Opinie o Voyant Beauty Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voyant Beauty Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Voyant Beauty Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voyant Beauty Sp. z o.o. w Stryków

Patrycja

Witam, a ja chciałabym zapytać odnośnie pracy w lab kontroli jakości ? Czy osoby tam pracjące mogłyby mi udzielić trochę informacji na temat specyfiki pracy atmosfery i zarobków?

Była pracownica
@Jadźka

nocki były raczej latem, miałam inne plany. Nie wiem co się obecnie dzieje, jedna osoba mi mówi jak było tak jest, druga że wszystko się zmieniło. Bardziej wierzę pierwszej, bo to dobra znajoma. Raczej 2 zmiany, czasem nocki ale jest wtedy na nockach mniej pracy z tego co wiem.

Hej, jest teraz dostępna oferta dla młodszego inżyniera procesu. Pierwsza sprawa jaka mnie interesuje to wynagrodzenie, piszą, że jest uzależnione od doświadczenia i kompetencji. Druga sprawa to stwierdzenie czy w ogóle warto podpisywać umowę?

Patrycja

Jadźka
@Patrycja

Widełki chyba są w ogłoszeniu, mnie bardziej interesuje atmosfera. Da się tam żyć i współpracować, czy zespół jest rozbity i nie pomaga? Zmianowość i nadgodziny, coś ktoś?

Była pracownica Nowy wpis
@Patrycja

Nie wiem jak obecnie ale jak pracowałam były audytorki/kontrolerki które chodziły po liniach i sprawdzały komponenty, produkt gotowy itp, inspektorka ds jakości po jednej na zmianie i kierowniczka ds jakości

Jadźka Nowy wpis
@Była pracownica

Rozumiem, że pracowałaś na hali, możesz napisać dlaczego już nie pracujesz? Ja właśnie też mam taki system 1os./zmianę i to nic przyjemnego. Zmiany są 6-14/14-22 czy nocki też?

Była pracownica Nowy wpis
@Jadźka

O kasie widzę, że nikt pisać nie chce a co z socjalem? W tamtym ogłoszeniu, o którym ktoś pisał podkreślony był pakiet świadczeń, przybywa do niego z czasem coś nowego? I tak w ogóle jak BHP się przedstawia? Zastanawia mnie to podkreślenie, że standardy są wysokie. Co się na nie składa?

Voyant Beauty Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Smolice. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier procesu w firmie Voyant Beauty Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Była mowa o pracy fizycznej ale jakis czas temu w sieci widniała oferta dla analityka produkcji, w zasadzie na dwa wakaty, więc ilu analityków tak w praktyce potrzeba? w ofercie widniała stawka od 4 do 5 tys, z czego wynika ten 1 tys różnicy? Omówi ktos bardziej szczegółowo prace na tym stanowisku?

Wiecie może, czy w Voyant Beauty Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

xxx

To jest magazyn: pakowanie rozlewanie perfum. Na jaki staż chcesz przyjść. To jest praca dla robotników. Praca fizyczna.

Max123

Hejka , czy ta firma to dobre miejsce na poznanie dziewczyny ? ????

@Max123

Raczej tak bo przychodzą studentki, maturzystki na wakacje ;)

Lidia
@xxx

A jest tu w pracy na tyle luźno, że starczy czasu na takie bliższe poznawanie się? ;p Na jakie stanowiska one zazwyczaj przychodzą?

Maria

Firma ok, praca jak praca. Można spróbować przez agencję i jak się komuś nie podoba to zrezygnuje i tyle. Ja robię przez agencję. Płacą tyle samo co każda firma w okolicy.Nie jest źle a zawsze może być lepiej haha

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Voyant Beauty Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 30 kwietnia kilka ogłoszeń.

xxx

Na pewno trzeba zadbać o formalności, przeczytać dokładnie umowę, dopytać się. Dać sobie chociaż 1 dzień na czytanie umowy zanim się powie tak. Jest to praca na produkcji. Stanowiska funkcyjne to: lider linii, audytor/kontroler, mechanik/pomocnik mechanika, materiałowiec. Pakowacze zwłaszcza sezonowi są na agencję. Raczej nie godzić się na gębę, bo kierownik powiedział.

xxx

Są też kierownik produkcji, czyli główny, kierownicy zmianowi, osoba na zwrotach, wózkowi na magazynie, ciecie. Na górze w biurach raczej jest mało. To mała firma. Praca raczej na wakacje, dorywcza dla kobiet z wiosek i miasteczek jak np Brzeziny. Nie wiem jak teraz ale jeszcze 5 lat temu praca była latem i jesienią.

Sara

Ogarnijcie się ludzie i nie rzucajcie nazwiskami oczerniając kogoś bo nikt w necie nie jest ANONIMOWY i łatwiej niż co niektórym tu się wydaje można dojść kto zamieszcza dany wpis i po co komuś ponosić konsekwencje np.prawne a co niektóre osoby tu przeginają. Troche OLEJU w głowie co niektórym by się przydało i zastanowienia zanim coś się napisze!!! To jest forum o pracodawcy a nie do obrabiania komuś (usunięte przez administratora)

Czaro
@Sara

w zakładzie powinni zrobić specjalną skrzynkę z żalami aby każdy mógł podzielić się swoimi żalami na temat danej osoby i wtedy nie pisaliby tutaj , wcześniej było forum pracadokitu teraz tutaj , proponuję Nati i Ance wypić flaszkę na zgodę

@Czaro

To prawda. Taka skrzynka mogłaby rozwiązać niejedne problemy. Wszyscy się tak konfliktują czy tylko co niektórzy? Chce tu przyjść do pracy a wolałbym mieć święty spokój od plotek i tego typu akcji.

Rotary
@Adam

słuchaj , konflikty są tylko jeśli zajdziesz komuś za skórę ale to jest normalne i w każdej firmie jest więc jeśli będziesz zachowywał się w porządku to inni będą ciebie tak samo traktowali , proste , ogólnie polecam być bezstronnym i bezkonfliktowym by nie dawać innym powodu do plotek

Jull
@Adam

Jak jesteś spokojny to i tu bedziesz miec spokój.

Nati

Na wstępie pragnę wam życzyć udanej pracy w tym nowym roku . Pracowałam tam i jest to naprawdę dobra firma , pewnie niektórzy pomyślą sobie że jest inaczej ale takie są obecnie wszędzie realia pracy na produkcji . Z wieloma ludźmi idzie się zaprzyjaźnić i pracować wspólnie w dobrej atmosferze , kierownicy też spoko i liderzy czego nie można powiedzieć o pewnej osobie z jakości która tam pracuje i niestety atmosfera przez nią jest zła , uważajcie na (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) Więc pozdrawiam cały zakład oprócz tej dziwnej osoby bo już tam raczej nie wrócę ale wam życzę szczęśliwej i udanej pracy .

Agata
@Nati

Możesz coś więcej napisać na temat samej pracy? Jaka forma zatrudnienia, czy praca jest stabilna?

Nati
@Agata

praca raczej stabilna ale czasami są okresy gdy tej pracy jest mało wtedy są redukcje i najsłabsze ogniwa odpadają ale później znów ich przywołują , na początek robisz na zleceniu przez agencję i później dostajesz umowę o pracę , możesz też awansować na lidera albo jakość . Ogólnie praca nie jest zła ale jak już chcesz tam iść to tam jest 3 kierowników zmian , polecam zmiany Mateusza i Bartka a Darka radzę ci unikać , tam jest najgorsze (usunięte przez administratora) przez niektóre osoby i szybko się zniechęcisz do pracy .

Tomek 29

Potwierdzam...

Agata
@Nati

A jak jest z dowozami? Organizowane przez firmę czy samodzielnie. Umowa o pracę jest na firmę czy agencję? Jak jest z pracą zimą i wiosną?

@Nati

Dzięki za info. Nie napisałeś jak płacą? Przez agencje mniej niż jak potem przejdzie się pod firmę czy stawka cały czas jest taka sama?

Jull
@Adam

Stawka mniej wiecej taka sama

Nie zgodzę się z opinią Nati oraz miłej. Pracowałam jakis czas temu w VB i miałam kontakt z wieloma osobami funkcyjnymi i nie mam do nikogo zarzutów. Każdy wykonuje swoją pracę i ma swoje obowiązki. Smarowanie na kogoś w internecie pokazuje tylko i wyłącznie wasz niski poziom inteligencji i zazdrość, chociaż nie wiem co tutaj można zazdrościć ale okej. Jeśli nigdy nie miałyście kontaktu z jakąś osobą, a oczerniacie ją bezpodstawnie w internecie, to świadczy negatywnie tylko i wyłącznie o was. Brak taktu i poczucia empatii widzę jest u was na porządku dziennym. Radzę się zastanowić co piszecie w internecie, bo nikt tutaj anonimowy nie jest jak może wam się wydawać. Aż szkoda na was słów, bo najpierw polecamy kogoś poznać, a nie ocenić i paplać co ślina na język przyniesie tylko po to, żeby komuś narobić koło pióra. Uwierzcie mi, że w pracy również jest życie itam też można mieć przyjaciół, kolegów, znajomych, więc rozmowa z kimś nie świadczy od razu o romansie. Polecam nie wypowiadać się nie znając sytuacji, bo wychodzi z was hipokryzja i (usunięte przez administratora) Właśnie przez takich ludzi jak wy ktoś może mieć zastrzeżenia do tej pracy, że atmosfera jest nieznośna, przez aurę jaką wprowadzajcie. Nie pozdrawiam i życzę troszkę więcej rozumu i empatii, może jest jeszcze nadzieja.

Roksana

Zamiast najeżdżać na siebie napiszcie o firmie. Akurat ludzie w tej firmie byli spoko

ZainteresowanyPracą

W jakim systemie pracuje firma? 3 zmiany?

@ZainteresowanyPracą

Rok temu były 2 zmiany, ale planowali coś tam na 3 zmiany, więc nie wiem jak teraz jest

@ZainteresowanyPracą

Kiedyś jako CEI POLAND było fajniej, a teraz jako voyant beauty nie za bardzo, nie polecam i kiedyś było więcej ludzi a teraz o wiele mniej

Gośka
@Anonim

Możesz coś więcej napisać. Jakieś szczegóły

Na jakie wsparcie w Cosmetic Essence Inc. CEI mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

W Cei obecnie Voyant nie mogą pracować kobiety w ciąży ponieważ jest to praca fizyczna na produkcji oraz rozlewane są perfumy czyli substancje lotne

nowy wpis

Wszystko, to co moi przedmówcy napisali jest prawdą.Ludzie pracują na akord a w umowie zleceniu(taka umowa dotyczy większości osób tam zatrudnionych) podana jest stawka godzinowa.Na linii, przy której pracują Polacy pudełka ,,lecą" jak szalone, najlepiej jakby były puszczane po dwa naraz.Natomiast na linii, przy której siedzą Ukrainki, na odwrót.Pudełka puszczane są powoli, przy zamykaniu ustawione są dwie osoby, przy piecu również. Żeby panie zbytnio się nie przemęczyły.Jeżeli jest mniej pracy, to jak myślicie kogo redukują? Oczywiście w pierwszej kolejności Polaków, Ukraińców też(chyba,ze kończy im się wiza). Polacy nie są w CEI szanowani.Liderzy nami pomiatają, a Ukraińcy widząc ich zachowanie śmieją się z nas głupich polaczków. Sprzątać nie będą, bo jak mówią, oni nie przyjechali sprzątać tylko pracować i zarabiać.I jak wychodzą na dodatkową przerwę, liderzy mówią,, Ukraina idzie na przerwę a Polacy sprzątają". Polak Polakiem gardzi.Kierownictwo oczywiście udaje ,że o niczym nie wie.

@nowy wpis

Dlaczego pracodawcy mieliby faworyzować obcokrajowców? Fakt, że przy taśmie jest u nich więcej osób niż w grupie polaków może wynikać z innych względów. Jak tłumaczy to pracodawca?

Klaudia
@nowy wpis

Ale zdaj sobi3 sprawę z faktu ze pleciesz bzdury, to ze na jednej linii ma byc puszczanie wiecej kosmetykow nie znaczy ze na kolejnej ma byc rowniez to samo , byc moze mieli wyrobioną ponad normę , lub konczyli zlecenie. Fakt faktem ukrainki nie są dla nas miłe, ale niektore naorawdę znaja sie na robocie , kierownik jest spoko(czasami wkurza kiedy pojawia się zbyt pozno) ale on i tak wszystko widzi . nie moze jednego dnia tez wywalic 100 osob . Ja ogolnie lubię tą pracę , fajnie płacą , i atmosfera wedlug mnie jest bardzo fajna, Wiadomo ze ktos może miec kiepski dzien i w ogole, ale mimo ze dojezdzam z okolic Tomaszowa to chcialabym zostac na dluzej

Niestety jest mało wpisów. Jest ktoś zorientowany jak wygląda obecnie praca w Voyant?

Jako dawne CEI POLAND to jako praca było spoko i normalnie, atmosfera idealna, natomiast jako VOYANT BEAUTY nie polecam bo jedni zrobią dużo inni zrobią mało, ci co zrobią mało są lepiej traktowani niż ci co zrobią więcej np. Ja raz pakowałam na Lini inna dziewczyna była na składaniu pudełek, i ta co składała pudełka specjalnie sobie składała wolno by na pakowaniu nie nadążyć i mieć spore paczki odłożone na boku, nie doszyć że ja pakowałam bo to był mój obowiązek to jeszcze musiałam za tamtą składać pudełka ale nie ze tamta nie nadążyła tylko robiła to specjalnie bo nie wiem czy ona nie była w zmowie z liderem. Natomiast druga sprawa to Ceramidy, ludzie którzy nie wyrabiają się na Lini a jeszcze napieprzają na inną nawet kiedyś liderka była na ceramidach i się nie wyrabiała na ulotkach, ja natomiast na Lini na ceramidach byłam tylko na ulotkach bo głupota liderki Klaudii wbiła jej do głowy, na pakowaniu na ceramidach jak byłam wyrabiałam się natomiast liderka klaudia tak zrobiła by mnie wyrzucić na inną linie, ta liderka nawet nie raczy nauczyć każdego od maszyny, na korkach, na Lini, na pakowaniu tylko uczy tych co uwielbia i to się nazywa lider, lider to ktoś kto uczy wszystkich na wszystkich stanowiskach a nie wybiera sobie tych co lubi. Raz na ceramidach byłam na pakowaniu do kartoników ale jako sama i to na nowym zleceniu gdzie w kartonikach były usztywniacze gdzie trudno było włożyć ceramidy i tylko ja na tym byłam a dwie głupie dziewczyny Angelika i klaudia specjalnie sobie podkrecali maszynę bym źle spakowała ceramidy do kartonika na drugi dzień było to same zlecenie ja poszłam na ulotki a na kartonikach tych trudnych oczywiście byli aż trzy osoby, normalnie nie polecam ani ceramidy ani tej firmy bo 4 lata temu tej Klaudii i niektórych osób nie było i było spoko a kierownik to tylko sobie z telefonem łazi i udaje że nic nie widzi, a jeszcze jak będzie ktoś tam pracował to uważajcie na nienormalną zazadrosną Ankę z jakości Odradzam 100% Bo większość pracy przerobiłam za kogoś a inni zamiast być mi wdzięczni to jeszcze zrobili tak bym źle spakowała do pudełek Nie polecam !!!!!!!!!!!

Odradzam 100 % Jako praca na nie, atmosfera może nie wszyscy ale większość spoko Praca bardziej dla studentów

@Anonim

Możesz coś więcej, napisać. Szczegóły. Co Ci nie odpowiadało?

Jaki dress code obowiązuje w Cosmetic Essence Inc. CEI?

Gerda

Za moich czasów białe koszulki z długimi rękawami. Mechanicy mieli pomarańczowe, liderzy ufoludkowy zielony a jakość lila

Lider

Aktualnie kolory się trochę zmieniły, ze względu, że teraz firma nazywa się Voyant Beauty i przejęła kolory marki. Pracownicy linii noszą białe koszulki, tak jak wcześniej, liderzy morski (aby cyjan, nie znam się na kolorach aż tak :D), jakość - białe fartuchy, materiałowcy - szare koszulki (tutaj też się nic nie zmieniło), zaś technicy noszą kolor granatowy. Warto również wspomnieć, że kierownicy tym razem mają białe koszule

@Lider

Możesz coś opowiedzieć jak obecnie funkcjonuje firma

Elo
@Tomek

Bardzo dobrze, co Cie interesuje?

@Elo

Napisz co wiesz. Jak obecnie to wygląda, jak z pracą, atmosferą?

Aneta
@Tomek

Z tego co wiem jak było tak jest. Ale to info od koleżanek bo już nie pracuję. Sama weszłam się dowiedzieć. Kiedyś pełno było plakatów hr system praca praca praca a teraz na mieście nie widzę w ogóle. Podobno jest roszada Ukraińców bo podobno Polacy nie chcą pracować. Ale jak mówię to z drugiej ręki info. Moje zdanie jest jak ktoś chce się podratować albo praca tymczasowa to dlaczego nie. Praca lekka czysta i w miłej atmosferze. Przynajmniej tak to wspominam

Zostaw merytoryczną opinię o Voyant Beauty Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Voyant Beauty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voyant Beauty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voyant Beauty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voyant Beauty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Smolice 1 I lok. Hala F
    95-010 Stryków