Opinie o Wytwórnia okuć meblowych w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wytwórnia okuć meblowych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wytwórnia okuć meblowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia okuć meblowych w Brodnica

Boniek

Teraz to się mleko rozlało , po takich wielu negatywnych opiniach o tej firmie dzięki jednej osobie i nic z tym faktem nierobienia to już tu nikt nie przyjdzie tu pracować kto coś potrafił szkoda czsu a opinii przybywa z dnia na dzień . ,,Ryba psuje się od głowy ,,

Rob

Myślicie że ludzie się na pieniądzach nie znają. Morał jest taki że jaka płaca taka praca. Pracy na ryku jest, i za większe pieniądze a nie za gorsze

Baska

Jak tak to czytami czytam , to aż wstyd się przyznać gdzie się pracuje jak ktoś zapyta .

WOM ZŁOM
@Baska

Wstyd to tu pracować za te pieniądze. Na szczęście ci co trochę myślą już się zwalniają

@WOM ZŁOM

im to na rękę ze się zwalniają w takich warunkach to nikt długo nie porobi brak zarzadzania i podstawowych rzeczy typu pilnik młotek szlifierka

@pracownik

E i najważniejsze paluszki do manikur ! Bo co bez nich jak technologia se nie radzi !!!

Andrew
@pracownik

Niech wszyscy spawacze odejdą. Mam nadzieję że nie będzie chętnych pracowników na te ich nowe roboty spawalnicze. Albo wtedy docenią spawaczy albo wiesiołek z piotrusiem będą sami spawać

@Andrew

Jednych najpierw zwalniają a teraz znowu szukają chętnych. Jakaś parodia w tym zakładzie. Czyżby nowe roboty nie dają sobie rady... :-)))

Myślący

Plotkarze,ściemniacze w tym zakładzie nie mają racji bytu.Selekcja ostra.Jak komuś zależy to pracuje.A tym którym nie odpowiada do Folverku idźcie tam was docenią...

@Myślący

Przedewszystkim to naucz się pisać Vorwerk a nie Folwerk a skoro ty masz taką dobrą opinię na temat WOM-u to musisz być jedną tych osób nielicznych którzy trzymają palec głęboko w (usunięte przez administratora) kierownikowi. I mówisz że ci nie śmierdzi jeszcze

Oburzeni
@Hary

Nieliczni to są tacy jak ty czyli trolle Internetowi, którzy myślą że mogą bezkarnie oczerniać ludzi ale trzeba cię zmartwić bo w sieci nie jesteś anonimowy (sąd wystąpi gdzie trzeba o namiary na ciebie) a za to co wyprawiasz jest po prostu paragraf. Jak nie podoba ci się WOM to się zwolnij ale boisz się odejść bo dobrze wiesz jak będziesz miał u innych „dobrze”. Skoro taki fachura ciebie to na pewno wszystkie firmy czekają i z pewnością zaoferują upragnione zarobki. Obrażasz ludzi którzy codziennie jadą tu do pracy, szanują swoją firmę i kierownika Piotra. ps. Jak będziesz miał sprawę o pomówienie/zniewagę w internecie to zgłaszamy się świadczyć

@Oburzeni

Ha ha ha jak to przeczytałem to z krzesla spadlem i przez pół godziny nie bylem w stanie spawać. Tu nikt nikogo nie obraża nie uzywa imion nazwisk tylko piszę prawdę o tym co się dzieje bo od tego właśnie jest ten portal i radzę schować do kieszeni dumę i zacząć z ludźmi rozmawiać o problemach aby je rozwiązać i by je zakończyć a nie dodawać kolejne rygorystyczne wymogi , zakazy, nakazy. To nie służy polepszeniu produkcji i jakości wyrobu lecz działa przeciwnie. Ps. Jak już zaczniemy tak świadczyć to będziemy bo to pójdzie w dwie strony

@Myślący

No i idą gdzie indziej... Taka ekipa kiedyś była na spawalni a wszystko ktoś rozwalił. A kto? Kto pracuje to wie

Mega mix

W punkt.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wytwórnia okuć meblowych? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Spawacz

Witam Mam pytanie odnośnie pracy jako spawacz z dużym doświadczeniem bo już 15lat. Jak stawka godz. , premie , wymagania no i atmosfera .

@Spawacz

17,90 zl brutto na h spawacz i 10 procent premia 200. to na maksa i teraz to zwalniaja co 2 na odstrzał nie polecam

PRACOWNIK

JA PODZIWIAM OD KIEDY TAM PRACUJE PRZYZADY NA SPAWALNI 1 NA 10 NADAJE SIE NA PRODUKCJIE A 9 TO PROTOTYPY MARNE I KARZDY WALCZY 8H I BYLE DZIEN ZLECIAŁ TO DADZA MI CO INEGO JUTRO I ZAKAZ PRZERABIANIA PRZYZADOW ALE POCO TO LUDZIE ROBIA BO NA TYM NIE DA SIE PRACOWAC

Szary człowiek
@PRACOWNIK

No i wreszcie jakiś merytoryczny wpis. Dokładnie nie da się na tym pracować to każdy kombinuje jak może żeby się dało logiczne. Swoją drogą to w tej firmie spawaczy zawsze mieli za nic gdzie w innych firmach ich się docenią bo odwalają niełatwa ciężka robotę (tu z reszta też) to traktuje się ich jak zło konieczne i nic pozatym. No i mała prośba tak na koniec nie hejtujcie tu na pana Piotra, Mariolke, brygadzistów itd.. bo te wpisy ani nie mają wiele wspólnego z prawdą jak i nic dobrego nie wnoszą,do i tak już pogrzebowej atmosfery po co przez "was" reszta ma mieć jeszcze bardziej utrudniona pracę. Hejt powinien być karany a zwłaszcza w takiej formie jak "wasz" Nie podoba wam się pracą to wydrukuj sobie jeden z drugim taką kartkę z nagłówkiem ''wypowiedzenie" wypelnij i po problemie po co się męczyć i innych denerwować. Pozdrawiam

Profeska :) technologia powinna się wstydzić hahah

kibŻ

Niech sobie robią co chcą tylko niech dadzą mi normalnie zarobić bo jak tak dalej będzie to się każdy myślący zwolni z tego zakładu. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Ciągle tylko każą robić szybciej i szybciej a jakość nie ma znaczenia. Nie chciałbym żadnych mebli w których są części z WOMu. Nie bez powodu pracownicy nazywają tą firmę WOM spółka ZŁOM

Hary

Zaklad ten jedna wielka ściema wymagania wygórowane . Zarobisz tylko wtedy jak siedzisz calymi dniami i nocami w robocie 7 dni w tygodniu. O podwyzkach możesz zapomnieć bo jedyne podwyżki to normy no i atmosfera (usunięte przez administratora) dzięki małemu niby kierownikowi który podobno wszystko ma małe.

Edek
@Hary

Dziś zebranie zrobił i groził wypowiedzeniami. Teraz pewnie myśli że wszyscy się go boją i będę szanować. Prawda jest taka że nikt go nie szanuje bo na to nie zasługuje. Straszeniem chciał sobie podbić ego bo pewnie czegoś mu brakuje ;)

@Edek

Napewno brakuje mu długości rozumu wychowania długości wiedzy jak być dobrym kierownikiem długości umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi długości

Poldek

@Spawacz Nie przesadzaj bo mamy dobrą firmę a o wysokości zarobków w dużej mierzy decyduje wydajność i jakość pracy.

M...
@Poldek

Jeba... Łysych malych troli ????????????

@Poldek

Nawet jeśli robi się normy to i tak stawka jest śmieszna. W innych zakładach zarabiałem to samo a robiłem 3 razy mniej

Edek
@Spawacz

A najlepsza jest stawka za pracę w sobotę i w niedzielę. 25zł brutto i dla każdego taka sama nieważne czy się jest spawaczem czy pracuje się na robocie. Zwykłe zdzierstwo bo taka stawka powinna być za normalne godziny. Wynagrodzeniem za pracę w sobotę i w niedzielę powinna się zainteresować inspekcja pracy

Spawacz

Porażka. Stawka dla spawacza to jakaś kpina. Z normami to kogoś chyba poniosło. Nic w tym zakładzie się nie liczy tylko ilość. Za te pieniądze to niech sobie wielki pan wiesiołek sam przyjdzie spawać

Boss

Witam pytanie do obecnych pracowników wom z tego co widać w ogłoszeniach szukają zastępcy kierownika spawalni ..jak myślicie kto z pracowników powinien stratować na to stanowisko???

czokolino

Demony pozostały... wiec uwaga się kłania

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wytwórnia okuć meblowych?

A kto to jest lider?

Klug

Obyś nie musiał / la właśnie tam

Kasa

Jak tam zarobki?

@Kasa

Teraz podczas pandemi 1500 zl

Koszer

A czy w obecnej sytuacji przy tej pandemii są szanse na pracę w firmie?

baska
@Koszer

Jest szansa dostać wypowiedzenie:)

Jakie są warunki zatrudnienia w Wytwórnia okuć meblowych?

Baska

Lepiej sobie odpuść, na obecną chwilę szkoda czasu na ten zakład.

zdm

Warunki są następujące nie ma chętnych do pracy w tym zakładzie, jak ktoś się znajdzie to od razu jest przyjmowany do pracy. Nie musisz umieć nic, biorą każdego jak leci bo nie ma chętnych do pracy.... (to masło maślane to tak specjalnie) biorą nawet największego debila jak leci. Jak przez 3 miesiące nie znajdzie się nikt lepszy i coś tam zaczniesz jarzyć albo i nie.. dostajesz umowę na takich samych warunkach jak pracownik który zapierdziela tam 5,6,7,8,9,10 lat i więcej logiczne prawda i motywujące. Tylko po co przychodzić do firmy w której nie ma żadnej przyszłości. Dlatego nie ma ludzi do pracy itd.

Łysy z Wojska

Pozdrawiam szanownego Pana Waldemara to dobry i ciepły człowiek. Najwybitniejszy człowiek z tych Warpaliców.

Ex pracownik

Zakład produkcyjny więc żeby zarobić trzeba produkować. Premie są 10-20% zaleznie od stażu pracy. Kariery sie nie zrobi, są normy które trzeba wyspawać, niektore na luzie, niektore niewykonalne od razu. Niczego nowego sie nie nauczysz, ale , robisz swoje i sie nie wychylasz to nikt problemów nie sprawia. Nigdzie nie chwalą za siedzenie i nic nie robienie, masz swoje stanowisko i masz pracować. Jak potrzebujesz urlop, a nie ma ogromu pracy to tez dostaniesz. Wiadomo że trzeba uważać co się mówi bo może sie to obrócic przeciwko Tobie, ale to normalne w dużych firmach. Rotacja pracowników przy tylu ludziach też raczej normalna.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, ciągle kogoś szukają, starszych pracowników nie szanują na dodatek 1900 zł płacą....

J
@pracownik

Zdecydowanie tylko prostaki 3maja ręce w kieszeni.

Czy w firmie Wytwórnia okuć meblowych są regularne szkolenia pracownicze?

Baska

BHP i Ppoż jak najbardziej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia okuć meblowych - Brodnica

• Jak się pracuje w Wytwórnia okuć meblowych?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia okuć meblowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia okuć meblowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wytwórnia okuć meblowych