Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

Nowy Sącz

Opinie o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

ula 2011-11-11 23:44:46
Jest to najgorsze miejsce do pracy, jakie kiedykolwiek widziałam.
[usunięte przez admina] Jak najdalej od tego miejsca.
agh 2013-06-19 00:47:17
I niech Pan Panie kapustka ma świadomość, że wewnętrzne regulaminy pewnie przez Pana ustalone są łamane.Pana pracownicy są ludźmi i mają swoje prawa, Nie polecam nikomu pracy w restauracjach szybkiej obsługi Pana Kapustki!!!
anonime 2014-12-12 19:23:22
Tak w McDonald's jest umowa o pracę na 1/2 i 3/4 etatu.
Pracuję w Restauracji Szybkiej Obsługi Pana Kapustki i nie narzekam.
okoko 2016-04-19 17:35:28
jak najbardziej istnieją możliwości awansu, mój kolega ze sprzedawcy został managerem, a to wysoki skok :)
Agata 2017-01-11 12:17:54
Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom. Ale osoba sprzedająca powinna znać język polski. Niestety kupując w mcDrivie nie można zrozumieć obsługi i odwrotnie. Pani jest z Ukrainy i ledwo mówi po polsku. Kolejka bardzo długa związana jest ze ślimaczym tempem obsługi, która nie rozumie klienta. Dziękuję więcej nie skorzystam
Zostaw swoją opinię o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's