Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

złodzieje !!!

Gdzie jest wypłata ???????????????????????????????? do k... nędzy , nie mogę doczekać dnia gdy zwolnię się z tego syfu i podam ich do sądu !

wyjebane mam

Wasza naiwność mnie rozpi3dala hahaha

r4

Gdzie jest kasa , co to ma być sytuacjia się powtarza , chyba ktoś się tym powinien zainteresować

polak

Wpadnę 10go poczytać komentarze jak placzecie.... na te z doopy przelewy dla bezdomnych. Żenada tam nadal robić. Dajecie się ruchac jak dzieci zamiast ich udupic.

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
krupa

ja mam (usunięte przez administratora) na was wszystkich

rxxx

W tej firmie już nawet do tego doszło że nie dają premi bo stwierdzili że będą wypłacać po 1200zł tym których chcą zwolnić a o kartkach to już nie wspomnę nie ma co chodzić i się pytać nawet żenada , człowiek ciężko zasuwa cały miesiąc i dostaje jakieś grosze . Niech za nas zjadą tsi co tak nas mają za nic i robią za 1200zł miesięcznie to ciekawe czy utrzymają rodzinę za to i opłacą rachunki , wątpię aby za taką śmieszną kasę robili

Krakowiak

Mówię wam wszystko przez wafla i obciagacza Niemca. Zdobywce złotego Czesława za bycie największ (usunięte przez administratora) roku. Robi w biurze loda wszystkim za premię z (usunięte przez administratora) Poj3bany hanys. Trzeba go sfedrować do rząpia. Dajcie chłopaki zasznupać czasami.

krasinski

W tej pseudo firmie tylko niedojebance i bezmogi robia jakiekolwiek metry. wiadomo kto ... włochaty i niemiec ...wafle roku

Jożin

to co moje oczy widza teraz, co dzieje sie w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie ,przyszlośc firmy krzywo widze

WYJEBANY

Sam się zwolniłem, bo w takim pedalstwie nie da się robić z takimi cipami i waflami... którzy dają się ruchać przez dozór i zarząd jak debile. Wstyd zjezdzać za takie grosze, pozdro xD Zero własnego zdania, strajk nie zjezdzam i chooy. Ale tam same potulne cipy robią bez jaj i wafle.... AVE!

WYJEBANY

Firma z tradycjami buahahahahah - brak kartek od 3mcy - jałmuzna po 1300zł - j3banie jak bezdomny - sami emeryci - dozór pełen żuli - same plusy Spi3rdalajcie z tamtąd puki możecie ... bo lepiej idzie zarobić w kazdym markecie za cipe po 8h :D

WYJEBANY

DAwwwno powinni firmy (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) z tymi niedołęgami zjezdzajacymi za darmo...bez wstydu i wlasnej wartosci

Robol

Jak w Październiku będzie strajk to nie tylko firmy ale też i wszyscy pójdziemy na zieloną trawkę , i skończy się podział ze jeden tyle zarabia a 2 (usunięte przez administratora) bo wszyscy będziemy robić za grosze , weźmie to jakiś obcokrajowiec i dopiero będziecie piszczeć

WYJEBANY

Tylko żule nadal tam robią za taką jałmużne, i tak daja sie ruchać. Pozdro dla tych co poszli w chooy!

x3

Za darmo to ty sobie możesz robić

Krzystek

Powtarzam, PRACA PRACA I JESZCZE RAZ PRACA! Nawet za darmo! Za co wy chcecie wypłaty lebry jak nic nie robicie. Pod szyb jak nie chce wam sie robić! Najpierw praca a pozniej pogadamy o pieniadzach. Krakowiak skoncz grzebac po komunalnikach na osiedlu! tam sobie znajdz noclegownie, albo spij na podziele.

Karolczuk

moja pała jest wieksza niż ta wypłata

Hancyk

ja mam juz tego dość co przyjde na napęd to końcówka zaje-ana

SOLIDARNOŚĆ

W pażdzierniku strajk wszystkie firmy pójda na BRUK

KPP

ja mam 4000 netto o co wam chodzi też ciężko pracuje na chleb a wy się obijacie i metrów nie robicie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.