Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Pio

Czy ktoś wie gdzie moża uzyskać zaświadczenie z Jas-Pol że była to praca w kopalni pod ziemią, bo na podstawie świadectwa pracy, ZUS nie zalicza tych lat do emerytury górniczej (uzyskiwanej po 25 latach pracy).

lesio

to gdzie sie teraz firma jas pol znajduje skoro muwisz ze istnieje

Jesteście pewni, że ta firma już nie istnieje? Sam chciałem papiery wysyłać, w KRS są jako aktywni cały czas, ale rzeczywiście jest wzmianka o planowanym rozwiązaniu bez postępowania likwidacyjnego. To jak to w końcu było? Dawno to rozwiązanie było? Jak to przebiegło w takim razie i jaki był powód?

@Artur

A to z jakich powodów się zwolniłeś? Coś z atmosferą nie tak? Dużo obowiązków? Słaba pensja? Nadgodziny? Czy zupełnie coś innego przyczyniło się do Twojego odejścia? Co do kwestii problemów z wypłacaniem pensji, to orientujesz się, kiedy mniej więcej one zaczęły się pojawiać?

Wiecie może, czy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

piter
@Pio

trzeba mieć jeszcze druk Rp7 i zaliczą

@piter

Ale skąd wziąść rp7 z jaspolu ?

A
@Pio

Dzień dobry czy rozwiązał pan tą sprawę z tymi nie zaliczonymi latami? Bo właśnie jestem teraz w takiej samej sytuacji z ZUS nie zaliczył mi przepracowanych lat z firmy Jas-pol.pozdrawiam

A czemu miałaby nie istnieć firma, były jakieś informacje czy się zamyka? Nic takiego nie słyszałem, ja właśnie miałem spytać o to, czy nie ma jakieś pracy. A jak zwolnili, co się stało z tymi pracownikami, zostali przeniesieni? Może jakieś podobne miejsce jest i potrzebują ludzi?

lesio Nowy wpis

to gdzie sie teraz firma jas pol znajduje skoro muwisz ze istnieje

Artur

Dzisiaj byłem na kondziołowcu tam dowiedziałem się że dokumentacją po ulotnieniu się prezesów zajęła się pani adwokat Kinga Błaszczyk...niestety od Pani adwokat nie dostanę żadnej informacji na temat dokumentacji...jak powiedziała jedyną drogą jest sądowne postanowienie o udzieleniu treści dokumentacji firmy. Ogólnie cała dokumentacja to jeden wielki bajzel pozostawiona sama sobie

Malwina
@Artur

Ale one są Tobie potrzebne po co, do emerytury? A jak z wypłatami, one było na czysto Wam powyplacane, nic Wam firma nie zalegała?

@Malwina

Co do zaległości finansowych...jeśli chodzi o moją osobę...zwolniłem się jeszcze przed problemami z wypłacaniem pieniędzy

@Artur

Czekaj, bo nie rozumiem, już się pogubiłem. To firma funkcjonuje czy nie? Skoro z wypłacalnością u ciebie wszystko gra, to jakieś inne nieścisłości są?

@Artur

Na jakie wsparcie w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

Rob

Gdzie można wyciągnąć papiery z tej firmy?

Julia
@Rob

Jakie papiery?

@Julia

RP 7, Szychty zjazdowe , do emerytury sie to liczy.

Łucja
@Kroko

To w takich sprawach pewnie z byłym szefostwem należy się kontaktować skoro wcześniejszej struktury już nie ma?

@Łucja

Tylko gdzie ich szukać ? Papiery przepadły pewnie bezpowrotnie, ale powinno być jakies archiwum.

Łucja
@Kroko

tylko mogą już ich w sumie nie trzymać? kontaktował się ktoś z ciekawości odnośnie tych papierów? Też chyba łatwo takich informacji to się jednak nie wyciąga

lesio
@Łucja

czy odzyskal ktos papiery rp 7 z jas polu

Czy ktoś wie gdzie są dokumenty firmy jas pół potrzebuję rp7

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pio

To przedsiębiorstwo dawno nie istnieje.

Papiery wywieziono niebieskim busem niewiadomo gdzie teraz jest tam nowy własciciel deweloper z jastrzębia zdroju. Komornik z jastrzębia zdroju sprzedał budynek .ale niewiadomo gdzie są wszystkie papiery.

trzaba złorzyc pozew zbiorowy firmy jaspol. Do adwokata wszyscy ściepa na sprawe i sądzić dziadów . Idzie też udać się do sądu pracy i założyć sprawe i 2 światków że się tam pracowało .żeby zus zaliczył dniówki.

clifford_666
@Piotr

hmm pozew zbiorowy czyli ile osob jak na mojej kopalni padla taka propozycja to wszyscy wymiekli a bylo chyba ok 20-25 chlopa . ja bylem w sadzie pracy i kogo chcesz sadzic?? firme?? jaki adres?? kondziolowca juz nie ma a sad tam prawdopodobnie wysyla pisma pozatym w krs jest adres jastrzebie zdroj i nic wiecej to moze poszukasz na podhalanskiej a moze na wroclawskiej??dostalem wyrok od sadu pracy i co?komornik nie pomoze bo jakby tam kasa byla to TAK ale dokumenty a to juz nie pomoze a co do dokumentacji to wszystko jest w pywnicy na kondziolowcu wiem bo swoja teczke odzyskalem dzieki uprzejmosci nowego wlasciciela. a co do 2 swiatkow to chyba swiatkow jehowy bo akurat mi w zusie babka powiedziala ze takiego czegos juz nie ma!!

@clifford_666

Kiedy byłeś po te papiery ? Tam mam szychty przeliczeniowe 1.8 i szkoda żeby przepadło. Ale to chyba musi być rp7 o ile pamiętam.

toto

witam gdzie mozna uzyskac dokumenty z jas polu do przeliczenia dniowek

Czarek

W takich sytuacjach zawsze znajdą się ludzie pokrzywdzeni, przykre ale tak bywa.

Mirek

Sąd w Gliwicach ogłasza o wszczęciu rozwiązania bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego podmiotu PRZEDSIĘBIORSTWO "JAS-POL"

@Mirek

Cześć. Skąd wiesz, ja dzwoniłem do sądu gliwice , i mi powiedzieli że nie ma upadłości firmy , to było w zeszłym roku.

Dawid

Czy ktos wie gdzie teraz mozna wyciagnać dokumenty z Jas Polu ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Dawid

Niewidzisz ze firmy juz niema tluku nie umiesz czytac ?

Filipek

Od kiedy firma nie istnieje? Może nie trzeba czekać tylko od razu należało wybrać dokumenty!

Leszek
@Filipek

Czy Jas-Pol faktycznie kończy działalność? Skąd takie informacje? Dajcie proszę znać.

clifford_666

jestem bylym pracownikiem tej firmy i jak wiekszosc nie mam dokumentow potrzebnych do zusu dzisiaj tj 07.01.2019 bylem u komornika i okazuje sie ze biurowiec na kondziolowcu zostal zlicytowany i prawdopodobnie z cala dokumentacja bo powiedzial mi komornik ze dokumenty tak jakies byly on wystosowal pismo do pipu sadu i archiwum narodowego ale archiwum narodowe po dokumentacje nie przyjedzie tylko trzeba im ja dostarczyc , sad prawdopodobnie wystosuje pismo o oddanie dokumentow ale nie na adres prywatny jakies pani prezes (bo nie znam tej babki jak pracowalem to prezesem byl mitko) tylko uwaga na adres zlicytowanego biurowca na kondziolowcu bo firma na dzien dzisiejszy nadal widnieje w krs . komornik powiedzial mi ze najlepiej udac sie do pipu i probowac z nimi jakos odzyskac te dokumenty mi chodzi glownie o wykaz dniowek przeliczeniowych i rp7. jesli mieszka ktos niedaleko kondziolowca to mozna sprawdzac co 2 dni czy ktos urzeduje w budynku i poprosic by wyslali dokumentacje do archiwum . w czwartek jade do pipu w rybniku i napisze czego sie od nich dowiedzialem

@clifford_666

Jestem bardzo zainteresowany dalszą informacją dotyczącą tych dniówek. Proszę o informację na priv kadrapniowek@wp.pl

rocznik 54
@clifford_666

też szukam Rp7 dowiedziałeś się czegoś ?

Jaro
@clifford_666

Czekam z niecierpliwością na jakieś informacje bo też nie mam rp7 i wykazu dniówek emerytalnych

Nerwowy
@clifford_666

Witam ,też szukam dokumentacji z tej firmy . Czy już wiadomo co z archiwum ?

@clifford_666

No ja też tam pracowałem do 2008 roku I za późno się tam udałem po papiery i nic nie mam, masakra żeby nie szło tego odzyskać ?!

sitek
@clifford_666

Witam czy ktos znalazł archiwum tej firmy z RP 7 ? jakie dane dotyczace prezesa emanuela by jakis kontakt nawiazac co do tych papierów ?? prosze o jakies info w razie jakby krtos cos wiecej wiedzial ? sitek9@op.pl

@clifford_666

Witam, który komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne przeciwko w/w firmie?

Tak, firma zwineła żagle. Podstawili "słupa", zgarneli zaległa kase i uciekli. Firma ucieka przed komornikiem byleby nie wypłacic zaległych wypłat. Na szczęscie Zus i Skarbowy już drapia ich po jajach. Byli pracownicy: Pamietajcie by co najmniej raz w roku ponawiać pismo do komornika o wykonanie wyroku sądu o zwrot kasy bo wam to przepadnie!!!!

Kroko

Wie ktoś gdzie mają archiwa żeby otrzymać dokumenty odnośnie przepracowanych u nich dniówek ??? Dzisiaj tam byłem w siedzibie to smród , bród i ubóstwo, zamknięte na 100 spustów!

@Kroko

Wiesz już gdzie są archiwa tel firmy

@anonymous

Nie wiem właśnie obdzwoniłem KRS-y i nic może ktoś wie gdzie szukać papierów ?!

Alicja
@Kroko

Piszecie sporo o tym, że Przedsiębiorstwo Jas-Pol już nie funkcjonuje, ale w Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, tak samo w KRS-ie. Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy firma faktycznie jest już zamknięta, czy powinna wypłacić jeszcze jakieś wynagrodzenia?

Kamil

Czy zaszły jakieś większe zmiany w firmie? Może ktoś ma jakieś aktualne informacje o sytuacji ?

Przemo

Czy ktoś wie gdzie jest archiwum tej firmy. Dziękuję i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.