Cosmetic Essence Inc. CEI

Stryków

Opinie o Cosmetic Essence Inc. CEI

anonim 2011-09-10 01:55
Elektro Mechanicy !!! Uważajcie - ten pracodawca kłamie o wysokości wynagrodzenia i nie tylko! Po kilku dniach pracy na stanowisku mechanika każe pracować na liniach produkcyjnych - jak zwykłemu szeregowemu pracownikowi! Gdy popsuje się maszyna musisz pytać/szukać lidera linii czy Ci pozwoli pójść naprawić maszynę - skandal! Proszę uważajcie na treść umów i kwoty podane na nich. Pracowałem ponad tydzień bez umowy, potem dostałem umowę na duuużo mniejszą kwotę. Kierownicy są miłymi ludźmi, nie wymagają za dużo i \"szanują człowieka\"... Szeregowi ludzie są na ogół symapatyczni i na wzajem sobie pomagają. Jedynie liderzy udają że mają dwie lewe ręce. Pozdrawiam
feniks 160 2015-05-29 13:50
pracowalem w tej firmie 2 dni od 25maja do 26maja a 27 zadzwoniono do mnie i powiedziano zeby nie przyjezdzal placa na godzine a tam jest akort robia co chca z nami jestesmy bialymi murzynami przyjmura na pare dni i po pracy
Justyna 2016-07-01 09:36
NIKOMU nie życzę pracować tam. Wyjęte z kosmosu normy, kierownik potrafi zbesztać przy wszystkich kogoś za to że za wolno pracuje, ludzie tam dosłownie biegają, wszyscy spoceni i czerwoni z pochyloną głową. Wczoraj byłam pierwszy dzień, zatrudnili razem ze mną jeszcze 4 os, z tego co wiem 3 chcą odejść. Nigdy nie robisz wystarczająco dobrze, wystarczająco szybko, ścigasz sie z ukraińcami. Paranoja, chyba najgorszy magazyn w tulipan parku.
xyz 2017-03-14 18:14
Przede wszystkim jest to firma sezonowa. Dobra na wakacje dla studenta. Chyba że ktoś chce popracować kilka dni a potem czekać na telefon.
Jula 2017-04-07 18:20
Czy ktoś wie dlaczego zablokowano pracę do kitu?
Ela 2017-04-15 12:13
Trzymają stałych pracowników a nowych ciągle odwołują. Przyjmują ludzi na zasadzie zapchaj dziury na dzień lub dwa
Anonim 2017-05-13 14:58
Tak tu było jest i będzie, bo zlecenia są albo ich nie ma. Nie oszukujmy się. Szansą że ktoś tu zagrzeje miejsca jest bliska zera. Jednych się przyjmuje na jeden dzień innych na kilka miesięcy zazwyczaj z przestojami do połowy grudnia. Ludzi na stałe jest tu garstka a i nie wszyscy z nich mają umowę choćby tymczasową z agencją. A jak dostaną to nie rzadko na miesiąc lub trzy czyli gra nie warta świeczki. Od dwóch lat jest tu bryndza. Pracy mało, druga zmiana latem a trzeciej brak. Zimą i wiosną idą 2-3 linie a ludzie nie są pewni jutra. Co z tego że latem jest więcej pracy skoro zwożą młodzież z Tomaszowa albo ściągają Ukraińców którym trzeba zagwarantować pracę kosztem okolicznych pracowników.
PM 2017-05-20 12:10
Dokładnie . W maju czy czerwcu kuszą liderów mechaników umową o pracę ale to jest na 2, 3 miesiące a potem często zleceniówka ze stawką pakowacza . A jak się nie podoba to wyjeżdżaj bo i tak cię nie potrzebujemy . Albo każą pakować jak zwykłemu robolowi . Ludzi się tu potrzebuje do połowy sierpnia a potem do widzenia. Ukrainiec ważniejszy od Polaka. Wystarczy że pracy nie ma w pn i wt a już w pt odwołania. W środę już przychodzą nowe osoby. Dom wariatów. Stąd te wszystkie ogłoszenia i mieszanie ludziom w głowach. Jednym słowem "praca" na chwilę.
Magda 2017-06-02 19:01
Jak to czytam to mnie śmieszy. Ludzie szukają pracy w agencji pracy TYMCZASOWEJ a potem się dziwią. Ale czego? Że praca na chwile? Sama nazwa wskazuje to czego oczekiwać.
Na wakacje 2017-06-29 16:44
Czy ktoś może napisać czy w tym roku też są Ukraińcy bo się zastanawiam czy przyjść
Pracownik 2017-08-08 22:56
Upodlenie człowieka, wyzysk i zero szacunku. Firma zbija grubą kasę a wiecznie brakuje krzeseł czy kuwet na komponenty. Ludzie zabijają się o te krzesła, co jest mega żałosne. Żeby iść napić się wody, trzeba się prosić lidera, żeby zastąpił na chwilę. Ludzi traktuje się jak bydło, to ludzie zaczynają zachowywać się jak bydło - dzisiaj dla przykładu ktoś ukradł mi jedzenie z lodówki. Wiecznie za mało produktów, nawet jak jest norma to i tak trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a szary pracownik nic z tego nie ma. Praca niby na godzinę, a tak naprawdę na akord.
Greg 2017-08-13 10:51
Z krzesłami to prawda. Co niektórzy a raczej niektóre już pół godziny przed czasem wchodzą żeby sobie coś zająć i stoją przy człowieku aby tylko nie wydał innej osobie. A kanapkę też mi ktoś raz ukradł. Chyba trzeba w nią pluć to potem będzie przynajmniej satysfakcja...
Anonim 2017-09-04 16:25
Ukraińcy są. Polakom pracy żałowali a Ukrainie nawet każą w soboty przychodzić.
Zostaw swoją opinię o Cosmetic Essence Inc. CEI - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosmetic Essence Inc. CEI