Opinie o Poldrob w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Poldrob. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poldrob o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldrob w Gniezno

@:)) czyli Twoim zdaniem pracodawca poldrob potraktował Twój urlop w wojsku jako Twoje odejście z pracy? A czy na rozliczeniu PIT masz też wpisane te 3 miesiące bezpłatnego urlopu jako ciągłość pracy w tej firmie?

odszedłem *

Nie dostaliśmy niestety argumentacji od @zmu1212 Widzę, że poldrob szuka pracowników. Osoby zainteresowane znajdą informacje w zakładce Praca na stronie internetowej firmy.

@zmu1212 jesteś niezadowolony głównie z atmosfery w pracy? Czy coś jeszcze nie podobało Ci się, że firmy nie polecasz? Na forum ważna jest szczegółowa argumentacja, ponieważ dużo osób zagląda tu w wykreowaniu własnej opinii

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poldrob. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zmu1212

Najgorszy miesiąc pracy jaki tylko mógł być. Pieniędzy wielkich się nie zarabia a trzeba pracować jak wół. Totalny brak kultury, (usunięte przez administratora) Pracownicy w porządku, ale jeden obgaduje drugiego. Nie polecam.

Robert

Na olx dali ogłoszenie. Nie wierzcie w te 3000 tys brutto bo to kłamstwo. Tak samo jak stabilna praca.jak bedzie mniej pracy to w pierwszej kolejności pojdziecie na bezrobocie

new

A wiecie ogólnie jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc początkującym pracownikiem? Zależy mi na podjęciu zatrudnienia, więc tym bardziej kwestia stawek jest mi najbardziej potrzebna, choć chętnie bym się załapał teraz. Dzięki za odpowiedź

Pracownica

Nie polecam . (usunięte przez administratora)Sam właściciel niech sobie towar na półkach układa

pyza

witam. Mam pytanie odnośnie stanowiska kierowcy. Zmieniło się cos od 2012 czy nadal pelne ciezarowki do rozładunku z lapy za 2000 plus 7 zl za nadgodzine?

stary

a mnie tu dobrze

KierowcaBombowca

Polecam... hahaha

emilka

poldrob zaprasza do składania cv na stanowisko kierowca,magazynier,kierownik magazynu,ph,itp cały skład do wymiany

olgierdo

tak naprawde to powinieś przeczytać kilka poradników, może jakiś artykuł o tym jak radzic sobie na rozmowach kwalifikacyjnych, to zalezy wsyztsko od tego czy rozmowa Cię stresuje jak odpowiadasz na dane pytania itd, ale sądze, ze poradzisz sobie u nich w pracy, oczywiscie jesli masz odnpowiednie doswiadczenie.

borus

własnie - jak wyglada atmosfera pracy? Jak kierownicy? Z którym są jakies problemy?

aaaa

Rotacje, rotacjami ale czy jest tu ktoś kto mógłby powiedziec coś na temat atmosfery pracy w podrobie? Jak traktują pracowników?

tomek

Myślę, że jeśli mają dość spore rotacje, to pewnie przyjmuja zdecydowana większość aplikujących... Chociaż słyszałem pozytywne komentarze na temat poldrobu.

remiks

i myślicie że tak każdego z ulicy pierwszego lepszego przyjmą do poldrob? mają więcej kandydatów niż jeden na każde stanowisko

zuza

O jaki reprezentacyjny się znalazł. Inteligentny że aż strach (usunięte przez administratora). A fakultetów to pewnie z piętnaście na papierku co ? Tylko we łbie sieczka.Umieram ze śmiechu !! Do roboty nieroby!!

stokrotka

tuż,tuż inwentura trzecia w tym roku zapraszamy serdecznie na integracje przymusową ;-)

zuza

Witam to jaka jest ta prawda z tymi odprawami? Komu wierzyć,czy zakład może sobie pozwolić na zwłokę, czy to bzdura i czyjś wymysł.

Zostaw merytoryczną opinię o Poldrob - Gniezno

• Jak się pracuje w Poldrob?

Zobacz opinie na temat firmy Poldrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldrob?

Poldrob
1.5/5 Na podstawie 181 ocen.
  • żnińska 2
    62-200 Gniezno