Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

ledwoń lukasz

ta firma niejest taka zla jest kryzys i tyle

wyjebane mam

to przedstaw sie lamusie jak masz jakiś problem jesteś nikim i niczym

ciasny RYSIEK

lepiej robic za marne grosze ale miec swoje jakies pieniądze , niz ma mnie dupa utrzymywac z alimentów i zasiłku od posredniaka, panie wyyebany bielsko biala , nie spuszczaj sie na tej stronie myslisz ze podpiszesz sie jako jozin itd to nikt nie bedzie wiedzial kto post napisał ? jestes zwyklym leszczem ,jednostrzalowcem , przyjdz pod biuro i powiedz kazdemu ktorego hejtujesz prosto w twarz, to co tu o nim piszesz i nie tylko , bedziesz odwazny ? nie ,nie bedziesz odwazny bo jestes zwykla pomyją i piz...da, przez neta kozak a w realu pionek, zajmnij sie wychowywaniem 3 nieswoich dzieci bo twoj swiat narazie to tylko facebook i alimenty od laski ,a to nie problem podjechac do B-B okelpac Ci zyrandol pozdro

wyjebane mam

Zobaczysz emeryturę tak jak dobry przelew z jaschoya hahahaha naiwne cioty. ... będziecie za chwilę wpi3rdalac węgiel a nie mieć hajs biedne slepry

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
rusz cycki

jo mum zmarszczki ale 0,7 i tak wypija bez zapity hehe

krupens

lepiej robić za darmo ale 25 i emerytura lebry

Gorol to pan

Nie od dziś wiadomo że hanysy to najwięksi niewolnicy i murziny.W dodatku anal-fabeci. Potrafią bez przeszkód pracować za głodowe stawki. Dlatego tylko tępe hanysy tam tylko zostaną. Pozdrawiam was cioty miękkim hoyem. Robiłem parę lat temu. Ale kiedyś byli ludzie w tej firmie. Dziś widzę same (usunięte przez administratora) Nara.

WYJEBANY

stwierdzam ból (usunięte przez administratora) nadal tam waflujących żuli i meneli bez przyszłosć j3biacych jak cioty za pol darmo xD

PROgór

niezle pojechane

lesniczy

jeleń żywi sie alimentami innych

tylko ciota nadal tam pracuje
@lesniczy

kobior? hahahaha jestes jedna z koorewek przydroznych dorabiajacych do mega pensji w jaspolu? hahahhaa xD

lesniczy

w okolicy BIELSKA stwierdzono jelenia który pracował w JAS POLU nad lesnictwo kobiur prosi o pilny kontakt.

Krzystek

Otóż to. Pracy nie ma pieniędzy chcą lebry. Zwolnij się jak się nie podoba.

Bronder

raportów niema to wypłaty słabe co wy chcecie lebry w kulki lecieć to se mozecie ale w domach

włochyński

idioci z was ja z RObertem dostaliśmy po 3 koła a wy 1600 hehhehe żal mi was leszcze. lepiej być waflem niż frajerem za marne grasze

KaUdeT8032

Jeb*ne dupki jak długo będziecie robić na tego lebra.

joźin

Dawajcie wiencej wyplaty bo nie starcza na zanente na karpie kulfa zeby dac do biura chlopakom za zacne przelewy... moje oczy slabo to widzom jak tak dalej bendzie

niemczyk

hehe 3000 na przelew ale potem koperta jeszcze bencie. a wy pedaly yebaycie na mnie za uj wie wiela.

co to ma być już 12 październik a wypłaty jak nie było tak nie ma , taki wał jak coś będę w robocie robił wezme kawałek gumy i walne się pod ociosem. Czyste (usunięte przez administratora) do siebie to mają pieniądze a do ludzi nie byle tylko okraść wszystkich pracowników z pieniędzy , tym to chyba musi się zająć pip bo tego już jest dość .

xxx

Najgorsza firma na kwk pniówek nie polecam

Mam wyjebane

wyplate wzial wafel niemiec i włochaty xD za loda na kombajnie xD

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.