Opinie o IZIPAK.Sp.Z o.o. w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy IZIPAK.Sp.Z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IZIPAK.Sp.Z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZIPAK.Sp.Z o.o. w Chwaszczyno

Jak wygląda ścieżka kariery w IZIPAK.Sp.Z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jaś Nowy wpis

Jechałem obok firmy. Widziałem baner Szukamy handlowca. To już oznaka desperacji Chyba za dobrze się tam nie dzieje Prawdopodobnie kolejna foremka pana Janusza króla lokalnego biznesu

Wiecie może, czy w IZIPAK.Sp.Z o.o. szukają chętnych na staż?

Łucja

faktycznie od liczby pracowników zależy czy w firmach dają multisporta czy nie? Padło takie wyjaśnienie braku karty w firmie i po prostu się nad tym teraz zastanawiam.. Skoro za mało osób to można się dowiedzieć ile obecnie tu pracuje? I jaka jest ewentualna alternatywa w formie benefitów jakie tu pracownikom oferują?

MIŁY PAN Nowy wpis
@Łucja

Niestety nie można tu liczyć na żadne Benefity,

Czy po rozmowie w IZIPAK.Sp.Z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.

Czy IZIPAK.Sp.Z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Miły Pan

Nie nie zapewnia takiej karty. Zbyt mała ilość pracowników.

Odradzam i nie polecam aplikowania na ŻADNE stanowisko w tej firmie - to strata nerwów i czasu. Brak poszanowania dla pracownika i nie przestrzeganie podstawowych praw pracowników jest na porządku dziennym. Radzę się dwa razy zastanowić dlaczego średnio co pół roku firma rekrutuje na te same stanowiska.

Co jaki okres czasu w IZIPAK.Sp.Z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odp

Jeśli dostaniesz podwyżkę to będziesz bardzo ambitny. Trzeba uważać, aby otrzymać to na co się umawiasz.

Mariusz

@odp a są jakieś testy na rozmowie ?

@odp czyli można negocjować podstawę na umowie?

@Ania

Z pewnością, ale zależy to od Twoich umiejętności i prowadzonych negocjacji. Warto się przygotować do rozmowy wcześniej.

Tymoteusz

Żałuję, że pracownicy nie zaglądają na forum, mam zamiar aplikować warto?

@Tymoteusz

Jeśli chcesz aplikować, ważne abyś wywalczył odpowiednie pieniądze i trzymał się swoich zasad, ważna jest podstawa w umowie, nie premia. Nie ma też co robić nadgodzin tam, bo nie adekwatne otrzymasz pieniądze, albo wolne do poświęconego czasu. Praca w sama w sobie zależy na jakich stanowiskach może być ciekawa i rozwojowa.

Czy pracownicy w IZIPAK.Sp.Z o.o. dogadują się między sobą?

Odp

Powiedzmy, że dogadują się dosyć dobrze, ważne aby nie dać sobie wejść na głowę przez pomoc w ramach obowiązków kolegów czy koleżanek. Potem tak zostaje, zresztą jak w każdej firmie pewnie.

Erbix Sp. z o.o.

Sprzedają a potem czekam za serwisem miesiącami. Koszmar

Krzysztof

Współpracuję z firmą Izipak od połowy zeszłego roku. Dzięki fachowemu doradztwu oraz mega elastyczności w kwestiach warunków handlowych nasze koszty dostarczania przesyłek z zamówionym towarem z Naszego e-sklepu znacznie się obniżyły a zarazem poprawiliśmy trwałość paczek poprzez wykorzystanie materiałów profesjonalnych. Polecam współpracę z Izipak a w szczególności z Panem Darkiem który Nas obsługuje.

Marek Pabianice

Potwierdzam problemy z serwisem, mimo kilku telefonów ciągle mnie zbywają. A to serwisant na urlopie, a to że części do maszyn nie ma na stanie.

Bronisław
@Marek Pabianice

Obsługa po-serwisowa stanowi często ważny argument przy wyborze danej firmy przez klienta. Czy możesz napisać proszę, jaki finał miała twoja sprawa z IZIPAKiem? Czy usterka została ostatecznie naprawiona? Więcej informacji na ten temat może być cenną wskazówką dla innych.

Nela

Tragedia jeśli chodzi o serwis !!! Miesiącami czeka się na naprawę ....NIE POLECAM Nie ma z kim rozmawiać.

JaTeżWiem
@Nela

Przedstaw się, a później coś wpisuj. Anonimowy wpis nigdy nie jest wiarygodny. Już dawno temu nijaki Gall Anonim pisał coś co było bardziej możliwe niż Twoja uwaga.

Zostaw merytoryczną opinię o IZIPAK.Sp.Z o.o. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w IZIPAK.Sp.Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IZIPAK.Sp.Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IZIPAK.Sp.Z o.o.?

IZIPAK.Sp.Z o.o.