logo IDEA Financial Group / IDEA Energy

IDEA Financial Group / IDEA Energy

Oleśnica

Opinie o IDEA Financial Group / IDEA Energy

Mr.Ktoś 2012-10-23 16:05:50
Witam, miałem okazję pracować ponad tydzień dla Idea Energy i powiem wam jak to wygląda. Okres próbny 30dni - własny samochód, paliwo, telefon, brak podstawowego wynagrodzenia, tylko prowizja od pozyskanych klientów.... czyt. pracujesz za darmo. Niestety po tygodniu się zwolniłem bo generowałem same koszty, podczas szkolenia wszystko pięknie wyglądało i wydawało się, że jest ogromny potencjał na rynku, niestety rzeczywistość okazała się szara, gdyż 98% przedsiębiorców ma już podpisane umowy ze swoim sprzedawcą energii elektrycznej na rok bądź dwa, a pozostałe 2% nie ma zmodernizowanej instalacji pomiarowej co uniemożliwia im zmianę sprzedawcy. Jednym słowem TRAGEDIA ! Gdyby firma zaczęła działać w okresie wakacyjnym może coś by z tego było bo większość przedsiębiorców wtedy podpisywało umowy. Na chwilę obecną nie da się z tym już nic zrobić bo klientów trzyma umowa i szczerze nie polecam bo będziecie pracować za darmo.... przy czym to nie tylko moja opinia, miałem kontakt z innymi przedstawicielami i dokładnie mieli to samo. Widzę że Idea Energy znowu szuka pracowników więc sami widzicie jaką mają rotację.
Zostaw swoją opinię o IDEA Financial Group / IDEA Energy - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDEA Financial Group / IDEA Energy