Opinie o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 42C

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 42C

Czy pracodawca Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywacja? A co to takiego? W tej firmie nie poznano jeszcze definicji motywacji :)

Niekompetentna i niewykwalifikowana kadra zarządzająca, obgaduje zarówno byłych jak i obecnych pracowników na każdym kroku. Panuje tam ciągła rotacja pracowników, ponieważ nikt nie chce pracować w tak toksycznej atmosferze za śmiesznie niską pensję bez szans na podwyżkę. Nawet w czasie pandemii ludzie sami masowo odchodzą, ponieważ praca w tej firmie to tragedia. Na pracowników co chwile są zrzucane nowe zadania i obowiązki, oczywiście nie idzie za tym żadna podwyżka. Żaden wysiłek nie zostaje nagrodzony, jest tylko ciągłe straszenie brakiem premii i zwolnieniami. Umowa o pracę jest w tej firmie traktowana jako jakaś szczególna nagroda, większość ludzi pracuje na umowę zlecenie nawet po kilka lat. W dodatku często pensje nie są wypłacane na czas. Szacunek do pracownika w SCM nie istnieje. Działy zamiast współpracować tylko utrudniają sobie nawzajem pracę. Szczerze odradzam pracę w multirencie.

Zyś
@były pracownik

Jestem klientem sci, i dokładnie tak sobie pomyślałem, że tam musi tak być. NIGDY więcej nie wezmę tam leasingu!

Kuba
@Zyś

Zgadzam się z opinią, bo też mam nieszczęscie być klientem tej zakichanej firmy. Nigdy więcej współpracy z tym (usunięte przez administratora)

Jacek

Umowa zakończyła się pod koniec listopada, środki dawno wpłacone za wykup. Brak faktury do dziś!! Nie przysłali mi książki pojazdu. Może ją zgubili tak samo jak kiedyś przestali wysyłać faktury ratalne. Nie mam jak przerejestrować samochodu. To jest jakiś koszmar. Nie mozna sie dodzwonić, na maile odpowiadają raz w miesiącu. To jest firma krzak i poważni ludzie nie powinni podpisywac umowy w santander multirent. Sytuacja będzie zgloszona do KNF!!

Albert

Nie polecam. Brak kontaktu, faktura korygujaca nie wystawiona od kilku tygodni pomimo kilku monitow telefonicznych i mailowych. Wciaz nie moge zarejestrowac wykupionego samochodu. Ale jakby co to za minimalne spoznienie kara i odsetki. Omijac szerokim lukiem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
J.

Wyslalismy maila na biuro obsługi na początku grudnia i w dalszym ciągu nie raczyli odpisać. Zaraz się skończy rok a odpowiedzi nadal brak. Nie mozna sie dodzwonić, nikt nie raczy odebrać telefonu Zero kontaktu, nigdy więcej jakiejkolwiek współpracy. Trzymajcie się zdala tej firmy, jest wiele innych firm leasingowych które dbają o klienta a nie traktują jak śmiecia. Pięknie było na początku so momentu podpisania umowy a teraz same problemy. Osoba z którą była umowa podpisana twierdzi że nic nie wie w temacie mojej umowy i że trzeba się zgłosić przez biuro obsługi. A jak się zgłosić skoro nikt nie odbiera telefonów?koło się zamyka, nikt nic nie wie, cicho sza. Ostatni rok umowy i nigdy więcej.

Nigdy więcej współpracy z tą firmą. Nie wiem nawet co napisać. Pomimo nagrań rozmów i korespondencji nikt sobie nie robi nic z jakichkolwiek ustaleń. Brak odpowiedzi to standard. Zapomnijcie o wszelkich aneksach, zmianach itd. Umowa to Umowa. Wykup pojazdy był 15.06. karta pojazdu do lipca nie przyszła. Zero odpowiedzi, zero komunikacji, dramat. Najgorsza instytucja z którą kiedykolwiek współpracowałem. Zresztą poniższe komentarze nie są bez przyczyny.

Zyś
@Michał

Pełna zgoda! NIGDY WIĘCEJ!

Hallo hallo, Nadal są atrakcyjne umowy zlecenia dla nowych pracowników z najniższą krajową? Brak kompetencji, dziwne afery. Firma idealnym przykładem do TVN. Pozdrawiam cieniutko :)

C

Pracowałam na infolinii. Wytrzymałam tydzień. To nie jest praca dla normalnych ludzi. Pracownicy sami powiedzieli że jeżeli się nadal rekrutuje do innych firm to żebym szła dalej. Zarobki- dramat. Przy dzisiejszych cenach nie wiem czy by mi wystarczyło na waciki. Pracownicy też sami nieźle (usunięte przez administratora)na firme i nie kryją się przed nowymi.

Kierownicy to są dopiero odklejeni od rzeczywistości. Awansuja tylko (usunięte przez administratora) kierowników (np dział uruchomień, ten mile pachnący kolega oraz aktualna zastępczyni) banda nieudaczników :)

Zawsze znajdzie się jakiś przysłowiowy (usunięte przez administratora) który pójdzie pracować za taką stawkę na takiej umowie

Jeżeli poszukujesz pracodawcy, który zniszczy Twoje zdrowie psychiczne to praca idealna dla Ciebie! Niewykwalifikowana kadra pracowników jak również nie potrafiący podejmować słusznych decyzji zarząd to jedyne co może Cię spotkać w tej firmie.Trzymajcie się od nich z daleka, bo nie potrafią szanować pracowników jak i również klientów.

Nikt nie musi się godzić pracować za taką stawkę na badziewnej umowie.

Non stop ogłoszenia, o co chodzi? Niska stawka, śmieciowa umowa, czy toksyczna atmosfera? Czy wszystko na raz?

P
@Gość

Wszystko co wymienione spełnia warunki "idealnej firmy" dla pracownika. Spróbuj, zobaczysz :)

X

(usunięte przez administratora) na każdym kroku. Polecam wszystkim którzy chcą być sortem drugiego rzędu :)

(usunięte przez administratora) Naprawdę. Szereg nielegalnych praktyk. Np wykupujesz auto na koniec a oni tak hdługo się ociągają z wystawieniem ci faktury wykupowej - choć już wszystko zapłaciłeś - żeby wygasło ubezpieczenie, wtedy za ciebie odnawiają je na poprzednich warunkach, i nie wystawia ci dalej fv wykupiwej, bo teraz musisz jeszcze opłacić cała składkę - nie musze mowic ze stawki są złodziejskie. Opłacasz, a wtedy OC przejdzie na ciebie i choć bylo złodziejsko wysokie nie będziesz mógł z niego zrezygnowac. Będziesz mógł z AC. Dluuuugo to trwa żebyś odzyskał pieniądze za niewykorzystany okres, o ile w ogóle się uda.

Xx

Pracowałam w tej firmie ponad pół roku w dziale Pani J. która faworyzowała swoich ulubieńców. Selekcja, w czasie covidu Część pracowników zmuszano by przychodzili do biura a inni pracowali na home office. Praca bardzo stresująca.

...

Szczerze nie polecam, chyba że po zdobycie jakiegokolwiek wpisu doświadczenia do cv, ciągła rotacja pracowników, przychodzi jeden odchodzi dwóch następnych, w każdym miesiącu kolejna osoba odchodzi, następna przychodzi. Co może być odpowiedzią na to dlaczego tak się dzieje, może brak szacunku do pracownika, nierówne traktowanie osób w zespole, najniższa krajowa po kilku latach pracy, brak możliwości rozwoju zawodowego. Firma wygląda tylko z zewnątrz dobrze, a tak naprawdę nie ma nic do zaoferowania od siebie.

xyz

Szczerze odradzam pracę w multirencie. Osoby w jednym dziale, na takim samym stanowisku, nie są równo traktowane przez kierownictwo. Umowy w korporacji to zlecenia przez agencję, za najniższą krajową. Obowiązków wraz ze stażem pracy przybywa, co nie idzie w parze z wyższym wynagrodzeniem, przez co ludzie się zwalniają. Jeśli wyprosi się umowę o pracę, to wynagrodzenie po 5 latach pracy wynosi śmieszne 3.5 tys brutto. W firmie jest ciągła rotacja pracowników, kto wytrzyma rok to jest „stary” stażem, ale ciężko aż tyle wytrzymać ;) nikomu nie polecam

Otrzymanie umowy o pracę na niektórych stanowiskach graniczy z cudem. Przez kilka lat można pracować na jednym stanowisku na umowie zleceniu, bo brakuje wolnych etatów, po czym do działu, na wyższe stanowisko, po znajomości zostaje przyjęta osoba z innego działu, nie mająca bladego pojęcia o nowych obowiązkach, a która nagle ma Tobą zarządzać. Między działami kompletny brak współpracy, robienie sobie pod górkę na każdym kroku. Do tego pensje to żart, na podwyżkę nie ma co liczyć. W tej chwili ludzie sami masowo się zwalniają, bo coraz ciężej wytrzymać i praca jest w coraz gorszych warunkach i w coraz gorszej atmosferze. Jeszcze jakiś czas temu było nienajgorzej, ale teraz to jakaś porażka. Nie polecam.

~była

Praca tam to tragedia. Wszystkie działy są niezależne a szefostwo to banda partaczy patrząca tylko jak uratować stanowisko. Nie ma kto zarządzać więc współpraca między działami jest zerowa. Procedury ustawione jak w XIX wieku, wszystko przestarzałe. Pracownicy na infolinii zbierają całe to g.... więc większość rezygnuje z pracy dość szybko. Większość telefonów to pretensje, że SCM czegoś nie zrobił na czas, itp. Oszukańcza firma z niekompetentnym zarządem, który nic nie robi oprócz wazeliniarstwa, promowania swoich i zwalania wszystkiego na pracowników. Całkowity brak szacunku do pracowników. Jeśli chcesz wiedzieć jak się pracuje w obozie to dołącz do jakiekolwiek zespołu...

@~była

Zgadzam się w 100%. SCM to (usunięte przez administratora)...

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.