Larmax-Trans Mariusz Jagiełło

Krzyż Wielkopolski

Opinie o Larmax-Trans Mariusz Jagiełło

obserwator 2014-09-23 19:56
Jako bezstronny obserwator mogę stwierdzić, że ta firma to kpina. Szef pierwsza klasa. Potrafi zdiagnozowac auto przez telefon.(usunięte przez administratora) typowa polska firma transportowa nowobogackiego szefa.
Król Lewego Pasa 2014-10-12 14:19
Pozdrawiam panów wyżej, proponuje szybki kurs ortografii. Co do firmy to wszystko jest na miejscu, wynagrodzenie stosunkowo wysokie jak do obowiązków, szef bardzo otwarty, szefowa również pozdrawiam!
Wafel 2016-05-20 22:17
Nie wiem co mam Ci powiedzieć dobrego o tej firmie, oprócz tego że jest po prostu bardzo przyjemnie
wasz ulubiony kierowca 2016-12-21 11:53
w kilku firmach transportowych jezdzilem ale w tej moge robic do emerytury.Zarobki na bardzo przyzwoitym poziomie,auta nowe na gwarancji,spedytorzy w porzadku( Karolcia jest ok,ogarnieta babka).Nie wyciskaja ostatnich potow z kierowcow.Z cala stanowczoscia moge polecic ta firme.Wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi.
Ja 2017-04-02 21:37
O firmie krótko i na temat, spedytorzy nie znają czasu pracy kierowcy, z tego co zauważyłem bo na weekend potrafią zostawić kierowcę na Belgii czy Francji który musi odbyć regularny odpoczynek tygodniowy ( czyli słowa jesteś kierowca musisz sobie poradzić). Jeżdżenie pod niemiecką spedycą za polską śmieszna najniżą krajową ( większość kierowców tak w Polsce pracuję bo są Baranami) zarabiasz kasę ale w razie wypadku, chorobowego czy emerytury co wam zostaje, żebranie pod kosciołem? Poza tymi mangamentami w sumie ok z szefem da się dogadać i kasa na czas.
Zostaw swoją opinię o Larmax-Trans Mariusz Jagiełło - Krzyż Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larmax-Trans Mariusz Jagiełło