Opinie o Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Gliwice

nickempty Nowy wpis

Za wiele ta firma do zaoferowania potencjalnemu pracownikowi nie ma, vide ostatnie ogłoszenia. Proponują zatrudnienie na podstawie umowy (usunięte przez administratora) plus przyjemną atmosferę pracy i nic poza tym. Rezygnuję z kandydowania.

Stan Nowy wpis

Mamy dobrego pracodawcę więc nie szukajcie na siłę czegoś słabego. Błędów nie popełnia ten kto nic nie robi.

Olo Nowy wpis

@Kurand z czego wynika ten chaos organizacyjny,o którym piszesz?

Basia Nowy wpis

@kurand ale z czego wynika tak duża rotacja pracowników ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
MM

Jakieś opinie na temat działu projektowego Fonon w Gliwicach?

Kurand

Brak profesjonalizmu, ciągła improwizacja, chaos organizacyjny, Właściciele mocno niepoważni. Bardzo duża rotacja pracowników w firmie świadczy sama za siebie. Radzę omijać z daleka, szkoda czasu. Jeżeli ktoś jest fachowcem, specjalistą to sugeruje poszukać innej firmy.

Bartosz
@Kurand

Rozumiem, że bałagan organizacyjny, o którym wspominasz może być uciążliwy, ale chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sprawa z wysokością wynagrodzenia i premiami. Podziel się proszę swoim doświadczeniem.

Agata

Moim zdaniem duża rotacja wśród pracowników nie świadczy negatywnie o firmie. @Kurand możesz wskazać jakieś plusy pracy w Fonon Sp. z o.o?

Klara

Fajna firma to i pisać się nie chce?

Joanna

Pracujesz obecnie w Fonon? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć nowi pracownicy?

gość

Pewnie, że wraz ze zwiększeniem obowiązków czy prestiżu zatrudnienia można liczyć na dodatkowe wynagrodzenie czy benefity doliczane do podstawy zarobków.

łysy

zwolniłem się z tej firmy sam jako ostatni ze starych pracowników i bardzo sie z tego ciesze , nie polecam tej firmy

andrzej.

Witam zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem firma prowadzi rekrutacje, obiecuje umowę o pracę i 2 tygodniowy okres próbny. W rzeczywistości po 2 tygodniowym okresie próbnym nie ma co liczyć na stałą umowę tylko na kolejne miesiące "próbne" na umowę o dzieło. Praca polega na zapełnianiu bazy kontaktów. Pracodawca kompletnie nie godny zaufania, Jeżeli zostaniecie zaproszeni na okres próbny radzę ustalić na początku warunki pracy, gdyż szkoda marnować czas.

elgie

Firma wszechstronna i ciekawa, np. jako jedyna firma na świecie produkuje takie rzeczy -> www.la-ds.com. Pracuję w niej prawie od początku i jestem bardzo zadowolony. Dziwne opinie powyżej, bo ja jestem zatrudniony na umowę o pracę jak zdecydowana większość pracowników. Ogólnie bardzo dobre warunki pracy, nowy budynek, super atmosfera i dobre relacje z szefami, ogólnie jest bardzo pozytywnie :)

gliwiczanin
@elgie

potwierdzam- fajna firma !!!

mlodyzdolnypracownik

witam nie polecam w żadnym wypadku ! umowa na zlecenie , masa nadgodzin

Seto

rozczarowany

Obiecano mi pracę na umowę zlecenie na okresie próbnym. Okazało się, że otrzymałem umowę o dzieło, a dwutygodniowy okres próbny był pozbawiony jakiegokolwiek szkolenia merytorycznego z produktów itp. Przychodziło się przez 2 tygodnie na 8 do 16 otrzymywało się telefon, laptopa i bazę. Tak naprawdę człowiek walczy by się wykazać i zapełniał im bazę klientami. Po okresie próbnym nie tylko ja, ale i jeszcze jedna osoba usłyszeliśmy, że teraz przychodzą "następni" na próbę i potem się do nas odezwą. Oczywiście nie odezwał się nikt. Zalecam ostrożność.

• Jak się pracuje w Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.

Fonon Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)