Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMI Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

ola

Pracowałam w firmie w 2014r. Potwierdzam, praca po godzinach (usunięte przez administratora)Atmosfera okropna.

Nikto

Mialalam nieprzyjemnosc pracowac w tej firmie kilka lat temu. Smutne, ze nic sie nie zmienilo... Nadal kable w biurze i praca na akord. Nikt problemow nie zglasza bo wlascicielka wie jak miec porzadek kadrowy w papierach ... I pupilkow po swojej stronie... A dziewczyny przychodzily i odchodzily szybko bo mlode to i pewnie nie chcialy bic sie z (usunięte przez administratora). Nie polecam ani pracownikom ani klientom. Ci ostatni naiwni i nieswiadomi bo obcokrajowcy...

andzia

Powiem tak jeśli ktoś planuje współpracę z tą firmą niech się mocno zastanowi. Niestety i ja miałam nieprzyjemność pracy w tej firmie między 2011 a 2012 rokiem i wszystkie powyższe opinie są prawdziwe. Nie boję się odpowiedzialności karnej za jakiekolwiek negatywne opinie o tej firmie gdyż są one jak najbardziej prawdziwe. (usunięte przez administratora)

operator

Nie mam w zwyczaju podszywac się pod kogoś a także nie muszę tłumaczyć się czy jestem moderatorem czy operatorem sieci.znam firmę od wielu lat i zdegustowany to jestem wypowiedziami. Dalej uważam że są nie rzetelnie.

operator

Dlaczego nie wpisów dotyczących pozytywnej sytuacji w firmie? natomiast pojawiają się negatywne opinie, szukanie winnych, opisywanie o niestosownym zachowaniu. Odpowiedź jest bardzo prosta. Osoby dokonujące wpisów czują się bezkarne i uważają, że jeżeli napiszą nieprawdę i oszkalują innych, to nikt i nic im nie zrobi - pamiętajcie, że jest to mylne wyobrażenie.

Brałeś udział w rekrutacji do IMI Consulting Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
ttttt

Wszystkie opinie napisane wyżej to "święta" prawda, nie polecam nikomu pracować w takiej firmie, Pani myśli że jest pępkiem świata, człowiek się dla niej nie liczy. atmosfera w pracy jest ciężka, nie do zniesienia, nikt tam dłużej nie wytrzymuje, dlatego odradzam podejmować tam pracy.

i_tak_zgadniecie_kto

Niestety, w pełni zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Mnie osobiście zależało głównie na epizodzie doświadczenia w biurze rachunkowym, a nie na płacy i stabilności zatrudnienia, dlatego mogłam traktować humory przełożonych (usunięte przez administratora) z przymrużeniem oka. Nie polecam natomiast tej firmy nikomu, komu zależy na godziwych zarobkach, "normalnej" atmosferze pracy oraz wzajemnym szacunku.

anne

Nie polecam tego pracodawcy, na początku jest miło, ale później czar pryska, praca w nadgodzinach, nie masz rodziny to siedzisz i klepiesz, pracy jest więcej niż osób tam pracujących. Pani jest miła ale tylko na początku, (usunięte przez administratora), mówi jedno a później zmienia zdanie.

eve

z przerwami bywało różnie, raczej nie były dobrze widziane, lepiej natomiast praca w nadgodzinach niepłatnych.

nie zaproponowano żadnej stawki, tylko zapytano o oczekiwania finansowe, a o premii w ogóle nie było tematu....

ph02

Witam. Dziś byłam na rozmowie o pracę. Co prawda atmosfera było miła. Szybka, treściwa rozmowa... Jednak to co przeczytałam tutaj zaszokowało mnie i dało dużo do myślenia :/

Nici

Ja się dziwie, ze ta firma jeszcze funkcjonuje.... Nie polecam nikomu.

andzia1

złóz tam swoją aplikację a wtedy sama się zapewne przekonasz,

ANDZIA

Czytając wasze opinie włosy jeżą mi się na głowie. Mam pytanie czy rzeczywiście jest tam tak źle.

Aaa

Nie polecam tej firmy, wszystkie powyższe wpisy są prawdziwe. (usunięte przez administratora) Przy tym atmosfera fatalna!!!

AG

Zdecydowanie potwierdzam - firma bardzo(usunięte przez administratora) Co prawda nie pracowałam tam, ale współpracowałam z nimi i sposób w jaki traktuje się klientów jest nie do zaakceptowania. Widać, że pracowników traktuje się tak samo.

kkkkkkkkk

Witam Jestem pracownikiem tej Spółki od kilku lat. Nie zauważyłam, by opisane wyżej zachowania i sytuacje miały miejsce.W przeciwnym razie już dawno bym tutaj nie pracowała. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze dni, ale wiadomo pracować trzeba. Nikt za siedzenie przy kawie całymi dniami nie będzie przecież płacił.W firmie pracują w większości młode osoby, atmosfera w pracy zależy od każdego z nas.

1ksiegowa

Witam prosilabym o wiecej opini na temat tej firmy, wlasnie dali ogloszenie,iz poszujuja pracownika do biura .Mialam wielka ochote wyslac CV , ale powyzsze opinie lekko mnie przerazily.Prosze czy ktos jeszcze pracowal w tej spolce, bede wdzieczna za rzetelne opinie. pozdrawiam

ona

ja również nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) nic nikomu niemożna było zrobić najlepiej siedzieć przy biurku i zasuwać 8 godz., (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IMI Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMI Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMI Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

IMI Consulting Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 71 ocen.

IMI Consulting Sp. z o.o.