 tys zł na rękę to ile zgarnia teraz w 2024? i czy zajdą jeszcze jakieś zmiany co do stawek w związku z nadchodzącym kolejnym? Nie widzę co prawda ofert, przynajmniej tych aktualnych, a interesuje mnie taka praca

patr.. Nowy wpis

Poprostu jedna wielka porazka /

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałam w kilku firmach ale firmę Opta Data wspominam pozytywnie. Zarobki uzależnione od wyników podwyższane z czasem. Jeśli ktoś się stara to zostaje doceniony. Kierownictwo przynajmniej w czasie kiedy ja tam pracowałam całkiem w porządku. Jest to oczywiście moje prywatne subiektywne odczucie. Plusem jest dodatkowy urlop, fajne imprezy integracyjne.

Eryc Nowy wpis
@Ewa

Nie bylo tak

Ile zarabia się na stanowisku pracownik biurowy z niemieckim?

Eryc Nowy wpis
@Kandydat

Na pełen etat 2,4 netto

Firma Opta Data Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik magazynu, logistyki i dyspozycji (m/k/d). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
Sara

Nie polecam pracy tutaj, potwierdzam poprzednie opinie o najnizszej krajowej + okropne kierownictwo na dziale "himi",zwalniaja z dnia na dzien w trakcie pracy bez zadnego uprzedzenia czy konkretnych powodow ktore wymyślaja na poczekaniu, najpierw byla mowa o tym ze okres probmy 3 msc nie licza sie bledy potem ze jednak sie licza+praca bardzo monotomna

A ja uważam, że trzeba pokazać jak się pracuje i dopiero negocjować wysokość zarobków a że firmę mamy dobra więc potrafią doceniać dobrą pracę.

moala

Ogólnie odradzam zarobki 200 zł więcej niż średnia krajowa, miękki (usunięte przez administratora) zwłaszcza że strony jednej z kierowniczek , wir sind win team ale bez mrugnięcia okiem informują cię że po nie przedłuż a umowy mimo ciaglych szkolen i staran, chaos nadgodziny ż dnia na dzień, zaluje ze tam pracowalam zmarnowalam swój czas

Krzysiek

Ile mają tutaj na rękę informatycy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Opta Data Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Opta Data Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opta Data Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opta Data Sp. z o.o.?

Opta Data Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Katedralna 8
    45-007 Opole