Komenda Miejska Policji w Sopocie

Sopot

Opinie o Komenda Miejska Policji w Sopocie

Sam

Żeby pracować w Komenda Miejska Policji w Sopocie to trzeba mieć jakąś szkołę, albo policyjne przeszkolenie, generalnie zastanawiam się czy można tak z ulicy się zgłosić czy raczej nie biorą chociaż do biurowej

kuki36

Prosze Was zebyscie zaczeli tez wyrazac swoje zdanie na ten temat bo na pewno macie jakies watpliwosci co do pracy policji w Sopocie

kuki36

Wiem ze nie wolno przechodzic w miejscu ktore nie jest do tego wyznaczone no ale nawet najlepszym sie zdaza.Duzo razy widzialem ze ludzi przebiegajacych przez ta ulice policjanci puszczali takze bede prosil o nagrania z monitoringu.

kuki36

Nastepnego dnia wracajac z pracy przechodzilem obok policjantow ktorzy czaili sie w tym samy miejscu.Zajrzalem do nich do samochodu i wyobrazcie sobie ze obydwaj byli tak zmeczeni praca ze przysypiali ale kierowca lewym okiem mnie zobaczyl i tak szybko ruszyli z tego miejsca ze nawet sobie nie wyobrazacie.

kuki36

3 dni temu przechodzilem przez ulice Niepodleglosci oczywiscie nie na pasach.Podjechala do mnie policja samochodem z przeciwnego pasa ruchu wlaczajac koguty dopiero przy mnie.Nie stwarzalem zadnego zagrozenia wruchu poniewaz z jednej i z drugiej strony samochody mialy czerwone swiatlo.Policja czai sie na wysokosci tunelu przejscia pod monciakiem.Nie przyjalem mandatu poniewaz chce wyjasnic na co sa marnowane pieniadze ludzi.I wyjasnie to w sadzie.

Zostaw opinię o Komenda Miejska Policji w Sopocie - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komenda Miejska Policji w Sopocie