Opinie o EKOS Kowalscy Sp. j. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EKOS Kowalscy Sp. j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EKOS Kowalscy Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOS Kowalscy Sp. j. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak w EKOS Kowalscy Sp. j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Aneczka Nowy wpis

Właśnie rozglądam się za pracę dla swojego chłopaka, chodzi pracę na magazynie. Udało mi się znaleźć jedno ogłoszenie ale ma ono już 5 lat, więc raczej wiele się pozmieniało. Nie widzę żebyś się coś pisali konkretnego o tym stanowisku a szkoda. Widziałam za to w ogłoszeniu, że wymagane było prawo jazdy kategorii B, do czego takie prawo jazdy ma służyć przy stanowisku pracy jako magazynier? Ile macie aktualnie zmian 2 czy więcej?

Magda

Omijac szerokim lukiem

Wiktoria
@Magda

Czemu piszesz by omijać? Masz jakieś przykre doświadczenia?

manolo Nowy wpis
@Wiktoria

Wieloletnie doswiaqdczenie w tej firmie

radca Nowy wpis

Reprezentuję Kancelarię prawną i poważnie ostrzegam wszystkich potencjalnych kontrahentów przed firmą Ekos kowalscy Jest nieuczciwa i pomimo wezwań, do czerwca 2020 roku nie rozliczyła się za towar pobrany w marcu 2019 roku. W imieniu naszego Klienta kierujemy sprawę na drogę sądową, a wszystkich którzy mają do czynienia z tą firmą poważnie ostrzegam przed dostawą towaru bez przedpłaty lub innego zabezpieczenia

Magazynier

Dziwny przebieg rozmowy. Pracodawca to kłamca i oszust. Niestety nic co mòwił,nie było prawdą.

Ile by pan chciał zarabiać ?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy w EKOS Kowalscy Sp. j. występują paczki/bony świąteczne?

Nikt

Nie

Wiktoria
@Nikt

A ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem, że może warto wprowadzić je? Jaka była reakcja?

Kamila
@Nikt

A jakieś inne benefity? Opieka medyczna? Albo karta MultiSport?

Wiedźmin
@Nikt

Nikt, jak nie ma? a mandarynki obierane brudnymi rękami Kowalskiego to gips?

pisk007

!!! niepoważna firma !!! umawiają się na rozmowę o prace a potem mi mówią że kogoś znaleźli... ps. na pierwszy rzut oka (bo tam byłem) to istny skansen i raczej i tak nikt by tam długo nie porobił :)

Czy firma EKOS Kowalscy Sp. j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Beata

szkolenia? żart ponury, szkolenia trzeba zrobić we własnym zakresie

anna

Dziwny przebieg rozmowy. Pracodawca to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Niestety nic co mòwił,nie było prawdą.

Ciężarna

Tragedia!!! Chłopaki robią za najniższą krajową, są pięciu, nikt nie chce tam pracować..warunki tragedia, szef obciąża chłopaków za wszystko, za zepsuty samochód,inwentaryzacje,przymusowy urlop muszą brać, jak mają pilne sprawy nie mogą.. Jestem dzień przed porodem a mój partner nie może dostać dnia urlopu, najlepiej mam rodzic w weekend...bo nie pracują... Jego szef wyznacza mi termin urodzenia dziecka.. Tj kpina.. Firma tragedia!!!!

Wyzwolony
@Ciężarna

Wszystko się zgadza, wiem coś o tym. Mojej żonie urodziny wypadały w piątek i też żądał aby jeździć od 8-18 a urodziny można w sobotę lub niedzielę obchodzić. Na szczęście mam to za sobą. Dziwię się ludziom którzy w tym kieracie siedzą!!! Póki 500+ jest to ludziom się nie chce pracować, więc jest w czym wybierać. Czasy są inne, znów to pracownik wymaga i dyktuje warunki a nie szef. Dziwię się że te ZOO jeszcze istnieje. Ale widzę po wpisie że obroty spadają na łeb. Skoro pracuje tam 5 chłopaków. Za moich czasów było nas 7 na magazynie.. 4 kierowców i 3 magazynierów

@Wyzwolony

Za moich też tyłu pracowało i piec dziewczyn w biurze a teraz. Kupa śmiechu. Tak się dzieje jak ktoś jestcskapy

Fredi

@Ciężarna Firma jest dobrze oceniana w internecie i zupełnie nie rozumiem dlaczego tak piszesz.

Wyzwolony
@Fredi

Bo pewnie stoisz po 2 stronie barykady. Więc nigdy niczego nie zrozumiesz. Chyba że i ciebie zacznie ktoś w pracy czy domu poniżać, to może wtedy coś zrozumiesz. Swoją drogą zawsze głosował na PIS a teraz skończy się dawanie pod stołem gdy pensja wciąż rośnie. Wtedy pracownicy będą dostawać uczciwie najniższą krajową

zdziwiony

gdzie w internecie????

Irena
@zdziwiony

Zdziwiony, czy przyjmują na magazyn Ekos chłopaków 18-letnich? Bez doświadczenia, z Ukrainy. Czy taka narodowość zostanie tam dobrze przyjęta przez współpracowników?

@Fredi

Dobrze oceniana przez kogo??? (usunięte przez administratora)

@Irena

Nawet o tym nie mysl

Co wchodzi w socjal EKOS Kowalscy Sp. j.?

Nic

Asia

Zakłamana firma, okradanie pracownika, problem z urlopem, pieniądze pod stołem, brak umów w większości, a potem nie wypłacanie i nara

Robert

Czy warto starać się o posadę w firmie?

Lolo

Apsolutnie nie

Kuntakinte
@Robert

Jeżeli chcesz poczuć smak południa Ameryki wieku 19 stego. Zapach bawełny i bicza to gorąco polecam. Nawet jako atrakcja turystyczna ????

Nie

Zło

Przyjalem sie tydzien temu i powiem.ze Tragedia tylko kierownik Magazynu jest normalnym gosciem. A E (usunięte przez administratora) to jakas kpina a nie zaden Szef trza szukam innej pracy.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w EKOS Kowalscy Sp. j.?

Greg

???? teraz pewnie tak. Bo najniższa krajowa wzrosła do 1920 na rękę. Kilka lat temu płacił oficjalnie i 200 pod stołem. Więc gość który tam pracuje jest mało ambitny ale za to po 2 latach dostał "podwyżkę" i nawet nie pod stołem ????????

Achim

Hehe Edward Kowalski Ekos smieszna firma to nawet firmy nie mozna nazwac.Dziadostwo i bieda zawsze mi płacic faktury po terminie kabaret

Krzysiek

Witam ma ktoś numer do tej firmy

FAN EDUARDO

WITAM, sam kiedyś tam pracowałem ale zrozumiałem że to dobry sposób na życie. Teraz sam prowadzę małą firmę i robię to samo :). Przestańcie narzekać i weźcie się do pracy! W EKOS to można pracować pół roku, max rok nie więcej. Trzeba szukać NORMALNEJ UCZCIWEJ PRACY. Ktoś kto pracuje tam dłużej jest masochistą i lubi być poniżany. Pracy jest w brud, trzeba tylko chcieć przejrzeć oferty. Póki jest 500+ można dyktować warunki. Ale u mnie też pracują takie sieroty, bez ambicji i poczucia własnej wartości. Przecież nie macie kajdanek na rękach. Nikt wam nie każe tam pracować. To tak jak w seksie, ktoś (usunięte przez administratora) a inny jest dymany. Widocznie to lubicie, więc nie narzekajcie. Ja też stosuje jak on motyw z najniższą krajową. Reszta pod stołem i dzięki temu trzymam ich w garści :) Jak komuś przyjdzie coś głupiego do głowy to obcinam "premię" - ha ha :) Cieszę się że są jeszcze takie półgłówki na tym świecie. Dzięki nim my wspaniali pracodawcy możemy mieć więcej i więcej. Oczywiście mało kto wie że te inwentaryzacje za które obciąża ludzi są nie legalne ale cicho sza bo ja również z tego korzystam. Przynajmniej koszty świąt mi się zwracają. Wiele się przy jego boku nauczyłem, ale takiego szefa nie polecam.

Anka
@FAN EDUARDO

żenujące, wstyd, że tacy pracodawcy jeszcze funkcjonują.... a Ty nie zgrywaj teraz cwaniaka, bo kiedyś też byłeś taką sierotą...i szanuj pracowników, oni zapieprzają na Twoje zachcianki

aramis
@Anka

Anka przestań już (usunięte przez administratora) Edowi lizać, zacznij się w końcu szanować. Sama lody kręcisz za plecami a teraz taka świętojebliwa

śmiech na sali

Szef ? haha .. gbur obrażający ludzi .. nie zrób czegoś to przyjdzie i wyzwie Cię od ciuli , (usunięte przez administratora) itd . szkoda gadać .. chcesz dobrej pracy ? szukaj dalej , nie pakuj się w to "cos"

kunegunda

Jaka macie atmosferę w firmie to tylko można się domyślać po lekturze tych "opinii"

Zostaw merytoryczną opinię o EKOS Kowalscy Sp. j. - Katowice

• Jak się pracuje w EKOS Kowalscy Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOS Kowalscy Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOS Kowalscy Sp. j.?

Kandydaci do pracy w EKOS Kowalscy Sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOS Kowalscy Sp. j.
1.6/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Ks.bpa.bednorza 2 A-6
    40-384 Katowice