Cosmetic Essence Inc. CEI

Stryków

Opinie o Cosmetic Essence Inc. CEI

anonim 2011-09-10 01:55:23
Elektro Mechanicy !!! Uważajcie - ten pracodawca kłamie o wysokości wynagrodzenia i nie tylko! Po kilku dniach pracy na stanowisku mechanika każe pracować na liniach produkcyjnych - jak zwykłemu szeregowemu pracownikowi! Gdy popsuje się maszyna musisz pytać/szukać lidera linii czy Ci pozwoli pójść naprawić maszynę - skandal! Proszę uważajcie na treść umów i kwoty podane na nich. Pracowałem ponad tydzień bez umowy, potem dostałem umowę na duuużo mniejszą kwotę. Kierownicy są miłymi ludźmi, nie wymagają za dużo i "szanują człowieka"... Szeregowi ludzie są na ogół symapatyczni i na wzajem sobie pomagają. Jedynie liderzy udają że mają dwie lewe ręce. Pozdrawiam
feniks 160 2015-05-29 13:50:34
pracowalem w tej firmie 2 dni od 25maja do 26maja a 27 zadzwoniono do mnie i powiedziano zeby nie przyjezdzal placa na godzine a tam jest akort robia co chca z nami jestesmy bialymi murzynami przyjmura na pare dni i po pracy
Justyna 2016-07-01 09:36:03
NIKOMU nie życzę pracować tam. Wyjęte z kosmosu normy, kierownik potrafi zbesztać przy wszystkich kogoś za to że za wolno pracuje, ludzie tam dosłownie biegają, wszyscy spoceni i czerwoni z pochyloną głową. Wczoraj byłam pierwszy dzień, zatrudnili razem ze mną jeszcze 4 os, z tego co wiem 3 chcą odejść. Nigdy nie robisz wystarczająco dobrze, wystarczająco szybko, ścigasz sie z ukraińcami. Paranoja, chyba najgorszy magazyn w tulipan parku.
Zostaw swoją opinię o Cosmetic Essence Inc. CEI - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosmetic Essence Inc. CEI