Opinie o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

nygus

A ha ha moja emerytura to ponad 4k!A ta trzynasta to żenada.Dają więc biorę.A możę się wskrzeszę i zawieszę? Nie zawieszę bo to mamona .Kupię sobie słonia.Złotego cielca .

ono

Gdzie Aneta ?Bidula załapała covida?Gruba już ledwo człapie na nogach.Aneta wracaj!Dzień bez widoku Ciebie jest dniem straconym.

daniel
@ono

Aneta to piękna kobieta."Albatraoz".I te jej śliczne brązowe oczy patrzące w głębie swoich przemyśleń To robi wrażenie.Wątła jak źdźbło trawy na wietrze.

diabeł

Pałac Buckingham podał datę i szczegóły pogrzebu księcia Filipa!My czekamy na datę podwyżek płacy .

Jaś
@diabeł

Dostaniesz napewno

Jaś
@diabeł

Dostaniesz

jagodowy gofer

Majsrak pochwalił się Ukraince Lewandowskim w smartwatch?

Aplikowałeś do M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na stanowisko Pracownik działu zaopatrzenia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
zyro

już widać że chłop się sypie ..ale jeszcze ,jeszcze ledwo chodzi ale jeszcze ,brzęk pięcio złotówek szumi w uszach jak żetony na sztos.Z kostuchą wygra?

kosiarka

A kostucha nie wybiera :) :)

kosiarka

Chodzi o status!To ma być klasa średnia.Nie jakiś głupi robol.To rajcuje jajca.

kosiarka

Od groma u nas emerytów. Każdy się chwali wysokością swojej emerytury i niezależnością.Pytanie .Po co pompować balon jak już przebiera miarkę?Jeszcze więcej kasiory?Sałatę sobie zrobią z banknotów stu złotowych na kanapki?Nie rozumiem .Emeryt Wielki Marek.W .Autobusem miejskim jedzie do pracy i nim wraca?Edek od kredek też mu na życie brakuje?Waldemar też pewnie ledwo przędzie i musi dorabiać.I tylko patrzą jak kasa na konto wpływa z lewa na prawo.I co? (usunięte przez administratora) konto pełne a czas upływa .Można się tylko pochwalić.A droga jest prosta.

kasjerka

Nie ma ludzi.Nie ma ludzi .Zamówienia są ale nie ma ludzi. Nie ma i nie będzie.Na pośredniaku pustki .Sztuczne zawyżanie bezrobocia za platformy obywatelskiej się skończyło.Po co te zebrania?Penis się podnosi jak okiem cyklopa patrzysz?Czas tylko ludziom odbierasz.Orgazmu dostajsz.Za dużo nas .

kier

Raczej w białym kondomie.

set

Biedni pracodawcy.Korona zabija biznes.Tir za tirem wyjeżdża.Fotowoltanika pracuje .Dobra ściema .Tusk na premiera!!! Owśiak na Bhp'owca.

morfeusz

Dla pani (usunięte przez administratora) okolic pod warszawskich polecam lekturę Boska Komedia.Dantego oczywiście.

lovecraft

Dziewczyny pierwszego sortu!Co robicie w domu po przyjściu z pracy? Siedzicie na Fejsie i szukacie meniasa co mu Kasa leci z k utasa?Dobre wino,książka Grahama Mastertona-"Droga żelazna"Ciepła woda w wannie i paluszek bez tipsa...

waltek

Ludzie w tej firmie usiłują zachować się prawdziwe po ludzku, a nie jak koła zębate w kapitalistycznej maszynie.Znamy ten slogan o trybach , niestety posypanych piaskiem.

Donald Tu. PO

Komputerów im nakupiłeś,klimę założyłeś.Burdel jaki był taki i jest!

niom
@Donald Tu. PO

Gruba umie obsługiwać swoją myszkę?

edeki
@niom

Rolka w myszy sprawia problem.W domu pod prysznicem lepiej sprawdza się palec wskazujący

Urban defect

Bardziej zachłanny od tatusia.Ale my się nie damy.Cmok cmok .Cykl 15 sekund.

hydri

Martinku czekamy na polanie alkoholu na śniadanie i po zmianie.Kamery nie widzą!Masz lajka!

tedee
@hydri

Koznieck dalej zachlal?o muj panie Boże nie będzie parowania.nie daj boże aż się poloze

zupa z trupa

UW.to taka wylęgarnia lewactwa.

turek

Martin jaki przystojny w tych okularach.Gałki oczne powiększone! Efekt jest.Bardziej poważnie wygląda.Bardziej grożenie. Wszyscy mamy się go bać! Bo to pan i władca

turek

Mteowskie zebrania w przeważającej części mogą się pochwalić urodziwą obsadą.Martin nieziemsko przystojny.Gruba nieziemsko tłusta.(zwoje mózgowe w stanie rozkładu )Jedziemy dalej.15 sek cykl.zapiertalać,zapiertalać.Bo mu na chleb brakuje.

Zostaw merytoryczną opinię o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 124 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
2.8/5 Na podstawie 108 ocen.

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa