Opinie o Larmax-Trans Sp. z o.o. w Łokacz Mały

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larmax-Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Larmax-Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larmax-Trans Sp. z o.o. w Łokacz Mały

m.jagiello@larmax-trans.eu

witam serdecznie. Sami wiecie jak wygląda transport w roku 2023. Możecie sobie w google wpisać "kryzys w transporcie" i wszystko sprawdzicie. Niemniej zostało niewiele firm, które regulują ustalone zobowiązania wobec swoich współpracowników w terminie. Jesteśmy jedną z tych firm, które na to najwyższy nacisk kładą i wywiązują się ze swoich zobowiązań. Pozdrawiam Mariusz Jagiełło (pracodawca)

@Były kierowca

Takie odejścia pracowników były jednorazową sytuacją związana z obcięciem wynagrodzenia za szkodę? Jak obecnie z rotacją pracowników? Zależy mi na stabilności w postaci umowy o pracę na czas nieokreślony. Po jakim czasie zatrudnienia mógłbym realnie taką umowę dostać?

m.jagiello@larmax-trans.eu

Były kierowca
@m.jagiello@larmax-trans.eu

Najwyższy nacisk kładzie szef na zrobienie obciążeń, potrąceń,w roku mieliśmy dwie obniżki wypłaty,500eu za udział w szkodzie,która szkoda jest robiona z ubezpieczenia.Dlaczego odeszło chyba 20 kierowców w grudniu??W autach są pluskwy.

@Były kierowca

Czyli co, firma obcięła pensje pracownikom? Ale jak to zrobili? Pracownik dostaje nową umowę czy jakiś aneks do umowy, który musi podpisać, że wynagrodzenie będzie mniejsze?? I dajcie info, ile wynosiła pierwsza i ile druga obcinka kasy, ok?

@Były kierowca

Mocny głos na początek roku. Czy ktoś jeszcze może potwierdzić, czy to prawda (o rzekomym bankructwie) czy wyraz rozgoryczenia obecnego lub byłego pracownika? Niby pod koniec zeszłego roku był wpisy o cięciach wynagrodzeń, ale żeby od razu bankructwo?

Volvo Nowy wpis

На жаль, це правда, я теж це чув, мої колеги з банкомату сказали, що компанія закриється до весни.

Jak często szukają kierowców C+E? Mam doświadczenie roczne, czy to daje mi szansę na zatrudnienie? Już od początku można się dogadać na tryb pracy? Bo mnie interesuje tydzień w domu, a dwa w trasie? Możliwe do wykonania? Jakiej pensji ewentualnie mogę się spodziewać na takich trasach?

Ok, ok. Możecie podać konkrety?? Dlaczego mijać? Jest to zła praca z powodów finansowych i generalnie warunków pracy? Chodzi o to, że nie oferują takiej elastyczności, jeśli chodzi o wymiar pracy, jak ktoś tu wyżej pytał?

Ile jest zmian w Larmax-Trans Sp. z o.o.?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Witalij

водій не підписуй чисті аркуші.коли підпишеш то будеш мати відрахування із зарплати.начальник забрав гроші з зарплати але ми разом ходимо в суд.не забирай зарплату раніше бо забирають 10% Водії та співробітники залишають офіс, тому що в компанії не так.

Jaga

Znaleźli już tego spedytora? Bo jak patrzę to nie widzę żadnych ofert, ale jeszcze dosyć niedawno ktoś napomknął o jakiejś rekrutacji. W ogóle tak generalnie to wymagają jakiegoś doświadczenia? Czy to dla nich ważne? Byłabym zainteresowana pracą.

Jarek

Witam.widze że szukają spedytora,czy ktoś był już na rozmowie?jakie warunki są u nich,tzn czy są premie od wyników,czas pracy,jakieś dodatkowe benefity.Bo nie wiem czy warto jechać na rozmowe

Tomasz

W archiwalnej ofercie pracy dla kierowcy kat. C+E była wzmianka o atrakcyjnym, klarownym oraz terminowym systemie wynagradzania. Niestety nie napisano, jaka to może być kwota. Było tylko o tym, że jest podstawa + diety. Wiecie, jakie teraz mają stawki i czy faktycznie dojazd do miejsca pracy jest służbowym autem?

Oleg

Dzien dobry. Nie rekomenduju pratsy dla larmax. Tam pratsyuye personalna Elwiru. ona vzyala od mene pieniedzi za adresu, kartu prozhyvannya. Tych dokumenty ona ne skladala! hcesh pratsyuvaty, treba yey platyty. Bos tse znaye. Khloptsi, yaki poshly na voynu, ona yim dzvonytʹ, ze chce pieniedzi za adresu

Ok

Ok

Kierowca

Juz usunęli wpis wow szybko ale ja też konsekwentny będę więc pany tak to wygląda zbierasz drobice po 4 5 miejsc pasy i jedziesz 40km i rozladunki potem trasa hm no nieraz i daleko ale zawsze kilka miejsc i tak w kółko koła zmieniasz sam te zużyte lewą ręką i jedziesz z koksem generalnie firma pod Ukrainę porażka i tyle

Kierowca

Zbierasz drobne i wozi sz drobne nie jedziesz do domu wekend wolny jedziesz porażka firma bez podstawy typowo pod ukranie nie polecam lepiej do wroga robić chociaż hajs normalny

Jaka atmosfera jest między działami w Larmax-Trans Mariusz Jagiełło?

Jack

Ok.bardzo fajna atmosfera w biurze.polecam

Witam. A jak wyglądają zarobki w tej firmie w systemie 2/1? Jakie kraje, zaladunki całościowe czy raczej często są doladuki, no i jak z tym tachem wygląda

Zbych
@anonymous

Zarobki w tym systemie to okolo 5 tys na reke plus karta do Spa,doplata do wczasow.bony na swieta po 1 tys.premie za bezszkodowa jazde i hotele *** na 45h pauze.ogolnie to polecam

Zbych
@Zbych

Zapomnialem 5 tys za tyg pracy.i jeszcze kupony na obiady.polecam

O firmie krótko i na temat, spedytorzy nie znają czasu pracy kierowcy, z tego co zauważyłem bo na weekend potrafią zostawić kierowcę na Belgii czy Francji który musi odbyć regularny odpoczynek tygodniowy ( czyli słowa jesteś kierowca musisz sobie poradzić). Jeżdżenie pod niemiecką spedycą za polską śmieszna najniżą krajową ( większość kierowców tak w Polsce pracuję bo są Baranami) zarabiasz kasę ale w razie wypadku, chorobowego czy emerytury co wam zostaje, żebranie pod kosciołem? Poza tymi mangamentami w sumie ok z szefem da się dogadać i kasa na czas.

wasz ulubiony kierowca

w kilku firmach transportowych jezdzilem ale w tej moge robic do emerytury.Zarobki na bardzo przyzwoitym poziomie,auta nowe na gwarancji,spedytorzy w porzadku( Karolcia jest ok,ogarnieta babka).Nie wyciskaja ostatnich potow z kierowcow.Z cala stanowczoscia moge polecic ta firme.Wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi.

Wafel

Nie wiem co mam Ci powiedzieć dobrego o tej firmie, oprócz tego że jest po prostu bardzo przyjemnie

Król Lewego Pasa

Pozdrawiam panów wyżej, proponuje szybki kurs ortografii. Co do firmy to wszystko jest na miejscu, wynagrodzenie stosunkowo wysokie jak do obowiązków, szef bardzo otwarty, szefowa również pozdrawiam!

obserwator

Jako bezstronny obserwator mogę stwierdzić, że ta firma to kpina. Szef pierwsza klasa. Potrafi zdiagnozowac auto przez telefon.(usunięte przez administratora) typowa polska firma transportowa nowobogackiego szefa.

Zostaw merytoryczną opinię o Larmax-Trans Sp. z o.o. - Łokacz Mały

• Jak się pracuje w Larmax-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Larmax-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larmax-Trans Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Larmax-Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Larmax-Trans Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Larmax-Trans Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Adama Mickiewicza 11
    64-761 Łokacz Mały