Opinie o Elmas w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmas w Radom

mario

Co racja, to racja, jak pół załogi zrobi strajk to Elmas odczuje to dość boleśnie, oby ten scenariusz się nie sprawdził.

karl

W takim wypadku elmas powinien jak najszybciej cos zmienić, bo jak sprawdzi się to co piszecie, to sytuacja będzie nie najlepsza.

eee...

Szkoda mi tych pracownic wiele razy stojac w kolejce slysze jak inni klienci potrafia byc upierdliwi naprawde trzeba miec stalowe nerwy, potrafia byc (usunięte przez administratora)mysla ze jak placa to wszystko im wolno nie chcialabym byc na miejscu tych pan. Podziwiam, szacun.

klijent

widzę że prawda zabolała ,że towar jest nie pierwszej klasv ,a w internecie kierownicywo zostawia te wypowiedzi ,które mu odpowiadają z poważaniem

wiki

(usunięte przez administratora) nie wiem w jakim sklepie byłaś zanim ocenisz pracę innych i oczernisz upewnij się czy jest to właściwy sklep

alicja

bardzo smutny dzień, po wizycie w elmasie w kozienicach ,ulica radomska.Obsługa ,która traktuje klientów jak,....nie chce mi się tego określać.Są toksycznie i przerażająco złośliwe.Powinny tylko rozpakowywać towar, nie nadają się do obsługi.Już tam nie wejdę.

klijent

co sie dzieje sklep w zwoleniu wieje pustkami a panie ekspedientki ruszaja sie jak muchy w smole

sprawiedliwość

chcę zapytać czy wypłata jest nadal 18 każdego miesiąca czy jak powinna być 10dnia miesiąca,czyli dziesięć dni po terminie .DYREKTORY też mają po terminie

kupująca

o jakim utargu mowa,wg uznania władz za ciężką prace lekkie pieniądze w białej kopercie

n

od utargu

pracocholik

praca od 6-17 trzy godz w promocji dla dyrektora za dobre sprawowanie

N

M. - 2013-07-12 18:07:02 Żeby pracować w elmasie trzeba mieć stalowe nerwy, nie polecam tej pracy. Można się wykończyć psychicznie. Masakra.A ja uważam że w Elmasie żeby pracować trzeba być dobrą pracownicą, ta praca nie jest dla wszystkich. Ja jestem zadowolona no i oczywiście polecam.

PanKiszka

Cóż...obsługa w sklepie przy ul.Zborowskiego daje wiele do myślenia... Panie ekspedientki Gwiazdorzą jakby przyjechały z Paryża i próbują wciskać coś na siłę a nie to co klient sobie życzy . Po takiej obsłudze zwykły szary człowiek jeszcze zostanie przez Panie Gwiazdy oszukany na wydawaniu reszty ...czasem 50 gr czasem 20 gr ..możliwe że sobie doliczają za krojenie wędlin :) hehehe

wiki

a co do pana Tomasza to działa mi zwyczjnie na uzębienie zamulający typ alecóz to świży pracownik Elmasu i jako kontroler sklepów musi się wykazać przed szefostwem .EKSPEDJENTKI ELMASU !!! dajcie człowiekowi szansę wykazania się najwyraźnie ma niską samoocenę to przynajmniej jak się nas trochę poczepia to się bodaj w ten sposób podniesie swoje próżne EGO

wiki

Jezeli nie odpowiada ci płaca to zwyczjnie się zwolnj,jestem pracownicą tej firmy i odkąd pamiętam zawsze wyliczana była roboczogodzina i mnożona przez przepracowane godziny wiec nie rozumiem twoich pretęsji

Starachowicki donosiciel prawny

dla mnie ta firma to pomyłka a pan Jacek i tomek to 2 klauny nie ma się kto za to wziąść pensja w kopertach podpisujemy listę która pan Jacek zatyka kartka nawet za pranie odzieży nie płaca a wymagają żeby czysto wyglądać na umowie jest napisane 40 godz tygodniowo a zapieprzają po 210 godz miesięcznie i nikt za to nie płaci gdzie inspekcja pracy . w tej firmie ludzie są poniżani i traktowani jak śmieci

pracownica

z wczorajszym dniem zostałam zwolniona z pracy z elmas, wiec prosze o pilny kontakt tylko dla osób które poważnie podchodzą do sprawy

Pracownica

Proszę o pilny kontakt z pracownicami, które są gotowe na założenie sprawy i zgłoszenie jej do sądu Pracy podaje swojego maila utworzonego na potrzeby tej akcji: nina88-88@wp.pl Proszę o pilny kontakt, sprawa musi szybko się rozegrać....

klops

Panie [usunięte przez administratora] ! Zakładam, że jako osoba dojrzała ustabilizowała się na tyle, że posiada Pan żonę. Szczerze jej współczuję, że dzieli swój cenny czas a co lepsza życie z kimś takim jak Pan. Mam nadzieję, że obudzi się w porę i Pana zostawi zanim (o ile już) i ona będzie musiała wysłuchiwać obelg pod swoim adresem za sam fakt, że chcesz się na kimś wyżyć. Apeluje do właścicieli żeby ufundowali koledze terapie u psychologa a najlepiej to go zwolnili i dobierali tak pracowników by praca była przyjemna a nie udręką. I fajnie by było jakbyście przestali nas okradać i płacili za przepracowane godziny a nie jak się wam podoba.

Krzysztof

Witam. Mam prośbę do menadżerów czy jakim tytułem sie ci dwaj państwo obnoszą. Trochę kultury i szacunku a Pan [usunięte przez administratora] jeżeli ma żonę to niech jej pilnuję a nie muli psychicznie moją glupimi tekstami bo to jest niemiłe również wobec mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmas - Radom

• Jak się pracuje w Elmas?

Zobacz opinie na temat firmy Elmas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmas?

Kandydaci do pracy w Elmas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmas