E-papierosy RM1

Krosno

Opinie o E-papierosy RM1

handlowieckrk 2009-07-31 14:13:51
Firma szuka Handlowca.Musisz mieć firmę i kasę na założenie stoiska w galerii lub markecie (około 4 tyś + kaucja 1 lub 3 miesiączna ).Wtedy firma pozwoli ci sprzedawać ich towar .Super OFERTA!!
Jelenie czas składać oferty.
Brambor 2014-11-14 08:43:39
Nic się nie zmieniło firma krzak!!!
możesz liczyć tylko na umowę zlecenie która jest tak sformułowana że i tak nie musisz dostać wypłaty jak bossu nie będzie miał humoru.
przekręty są tam straszne i wyzysk a liquidy hmm to już inna bajka nie mówiąc o sprzęcie same podróby za cenę wyższą niż oryginał miało być podobno to samo co ,,volish" a to nawet nie stało koło tego.
ma się wciskać kit ludziom a potem firma umywa ręce jak jest jakiś problem i wszystkim obciąża sprzedawce.
sprzęt na którym się pracuje podobno nowy a już nie działa i wina sprzedawcy bo sobie coś wymyśla
nie polecam nigdy w życiu nie pracowałem za tak małe pieniądze jak w rm1 mam nadzieje że ta firma upadnie bo produkty marne ceny wysokie i zarobki żadne
c++ 2014-11-20 10:42:22
Większych bzdur, niż u człowieka powyżej to jeszcze nie czytałem. Praca jest super, gdy chcesz sobie dorobić, nie ma ucisku z góry na grafik, ustalają go pracownicy między sobą, przez co zawsze można się dogadać. Zarabia się tyle co w 90% call center, ale nie wywalają Cię na twarz z dnia na dzień, jest szacunek do pracownika. Spora grupa stałej klienteli, z którą łapie się miły kontakt, ludzie w Krk bardzo szanują firmę, bo miażdży cenowo konkurencję. Jeśli ktoś jest tak leniwy, że nawet mu się nie chce przetrzeć z rana stoiska, albo wstać i powiedzieć do klienta dzień dobry w czym mogę pomóc, to oczywiście uzna tą pracę za tyranie za małe pieniądze. Ja pracowałem łącznie w 8 firmach i to moja najlepsza praca, idealnie mogę pogodzić ją z dwiema szkołami. Polecam każdemu!
chk 2015-11-10 14:39:02
Ja pracowałem i wróciłem znów na "stare śmieci". Firmie nie mam nic do zarzucenia. Płacą tak jak w umowie, nie wiem jak w innych miastach u mnie to 7/h czyli normalna pensja jak to na um. zlec. w moim mieście. Praca nie jest ciężka, a i znajdzie się czas na chwilę do siebie ;) Można i poczytać, czy po surfować po Internecie. Dla studenta idealna sprawa.
kogo 2016-04-18 22:44:59
Coraz więcej restrykcji dochodzi na te produkty @jagnik, no ale mimo wszystko firma nie stoi w miejscu, oferując pracownikom zatrudnienie na umowę o pracę, to dobrze, bo można mieć pewność, że sama praca jest stabilna i na pewno w jakimś stopniu rozwojowa.
Zostaw swoją opinię o E-papierosy RM1 - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-papierosy RM1