Opinie o E-papierosy RM1 w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie E-papierosy RM1. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-papierosy RM1 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-papierosy RM1 w Krosno

Łukasz Nowy wpis

To prawda ze firma zapewnia umowę o prace ?

kogo Nowy wpis

Coraz więcej restrykcji dochodzi na te produkty @jagnik, no ale mimo wszystko firma nie stoi w miejscu, oferując pracownikom zatrudnienie na umowę o pracę, to dobrze, bo można mieć pewność, że sama praca jest stabilna i na pewno w jakimś stopniu rozwojowa.

chk Nowy wpis

Ja pracowałem i wróciłem znów na "stare śmieci". Firmie nie mam nic do zarzucenia. Płacą tak jak w umowie, nie wiem jak w innych miastach u mnie to 7/h czyli normalna pensja jak to na um. zlec. w moim mieście. Praca nie jest ciężka, a i znajdzie się czas na chwilę do siebie ;) Można i poczytać, czy po surfować po Internecie. Dla studenta idealna sprawa.

c++ Nowy wpis

Większych bzdur, niż u człowieka powyżej to jeszcze nie czytałem. Praca jest super, gdy chcesz sobie dorobić, nie ma ucisku z góry na grafik, ustalają go pracownicy między sobą, przez co zawsze można się dogadać. Zarabia się tyle co w 90% call center, ale nie wywalają Cię na twarz z dnia na dzień, jest szacunek do pracownika. Spora grupa stałej klienteli, z którą łapie się miły kontakt, ludzie w Krk bardzo szanują firmę, bo miażdży cenowo konkurencję. Jeśli ktoś jest tak leniwy, że nawet mu się nie chce przetrzeć z rana stoiska, albo wstać i powiedzieć do klienta dzień dobry w czym mogę pomóc, to oczywiście uzna tą pracę za tyranie za małe pieniądze. Ja pracowałem łącznie w 8 firmach i to moja najlepsza praca, idealnie mogę pogodzić ją z dwiema szkołami. Polecam każdemu!

Sprzedawca

Przychodzi się i praca jest od razu

Pytań brak poza tym czy pensja odpowiada i czy praca się podoba

logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Brambor

Nic się nie zmieniło firma krzak!!! możesz liczyć tylko na umowę zlecenie która jest tak sformułowana że i tak nie musisz dostać wypłaty jak bossu nie będzie miał humoru. przekręty są tam straszne i wyzysk a liquidy hmm to już inna bajka nie mówiąc o sprzęcie same podróby za cenę wyższą niż oryginał miało być podobno to samo co ,,volish" a to nawet nie stało koło tego. ma się wciskać kit ludziom a potem firma umywa ręce jak jest jakiś problem i wszystkim obciąża sprzedawce. sprzęt na którym się pracuje podobno nowy a już nie działa i wina sprzedawcy bo sobie coś wymyśla nie polecam nigdy w życiu nie pracowałem za tak małe pieniądze jak w rm1 mam nadzieje że ta firma upadnie bo produkty marne ceny wysokie i zarobki żadne

handlowieckrk

Firma szuka handlowca.Musisz mieć firmę i kasę na założenie stoiska w galerii lub markecie (około 4 tyś + kaucja 1 lub 3 miesiączna ).Wtedy firma pozwoli ci sprzedawać ich towar .Super OFERTA!! Jelenie czas składać oferty.

Zostaw merytoryczną opinię o E-papierosy RM1 - Krosno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-papierosy RM1?

Kandydaci do pracy w E-papierosy RM1 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-papierosy RM1