Opinie o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

Obecnie w Mateco podesty ruchome poszukiwani są nowi pracownicy, aktualną ofertę można znaleźć na ich stronie w zakładce kariera: http://www.mateco.pl/firma/kariera/oferty-pracy/. Ktoś z obecnych lub byłych pracowników na tych stanowiskach może napisać, jak pracuje się w firmie? Znaczna część opinii na wątku jest pozytywna, wygląda na to, że Mateco jest dobrym pracodawcą i dba o swoich pracowników.

Czesław
@Czesław

Nadgodziny zgodnie z KP. Awarii nie brakuje, czy to z powodu jakości maszyn która stale leci - ale w dół, czy innych czynników.

Kilka dni temu poszukiwano jeszcze kogoś na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Wiecie, czy to stanowisko zostało już obsadzone, czy jest jeszcze szansa, aby je jeszcze objąć? Czytam, że oferowane jest tutaj stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Umowa o pracę na czas nieokreślony jest możliwa? Można liczyć na 5000 złotych na rękę? Z góry dzięki za informacje.

ciekawy Nowy wpis

Proszę o odpowiedź kogoś kto pracował lub pracuje.Widzę ogłoszenie że poszukują kierowcy ...kat C .Czy dużo jazdy czy więcej stania przy zwyżce ?? Ile kierowców tam pracuje ??Szukają jednego czy więcej Ludzi?? Dziękuję za odp

Witam was wszystkich, ktoś z was miał styczność ze stanowiskiem Business Intelligence Technical Expert, czy jest ono nowe w firmie? Opinii nie widzę na jego temat, a na stronie widzę, że kogoś takiego szukają. Obowiązków jest bardzo dużo, wymagań też, oczekują minimum 5 lat doświadczenia. Niestety nie uwzględnili, co oferują pracownikowi ;) Może wy wiecie nieco więcej? O warunkach, rekrutacji?

Prywatny
@Marta

Tak dba o pracowników ale tylko tych co donoszą władzy!

Edyta
@Prywatny

Trochę lakoniczny w odbiorze jest Twój wpis - czy mógłbyś w takim razie podać więcej informacji na temat obecnie panujących w firmie Mateco warunków zatrudnienia? Czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu już od pierwszych dni pracy? Czy początkowo musi zadowolić się innego rodzaju zatrudnieniem? Kwestia stabilnego zatrudnienia to obecnie najważniejszy aspekt pracy wszystkich potencjalnych kandydatów.

Po rozmowie z panem Markiem T
@Marta

Umowa na czas nieokreślony ale ale po 3 miesiącach próbnego i drugiej na maks 33 miesiące taki mały chaczyk czyli rypiesz 3 lata a później pa pa boś za drogi takie mam przeczucie. Dłużej się nie da bo kodeks nie pozwala :-) Kasa dla serwisanta z 10 letnim doświadczeniem sep 1 sep2 ok 3800 na rękę bez szału.

Lord
@Po rozmowie z panem Markiem T

W 2020r serwisant wychodził grubo ponad 4klocki o premi i starzowym nie wspomnę

Chętny
@Lord

Mowa o podstawie + nadgodziny?

Lord.
@Lord

Hahha, na pewno. W takim wypadku widzę 2 opcje, albo otrzymałeś taką "złotą" podstawę lub polubiłeś wyjazdy na awarie z których miałeś nadgodziny co jest bardziej prawdopodobne w dziale serwisu tej firmy.

Czesław
@Lord.

Często są takie wyjazdy na awarie z których można dorobić jeśli chodzi o godziny? Wtedy płacą więcej? Ile dodatkowo wtedy wpada?

Czesław Nowy wpis
@Czesław

technik serwisu

Rozmowa z dyrektorem technicznym panem Markiem T. w oddziele. Pół godziny gadka o poprzednim zatrudnieniu, 20 min.test pisemny z dziedziny elektryki. Następne 30 min. pytania z dziedziny mechaniki i schematów elektrycznych, w sumie rozmowa kwalifikacyjna 1,5 godziny.

Pytania testu pisemnego: 1. Napisać skróty jednostek w jakich podaje się : - natężenie prądu , pojemność akumulatora ,napięcie, częstotliwość, ciśnienie,moc prądu elektrycznego, zużycie energii elektrycznej, jednostka oporu, pojemność kondensatora. 2. Proszę dokonać przeliczeń przy zmianie jednostek: 1 cal = .........mm , 2,2 kw =.........W, 2500W =........kW, 1000V =........kV, 57,2cm .......mm. 3. Napisać wzór na prawo Ohma ! 4. Czym uzupełnia się ubytki w akumulatorze ? 5. Jak podłączamy bieguny do akumulatora ? 6. Pojemność dwóch akumulatorów jednakowej pojemności połączonych szeregowo ? 7. Napięcie dwóch szeregowo akumulatorów 12V wynosi ? 8. Z dwóch identycznych akumulatorów podłączonych równolegle można pobrać ? 9. Dioda to rodzaj przewodnika ? 10. Do czego służy areometr ? 11. to pytanie wykreślił , bo chłopak do serwisu musiał by być Inżynierem !!! 12. Zapowietrzenie silnika Diesla polega na ? 13. Proszę odręcznie wykonać rysunek techniczny tulei dystansowej ze stali St.5 o wymiarach 100 mm. śr. wew., 150mm. śr. zew., dł. tulei 2500mm. ? To tyle...!!! 1,5 godz. Spuszczania i dupa blada.... dup(usunięte przez administratora)ita...!!!(usunięte przez administratora)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Barbórka

mateco jest dobrym i rzetelnym pracodawcą. Sam fakt, ze ludzie pracują tu długo (nawet po 25 lat) i to na różnych stanowiskach powinno wszystkim dać do myślenia. Nie zgodzę się z tym, że firma nie dba o pracowników, jest nauka języka, dodatkowe pieniądze na wakcje, dodatki świąteczne itp. Szefostwo jest w porządku, to ludzie z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem, otwartym podejściem do pracownika. Tak, korporacja to już jest, ale w żadnej innej nie ma takiej otwartości i dobrej atmosfery. Zarobki rosną prawie z roku na rok na każdym stanowisku, ale jak ktoś sie nie przykłada do pracy, to chyba jasne, ze podwyżka będzie niższa, albo wcale. Tak, czy siak polecam.

@Barbórka

możesz podać jakieś uśrednione zarobki, na które można liczyć w tym roku? Jestem tez ciekawa czy są u was jakieś możliwości awansu? i czy oprócz szkoleń językowych są tez jakieś inne?

Marynarz
@Barbórka

25 lat ? Ale chyba nie w Polsce...,nauka języka?dla potrzeb firmy...dodatkowe pieniądze-przy takiej ilosci zatrudnienia nic nadzwyczajnego, szefostwo z doswiadczeniem? obstawieni ludźmi doswiadczonymi którzy myślą za nich.....

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 22 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Technik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Odpowiedź

Jeśli lubisz orać, być parobkiem, patrzeć na pseudo-korporacyjne przeobrażanie firmy to zapraszamy. Atrakcyjne warunki zależą od wymagań, szkoda że praktycznie nie są negocjowalne.

@Odpowiedź

Dlaczego nie ma możliwości negocjacji?

Odpowiedź
@Karolina

@Karolina, pytanie to powinno zostać skierowane do kadry zarządzającej. Negocjowalność z góry ustalonych warunków przed rozpoczęciem dyskusji całkowicie mija się z celem.

karuss

Mi pasuje praca w Mateco. Hajs w porządku, szefowie ok i fajni współpracownicy.

Zaradny
@karuss

A jeden procent podwyżki co roku, też ci pasuje ?

@marus
@Zaradny

Oczywiście, ponieważ w kolejnym roku ma się już o 1% więcej.... cud podwyżek, nie wiadomo ile, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo czy będzie.

Dorota
@@marus

On to pisał 6 lat temu, wątpię, czy tam jeszcze pracuje. A co do podwyżek. Jak bierzesz dobry hajs, to 1 proc. podwyżki nie stanowi problemu. Pytanie, jaki hajs bierzesz w Mateco :3

@@marus
@Dorota

Dobrze, że dostał odpowiedź 28.08.2021 15.47...

Czy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

adamus

Wypłaty są realizowane końcem miesiąca, standardowo, jednym przelewem. Swoją drogą, ciężko rozbijać zarobione tam "kokosy" na większą ilość transakcji.

@
@adamus

No...chyba że panowie dyrektorzy i kierownicy....to mogą sobie rozbijać żeby nie oszaleć.....

Dorota
@adamus

To ogłoszenie na technika serwisu do Mateco już jest chyba nieaktualne, bo z czerwca. Ale wygląda, że jesteś zorientowany i może właśnie być określił, ile miesięcznie się na takim stanowisku spodziewać? https://jobs.mateco.eu/pl/?tx_matecojobs_jobs%5Baction%5D=list&tx_matecojobs_jobs%5Bcontroller%5D=Job&tx_matecojobs_jobs%5BselectedCountry%5D=2&cHash=e0490ba32547292f47c677dd075456cd

adamus
@Dorota

Nie jestem w stanie zobaczyć treści ogłoszenia. Wiele zależy od regionu w którym się aplikuje i doświadczenia. Na początek +/- 2,5k netto, jako młody pracownik. Mając doświadczenie, uprawnienia, wiedzę i wymagania, odemij od nich 30% swoich oczekiwań i gotowe. Chyba, że potrzebują kogoś pilnie, wtedy negocjacje mogą coś dać. Od kiedy kobietę interesuje stanowisko technika?

Zaradny

Wypłata raz w miesiącu na konto. Na początek 4700 brutto. Po 3 miesiącach 15 % premii.

Kacy

W jakich granicach oscylują realne zarobki DTH czyli handlowca? Czy auta posiadają GPS? Można je używać do celów prywatnych? Dziękuję za odpowiedź

Dostawca mateco
@Kacy

A co firma to znaczy mieć auto do celów prywatnych ja również prowadzę firmę i gdybym dostał takie pytanie to automatycznie zakończyłbym rozmowę z Panem. Pozdrawiam mateco

xxx
@Dostawca mateco

A co, to już nie można zadać pytania? Co jest złego w tym pytaniu?Przecież wiele firm udostępnia samochody do celów prywatnych. Zaznaczając przy tym o rozsądnych ilościach kilometrów do celów prywatnych.

Po

Maja GPS na 100 %

Ziemniak
@Kacy

Mają GPS. Można używać do celów prywatnych.to jest duży plus, bo pensja przez pierwsze 2-3 lata to 3300-3700 netto zależy ile wywalczysz. Brak prowizji.

heh
@Po

maja GPS ale i tak mozna jezdzic gdzie sie chce i kiedy sie chce i do kogo sie chce ;-)

@emil długo już tam pracujesz ?

Jak szefostwo w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Emil

Niestety nie. Kiepskie płace a wymagania duże.

Konserwator z uprawnieniami.

Witam jak wygląda praca w serwisie w Tychach. Jakie godziny pracy, czy dużo pracy w terenie czy raczej stacjonarnie na warsztacie?

Ciekawski

Co sie dzieje że ciągle kogoś szukają?Rotacja?

Czy mateco podesty ruchome Sp.z o.o. zatrudnia studentów?

Emil

Tak, było i pewnie dalej jest kilka osób w trakcie studiów

Poznany

Robi się typowa korporacja gdzie trzeba się podlizywać, większość ludzi patrzy tylko i czeka kiedy się pomylisz aby zaraz to zgłosić do szefostwa. Zarobki szału nie ma 3000 na rękę na start i po 3 miesiącach dają Ci 300 do tego i nic przez 3 lata bo przecież dostałeś podwyżkę. Specjalista ds wynajmu musi mieć dobre wyniki od początku bo jak nie to wypad

Piotrek

@szybki a po jakim czasie podwyżki są?

Banan97

Jak to wygląda w dziale serwisu w Tychach? Jakie zarobki i atmosfera?

Henry

Nikt wam nie poda zarobkow bo sa tajne ale w serwisie mowia ze jest ok. Duzo sie mozna nauczyc bo chlopaki sa ogarnięci wspólpracowalem z nimi. Tylko podobno trzeba pracowac bo roboty duzo.

Szybki
@Henry

3700 na start jak masz wiedzę i nie trzeba Cię za rękę prowadzić przez rok.

big j
@Szybki

3700 na start jak masz wiedzę i nie trzeba Cię za rękę prowadzić przez rok. .....860 euro za wiedzę i brudne łapy ?gd luck

Szybki
@big j

Taka oferta i to maks... Też podziekowałem :-) Teraz pracuje 7-15 z zegarkiem w ręku zamykam szafķę i wychodzę zarabiając 4600 na rękę.

chyba 1700 ?

Banan97

Gdzie tak dobrze jest?

Obiektywny

Nie polecam. Typowe korpo w 100%. Na dodatek słabe zarobki.

Maciej

Witam, Widziałem ofertę pracy na stanowisko Specjalista/ Specjalistka ds. wynajmu, logistyki i administracji, ale wydaje mi się ,że posty na gowork są dodawane przez firmę Mateco. Pierwszy raz się spotykam ,że 90% to są same pozytywy. Aż podejrzane. Generalnie tylko mnie wynagrodzenie interesuję jakie firma proponuje?

gość
@Maciej

dokładnie, zastanawia mnie to samo... czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. ww stanowiska?

@Maciej

Racja, rzadko się zdarza, że na forum większość komentarzy jest pozytywnych. Wynika to zazwyczaj z tego, że ludzie chętniej dzielą się na forum tymi negatywnymi emocjami czy sytuacjami. Dlatego, gdy nagle pisze się dobrze o jakiejś firmie może wyglądać to wątpliwie. Czy jest ktoś z pracowników firmy mateco, kto pomógłby rozwiać wątpliwości i znaleźć odpowiedzi na inne pytania dotyczące pracy w tej firmie?

Prywatny
@Maciej

Wszystkie pozytywne opinie wpisują pracownicy biura z centrali czyli z Tychów, nie polecam. Większość pracowników to komfidenci i tacy co wchodzą dyrekcji i szefostwu do tyłka

były
@Maciej

Zarobki raczej marne. Socjal super, ale pensja jak w lidlu.

Edyta
@były

Rozumiem. Ale o jednym musisz jednak pamiętać - to, że Tobie pensja, którą oferuje ten pracodawca nie odpowiada, nie oznacza, iż innym też. Są różne wymagania oraz potrzeby, a więc kwestia wynagrodzenia jest tu dyskusyjna. Tak czy inaczej - doceniamy Twój wkład w dyskusję, bo ostatnio wypowiada się tu znacznie mniej osób. Nadmieniłeś o "super socjalu". A co konkretnie oferuje, jeśli o niego chodzi, firma mateco podesty ruchome swoim pracownikom?

Robert
@Maciej

Prawdziwe informacje sa filtrowane o Mateco . Tak działa korporacja i jej zarząd !! W koncu firma zachodnia ktora drenuje rynek z kasy i wysyła do swoich matki zagranica !!

Mieczysław
@Robert

Dlaczego tak uważasz? Masz inne zdanie o pracy w firmie mateco? Jeżeli tak to bardzo chętnie je poznam. Również ciekawi mnie, czy warto aplikować do pracy w tej firmie, a nie ukrywam, że dobrze jest poznać opinie osoby, która ma wiedzę o tym pracodawcy. Zechcesz wyrazić swoje zdanie?

hahaha
@Edyta

Nie zaciemnisz nie zaciemnisz jest 2020 a nie 1999.

Zostaw merytoryczną opinię o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mateco podesty ruchome Sp.z o.o.