Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

Nowy Sącz

Opinie o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

ula 2011-11-11 23:44
Jest to najgorsze miejsce do pracy, jakie kiedykolwiek widziałam.
[usunięte przez admina] Jak najdalej od tego miejsca.
agh 2013-06-19 00:47
I niech Pan Panie kapustka ma świadomość, że wewnętrzne regulaminy pewnie przez Pana ustalone są łamane.Pana pracownicy są ludźmi i mają swoje prawa, Nie polecam nikomu pracy w restauracjach szybkiej obsługi Pana Kapustki!!!
anonime 2014-12-12 19:23
Tak w McDonald's jest umowa o pracę na 1/2 i 3/4 etatu.
Pracuję w Restauracji Szybkiej Obsługi Pana Kapustki i nie narzekam.
okoko 2016-04-19 17:35
jak najbardziej istnieją możliwości awansu, mój kolega ze sprzedawcy został managerem, a to wysoki skok :)
Agata 2017-01-11 12:17
Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom. Ale osoba sprzedająca powinna znać język polski. Niestety kupując w mcDrivie nie można zrozumieć obsługi i odwrotnie. Pani jest z Ukrainy i ledwo mówi po polsku. Kolejka bardzo długa związana jest ze ślimaczym tempem obsługi, która nie rozumie klienta. Dziękuję więcej nie skorzystam
Aśka 2017-01-28 23:03
Często korzystam z opcji McDriver (lenistwo) i Pani z Ukrainy owszem miała problemy z językiem, ale jak widać praktyka czyni mistrza.. Choć uważam,że wina tkwi w mocnym akcencie jaki ma. Ja jak zwykle zadowolona! :) Podziwiam młodych ludzi za odwagę podjęcia się pracy w McDonald's - niezły zapierdziel każdego dnia.. A Pani wyżej, jak się nie podoba stanie w kolejce na McDriver to zachecam z korzystania z usług w środku restauracji i zaobserwowania pracowników, którzy "latają" jak małe Chińskie robociki żeby Pani dogodzić. Trochę wyrozumiałości, gdyby nie oni, nie dostałabyś swoich ulubionych, chrupiących frytek itd. Pozdrawiam Zadowolona konsumentka :)
Zostaw swoją opinię o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's