brak logo

Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

Nowy Sącz

Opinie o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's

ula 2011-11-11 23:44
Jest to najgorsze miejsce do pracy, jakie kiedykolwiek widziałam.
[usunięte przez admina] Jak najdalej od tego miejsca.
3
agh 2013-06-19 00:47
I niech Pan Panie kapustka ma świadomość, że wewnętrzne regulaminy pewnie przez Pana ustalone są łamane.Pana pracownicy są ludźmi i mają swoje prawa, Nie polecam nikomu pracy w restauracjach szybkiej obsługi Pana Kapustki!!!
1
anonime 2014-12-12 19:23
Tak w McDonald's jest umowa o pracę na 1/2 i 3/4 etatu.
Pracuję w Restauracji Szybkiej Obsługi Pana Kapustki i nie narzekam.
1
okoko 2016-04-19 17:35
jak najbardziej istnieją możliwości awansu, mój kolega ze sprzedawcy został managerem, a to wysoki skok :)
1
Agata 2017-01-11 12:17
Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom. Ale osoba sprzedająca powinna znać język polski. Niestety kupując w mcDrivie nie można zrozumieć obsługi i odwrotnie. Pani jest z Ukrainy i ledwo mówi po polsku. Kolejka bardzo długa związana jest ze ślimaczym tempem obsługi, która nie rozumie klienta. Dziękuję więcej nie skorzystam
2
Aśka 2017-01-28 23:03
Często korzystam z opcji McDriver (lenistwo) i Pani z Ukrainy owszem miała problemy z językiem, ale jak widać praktyka czyni mistrza.. Choć uważam,że wina tkwi w mocnym akcencie jaki ma. Ja jak zwykle zadowolona! :) Podziwiam młodych ludzi za odwagę podjęcia się pracy w McDonald's - niezły zapierdziel każdego dnia.. A Pani wyżej, jak się nie podoba stanie w kolejce na McDriver to zachecam z korzystania z usług w środku restauracji i zaobserwowania pracowników, którzy "latają" jak małe Chińskie robociki żeby Pani dogodzić. Trochę wyrozumiałości, gdyby nie oni, nie dostałabyś swoich ulubionych, chrupiących frytek itd. Pozdrawiam Zadowolona konsumentka :)
1
Ashley 2017-09-04 23:16
Praca, zarobki, wypłata regularnie wpływająca na konto - to jest ok, nie rozumiem natomiast celu przyjmowania Ukraińców do tej pracy, wielu Polaków przymiera głodem, ale nie mają szans na znalezienie pracy, a sąsiedzi ze wschodu dostają u pana Kapustki pracę od ręki. Niestety ich zachowanie w stosunku do pozostałych pracowników często jest karygodne, jednym słowem rozpasali się tutaj jak dziadowski bicz. Myślą, że jak są z Ukrainy to mogą obrażać i wulgarnie odnosić się do innych pracowników. Pracowałam niedawno w restauracji McDonald's, dlatego mam najświeższe informacje. Pani kierowniczka natomiast oraz manager od spraw personalnych są naprawdę fantastyczni - odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku .
Zostaw swoją opinię o Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjobiorca McDonald's